Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

galanta
4. feb 2008

slnyecko halo si tam?ak si najdes odkaz ozvi sa na maj 2008,chcela som sa pytat,ci nemali v lehote aj samostatne ten kozmeticky kufrik a ak ano ,tak za kolko.lebo vsade je dost drahy a ty si pisala,ze ta trojkombinacia stala u vas 500sk.lenze ja uz aj prebalovak aj obal na flasu mam.tak zhanam len ten kufrik za normalnu cenu. diiiik

kkatrina
4. feb 2008

baby porazí ma 😠

obidve deti mám na atb, takže operácia sa odkladá na 20.2. ☹

paska
4. feb 2008

ježiši kati 😒 a kedy ste amli isť?

lenadka
4. feb 2008

kati co narobis, ja sa tiez toho bojim, zebudeme len prekladat a prekladat, najviac sa bojim kontrol zajtra ideme do nemocnice kde su chory a potom na predoperacne zase ides pomedzi decka co su chore a mas to 😒

bubba
4. feb 2008

takze do kupelov sa asi plavat nejde babenky ☹
drzime vam palce na tie vsetky choroby a vysetrenia a podobne...treba vela vitaminkov papat a chodit na cerstvy vzduch.my sme chvalabohu vsetci zdravi..(zatiiim)a uz dost dlho nas obchadzaju choroby.ale to bude aj tym,ze vela chodime von,neprehaname to s obliekanim(vzdy tak akurat)papame ovocie(chvalab.nam chuti a hlavne pomarance)vela doma vetrame atd...najhorsie ste na tom aK vam uz druhe dieta chodi do skolky a odtial vam to nosi domov...tak to uz hadam nepomoze nist...
ako sa inac mavate vsetci?

lenadka
4. feb 2008

buba ak zostava nemocnica? mne odlahlo, mne sa v nemocnici pacilo 😀 😀 😀

kkatrina
4. feb 2008

pasi v stredu 😒 inak preložili nám to na 20.2. 😖

ale viac ma štve že atb musí aj Dávid - ešte som mu nedala a stále uvažujem že to risknem len na kvapkách od kašla a do nošteka. Zatial nemá ani vysokú teplotu.

a plávanie odkladám na neurčito ☹

stani, jesenka nakoniec predsa len pôjdeme spolu 😅

lenadka
4. feb 2008

kati tak preco mu doktorka dala hned ATB ked nema vysoku teplotu?

kika13
5. feb 2008

vidim ze po doktoroch nebehame len my 😖 , v piatok sme dobrali atb a vcera prvy den konecne nemal teplotu uvidime dneska na kontrole co nove, kam nas zase poslu 😅

lenadka
5. feb 2008

nasa sa zatial drzi, sak ona este 2 dni pred operaciou ochorie a bude po vtakoch 😖 😅

lenadka
5. feb 2008

baby kde ste???

kkatrina
5. feb 2008

leni neviem prečo mu dal atb, naša doktorka nerobila a boli sme u iného doktora 😒

som taká naštvaná, išla som na výber štichov, moja mama si kvôli tomu brala dovolenku aby bola s deťmi a tá trúba mi ich aj tak nevybrala, že tam mám chrastu a ešte mám tento týždeň prísť 😠 no už ma vidí, a deti asi odstrelím na mesiac 😲

suseda je zdravotná sestra tak mi to v piatok nejako vyberie 😖

bubba
5. feb 2008

lenadka,zatial to vyzera ze zostavaju v nemocke,ale strasne je nestastna,ze v nemocke si take podmienky zacali diktovat,ze jej najom odkedy zacala plavat uz stupol o 100 percent....takze predpokladam ze asi bude hladat dalej,len asi nie je ani bohvieco zatial.. ☹

jesenka
5. feb 2008

katka, tesime saaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

kika13
6. feb 2008

my ideme v piatok na infekcne ☹ , Samko po mne zdedil nejake stopy po toxoplazmoze tak tam sa uvidi, ze ci ho uz budu konecne ockovat, alebo dostane zas nejake lieky, uz tri dni nemal teplotu, niekto povie ze len tri dni, ale ked ju maval uz tri mesiace kazdy vecer tak tri dni su uspech, ale potesilo ma ze ho zaockuju proti pneumokokom na predpis, tak nas to nebude stat tri tisic ale 80 korun, ze deti ked maju oslabenu imunitu tak vtedy maju narok, kati takze spracuj doktorku, nech ti ho tiez zaockuje, aspon so streptokokmi bude pokoj. 18.februara mu zoberu krv a ideme ju zaniest do martina na prietokovu cytometriu, nejake vysetrenie krvi koli imunite, potom budeme mudrejsi, asponze uz pliecko mu vyzera lepsie. Takze vsetci marodi drzte sa 😉 a do vyzdravenia priatelia 😀 .

kkatrina
6. feb 2008

leni kukla som fotky 🙂 jakubko mal na karnevale podobnú masku - lienočku 😀

chorôbky nám nejako neustupujú, tak uvidíme, čo bude ďalej 😒

bubba
6. feb 2008

lenadka,som kukala foto co spominala katka a nasla som tam vasu novu kuchynu....ty ocuvaj,sak my mame presne ten isty obklad medzi hornou a dolnou castou este aj ten vzor tam mame ako aj vy!!!inak totalna nahoda,lebo my sme dlho hladali,kym sme nasli nieco co sa nam pacilo a nakoniec sme zohnali v polsku....a sme max.spokojni sa nam to strasne paci...no a ten krbiiik....uzasne,my mame v obyvacke,sedy kamenny tiez ocino urobil sam...ale je taky starovekejsi typ,lebo my mame obyvku tak"chatovo"zariadenu 🙂

stanka_11
6. feb 2008

Taaak, my sme boli v pondelok konecne na ockovani. Uz nas doktorka preobjednavala od polovice decembra. Mala to zvladla vyborne 🙂 .
Aaaaa nase miery 6960g a 67 cm.

stanka_11
6. feb 2008

Jesenka, nase baby dnes oslavuju 😎 a moja aj zajtra. Uz ste zdravi? 😲

kudlanka3
6. feb 2008

Je mi ľúto,že Vám deťúrence sú choré.. ☹ ☹ Tá moja kočka sa drží,tak som rada... 😅 😅 Nech jej to len dlho vydrží... 😅 😅 Tak sa tu liečte a skoré uzdravenie prajem...

kika13
6. feb 2008

Blahozelame dievcatkam k piatim mesiacikom 😉 a Vanduške tiez k meninkam 🙂 , tak to letííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😨 😵

jesenka
6. feb 2008

kika, my uz mame 7 😝 Stani vsetko najlepsie malinkej k vymesaciu aj k zajtrajsim meninam! mate presne o 1 kg a 1 cm menej 😉 pekne miery
sme zdravi ako tak, ja s mangelom sme uz dobrali antb, malinka sa drzala statocne a je asi pekne odolna aj bez MM, lebo nic od nas nedostala, som happy. Zajtra s nou ideme na gastroentorologiu zistit, ci nema alergiu na bielkoviny, lebo uz nam smrdi cely dom z grciek 😅 a vracia a vracia...ja uz neviem.
A ozaj, ani na tej skuske som nebola, lebo som mala vysoke horucky tak ju mam v piatok, potom uz po vikende upracem, pride asi aj svokra na tyzden tak bude s malou a ja budem mat cas 😅

bebek
6. feb 2008

ahojte ako sa dari ja som tu uz 100rokov nebola, aj my sme chori.Mali sme 2 krat za sebou nejaku brusnu chripku, aj po doktoroch behame. Mna to tiez neobislo idem pozriet co ste pisali. Vacsinou som pozerala albumy vasich deticiek...A mala mi robi stale cirkus prizaspavani, musim tam byt s nou, takze....

kika13
7. feb 2008

tak to som jesenkinu malu omladila o dva mesiaciky, vsak som vedela ze Stankina je od tvojej presne odva mesiace mladsia a Katkin od mojho tiez presne na den o dva mesiace mladsi, no ja neviem kde som rozmyslala, dufam ze ste sa nenahnevali 😅

kkatrina
7. feb 2008

stani, jesenka, kika prosím, prosím nepíšte koľko majú vaši prckovia kilov lebo z toho dostávam depku 😀

my budeme asi cvičiť sumo 😀

alebo si Dávidka kočky najmú ako bodygarda 😀

jesenka
7. feb 2008

ale kika, co siiii? ja by som aj brala, keby bola mensia a rastla pomalsie, keby som ju mohla naozaj omladit, tak strasne to leti 🙂 aj ked zas na druhej strane sa neviem dockat, kedy zacne behat a bude teplo a nebudem ju musiet tolko obliekat a budeme viac vonku !
Kati, ja som malu volala sumo ked sa narodila 🙂 male, tucne, sikme oci, no zapasnik! A preco vlastne? Kolko vazi nas maly bodyguard?

kkatrina
7. feb 2008

jesenka 21.1. mal 7845 g, teraz to tak typujem 8,2 kg 😀 - no možno nie ešte toľko za 2 týždne, ale doteraz pribera každý mesiac niečo cez 1 kg 😅 😕

a aké mliečko papate keď stále grcká? už aj niečím prikrmuješ?

jesenka
7. feb 2008

ja som si myslela uz v decembri, ze ma urcite cez 8 kg a este stale nie...teraz uz priberaju cim dalej tym menej, takze don't worry.
Prikrmy papame a mliecko? U nas problemy nastali, ked sme zacali s Bebeou2, Beba 1 bola celkom OK. Potom sme ju skusali zahustovat Nutritonom. Potom sme kupili France Lait. Nutrilon AR. Sunar. Teraz mame nutrilon pepti....A zda sa mi to teraz lepsie. Ale ti poviem, toto mlieko je fakt hnusne, sladke vobec a taka priserna chut a smrad. Esteze princezna si neprebera.

kkatrina
7. feb 2008

jesenka a neskúsila si sa vrátiť k bebe 1 ale ar? ta je až do 1 roka a nám bola celkom ok, len v decembri sa jej asi prejedol a už nechcel piť mlieko, teraz máme 2 ha a v pohode - ale on toho mlieka veľa nenapije 😒

tina78
7. feb 2008

No, baby, vy ste tu toho popísali....ja som tu nebola pekne dlho a nestíham to čítať...náš malý mal 4. tri mesiace a 5 770g a 61,5cm....ked už spomínate miery vašich drobcov,tak som sa pridala 🙂 . No a včera sme boli aj my na očkovaní,tak si aspon od cvičenia na 10 dní oddýchneme 😵 ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre