Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
29. dec 2007

len deci? 😕 😀

stanka7
29. dec 2007

Ahojte už pijete? 😀 Ako ste sviatkovali?MY v poho akurát mám yase kilá navyše. 😝 Asi bude dieta 😀

paska
29. dec 2007

sa kupete? 😀

akedy dame stretko? 😕

kiko13
29. dec 2007

paska uz sme dokupali 😉

kika13
29. dec 2007

caftéééééééééééé 😀 , co robite? Nasa navsteva meska 😅 , nemam to rada 😠

danulka2
29. dec 2007

ahojte,konecne som sa dostala k pocitacu 😉 . Ako sa tvarili vasi drobci pri darcekoch? 🙂 Ten nas bol najviac nadchnuty trhanim papierov 😀 😀 😀 no a teraz mame vsade roztahane kocky zo skladacky 😅

paska
29. dec 2007

DANULKA aj náš 😀 kuk album

jesenka
29. dec 2007

ako prve rodinne vianoce, mala bola uzasna, nemohla odtrhut oci od svietnika, horiace sviecky boli fascinujuce, bude to pyromanka? 😀

srdcko
30. dec 2007

aj nas rozbaloval darceky aj tie, co neboli jeho,a vcera dostal hokejky od svokra (my sme mu to nechceli kupit, aby nas tym nemlati 🙂 ) a tak uz nabytok dostal par ran....

lenadka
30. dec 2007

aj nasa tak rozbalovala, seecky doradu 😀

pasi, to vinko vcera bolo dobre 😀 😝 aj som zabudla povedat-tak dobre sa pilo 😉 len skoda ze som nemohla byt dlhsie 😅

paska
30. dec 2007

leni mna teraz stršne bolíhlava 😝 som to asi prenala 😅

lenadka
30. dec 2007

😀 tak treba popravit 1-2 deci este naliat 😉 to ma na chatach naucili 😀 😎

srdcko
30. dec 2007

paska, lenadka ma pravdu, treba si dat na vyrvnanie....baby, vy tatko spolu chodite pit, my sme si vcera doma naliali s tatikom vinka a kukali sme pelisky 🙂 zajtra rozmyslam, ze by sme sa sli dakam posankovat alebo okupat, lebo len sediet doma v trcat v robote ma uz moc nebavi 😒

jesenka
30. dec 2007

srcko sankovat? a kde?

lenadka
30. dec 2007

na Rematu, boli sme s malou predvcerom vecer, vzali sme lyze co dostala pod stromcek a ona chvilu v nich pobehala a koniec, tak sme pozicali lopar a isla po zadku cca hodinu 😀

srdcko
30. dec 2007

vidis lenadka, dobry napad, kamos siel dneska s deckami na klak, tak pockam, co povie.... 😀 SLOVAKY NA LYZE 😀

jesenka
30. dec 2007

lenadka, a bolo tam vela ludi? lebo moj ma stale presviedca, ze pojdeme az "buduci rok", ked uz budu vsetci spat v praci :(

lenadka
30. dec 2007

vecer nebolo, prakticky na tom svahu kde bolo vyhradene pre sankovanie sme boli najskor 2 a potom 3 😀 ani na svahu to nebolo preplnene, tak akurat 😉 myslim ze doobeda je vacsi naval, my sme prisli o pol siestej a domov sme isli po siedmej

jesenka
30. dec 2007

lenadka dakujem, ale aj tak sa tam uz asi tento rok nedostanem 😅

lenadka
30. dec 2007

ked som mala male babo ako ty, tiez som s a nikam nedostala, je to pochopitelne, neboj zlepsi sa to na rok uz mozete brazdit spolu dolu svahom na saniach 😀

stanka7
30. dec 2007

Ahojte Leni tak celkom fajn sa dá na Remate sankovať.Musím nahovoriť manža. 😀 Lucia sa teraz chodí furt korčuľovať.Otravuje aby som aj obula korčule ale nejak ma to neťahá ked mám so sebou aj malú. 😒 Dnes som tam bola s nimi doobeda a tam nikoho tak Lucka mala klzisko len pre seba.Bojím sa aby ju netrafili chalani pukom raz už šupu dostala.Tak vám prajem pekného Silvestra 🙂

lenadka
30. dec 2007

stani Lucka tiez dostala pukom do kolienka-ma tam modrinu ako fras 😖 ono je to tazko vystihnut kedy budu hrat hokej, no zatiel sme vzdy prisli ked hrali a domov chcela ist zrovna ked uz bolo klzisko volne, zajtra ideme tu na rybnik skusit 🙂

kudlanka3
31. dec 2007

Ahojte..Vianoce u nás boli až moc štedré 🙂 🙂 Katka dostala aj školskú tašku a v takom okamihu sa človek zamyslí,ako to ide rýchlo... 😅 Ešte tu napíšem vinš a idem :Ďalší Nový Rok je tu zas o rok zostárne každý z nás.Nech teda lepší bude o stokrát,nech stále má Vás niekto rád....Šťastný Nový Rok 2008 Vám predčasne želám... 😀

lenadka
31. dec 2007

krasny posledny den v roku vam prajem 😉

danulka2
31. dec 2007

ahojte, dnes som mala uzasny zazitok 🙂 , maly rano chvilu pozeral shreka a tak sa chichunal, ze som sa musela smiat aj ja 😀 😀 😀 .

lenadka
31. dec 2007

uz ma idol 😀

srdcko
31. dec 2007

ahojte baby, ja vam tiez zelam krasny Novy rok plny spolocnych chvil s rodinou, zdravicka, a pohodicky....

my sme dneska boli sa sankovat v Cicmanoch, bolo super, taka 1,5 hodky, ale stacilo.....aj snehu sme sa trosku napapali 😀

lenadka
1. jan 2008

tak prva v Novom roku 😀 😀 😀

lenadka
1. jan 2008

prajem vsetko dobreéé 😀

flimi
1. jan 2008

Ahoj ma niekto skusenosti s porodom do vody v Bojnickej nemocnici nejake rady by mi moc pomohli 😅 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre