Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

dudasik
28. mar 2007

Ahojte baby. Je super,ze chodite cvicit. Vychadzalo by to aj keby chodite do prace, v akom case to byva ?
A zevraj to velmi pomaha pri porode,ze je to lahsie, tak potom sa nezabudnite podelit.
Inac, ake mate pocity, ked citite,ze vam v brusku nieco rastie? A pripravujete sa na porod a na to,aby ste to zvladli este aj nejak inak specialne ?
Pekny dnik prajem

lenadka
28. mar 2007

Cao, nie nemam volno, len veela prace 😒
Ja som mala tiez take krce ako ked mam mrchu dostat v ten den ked som zvycajne dostavala kramy-vzdy pravidelne ako hodinky. Brucho bolelo a niiic. Ked mi meskala zo 3 dni kupila som test a boli //. My sme babo hned nechceli, potom to na nas po 2 r. prislo - sa zjarievalo...tak sme skusili a hned sa zadarilo. Este tesne pred tym som vravela manzovi, ze ocuvaj este babo predsa len odlozme, no to som este nevedela ze sa uz neda 😀 /no dalo by sa, ale nechcela som ked uz bolo/.
Bebek,
sak mozeme aj s malymi aj bez. Som na tu tvoju kocku zvedava🙂 😉 skamosime ich nech sa hraju a my mozeme klebetit 😀 😎

papula
autor
28. mar 2007

Ahojky mima to je super ja by som tiez chodila,kebyze je nieco take aj v Ha,ale nieje bohuzial ☹ Ja si myslim,ze mne by to bolo aj zbytocne ja mam hrozne vela pohybu,kazdy sa mi divy,ze som neni normalna stale lietam a neviem vobec odychovat 😅 ale ved pokym vladzem 😕
dudasik ten pocit sa opisat asi neda je to fakt nieco nadherne a este ked ta zacne kopat jednoduco sa to popisat neda 🙂 aj ked niekedy tie kopance az bolia 😨 aj tak je to nenahraditelny pocit.Neboj sa aj ty to raz zazijes 😉 len to nechaj na prirodu ona sa umudri 😉

papula
autor
28. mar 2007

Zase nikto? 😕 😀

paska
28. mar 2007

čožeby nie 😉 ja
ahoj papula ja ked idem do mesta pozerám potehotných či si to neni ty ale nemôžem ťa nejako objaviť 🙂

papula
autor
28. mar 2007

Ahojky
To je tazke mna niekde vypatrat 😀 Ale nie,len ja som cely den v robote chodim rano na deviatu a koncim o piatej a to idem rovno domov.Zase cez vikend v sobotu idem do roboty na 10,00 a koncim o 12,00 a to idem rovno na nakup a potom taxikom domov,lebo to chodim nabalena 😝 Ale onedlho sa to zmeni uz od buduceho mesiaca budem domka tak mozno na seba niekde v meste narazime a ked porodim to bude lahsie to budem vonku stale 🙂 Ale je zaujimave,ze na take male mesto sme sa este vobec nestretli 😕

papula
autor
28. mar 2007

A zabudla som na nedelu to by si ma skor nasla v meste,lebo vacsinou chodim k nasim a oni byvaju v meste 😉

paska
28. mar 2007

to by bolo fajn keby sme sa stretli vonku už by som ti rada nazrela do kčíka 😀 ale vydržím ešte dva mesiace 😉

papula
autor
28. mar 2007

No ked to ide tak neuveritelne pomaly 😝 neboj raz sa urcite stretnem 🙂

papula
autor
28. mar 2007

Ozaj paska a ty si kupovala ten novy kocik co si spominala,ze asi by si kupila ak ano tak aky?

papula
autor
28. mar 2007

musim off ☹ praca vola mam tu tolko papierov ze sa v nich asi stratim 😀 tak zajtra pa pa.

paska
28. mar 2007

ešte nie zatial mám starý ešte po siske ten je dobrý na zimu až na leto chcem nejaké golfáče 😉

dudasik
29. mar 2007

Ahojte kolegynky. Dnes rano mi bolo dost zleeeeeeeee, fuuuuj, na vracanie a aj som vracala, ale pochybujem,ze je to to co by to mohlo byt.
Lebo vzdy su aj ine dovody, napr. som pila hned na lačno zeleny caj, ktory mi nerobi zle, no smola, ale aspon som si prezila ranne nevolnosti, akoze dost dobreeeee... beeeeeeee. 🤐

lenadka
29. mar 2007

Papula, ty si ako aj ja...tiez sa cudovali ze chodim do prace s obrovskym bruchom, ale vsak tehotenstvo nie je choroba 😀 Dokonca som svieza ukecala, aby som o tyzden dlhsie mohla este chodit do prace, tak mi kvoli tomu "posuval" termin porodu 😎

papula
autor
29. mar 2007

Lenadka presne tak aj ja hovorim,ze tehotenostvo nie je choroba.Preco by som mala vylehuvavat,ked sa citim super 🙂 A ty ludia ak my idu na nervy s tymi blbymyi otazkami 😠 to este robis?co si uz neni doma atd.uz cakam kedy mi nieco vyleti z ust 😲

papula
autor
29. mar 2007

dudasik mozno to neni zeleny caj 🙂 mozno sa priroda uz uvedomila a za chvilu bude takych nevolnosti viac 😀 😉

femmefatale
29. mar 2007

Ahojte baby, trošku som sa odmlčala, lebo som bola vyplašená, že mám kiahne, tak som behala hore-dole s búchajúcim srdcom od strachu (ja som totiž nemala žiadnu detskú chorobu)predvčerom sa mi totiž vyhodili na ruke 2 dosť hnusné pluzgiere - no úplne ako kiahne, tak som sa bála.. Ale hneď na druhý deň ráno už zmizli, tak chvalabohu - je toho plná Prievidza, tak radšej nepokúšam. Kamoškina malá, s ktorou som bola celú sobotu ich dostala, včera sa celá vysypala, tak dúfam, že ma vtedy v sobotu nenakazila..
Tak takéto ja mám strašné starosti.. Len sa mám sledovať a čakať.. 😒 ☹
Zajtra idem konečne na 3D do Blavy, tak na mňa myslite.. Dnes je na tom v Hlohovci Mimonenka.. Už sa teším, čo bude písať 😉

papula
autor
29. mar 2007

fem a preco ides az do blavy?neni ti jednoduchsie ist do Hlohovca aj ja som tam bola.

femmefatale
29. mar 2007

keď som sa objednávala do Blavy-pred mesiacom, vedela som len o Blave, Brne a Nových Zámkoch.. Keďže chcem pobehať detské obchody v Auparku, Shopping Palace a tehotenskú módu v Avione - rozhodla som sa pre Blavu - aj mi to odporučili kamošky, čo tam už boli.. Uvažovala som aj nad Brnom, ale potom som sa rozhodla pre Blavu.. A Hlohovec už nie je aj tak veľmi ďaleko od Blavy - takže je to v podstate jedno 😉

papula
autor
29. mar 2007

to mas pravdu a koli tym veciam sa ti oplati ist do Blavy aspon nieco pokukas.Uz sa tesis co?a budete chciet vediet aj pohlavie?

lenadka
29. mar 2007

Femme, to by aj mna zaujimalo, ci chces vediet pohlavie 🙂

kika13
30. mar 2007

Ahoj, 3D je aj v Leviciach, ja idem 5.4. maju aj stranku www.4djadin.sk 😉

dudasik
30. mar 2007

Ahojte kocky. No dnes rano mi uz nebolo nic ☹ . No nevadi.
Porozpravajte mi o tom 3D, na co to vlastne vsetko sluzi?
Papulka inac zdas sa mi strasne znama, nechodila si na Kalinu nahodou?
A s tym pohlavim je to zaujimave, aky mate nazor na to vy? Prekvapko,ci istota?

papula
autor
30. mar 2007

Ahojte
kika do levic by som to mala moc daleko v tom hlohovci mi to vyhovovalo bolo to najblizsie a ked sa tak vezme aj najlacnejsie,ale o tie peniaze mi neslo skor o tu cestu.
dudasik nie nechodila som na kalinu chodila som k nam do Ha na SOU asi si ma s niekym mylis 🙂 ten 3D je podla mna velmi dobra vec kukni sem tu to mas rozpisane www.4dultrazvuk.sk/contact 😉

mimonenka1
30. mar 2007

Caute kočky, budeme mať dievčatko. Takááááááááááááááááááááá som vytešená.
Čím skôr dám fotky do albumu. Krásne sa nám ukázala. Bola som Hlohovci a veľmi sme spokojní, skvelý lekár, ktorý sa nám venoval hodinu. Všetko sme pomerali a je to ok.

dudasik
30. mar 2007

Ale si mi strasne znama, tak to bola prva vec co ma napadlo. Mozno som ta niekde videla. Tak idem kukat a obedovat. Pa

papula
autor
30. mar 2007

mima gratulujem daj fotocky nech pokukame.vsak je ten lekar super aj ja som bola elmi spokojna 🙂
dudasik mozno sme sa pred tym zopar krat videli 😉

dudasik
30. mar 2007

Mimonenka jeeeeeeeeee, gratulujem, krasne dievcatko. tesim sa na fotecky.
Super, este napis viac ako to teda prebiehalo, taka vymozenost,ze 3D, to som pocula prvykrat. Pochval sa!

papula
autor
30. mar 2007

pred chvilkou som bola s maminou na chirurgii a ked sme tam uz boli tak sme sa vybehli pozriet na porodnicke do tej izby co si chcem objednat a poviem vam,ze je fakt velmi pekna.Pekna velka postel je tam telka,veza taka mini linka no velmi sa mi pacila idem si ju teda zajednat 😉 A pytala som sa aj na epi ale neni o nej ani chyru ani slichu 😀

martina1980
30. mar 2007

Mimonenka1: Ahoj Mima pamätáš sa na mňa? 😅 Gratulujem k dievčatku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre