Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
24. sep 2008

ja musim zaklopat, nasi boli u nas pred 2 tyzdnami a vsetci mali crevnu virozu, tak si vravim FAAAJN o 2 dni sa mozem tesit a nic...potom prisla sestra o tyzden /lebo ona doma nebola ked to mali vsetci/ a tiez hnackovala, tak si vravim FAAAJN ked sme to vtedy nedostali teraz to pride a nic, a tento tyden som bola u kamosky-ma 3 deti, a vravi mi ze prave skoncili s hnackami a vracanim 🙄 FAAAAJN teraz to uz urcite chytime, nakolko decka sa spolu jasili a boli sme tam dost dlho a niiiic 😕 😀 tak sme na tom celkom dobre, ale nehadzem flintu do zita 😀 😀 😀 😅

lenadka
25. sep 2008

babyyyyyyyy kde steee? 😕

kkatrina
25. sep 2008

Leni - tuuuuuuuuu 😀

musím trošku aj pracovať 😝

lenadka
25. sep 2008

paska je bakalarkáááááááá 😲 😀

paska
25. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😅 😀 😀 😀

kika13
25. sep 2008

paska prijmi aj verejnú gratuláciu 😀 😀 😀

paska
26. sep 2008

dakujéééééééééééééém 😵 😵 😵 a mala si pravdu vyšla som z tade a normalne som rozmýšlala že čo ja budem robiť po večeroch 😅 asi budem čítať knihy 😀 😀

srdcko
26. sep 2008

paska, gratulujem 😀 no co by si robila, budes kukat ordinaciu a modre z neba :D

stanka7
26. sep 2008

Aj ja sa pripájam paske gratulujeme 😅

hanzelka
26. sep 2008

ahojte som tu nova,tak vás chcem pozdraviť. 🙂

danulka2
26. sep 2008

ahoj, tak vitaj a zarad sa 😉

susika
27. sep 2008

ahojte. chodíte niketorá s dorbcom (drobcami) do MC Slniečko? oplatí sa tam chodiť s takými malými ročnými? chcem začať s malou, má rada spoločnosť, no ale neviem, č viac sa tam dá robiť ako doma. blbneme, hráme sa, ale mne ide hlavne, nech sa vidí s druhými detičkami. to by bola pre nu sranda 😀 😀

mitta
27. sep 2008

Ahoj susika. Ja chodim do MC a samozrejme sa tam oplati chodit aj s takymi batolatmi 🙂 Chodime tam hlavne ked je skarede pocasie a deti sa tam pekne zahraju. V utorok o 16,15 tam byva aj hudobna pre rocne deti.

hanzelka
27. sep 2008

ahoj susika ,ja by som tiež niekedy zašla do MC ale neviem či to moje šidielko zvládne.nejako sa nevie deliť s vecami čo raz má v ruke tak nemôže nik iný, on je skôr na dlhé trate a voľný výbeh. 😅

bubba
27. sep 2008

caute baby 😀
paska dodatocne gratulujem k tituliku 😀 😀 hadam sa ide dalej ano?dufam...
aj my navstevujeme MC veeeeeeeeeelmi radi 😉

bubba
27. sep 2008

no a vitam nove fesandy 😵

kika13
29. sep 2008

ahojte, ste tu pisali ze ci su vase deti zdrave alebo nie, no tak nas bol zdravy a uz neni sopliky a momentane 38,5 teplota ☹ , boli sme dnes u lekarky tak dufam ze uz zajtra bude lepsie 😎

danulka2
29. sep 2008

kika13 hadam je to len viroza. My sme mali doma vsetsi nadchu. Vsetkych to preslo, len ja este pokasliavam. Tak si davam hedelix. Zelam malemu skore uzdravenie.

srdcko
30. sep 2008

kika13, to mu urcite prejde....aj nas maval taketo horucky jeden, dva dni a potom na druhy den ani nevedel, ze mu daco bolo...vyzdravte sa....

a vitam hanzelku 🙂

Baby dneska ideme na prve rodicovske, tak som zdedava....Hadam nebudu pytat moc penazi od nas :D

paska
30. sep 2008

ahojte 🙂
chrobky uzdravte sa rychlo 😉
srdcko si píš že budu pýtať 😅 😀

srdcko
30. sep 2008

toho som si ista paska, ved sa blizia vianoce 😀 len sa bojim, aby mi vyplata stacila 😀

ako sa ti inak dari v praci?

srdcko
30. sep 2008

akurat do HA isla invazia pol. aut, tak potom dajte vediet, co sa deje 😉

danulka2
30. sep 2008

presne tak srdcko, priprav si aj dve vyplaty 😉 .Od nas pytali na ZRPS, kopirku, pracovny zosit na anglictinu a vraj este neskoncili 😠 😉

kika13
30. sep 2008

dakujem vam babule 😉 , my po starom teplota stale 😒 , ak do zajtra neklesne ideme po atb. Policajti vozia väznov z väznice v bb na okresny sud v pd a spät a chodi ich aj 10 aut poliši a osobaky s majakmi, sa vozia ako krali ti lupiči, vsak na takom aute som sa este ani ja neviezla 😀
kupila som vcera odsavacku na sopliky na vysavac, no ten co to vymyslel by mal dostat minimalne nobelovu cenu 😀 , fakt to funguje, balonkova odsavacka len tak zaletela do koša, len sa nestacim divit kde to v to malom nosteku mal schovane ked to odsajeme 😅

bubba
30. sep 2008

kika a neboli ho to?a neboji sa vysavaca?moja mala od roka do takych 20 mes.mala veru poriadny respekt...

a naco vozia vaznov?a odkial ich zobrali?my tu mame daku vaznicu??? 😅 mozno natacaju "sudnu sien" 😀

kika13
30. sep 2008

no trocha sa boji vysavaca, ale je to jemnucke vobec to neboli, vyskusali sme ja aj polovicka 😀 , vykrikuje o ratu ale ani slza a ked vypnem vysavac tak jak ked utne čuší. bubba v bystrici je vaznica v meste 😨

paska
30. sep 2008

by som to chcela vidiet jak si odsavate tie sople 😀 😀 😀

hanzelka
30. sep 2008

ahojte dámy,ďakujem za privítanie 😅

hanzelka
30. sep 2008

chcem len dodať a pogratulovať kike 13 že zvládla odsávanie vysávačom u nás by to nehrozilo malý sa ho strašne bojí obdivujem že ste to tak bravúrne zvládli a prajem skoré uzdravenie 😵

kika13
1. okt 2008

paska tak dojdite kuk mozme aj vas 😀 povysavat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre