Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
13. máj 2008

kudlanka3 ahoj, mame sa fajn, ale zacina burka. Neva, maly spi, tak dufam, ze to za 2 hodiny prejde.

srdcko
13. máj 2008

burka, tu ani nekvaplo....nas maly zaspal asi perd 20 min. tak mam chvilu free 🙂

stanka7
13. máj 2008

Leni strážiť bude manžel 😀 Len dnes som bola s malou u doktorky robí sa jej v ústach dáka aftová angína.Má horúčky dnes bolo už celkom fajn ale včera do rána to bolo o držku ovracala mi celú posteľ tak v noci o jednej manžo prezliekal a ja som malú musela komplet osprchovať aj vlasy chúda revala ☹ a potom mrnčala do tretej nie a nie spať.Som sa pýtala dokiny odkiaľ to lapila a ona že to ide vzduchom 😖 Dnes to bolo lepšie uvidíme ako zajtra. 😨

vejka.prenga
13. máj 2008

Ahojte babenky ja uz na slovensku od vcera cesta bola strasnaaaa ale prezili sme ja a mimco....zajtra idem na prehliadku k mojmu slov.doktorovi mozno uz bude vidiet co to bude...ozaj ohladom tej stretavky budem doma do30.5. tak co stretneme sa v tom lesoparku povedzme 23.-24.5.Ktora mozete v tie dni???moje cislo je 0902387961tak aj sms mozete napisat mi 😉 😀

srdcko
13. máj 2008

stanka7, to iste sme asi mali aj my, pred dvoma tyzdnami a preslo nam to zo dna na den....tiez nam doktorka povedala, ze nam to prerastie do anguny, ale nic....tak sa drzte, nech ste co najskor fit 😉

stanka7
14. máj 2008

Dievčatá v noci sme ešte horúčkovali dnes to zatiaľ vyzerá bez teploty začína aj vystrájať takže sa z toho dostáva. 🙂srdcko dík čo si bola v práci?

danulka2
14. máj 2008

stanka to je fajn, ze je vam uz lepsie. Ale fakt muselo nieco lietat vzduchom lebo aj my sme boli soplavi. Teda maly este trochu je,Domca tiez bola, mna bolelo hrdlo, vcera som dobrala atb, ale este trochu boli.
Vejka vitaj. Ty byvas teraz na severe?. A bolo vidiet co to bude 😉

lenadka
14. máj 2008

stani ja som mala jednu aftu na mandli a mne krcna povedala ze je to virus /takuy ako ked si decka kadeco pchaju do ust=ma potesila/ a natrela som si to 3x genciankou ako mi poradila a zmizlo to /a hned po prvom natreti to prestalo boliet/ Tiez povedala ze s toho moze vzniknut angina a straaasne ma to bolelo, do pol jednej v noci som kvoli tomu nespala a to bola len jedna afta-tak chuda tvoja mala ☹

stanka7
14. máj 2008

Leni no ak bude zajtra v pohode tak pôjdem cvičiť na bicykli 🙂 Ináč terba si vziať so sebou aj karimatku a myslím že 10sk.Tak to bolo aj ked som tam chodila cvičiť ked bola Lucka malá.Malá mala zase teplotu poobede teraz je zase v pohode ale je to o trošku lepšie. 😅

kika13
14. máj 2008

vejka my sa prisposobime vacsine 😉

srdcko
14. máj 2008

baby, ja budem absentovat, taham totizto cely vikend denne

paska
14. máj 2008

srdcko ved dame ked nebudeš ťahať

srdcko
14. máj 2008

no, to bude asi v lete, ked budem mat dovolenku 😀

lenadka
15. máj 2008

stani o kolkej startujes? /to len pre pripad ze by som niekoho ukecala strazit malu 😅 ak nebude ochota co s nou? Asi by tam vyrusovala 😅 /

paska
15. máj 2008

ma netentujte ja by som dneska mohla mam doma chlapa tak nech stráži
😀

lenadka
15. máj 2008

paska tak sej hoj, stanka hodi o kolkej a ked by som aj nesla mozete ist vy dve a ja vam zakyvam 😵 😀

stanka7
15. máj 2008

Cvičí sa od siedmej takže idem na bycikli o dákej trištvrte na sedem.Dúfam že malá bude v pohode má byť síce s manželom no ale asi to poznáte ked je dieťa choré chce to len mamku. 😒 Je to v telocvični v Chrenovci Leni a niektoré maminy si brávali aj deti.Tie sa zvykli tam vzadšie naháňať samozrejme ti nezaručím že tam bude dáke dieťa aby tam nebola sama.Nosia si tam ženičky karimatku a dáke korunky tá hodka stojí.Voľakedy to bolo 10sk ale to som už asi písala.Dúfam ža sa bude cvičiť lebo švagrová mi minule hovorila že niekedy sa cvičko nekoná zrejme má tá dievčina povinnosti ale dozviem sa to až na mieste.Nemám ako prezistiť dopredu či bude hodina ale ja verím že áno.Pasi a ty by si asi autom došla?Bo neviem či to tam poznáš.

lenadka
15. máj 2008

Ok Stani, tak sa budem snaziti posadit dovtedy a vychystat sa 😉 ...a strcit niekomu malu 😀

lenadka
16. máj 2008

vejka, a v ktorej casto PD sa momentalne nachadzas? 🙂 😕

kudlanka3
18. máj 2008

Danulka2 ahoj,mne malá nespáva na obed už od tretieho roku,tak som si nikdy moc varenie neužila... 😀 😀 Už si ani neužijem,lebo už je na to veľká... 😀 😀

lenadka
20. máj 2008

stanka7, dneska asi nepojdem cvicit, vcera ma zacalo boliet hrdlo na druhej strane 😝 ja neviem volaka som scipnuta furt /no aby som neklamala 5 dni mi bolo fajn od stredy do vcera/a v sobotu ideme brachovi na svadbu tak chcem nachystat /oprat/ veci-šaty a zacat balit, lebo ideme na viac dni k nasim a este musim dosadit posledne priesady v zahrade 😝

stanka7
20. máj 2008

Ahoj dobre to je v pohode ja ešte uvidím či pôjdem.Príjemnú zábavu na svadbe 😅

kkatrina
20. máj 2008

stani nešla si včera náhodou okolo 17:30 smerom do Chrenovca s malou na bicykli ? teda aby som bola presná ty pešo a ona na bicykli 😀

stanka7
21. máj 2008

Nie bola som doma lebo malá mi ešte pokašliava 😒

lenadka
21. máj 2008

stani tak si nebola ani Ty cvicit?

stanka7
21. máj 2008

Nie ale možno sa mi zajtra podarí.

lenadka
22. máj 2008

ja uz cvicim tepovala som koberec a teraz sa susi vonku, idem ho vtrepat dnu a doupratovat obyvacku, mama uz na predsvadobnu nervozitu 😀 😀 😀

paska
22. máj 2008

jaaaaj sa maš by som si dala svadobné menu 😝 😀

stanka7
22. máj 2008

Leni aj môj si mohla vytepovať nieje veľký 😀 Ináč teraz som dorazila z cvičenia zase tam je iná baba čo predcvičuje tak som sa na tých krokoch motala ako pako bola som sama ☹ Ale ja sa nevzdávam 😀

lenadka
22. máj 2008

stani neboj nabuduce budem "amáliť" s tebou 😀 😀 😀

paska nejak nasim rusia pozvania-vpraces sa do poctu, dnes odhlasil ucast bratranec s rodinkou-zena a dvaja synovia, ze krpci dostali mononukleozu-mala prisla o tanecnikov a tiez dalsie 2 slobodne sesternice 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre