Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
2. apr 2008

jenn 😀 ja mam sisu ta už ide do školy ale tie tvoje trapenia poznam tiež som utekala zo školky aby ma nestihla vidieť ani cez okno 😅 raz aj zdrhla 😀 uvidime čo bude robiť andrejko 😕

kkatrina
2. apr 2008

jenn držím palce tak dávaj priebežne vedieť ako ti to ide 😉

baby Kubko doma na obed už vôbec nechce spávať a v škôlke v pohode spinká. Ja neviem učiteľky ho chvália aký je dobrý a poslušný - a doma mám iné dieťa či čo? 😖 😀

paska
2. apr 2008

kati to je normalne aj ja mam asi doma malu schyzofreničku 😀 😀 😀 😅

srdcko
2. apr 2008

kkatrina, aj opatrovatelka mi hovori, ze akeho mam zlateho syna, ako pekne bezka a doma mi ani do obchodu neprejde, aby sa mi o zem nehodil 😠

aka je to dieta co drzite?

jenn
2. apr 2008

baby to mi niečo hovorí , 😀 , naša Natália je strašne tvrdohlava a panovačna , na konci výkendu som už znej úplne vyčerpaná 🙂 a v škôlke okrem toho že si niekedy spomenie na mňa a začne jej kriviť úsmev 🙂 je vraj velmi poslušná a dobrá, aj keď je u niekoho sama a doma?Môžem jej niečo hovoriť aj 100krát a neposlúchne. Ja to tiež nechápem , keď niekomu poviem aká je niekedy zlá pozerajú na mňa ako na blázna - tento anjelik? 😠 .

jasné kkatrina , aj ty informuj ako sa držíš 😉

srdcko 90 dňová dieta

srdcko
2. apr 2008

90 dnova? to akurat stihate do dovolenky 😀

bubba
2. apr 2008

aha srdcko je tu online tak ti mozem odpovedat na otazky 😉

bubba
2. apr 2008

teda nocnik,v pohode,dokazala by na nom presediet aj pol hodinu....cika len vtedy ked ja trafim(cize ked vstavame)a ked sa jej chce kakat tak bude pytat plienku plienku plienku a ani za svet do nocnika aj ked sem tam uz to neudrzi a podari sa....
pytat sa nepyta vobec,len rano ked ma chce dostat z postele.ale to je len kryci manever aby ma bezbolestne postavila na nohy 😀
ale idem na to v lete dufam ze sa podari...teda myslim ze to bude v poho

lenadka
2. apr 2008

ahojte, no Lucka vobec neplakala ani domov na obed nechcela ist bosorka 😀

srdcko
2. apr 2008

ved aj my sa chystame v lete, kde ho v takej zime teraz otrcim 😀 ....nam sa do nocnika nepodarilo ani raz ciknut, viacej na zem a to sa pozera, co to z neho ide 😀 ... pamatam sa, raz tak beha holy a muz mu hovori, ze nech ocura takeho velkeho plysoveho psa, tak ho posluchol a ocural ho...som myslela, ze ich oboch dorazim 😀

kika13
2. apr 2008

Lenadka mala to tak super zvladla 😨 ? Sikulka 😵 , ja ked som sla do skolky tak som mesiac v kuse rucala , kopala a fackala som ucitelky 😅 , som bola zla ako cert, tak ju pekne pochval 😀 .

lenadka
3. apr 2008

kika ona sa uz straaasne davno tesila do skolky, ked som bola na MD tak sme obcas isli do skolky na ich ihrisko a jej sa tam vzdy pacilo a ja som ju vzdy odtial tahala aj cez terasu nakukala do herni ze ake su tam ine hracku a hlavne deti sa chcu hrat nie ako doma kazdy uz chce mat klud a ked sa s nou aj hrame neni to ono. tu je nadsena vcera mi spievala pol dna zlatu branu, ze sa na nu hrali na terase v skoke lebo vonku neboli nakolko prsalo, vtedy deti obelcu a hraju sa na velkej zastresenej terase.A aj jej viac chuti jest, ked prisla zo skolky zjedla vsetku polievku a aj parenu buchtu, pritom vzdy jej vadili v polievke cele zemiaky a fazulove struky vzdy vypluvala, vcera ich zlupla raz dva. 😀

kkatrina
3. apr 2008

leni tak to je super,

aj kubkovi viac chutí keď chodí do škôlky a aj tam všetko spapá 😉

prečo ju dávaš len na doobedie?

majkabudka227
3. apr 2008

Ahojte tehulky a maminy,
uz sa mi blizi termin porodu a potrebujem si kupit podprsenky na dojcenie. Kam sa v Prievidzi oplati ist?

lenadka
4. apr 2008

kati preto, ze ona sa len uci sama jest-mama ju stale vysluhovala vies 😅 a teraz ju nutim jest samu, polka polievky je na stole, stvrtka na teplakoch a stvrtka v brusku 😅 a tiez preto ze ona spinka dlho aj do piatej a ked spi dlhsie o pol siestej ju budim a v skolke by ju budili uz o pol tretej, asi by jej to nestacilo, ked ju doma zobudim skor tak je potom mrzuta 😔

kkatrina
4. apr 2008

Leni so spávaním sme aj my mali problém - keď mal 2 roky tak chodil doma spávať už o pol 12 a v škôlke až o pol 1, tak im hocikedy zaspal 😀
a aj teraz ho niekedy zase poobede musia zobudiť

kkatrina
4. apr 2008

a doma už beťár nechce chodiť spať na obed 😖

lenadka
4. apr 2008

moja tiez niekedy protestuje, ale ked ju dam do postielky o 5 min je tuha a potom chrni aj 4-5 hodin, u nas je vynimocne ked pridem domov a je hore, na 90% o 16-tej este spi 😔
proste takto nam to vyhovuje aj ta skolka aj spanie a papat pekne zacina sama aj samoobsluha v obliekani, len vcera sa obliekala od 17tej do 18,30 to bol cas ked sme vysli von, lebo jej vseetko trva, ale co mam robit musi sa to ucit, nebudem ju obliekat do 18tky 😅

kika13
4. apr 2008

majkabudka ja som kupovala v Ha, tu viem kde maju alev Pd maju tehotenske veci len vo Vcielke a tam asi podprsenky nemaju ☹ , sak dobehni ukazem ti kde 😉 , ale mali by to mat vsade kde predavaju poriadne spodne pradlo, nie čiňáky
baby vy ju ignorujete??? kati , lenka ci ste si ju nevsimli 😕 😕 😕

kkatrina
4. apr 2008

pardón 😀 ja dnes nestíham odpisovať a byť online 😢

majkabudka ja mám tehotenskú podprdu ešte po Kubkovi a kupovala som ju v priore hore, kde majú značkové spodné prádlo. Stála určite okolo 500 sk. A min. rok som si kúpila len takú obyč. bavlnenú a bola mi sto krát pohodlnejšia po pôrode a aj v tehotenstve ako tá na kojenie alebo tie s výstužou. Musíš poskúšať a zistiť čo ti viac vyhovuje. 😉

b.janka
4. apr 2008

majkabudka ja som si kúpila podprsenku na dojčenie v handlovej... ale po čase sa mi vyťahala a bolo to o ničom... používala som obyčajnú... a bolo to super
baby ja som včera malej kúpila nohavičku u číňanovcov... nemala som čas behať po obchodoch, tak som zbehla do prvého, ktorý som mala po ruke... mala ich oblečené 1 1/2 dňa a vysypala sa jej riťka... cez deň to mala iba troška červené a teraz večer už tam mala poriadne pupáky ☹ ☹ ☹ ... ide ma poraziť... doteraz sa jej nič také nespravilo... rozmýšľam že napíšem na soi-ku... poraďte čo jej mám na to dať... diky

majkabudka227
5. apr 2008

Dakujem baby za tipy, vidim ze sa skor osvedcili skor obycajne. Pozriem tie podprsenky v meste, ak nenajdem, pojdem aj do Handlovej. Ale asi mate pravdu, bavlnene budu lepsie. Ja nemam moc rada vystuzene podprsenky, po dome ich moc teda nenosim. Dakujem este raz.

kika13
5. apr 2008

b.janka fenistil kvapky 😉

kkatrina
5. apr 2008

jani môžeš aj 1/2 dithiadenu a mastičku sudocrem ak nemáš tak aj obyčajnú na zapareniny čo si natierala pod plienku - ale to len kým si niečo iné nezoženieš 😉

b.janka
5. apr 2008

ďakujem vám veľmi pekne... už jej to ustupuje

kika13
5. apr 2008

sprosté čiňáky, ja furt hovorim, ze keby som aj nemala co jest, ze si sebe nic nekupim, ale dietatu v cinskom nekupim ani za nic, moju mamu uz roky presviedcam, ze su to skodlive vyrobky a nie vzdy lacne je aj dobre, su to barexove smrdlave boty a handry ze 100% bavlna ha ha ha, malej prajem nech jej to rychlo zmizne a este raz fuj cinskym obchodom, no som sa rozohnila, ale je to tak, radsej ja budem chodit bosa, ale decku tam nekupim nic
Danuška dufam, ze ti je uz lepsie 😉

bebek
6. apr 2008

Ahojte, kika ja si tiez myslim, aj ked som malej uz kupila v lacnom, nie u cinanov, ale v starej bille, v PD. Boli to ale teplaky a mikina, nic na hole telicko. Ale aj tak, vzdy, ked kupim nejake oblecenie a nemusi to byt v lacnom, vzdy to najskor operiem a ozehlim.
Lenadka, aj ja chodim s malou tiez na ihrisko pri skolku, kde su deti a malu tiez musim odtial tahat. Dufam, ze to tak bude aj potom.Predpokladam, ze mala chodi, do Raztocna?
Stanka 7, nebola si nahodou vcera na navsteve v Brusne? Zdala sa mi tam jedna taka povedoma u nasich susedov a aj deti...

kkatrina
6. apr 2008

ja v číňakoch tiež nič nekupujem, občas svokra niečo donesie z Rudna - sú to také veci asi ako predávajú v bile akurát že tu to majú v obchodoch.
Ako tepláky a takéto srandy už Kubkovi tam aj kúpim, ale do 3 rokov nič. A spodné prádlo vôbec. Mám strach, a z Jankinej skúsenosti asi aj opodstatnený. 😒

b.janka
6. apr 2008

ja tiež malej u číňanovcov nič nekupujem... až teraz... bola so mnou jedna známa... je pn tak som ju nechcela zdržiavať aby sme stihli do konca vychádzok prísť domov... topánky aj oblečenie kupujem v originál detských obchodoch... a naďalej aj budem... topánky chodím kupovať do novák... je to originál obchod ale majú to tam lacnejšie ako v pd lebo je to od ruky... capačky som jej tam kúpila za 300 sk a v pd boli tie isté po 500

kkatrina
7. apr 2008

jani to mi hovor, v Pd capačky pod 500 nekúpiš, v Rudne v obuvi originál kožené tiež za 300. Oni naozaj už nevedia čo majú za tie palculienky maličké pýtať.
Preto keď sa každú jar rozhodujem aké tenisky alebo topánky Kubkovi kúpiť, tak radšej priplatím a kúpim mu značkové tenisky v športe, ako dať 800 sk v detskom obchode za ich milosť že vôbec predávajú detské topánky 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre