Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
7. máj 2008

ja neviem stani hodime si to? 😀 😀 😀 😀 😀
inak ked malej poviem ze som uz stara zacne sa na tom sulat a rehotat, ze vraj som neniiiiiiiii, ze babka je stara 😀

stanka7
7. máj 2008

aspoň tá malá má rozum a nehádže ťa do starého železa 😀 A nehodíme si to kto by jedoval naše polovičky 😀

paska
7. máj 2008

ja mam tento rok tiež 31 😅 a sa mi to nezdá citim sa na 25 😀
odkedy mám deti nevnímam čas ide to rýchlo 😒 ale nech ja sa už teším na dôchodok 😀

tina78
7. máj 2008

Baby, čo bláznite, ved sme v najlepších rokoch!!!!A do dôchodku máme stále ďalej a ďalej (ked to neustále posúvajú)
Ja mám 30 a tiež sa cítim tak na 25.....A nedávno mi moj muž tak pekne zalichotil, ked som bola u kaderníčky a dala som sa ostrihať a on mi hovorí,že teraz vyzerám ako nejaká 17-tka 😵 Milé....a poteší to 🙂

srdcko
8. máj 2008

ja sa zase necitim mladsie, skor naopak...ked vidim rovecnicky ako idu von , ked ja idem vecez z piesku...a ked obcas pocujem tie keci v buse, co je trapne a tak...neviem, som rada, ze ja uz taketo veci neriesim...a ze vyzerame s adom ako surodenci, som si zvykla 😀

ale ked ja budem mat tridsat, moj syn desat, to uz budem stara, trapna matka 😠 😀 😀

paska
8. máj 2008

😀 srdcko ale budeš mlada mamina a možno druhé v kočiariku
ja som tiež so siskou vyzerala jak sestra kým som mala 45kg teraz už vyzeram konečne na maminu 😅 bo mam 64 😒 😝

srdcko
8. máj 2008

to skor vnucatko paska 😀 😀 😀

lenadka
9. máj 2008

baby ved ja to len zo zartu vravim ze stara 😀 😀 😀

stani to mas teda pravdu!!! 😀 😀 😀

stanka7
9. máj 2008

Paska nechodíš náhodou cvičiť tam v HA niekde na družstvo je to taká červená budova v meste.Chcela by som začať bo vyzerám ako vypasený bravčok a neviem ako to tam chodí. 😒

danulka2
9. máj 2008

baby vy tu preberate vek? Tak ja som potom korytnacka 😀 . Ved uz som mala 34 😅 😵

lenadka
9. máj 2008

stanka, tak ked pojdes cestou si pribal aj mna 😀 😀 😀

paska
9. máj 2008

stanka ty srandistka a kedy?? a kam dam deti?? 😅 ale tiež by som to potrebovala ako sol 🙄

stanka7
10. máj 2008

Baby ja nesrandujem nemám s kým chodiť cvičiť Leni a ty by si tam čo robila však si sčíhla 😀 Handlovčanky nejdete dnes náhodou do Hutiry? 😲

stanka7
10. máj 2008

Pasi však mama by neustrážila?

paska
10. máj 2008

stani čo je v hutire?

stanka7
10. máj 2008

je tam míľa pre mamu naša Lucka tam ide vystupovať z volcana.Ja ju tam musím zaniesť o pol tretej a na stránke HA je upútavka myslím že je to ku dňu matiek akcia.

paska
10. máj 2008

stani ništ tam neni ale ak nebude pršať tak prídem

stanka7
10. máj 2008

Však som teraz na tej stránke bola je to v spolupráci s materským centrom LIenka.Kukni ešte raz medzi akcie www.Handlova.skJe tam len obrážtek a takým drobným popísané 😉

stanka7
10. máj 2008

No ako Pasi bola si?Išla som si krk vykrútiť ale som ťa nevidela síce neviem ako vyzeráš ale aspoň podľa detí by som ťa mohla poznať.Bolo celkom fajn aj počasie vyšlo.Oštvrtej som pálila domov ale ešte sa tam bavili. 😀

srdcko
11. máj 2008

aj my sme chceli ist na tu akciu MILA PRE MAMU, ale bola som gratulovat na svadbe...

lenadka
12. máj 2008

stanka7, vsak svalstvo treba mat, tak by som cvicila nie??? 😀 hlavne bruchu by sa patrilo, leto ide 😅 😀

stanka7
12. máj 2008

No hlavne to brucho mám ho preložené ako slaninu 😝 Asi sadnem na baik a idem s malou na tramp 😅Leni ale ak sa rozhodneš chodiť mysli na mňa.

lenadka
12. máj 2008

stanka, ja ani neviem kde to je 😅 😅 😅 😕 a teraz mame to plavanie do konca maja s malou, cize skor urcite nie 😝

paska
12. máj 2008

baby ja viem kde to je ak by sme sa dohodli budem chodiť aj ja ale až od jula to bude poštatkach už 😎

stanka7
12. máj 2008

No zariaľ teda skúsim chodiť do Chrenovca do školy tam cvičia utorky a štvrtky od siedmej večer.Pasi ja viem že sa teraz musíš učiť tak potom to dáko doladíme.












😉 😉

lenadka
12. máj 2008

stanka a tam cvicia co kalanetiku, aerobic???

lenadka
12. máj 2008

inak plavat chodime pondelok a stredu, tak utorok a stvrtok by to aj islo 😀

stanka7
12. máj 2008

Tie dva dni aerobic. 🙂 Zajtra síce nemôžem ale vo štvrtok mám na pláne ísť.

lenadka
13. máj 2008

Malu ti postrazi svokra? Ja by som sa musela opytat, lebo manzel ma nocne a neviem ci nebude chciet spat a svokra sice postrazi ale bude sa asi tvarit 😖

kudlanka3
13. máj 2008

Pekný deň prajem,ako sa máte??? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre