Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
25. mar 2008

mňa včera prišiel po 4 rokoch obliať aj môj ocino - inak umiernený človek ktorý to moc nemusí, ale na pomoc si zobral brata, švagra čakateľa a ešte 3 ľudkov z rodiny - nechcite vedieť ako som dopadla. Ale som povedala že na budúci rok ich už ani do domu nepustím 😀

ale inak pohodička, v nedeľu aj v pondelok som bola s deťmi sama, manžel bol v práci, akurát čo včera bol Kubko so svokrom na polievačke 😉

lenadka
27. mar 2008

moja mala sibala namiesto chalana, vysibala si 5 vajec 😀

lenadka
27. mar 2008

a v Jalovci dalsie 3 😀

kkatrina
27. mar 2008

včera mi konečne odobrila konzultantka diplomovku tak sa vytešujem 🙂 a boli sme v decodome si dať spraviť návrh kuchyne - tiež nás príjemne prekvapil 😉

jenn
27. mar 2008

ahojte baby , tak sa k Vám pridám ak môžem , 🙂 som tu nová , ale ja sa do toho dostanem 😉 Kkatrina tak to sa teším spolu s tebou , zatial sa mi tu majte babenky

b.janka
27. mar 2008

ahojte... kati tak k tej diplomovke ti blahoželám... držala som ti palčeky 😉
u nás bola veľká noc po starom... na mne skončili tri 10-litrové vedrá vody... mne by sa ani veľká noc bez vody nerátala... ale našťastie bola teplá...
dúfam že ste všetci zdraví... lebo na nás sa niečo nalepilo... manžel je úplne hotový a zajtra ide k doktorke, danka je na antibiotikách a ja to len prechádzam... ☹
my sme mali v pláne mať ešte tento rok poprípade začiatkom budúceho roka druhé dieťa... len akosi sa to skomplikovalo... a to viacerými smermi... tak neviem ako to poriešime... len dúfam že niekedy to druhé budeme mať... nechcem aby danka bola jedináčik... už teraz na nej vidno že je rozmaznaná a protivná... vždy musí mať po vôli... a k tomu ešte bije aj deti hoci aj o 3 roky staršie... už my z nej začínajú šedivieť vlasy 😀

kkatrina
28. mar 2008

jenn vítame ťa 😉 odkiaľ si ak sa môžem opýtať?

jani klídek Danku to prejde, mne Kubko ako 1,5 ročný hádzal všetko o zem - šialky taniere, svokru skoro vtedy z neho porazilo a tiež bil a bije aj teraz a papuľuje ako pubertiak, vyplazuje nám jazyk a tak - tiež sme z neho na vetvy 😝 😠

lenadka
28. mar 2008

janka aj moja je taka 😉 ale zase prichadza do veku ked si aj zacina uvedomovat za co ju hresim a normalne jej je to niekdy aj luto a hned za mnou uteka ze ma chce postiskat len nech sa nehnevam 😉 🙂

jenn
28. mar 2008

ahojkaj kkatrina , ja som zo Zapotôčiek a Ty?

kika13
28. mar 2008

jenn vítam ta 😉

kika13
28. mar 2008

to zvedava co nas zienky este caka, Samkovi rastu zuby 😖 , tak pisti cely den, ale ako pozeram kazdy mame nieco 🙂

kika13
28. mar 2008

to som zvedava tam malo byt 😎

jenn
28. mar 2008

ďakujem kika13 😉 , tie zuby sú hrozné , hm? Keby ich to tak aspoň nebolí ☹

paska
28. mar 2008

tak tu si 😀

jenn
28. mar 2008

paska Ty si tiež zo Zapotôčiek? Sa mi niečo marí že som čítala. 😉

srdcko
29. mar 2008

ahojte babenky.....my sme chori, zasiahla nas crevna chripka, ale chvala bohu, najhorsie dni su za nami, uz nas trapi len hnacka ☹

vitam jenn

jenn
29. mar 2008

ďakujem aj tebe srdcko 🙂 , my sme mali niečo podobné , malá mi zo škôlky doniesla akúsi vyrózu - vracala a tá menšia mi začala tiež , celú noc , chúďatko moje ☹ , ráno sme s ňou museli ísť k doktorke , stále vracala a tá nás poslala do nemocnice , na infúzie , bola dehydrovaná , všetko čo spapala aj dvojnásobne vyvracala , nehápala som čo už vlastne ide z nej von , bola som s ňou v nemocnici aj ja , no a mňa to tam draplo na dva dni tiež a manžela doma to tiež neobišlo , chvala bohu to už máme za sebou a už je dobre 🙂

paska
29. mar 2008

jenn nie som z ha 😉

danulka2
29. mar 2008

ahojte zienky. Citam, ze sa vas chytá nejaka pliaga. Z vlastnej skusenosti vam mozem doporucit ZINKOSEL tbl. Je to zmes vitaminu C,E, zinku a selenu. Vyborne antioxidanty a mozu to brat aj tehotne, dojciace matky, pri nedostatku energie a deti od 15 rokov /ja som to dala dcere, ked mala13/. Nadcha vam prejde za 3-4dni a budete ju lahsie znasat. Je tam 30tbl a stoji to 70sk. Kazdemu to radim a odozva je vzdy pozitivna, co ma velmi tesi. Moja rodina ho uziva uz asi 5rokov /pri tazkostiach/ a nedame nan dopustit 🙂 🙂 🙂

kkatrina
29. mar 2008

jenn ja som pôvodne z Jalovca, ale teraz som v Seči 😖 😀

nám sa na šťastie virózy zatiaľ vyhýbajú, tak dúfam že to tak aj zostane a zúbky nám tiež ešte nejdú 😀

srdcko
29. mar 2008

danilka2 ja davam chlapom teraz hylak(to sa paradne po tom ksichtia) a homepaticke ziv. uhlie a staremu to uz prechadza a aj Ado to uz ma lepsie zo dna na den

lenadka
31. mar 2008

srdcko tak vas to neobislo 😖 nas zatial ano a asi uz ani nic take nedostane ked to nelapla v tom Martine de s prepacenim srala 3/4 ludi na pobyte a jednoducho sme tam museli byt 😅
no jedine ak to pride do skolky tam ju neustrazim kedy si ruky bude umyvat a s kym sa bude bozkavat 😀 😀 😀 ..lebo ona je schopna niektore decka v navale velkej lasky vycmulat a v zapati sa pobit...zajtra ma velky den nastupu do skolky 🙂 😵
az sa mi verit nechce ze uz mam take velke dievca ☹

srdcko
31. mar 2008

lenadka, mi hovor,my si vzdy tak povzdychneme ked psi, ze aky je uz velky...
u nas v robote to mali asi vsetci to bruskobolenie, niektori aj pocas pracovnej doby :(
tak zelame pekny prvoskolkovy den 🙂

kkatrina
31. mar 2008

leni prajeme pohodový nástup do škôlky. 🙂 😉

svokra si vydýchne čo? 😀 😀

evadetskecentrum
31. mar 2008

Maminy, ak mate zaujem o vikendovy pobyt s plavanim, mrknite na www.kacatko.sk 🙂

jenn
1. apr 2008

tak baby čo je s vami , dnes ste sa tu ani neukázali ☹ , kkatrina tak ako dala si sa na tú 90 dňovú dietu? Ja by som chcela začať od zajtra , len neviem či sa to môže držať aj keď kojím. Skúsim o tom niečo zistiť , ak by sa nemohlo tak s tým prestanem , a samozrejme ach tá moja pevná vôla , ☹ , no uvidíme 😉

srdcko
2. apr 2008

no, pozerala som ten pobyt na kacatku....niak vela sa mi to zda....ale mozno je to iba moc pocit...

jenn, my sme mali teraz dietu pod nazvom crevna chripka, tak sme schudli vsetci traja 😀 ...a nabudu ti chybat vitaminy, ked kojis? Vies, aby si nestratila mlieko....radsej sa este porad a pocitaj to poriadne

kkatrina
2. apr 2008

jenn dala som sa na to - už 3. deň poctivo papám len to čo je na papieri, takže držte palčeky. Ale dá sa to, lebo nie som hladná. Ale zajtra mám ovocný deň - tak to bude iný zaberák 😝

Leni ako Lucka zvládla prvý deň v škôlke?

paska
2. apr 2008

ahojte 😀
leni fakt Lucka je už školkarka 🙂 neplakala?

jenn
2. apr 2008

srdcko , medzi tými dňami je jeden aj vitamínový , tak v tom by nemal byť problém , tiež tam vraj bola jedna baba ktorá kojila a kilečká išli pekne dole 🙂
kkatrina tak dnes som začala aj ja , dúfam že nám to pôjde a že to ide dole tak ako baby písali 😉
paska , tak ako Lucka , naša Natálka chodí druhý mesiac a pod chvílkou nás chytajú krízi ☹ , ale už je to o mnoho lepšie ako 3-5 deň , učitelka ju musela zo mňa odtrhnuť a zamknuť za mnou dvere aby som mohla odísť , tak plakala , ale to bolo len tri dni , nám najväčší problém robí spanie , keďže už dlhšie som ju pobede nemohla dostať do postele , tak držím palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre