Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

mixka
5. dec 2006

ahoj, ja som sa narodila v bojniciach, co je okres pd, ale byvam v ba a pisem tu skoro pravidelne, len vacsinou v snazilkach a dvoch palickach...

papula
autor
5. dec 2006

Ahoj no konecne ja neviem ci su tie babule prispate 😵 A uz dlho byvas v BA? tak ti zelam véééla stastia aby sa ti objavili // neboj ono to pride ja som na // cakala skoro rok a nakoniec,ked som uz ani nedufala je to tu. 🙂

papula
autor
5. dec 2006

Hmmmm tak zase asi nadarmo ☹ dufam,ze cim skor sa tato tema rozsiri 🙂

paska
5. dec 2006

tak ja sa teda znažím aj do pd prispievať ale je tam mrtvo. žeby baby s pd nemali net? 😖

papula
autor
5. dec 2006

No paska neviem bud nemaju net,alebo o babatkach nechcu ani len pocut ☹ .Ale na tom nieco bude ako idem cez Ha tak skoro vsade vidim bud tehulky,alebo same mamulky s kocikmi 😵 ale ako nahle sa vyberiem do Pd tak tam po tehulkach a mamulkach ani stopy 😒 neviem ci to len ja idem taky blby den do Pd a prave sa im nechce ist z domu,ale v poslednej dobe som bola v Pd skoro kazdy den a stale nic no mozno su len trosicku lenivejsie a nechce sa im chodit cez zimu von 😀 😀 a

paska
5. dec 2006

no potom budú jak tulene 😀

papula
autor
5. dec 2006

he he 😀
Ty si tiez z Ha pravda?

paska
5. dec 2006

áno 😉 kde bývaš?

papula
autor
5. dec 2006

Zatial byvam az pri sportovej hale v tych jednoizbovych,ale po novom roku by sme sa mali stahovat vlastne o kusok dalej,ale do 3izboveho tak sa uz tesim 😀 a ty?Mas gynekologa v Ha?ak ano koho?Asi ti pripada ze som strasne zvedeva,ale tesi ma ze si mozem pokecat s niekym z toho rovnakeho mesta 🙂

paska
5. dec 2006

nie dokina mám v pd my sme sa sem nasťahovali v apríli tak všetkých dokinov aj malej máme tam. Inak ja ani neviem kde tu je športová hala 😅

papula
autor
5. dec 2006

Je to smerom ako ides k poste a za postou stale rovno hore kopcom a zase rovno od mesta dost daleko a ten kopec mi uz dava zabrat ako to zmaknem za par mesiacov no neviem 😝 A budes rodi v Ha?Tebe sa to uz blizi,ale si urcite v poho ako vidim mas uz dievcatko.Aky si mala prvy porod mala si EPI?Ja by som chcela rodit s EPI,ale este mam cas na take veci.

paska
5. dec 2006

ale kdeže s epi.... rodila som bojniciach a vtedy to tam li ešte v plienkach.
To bolo roku pána 2002 február tak som to tam ani neriskovala. Teraz budem tu v ha a uvidím či si ju dám. Ak by to bolo také ako prvý krát tak to vydržím 😉

mixka
5. dec 2006

neda sa byt na nete nono - stop, treba aj ine robit 😀

paska
5. dec 2006

no mixka ja už toho teraz vela nenarobím 😝

papula
autor
5. dec 2006

Tak drzim palce nech je v pohode 😉 Vidis to komunikujeme len my dve fakt to je hrozne,ked vidim na tych inych temach tolko prispevkov tak je to smutne,ze v nasom okoli je nas tak malo ☹

papula
autor
5. dec 2006

mixka nejeduj sa 😀 ja som do konca v praci,ale dnes je taka nuda a vobec ziadna robota tak po vcerajsku som rada,ze to takto dnes vypada 🙂 a na nete mozem byt jedine v praci,lebo domov chodim o pol 7 a som utahana ako kon 😠 a este sa treba pomaznat s milacikom a hafanom 🙂

paska
5. dec 2006

zachvílku odchádzam ideme kuknúť na namestie vraj tam bude mikulááááš 😉

papula
autor
5. dec 2006

aj u nas je uz na namesti veselo tak prijemnu zabavu a ak sa budes zajtra nudit mozme nieco popisat pa pa 🙂

mixka
5. dec 2006

ja sa nejedujem, ved som tam dala rehotalka, aby to bolo jasne 😉 , keby som sa jedovala, bolo by tam 😠 ...

papula
autor
5. dec 2006

ja som to tiez nemyslela vazne tiez som ho tam dala 😉

mixka
5. dec 2006

byvali by ste v bojiciach na sidlisku lucky ???

papula
autor
5. dec 2006

A to je kde?nemam ani ponatia kde sa to nachadza 😨 A preco sa pytas co tam je byvanie katastrofa ci prave naopak?

martula
5. dec 2006

Ahojteee, poslušne sa hlásim, veď ináč sa ani nedá po tom papulkinom frfotaní a rozširujem rady snažiliek z okresu PD. Teeeda, dve ste sa tu stretli a obe z HA? Ja nie som z HA, ani doktora nemám s Vami, ja mám doktorku v Bojniciach. Takú milú. A ešte som ani nerodila, ani nebola tehotná, takže moje skúsenosti v tomto sa rovnajú = 0. 😉 😉 😉 Ale keď už budem tehotná, rada si nechám poradiť.

mixka
5. dec 2006

papula, lebo je tam na predaj bytik a chcela som vediet vas nazor, lebo tiez neviem, ci je to take alebo onake, ale buduci tyzden to pojdem omrknut 🙂

papula
autor
5. dec 2006

No vitaj martula veru ja som frflos a strasny a ako som ostala tehu aj mojho hafana boli zo mna hlava 😀 Ja som tiez prvy krat tehu,ale na tejto stranke som sa toho dozvedela uz hrozne vela a velmi dobra vec je ten net vsetko co ma zaujimalo ohladom tehu uz skoro viem tak mozem konecne radit aj ja 😉

papula
autor
5. dec 2006

A co sa chces prestahovat spat do Bojnic co sa ti v Ba nepaci?

mixka
5. dec 2006

papula, chcem a velmi... ba je fajn, ale .... sladky domov ...

papula
autor
5. dec 2006

To ti verim ja nadavam na Handlovu aka to je diera,ale neodisla by som ani za nic na svete mas pravdu sladky domov 🙂

martula
5. dec 2006

Mixka, ja by som tiež niekdy neodišla bývať preč odtiaľto. Takže ťa chápem.
Papulka, veď aj ja som už čo to počítala, ale niektoré témy ma aj vystrašili. 😨

mixka
5. dec 2006

martulka a preco vystrasili ???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre