Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
13. feb 2008

aj mne mal kubko alergiu na kravskú bielkovinu, jemu sa to prejavovalo ekzémom a tiež chorobami, do 2 rokov pil bebu ha, potom mu robili testy a už je to ok, od 2 rokov pije obyč. mlieko, ale ja som mu všetky ostatné mliečne výrobky dávala, dokonca aj pudingy 😉

jesenka
13. feb 2008

dakujem baby! ja som zvedava, ako jej tie testy dopadnu, aj ked dufam ze ziadna alergia tam nebude. Aj ked po zltku sa mi vysypala na hrudniku :( to asi nevyzera dobre, co?

srdcko
13. feb 2008

baby, ja davam adovi asi od mesiaca a pol obycajne krabicove mlieko Tesco, len ked mal hnacky, davala som francuzke a vobec name ziadnu alergiu, nevysypava sa mi...najprv som mu ho aj prevarala, ale asi od 3/4 roka mu ho len zohrejem a je to...spapa jogurt, puding, krupicu, fakt vsetko....poradila mi to svokra, ze aj ona tak davala muzovi a nic mu nebolo, len zlomeniny 🙂 ....ale hadam deticky co najskor z tych alergii vyrastu 🙂

bebek
13. feb 2008

paska snivalo sa mi s tebou, ale nepamatam uz co len viem ze sme sa rozpravali a vyzerala si trochu inak, ako na fotke. Ja ti uprimne zavidim a zaroven ta obdivujem, ze sa este dokazes ucit. Ja som tiez rozmyslala nad dialkovou skolou, ale asi na to nebudu koruny a nervy kedze ideme stavat

bebek
13. feb 2008

srdcko a bubba vase deticky su tak stare ako moja, ako ich uspavate?

srdcko
13. feb 2008

bebek, ja dam adovi mlieko, dam ho do postielky a spi...niekedy nezaspi na prvy pokus, ale na druhy.... 🙂 ...a ked mam nocnu , tak ho davat tato spat, a ked mu nezaspi, sedia spolu na gauci a zaspi....a minule bol teda zly a lahli sme si do posiele, spievala som mu uspavanky, tak mi pleskol a do minuty bol tvrdy 😀
a na obed mu tiez dam len mlieko, stiahnem zaluzky a spi, aj u opatrovatelky tak...
len v noci sa k nam stahuje.. ☹

bebek
13. feb 2008

srdcko u nas nie, ze by to slo lepsie, ale naopak, ja ked chcem, aby mala za 5 min. zaspala tak ju uspim na rukach, inak musim pri nej aj hodku lezat, vypravat jej rozpravky aby zaspala. Skusala som ju nehat vyrevat, podla nejakej metody, odysla som z izby a bol rev strasny, az som to nevydrzala a sla som za nou.No a v noci si ju tiez nastahujem k sebe.Skusim to samouspavanie neskor, alebo postupne... 😒

paska
13. feb 2008

ahojte 😀
bebek tak to sa asi stretneme a určite budem vyzerať inak(dufam 😅 ) bo idem chudnuť 😀

paska
13. feb 2008

leni a mam nejake veci pre lucku 😉

srdcko
13. feb 2008

paska, len to neprehanaj s tym chudnutim....
bebek, mne na rukach vobec nezaspi, muzovi to hej....oni este aj spolu spia skruteni, ked mam nocnu 🙂

paska
13. feb 2008

srdcko ešte sa mi nepodarillo ani kilo 😒 ale šak ako by sa aj mohlo čo ked tu furt vysedava 😅 😀

srdcko
13. feb 2008

chod ku kadernicke, tak zhod to prve kilo a potom pokracuj 😀
pasi, ja mam fitko v robote zadara a bola som tam dva razy, ado sa mi tam vecne poserie tak na otocku ideme domov 🙂 budem chodit v 40tich, ked nebudem mat co doma robit
😀

paska
13. feb 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -

lenadka
14. feb 2008

cafte babule 🙂
pasi co si robila poradek v skrini? 😀 ja furt len prehadzujem a stale mam bordel, lebo mame zalostne malo miesta 🙄
juj uz aby bolo leto a stahovanie 😵 akurat ze nam to vychadza financne ohubu, nastahujeme sa a na ucte bude velka 0 a kopec veci nam chyba a aj chybat bude 😝

srdcko
15. feb 2008

lenadka, ale budes vo svojom.......ja kolkorazy nadavam, ze radsej by som byvala v garzonke s mojimi chlapmi, ako sa rozculovat...svoje je len svoje...

bebek
15. feb 2008

srdcko, ty nebyvas sama?teda s chlapmi?

srdcko
15. feb 2008

bebek, mas IP

bebek
15. feb 2008

dik

paska
15. feb 2008

aj ja scem 😀

bebek
15. feb 2008

paska, este nespis? ja uz asi idem, ale ked inokedy niet casu na kona, iba takto po nociach. Pasi ty sa aj ucis predpokladam, ako ti to moze palit, ale asi nemas na vyber, co?

srdcko
15. feb 2008

paska, mas IP

paska
16. feb 2008

😀
bebek nemam 😒

kkatrina
16. feb 2008

som sama ako prst ☹

boli sme dnes na oslave 60 - ky, prišla som domov dať deti spať a zostala som tu sama, lebo všetci sa na mňa vybodli a vrátili sa naspäť - krásny to život 😠

kika13
16. feb 2008

kati neni si sama 😉 sme tu s tebou 😀

danielitka26
16. feb 2008

ahojte dievčence ...len vám poprajem krásny večer a letím do práce 🙂)
kedy budete mať nejaké stretko ??? rada by som vás všetky spoznala 🙂) papa

srdcko
17. feb 2008

my ked budeme mat stretko, tak si dame na seba take karticky s menami, aby sme vedeli, who is who 😀

stanka_11
17. feb 2008

Jesenka mas IP. 🙂

bebek
17. feb 2008

kati my ideme v juny na svatbu a tiez dopadnem tak isto, ako ty. Svatba je na pusti a do chrenovca daleko, ale mozno zavolam svokru, aby sa starala.
Ale srdcko, ja by som teda hned vedela, kto je kto, teda aspon podla deti urcite,ja stale cumim albumy.
Kika, ty si bola v nemocke?

srdcko
18. feb 2008

my ideme zase v juni na 60tku mojej babky a Ado ide s nami, aspon tam nemusime byt dlho 😀
inak bebek, ja tiez stale pozeram v albumoch, ako deti rasu, ked nemam co v robote porabat, ale pssst 🙂
ale tp stretko by sme fakt na jar mohli zorganizovat...sice by to vyzeralo ako oslavy MDD, ale aspon bude sranda...

bebek
18. feb 2008

jej,az teraz som si vsimla tu moju hrubku, v juni samozrejme, opravujem... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre