Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
19. apr 2007

no aj moj svokor ide radsej do auta, ako by mal zobrat vnuka von 🙄 a nasi, pokial nepridem ja, tak oni k nam pridu, len ked maju cestu okolo, alebo ked sa daco oslavuje....to k susede chodia rodiacia skoro stale, maju 5 vnucat a stihaju vsetky a hlavne jej to nevycitaju 🙄 mne ked dojde segra zobrat maleho, ale ona si ho pyta, tak nasi maju take reci, ze s tym som mala ratat, ked som chcela dieta, ze nebudem nic stihat a tak....ako poviem ti, mam sa omnoho lepsie, ako ked som byvala s nasimi, aj vsetko stiham (varit, upratovat, urady), ja neviem ci zavidia, alebo im daco vadi... ☹

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srdcko
20. apr 2007

to nrva, ze je ziva, ked je zdrava....ja tiez nechapem pristup nasich, asi som ich sklamamla....ale poviem ti, byvame sami, mame auto, proste sme zabezpeceny, nemusia sa starat a financne nas podporovat...ved v kolkych rodinach deti ziju u rodicov a este im aj financne prispievaju a tak a nevycitaju im to...

lenadka
20. apr 2007

srdcko a kolko mas surodencov? Aj k nim sa tak chovaju? 😒

lenadka
20. apr 2007

Inak srdcko maly ma uz teraz pekne vyrazne crty...baby budu na neho letiet fesacisko je to!🙂

srdcko
20. apr 2007

ako to mi kazdy hovori, ze on je strasne zlaty, ze bude na baby, no co uz, je po tatikovi 😀

lenadka, ja mam 2 surodencov, obaja su mladsi, bracho o 2 a segra o 4 roky...ako ked sa daco u nas stane, tak vzdycky im pripominaju, ze nech nevyskakuju, lebo doskacu a dopadnu ako ja 😖 ...a ja som dopadla celkom dobre..
akurat dneska som bola s jednou spoluziackou zo ZS a este dake kamosky na kave, a oni mi normalne to babo zavideli..a ked som spomenula svadobne fotky, tak normalne sa im to zdalo ako z rozpravky, ze im sa take daco asi nestane...asi je to fakt stastie najst dakoho skym ti je fajn a rozumiete si...

srdcko
20. apr 2007

som kukala tvoj album, mala ma ake perfektne fotky, ta v tom zupane nema chybu 😵

paska
20. apr 2007

srdcko vieš rodičia su možno preto taký že ti asi plánovali inú buducnosť určite to nemyslia zle len nečakali že budeš mať babo tak skoro 😉 škoda že ja som prve nemala vtedy sisa by už mala 10 rokov andrejko 5 a ja by som sa odreagovavala v robote 😀

srdcko
20. apr 2007

ako moja mama ma mala v 18tich, a zase 20 nie je az tak malo ☹

paska
20. apr 2007

nie neni je to akurát 😉

srdcko
20. apr 2007

aj ja si myslim, teraz sa s nim mozem hrat, bo ma to este bavi a ked bude velky, budem si budovat karieru 😀 ideme vonka na zrzku, papa paska

srdcko
21. apr 2007

boze, dneska sme boli pomaly cely den vonku, som taka unavena, idem asi hajat 😔 ..prajem dobru noc

paska
21. apr 2007

😉 dobrú 😔

srdcko
23. apr 2007

krasny slnecny den 🙂 chcem sa spytat, paska, lenadka, kedy vam zacali baby vypravat...nas Ado uz asi 3-4 dni vyprava stale mama a hama,obcas havo, ale tato nechce povedat vobec, to radsej brm-brm 😀

paska
23. apr 2007

ahoj srdcko moja začala skoro všetci kukali do kočára že kto to tam kecá ale nevie kedy presne to bolo 😖

papula
autor
23. apr 2007

Ahojte babulky.Konecne som sa dostala k pocitacu aby som trosku nazrela ako sa mate 🙂 Mne sa to uz blizi,ale ako to vydrzim este mesiac neviem 😕 uz ma vsetko boli,stale curam skoro kazdu pol hodinu proste katastrofa padne sedem hodin vecer a som utahana ako keby som farala v bani 😀 Zajtra idem robit este posledne nakupy a potom uz len cakat kedy sa malinkemu zachce von 😉

srdcko
23. apr 2007

ahoj papula, neboj, to ujde ako voda, a uz budes behat s kociarikom...ja si pamatam, ze pred porodom som mala stale daco vybavovat, tak sme si doma robili srandu, ze ja nemam cas ist ani rodit 😀 ale nakoniec som isla 😀

paska, Ado dneska objavil, co je to vyplazovat jazyk, tak ked sme boli grilovat, tak stale vyplazoval jazyk a robil indiana....
😀 😝

paska
23. apr 2007

srdcko mala si ho odfotiť 😀

lenadka
24. apr 2007

srdcko,
podla mna je tiez fajn ze si mala babo teraz, ja som otehotnela v 27 a fakt sa mi uz tak nechce s malou hrat, pritom pred tym som sa s detmi rada hravala, robievala som veducu v tabore a pod. Prestala som lebo ma to uz nebavilo. Clovek moc spohodlnie, zvykne si na to ze si robi co chce a potom sa horsie znasa obmedzovanie spojene s babatkom. Nasa mala zacala rozpravat tiez asi tak nejak. Ked mala 15 mesiacov v noci ma budila: "maminka pjenku pjosim ta"-aka slusna ze? 😀 😀 😀 Teraz ma 2 r aj 3 mesiace a keca ako skolkarka. Inak fakt zvlastne to spravanie tvojich rodicov, ale my to asi nepochopime, ked to ani ty sa ma nechapes, lebo ich nepozname. Neviem co akoze od teba cakali? Chceli aby s isla na VS?
Papula, uz som chcela dat po tebe vyhlasit patranie. Do kelu ako to leti, zachvilu bude babo na svete.Tento posledny mesiac ti nezavidim, mne bolo taky tak, uz som CHCELA rodit, nie ze by som sa bala, uz to bolo tak unavujuce ze som to uz radsej chcela mat za sebou. Drz sa a vela oddychuj, ked sa male narodi bude zaberak 😉

lenadka
24. apr 2007

srdcko,
si pramo z PD? 😎

srdcko
24. apr 2007

ano, som priamo z PD, najprv som byvala na zapotockoch u nasich a teraz byvame s muzom na Severe....
lenadka, ja som chodila pol roka na VS do BA..ja som cely stvrty rocnik sa s nimi hadala, ze ja chcem ist do Ba do skoly, lebo som nechcela ostat doma, potom som stretla mojho muza a uz ked som nastupila na VS, tak sme chceli babo..ale skolu si chcem ist spravit teraz, teda ak spravim prijimacky 😀
ved to,ze ked mam, teraz uz 21, ma to bavi hrat sa viac ako Ada, sme boli v nedelu vonku a ja som Adovi pustala bublifuk a muz sa smial, ze jeho to vobec nebavi a ja mam z toho radost 😀
ja sa uz tak tesim, ked zacne vypravat, aspon mi konecke bude dakto odpovedat, ked ho budem vozit v kociari...
lenadka, tak mala uz potom pekne blaboce a ked si este tak pekne pytala plienocku. Ado zatial len pride a povie "mama hama" 🙂

srdcko
24. apr 2007

paska, to ho musim natocit, lebo fotka by to asi tak nevystihla... 😵 ale je to cool, ked vyprava s vyplazenym jazykom 😵 a co tatino opravil kolotoc?

papula
autor
24. apr 2007

Ahojky
Lenadka ani mi nehovor najradsej by som to mala uz za sebou,ale kazdy mi vravi zevraj pojdem skor,lebo ze uz mam aj dost padnute brusko tak uvidime 😕 teraz uz odychujem a dost,ale moc sa mi nechce radsej sa prechadzam po vonku je to pre mna lepsi relax 😎

paska
24. apr 2007

ahojte
srdcko to vieš že nie 🙂 mali sme kopec inej roboty 😉 😀 ale aj tak plní svoju funkciu malý už aj kope do mackov potom sa točia sami 😀

lenadka
24. apr 2007

srdcko,
tak to asi vasi kvoli tej skole-nevedia to stravit tak sa tak spravaju, ale ved skolu si fakt este mozes spravit, aj ked s dietatom je to vzdy tazsie. Moja mama si spravila VS a mala 3 deti. Sestra sa jej narodila ked isla na zapis do 2 r. A ja s bratom sme boli skolaci.
Papula, mne padlo brusko 2 tyzdne pred porodom, ked som sedela s rozkr. nohami opieralo sa mi o gauc 😀 . A tesne pred porodom som mala strasne nutkanie ist sa vecer prejst. Ked som prisla s prechadzky praskla mi voda🙂 😉

srdcko
24. apr 2007

paska,ja som tiez potom vraveda, ze maju stastie ze nie su ti mackovia zivi 😀

lenadka, asi im ide fakt o tu skolu, no co uz 😢

lenadka
26. apr 2007

srdcko, nic si s toho nedelej, kukni na pasku ta je pasak 2 deti a este aj skolu stiha 😉

srdcko
26. apr 2007

ved aj ja si myslim, ze sa to da zvladnut....ale uz sa o tom nebudeme bavit... 😉 akurat som cervika vysadila z nocnika a nechce hajat, tak sa asi idem hrat...rano som umyvala okna a to bolo daco strasne, kam som dala vedro s vodou, tak isiel, dokonca aj cez gauc 😀 nastasie potom zaspal a mohla som si dat zaclony, lebo aj na rebrik mi chce vyliest, ked ma vidi 😀

lenadka
27. apr 2007

jeej aj moja mi tak "pomaha" este kym je maly das vedro na stol, ale ona drnda mi uz teraz aj na ten stol vylezie 😲

bebek
28. apr 2007

Ahoj dievcata, zdravim z nasho krasneho Slovenska.
Nestihala som pisat, mala som trochu aj depky, ci som urobila dobre, ked sme sa vratili a ocina nehali tam, ale treba setrit ☹ Uz ma to trochu preslo.
Mala bola dost umravcana, nikoho nepoznala, vela cudzich ludi naraz, ale uz si zvyka. Teraz dostala sopliky, ale asi jej idu zuby.
Lenadka, ja sa ozvem, len sa musim skontaktovat s celou rodinou, zajtra ideme k svokrovcom.A este musim vybavit vsetky potrebne urady. Uz som bola na urade prace, no to bol pristup, taku by som tej zenskej praskla, naco tam robi, ked sa tak neprijemne chova. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre