Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
24. apr 2008

tak to som včera Maťka nezachytila ale ozaj je to tragédia a nie kuriozita 😠

s tým pneumokokom som sa aj ja preľkla a tiež som si povedala že asi pôjdem, no ale či pôjdem........... 😅

paska
24. apr 2008

ahojte 🙂 to stretko by sme mohli poriešiť dakde v zoo 😎 tam sa aj väčšie deti možu vybehať

lenadka
24. apr 2008

paska super napad 😀 a dala by som ho na vikend, lebo vtedy ma vacsina volno aj tatinovia-nech strazia deti kym budeme na kave kecat 😀

ja som tych ludi s tej havarky poznala z videnia, skoro denne sme spolu cestovali autobusom domov. Nastupovali sme na dlhej v PD - tam maly chodil do skolky a tento rok uz do skoly ... ten 6 rocny chlapcek taky lumpik nezbedny ale zlaty, bol tam bud s maminou alebo starou mamou, alebo cestovali vsetci spolu /aj s maminym priatelom/.Udajne soferovala mamina toho chlapca, vedla nej sedela jej mama a vzadu jej syn a mamkym priatel /bola slobodna mamicka/. Auto mali LEN PAR DNI, ucila sa soferovat. Rusnovodic vravel svokrovi-lebo on to bol fotit-je strekar ze to auto zastavilo pred prechodom a ako sa vlak blizil, zrazu sa pohlo a znovu zastavilo v strede kolajiska. ☹

lenadka
24. apr 2008

hlavne ze su zivy 😉

kika13
24. apr 2008

ja ked som videla to auto az mi mraz presiel po chrbte, nic z neho neostalo, dufam ze sa z toho vsetci dostanu ☹

lenadka
25. apr 2008

a bez nasledkov...

lenadka
25. apr 2008

kde ste vsetky??? prajem krasny slnecne 2 dni volna 😵

srdcko
25. apr 2008

lenadka vdaka, v nedelu si ten slnecny den odpracujem 🙂...baby, ja som volala zase svojej doktorke kvoli tomu ockovaniu a jej vobec este neposlali papier z poistovne, ze zdrave deti maju za oskovanie platit 90,-...tak som chcela vynadat na poistovni, ale tam mi to nikto nebral 😠 ...ale doktorka ze mi napise na recept, ze ockujeme zo zdrav. dovodov, a nebudeme musiet tolko platit 😉 ....ale je to smutne, ved dokina to vlastne potrebuje mat na papieri, kolkym detom to moze pomoct a poistovne nic 😠

ta zoo je super napad...ale nebolo by lepsie si ju prenajat 😀

paska
25. apr 2008

srdcko a zaplatíš to? 😀 😅

srdcko
25. apr 2008

no zaplatim 89 ci kolko

paska
25. apr 2008

ale ja myslím ten prenájom 😀

srdcko
25. apr 2008

jaj.... 😀 😀 tak si to dame dole v priehrade, z tade deti nezdrhnu 😎

srdcko
26. apr 2008

dobre ranko maminky, dneska je nam ako krasne, tak prajem krasnu sobotu 😎

kkatrina
26. apr 2008

srdcko ty nemôžeš spávať? 😀

danulka2
26. apr 2008

ahojte, to dnes mame krasny den. My sme boli doobeda na letisku. To bol zaaaazitok. Mali ani nechcel ist domov 😀 😀 😀

srdcko
27. apr 2008

no, nemozem, lebo som musela odomknut hotel 😀

danulka2, my sme boli na sprievode v bojniciach a bolo to o nicom, sa pamatam, ja ked som bola mala, tak to bol zazitok pre nas decka a teraz tam pomaly nic nebolo ☹ ...ale sme sa presli, tak babatko spalo celu noc

paska
27. apr 2008

ahoj srdcko 🙂 to už bol te 🙂 n strašidlový?? 😕 😲

srdcko
27. apr 2008

no strasidlovy, normalne sa este teraz bojim 😀

paska
27. apr 2008

normalne som nepostrehla že už je čas na to ale aj tak všetky strašidlá su pichnute v zamku 😠iba tie debilne stanky su tam nakydane

srdcko
27. apr 2008

no, stanky este neboli, az od stvrtka...mas pravdu s tymi strasidla, ani jedno nevyde von na fotku gratis ☹

paska
27. apr 2008

treba tam isť na fajront alebo obed vtedy su hladný a idu na tie smrdlave klobasy čo sa tam opekaju od večera 😝 😀

srdcko
27. apr 2008

fuuuuuuuj pecena klobasa....ale cukrova vata, tu by som si dala...

vejka.prenga
27. apr 2008

baby zmena planu budem doma len do2.6.takze od 12.5. do2.6. kedy chcete a kde chcete a co tak v lesoparku?alebo na golfovom ihrisku aj tam sa mozu deti vybehat?ozaj funguje to este mini golfak na sidlisku?ani neviem heh.Ale uz sa tesim na to.ked budem na SR tak vam dam aj cislo na mna.aby sme sa lepsie dohodli .ok?100% pojde aj kamoska jej sa narodil syncek22.2.krasnucky heh a den potom mala ona narodky pekna oslava v porodnici xixi.Tiez sa vola Veronika ako ja.Ona sem nechodi na chat ale rada spozna mamicky z PD....tak ok rozhodnite sa kedy chcete ja sa prisposobim ok?

srdcko
27. apr 2008

vejka.prenga... golfac asi moc nie, lebo tam sa nemoze behat po drahach, moj maly tam minule bol a teta opatrovatelka ho len tam nahanala, lebo inde ho behat nebavilo...lesopark moze byt, tam pri amfiku je dost placu

stanka7
27. apr 2008

Ako ste prežili dnešný deň?My sme vytiahli bicykle a taho na cyklotúru. 😀 Som myslele že nebudem vládať ťahať ale v pohode 😎 Baby už spia hlavne Lucka bola unavená a teraz spí ako poleno. 😀 Som zvedavá či ju ráno zobudím do školy. 🙂

vejka.prenga
27. apr 2008

No ok hadam to bude aj ostatnym ten lesopark vyhovovat.....uz len datum premysliet heh 😀

lenadka
28. apr 2008

stanka, tak my sme vcera boli na lazoch-deckam sa strasne ratalo, ano domov nechceli ist, keby sa im nepacilo to natriasanie v aute tak snad ani nejdu 😀 ...tiez som dala doma 2 moznosti bud bicykle alebo Lazy a ma prehlasovali ze lazy. Kam ste az zasli na tej cykloture?

stanka7
28. apr 2008

Ahoj my sme šli po starej ceste a vyšli sme až na banskú a potom späť cez Lipník a zastali sme v Chrenovci v cukrárni Lucia chcela koláč asi musela dobiť energiu ale bola unavená a dnes sme skoro zaspali ráno do školy... 😀 Chcela som pôvodne cez Rematu ale bolo by to asi veľa pre Lucku možno na budúce.

lenadka
28. apr 2008

podla toho kadial cez Rematu 😉 od Raztocna smerom do PD to nie je az take hrozne /tou horskou cestou/, horsie kym sa od nas z Jalovca clovek vykodrca po tej polnej ceste na tu lesnu asfaltku-to je ozivot a stale dokopca 😝

danulka2
28. apr 2008

stanka7 a chodite aj a Paulinkou? Lebo ja som teraz kupila sedacku na bike /uz len prilbu malemu a mne/ a tiez budeme brazdit blizke okolie 😉
Inak my sme na strasidla chodili aj pre rokom /vlastna kazdy rok/. Maly mal zazitok. Byvame 5minut od namestia, tak sme sa tam chodili prechadzat a maly len kukal 😀
srdcko a kde mas hotel?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre