Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

livia2
7. feb 2007

Pridávam sa do klubu Handlovčaniek 😀

papula
autor
7. feb 2007

ahoj no to je super a ty si priamo z Handlovej?

lenadka
7. feb 2007

Paska,
ja som to nechala na ocinovi nech to povybavuje...a nemusis cakat. 😉 Inak na vseobecnej je to otazka par minut tam teda rad nebol.
Mimonenka...drzim palce...uz zhanas vybavicku?

lenadka
7. feb 2007

Ahoj Livia,
dufam ze pokecame🙂)

lenadka
7. feb 2007

Ahoj Papula,
uz si sa rozhodla ktory kocik?

papula
autor
7. feb 2007

vsak jasne,ze z handlovej,ked sa pridavas do klubu handlovcaniek boze,ale som vydreta 😀

livia2
7. feb 2007

áno, som priamo z Ha, vy ste Prievidžanky?

papula
autor
7. feb 2007

ahoj este nie,ale asi ten cierno strieborny.Ideme ho kupit az buduci mesiac,lebo cakame pokym sa trosku otepli,lebo treba doma este mensie upravy 😅 tak aby sme ho maly kde umiestnit.

papula
autor
7. feb 2007

livia ja som z handlovej aj paska je z handlovej ale ona bola do teraz prievidzanka.Ty tu uz byvas dlho ci ste sa len teraz niekedy pristahovali?

livia2
7. feb 2007

Baby, som originál odtialto 😀
Možno sa aj poznáme, z videnia určite 😀 😀
ako všetci handlovčania

papula
autor
7. feb 2007

No presne tu nas je tak malo,ze sa skoro pozname vsetci,ale mne to asi aj tak vyhovuje az na to,ze niektory handlovcania su dost cudny a dost mi vadia tie handlovske hnusne klebety a ohovaracky,ale co uz sto ludi sto chuti 🙂

livia2
7. feb 2007

Musím off, som v práci a nestíham, pekne tu píšte, ja vás potom doženiem 😀

bebek
7. feb 2007

Mima, cau tvoj manzel uhadol, ja sa ale vratim k tej bojnickej nemocnici. Ved sestra tam rodila pred rokom a nic moc. Ja keby si mam vybrat tak asi uprednostnim Handlovu, ale to je kazdeho iny nazor.
Lenadka, ten tvoj porod-horor a v Handlovej. Ja neviem, asi to vidim vsetko cierne, lebo ja som mala celkom dobry porod. Aj ked malicka sa narodila mala, mala 2700g a 47 cm.
Inak stavat ideme asi az na buduci rok, ja tu v UK koncim v aprili a priatel min. do konca roka. A este nieco. V chrenovci som objavila jednu super detsku lekarku - pani Matuskovu, hovori ti to nieco, Lenadka? Malinka sa prave zobudila tak zatial papa..

mimonenka1
7. feb 2007

kukuč ako sa mávaš..my sme u Mareka a MIMI na navšteve, ideme s lyžovačky z Kľaku a bolo super..čo robíte

papula
autor
7. feb 2007

jaj mimonenka jaj ako ti zavidim,ale v dobrom 😉 ja by som tiez brala nejaku vypadovku niekam,ale neda sa praca vola 😠 Ako tak pozeram tak sme asi iba my dve,Ktore cakaju na mimi.Tebe to ide tiez tak pomaly ako mne?

lenadka
7. feb 2007

Bebek,
jasne Matuskova je nas pediater 😀 .Je super v tom ze ked treba pride k dietatu aj v noci o pol noci a kazdy vecer je v ambulancii a ma pohotovost /od 18,30-20,00/. Ale je aj pravdou, ze malej brala krv na alergie, potvrdila sa alergia na kravske mlieko a nic. Nikam nas neposlala. Odporucila davat jej kravske nizkotucne. Alergologicku a gastroenterologicku som si vybehala sama, tiez testy malej aby mohla dostavat hypoalergenne mlieko na recept - je dost drahe cca 270 Sk plechovica co vydrzala 4-5 dni. Poistavna polku preplatila, ale Dr. mi to neporadila skor nas odrazala. Ked uz som to mala vybehane tak mi to kvitovala a bola ochotna nas poslat aj na kontrolu. Malej to HA mlieko prospelo-prestala byt chora a dokonca alergia na mlieko sa stratila /opakovane testy/ a potvrdila sa ina, skor bezvyznamna /na mandle, lieskovce, vaj. zltok ale len 1 a 2 stupen-bez priznakov/. Inak je dobra, mila k detom, rada poradi, ked treba zhanala mamickam mlieko v nedelu po lekarnach v Prievidzi.
Bebek ty si ale nerodila v Handlovej nie? 😅

papula
autor
7. feb 2007

Ja mam zase dobru skusenost s detskou lekarkou v Handlovej mudr.Hlobikova.Dokonca ju este navstevujem aj ja pretoze ma urobeny certifikat a moze osetrovat ludi do 27 rokov.Je velmi zlata a je hrozne mila a dobra odbornicka.

lenadka
7. feb 2007

Livia,
ja som z Jalovca.
Bebek,
ja svoj porod za horor nepovazujem 😀 ono to tak mozno vyznie ale mne sa to v tej chvili nezdalo 😝 . Boli komplikacie, ale clovek to pretrpi ked ide o babo. Mozno by bol taky kdekolvek. Moja mala mala 3280 kg a 50 cm = taka akurat, no mozno mala zlu polohu, lebo Dr. vravel ze sa tlaci von nejako bokom, plecom napred.
Momonenka,
jejda nebojis sa lyzovat teraz?

lenadka
7. feb 2007

Papula,
jejda ty si este take mladatko ze do 27 rokov🙂))Kedy mas termín porodu?

papula
autor
7. feb 2007

no veru ze som mam pred 2 mesiacmi som mala 20.Termin mam 22.5. tak sa hrozne tesim.Musim na chvilu aj ja off,lebo tiez robota.Kuknem neskor pa.

mimonenka1
7. feb 2007

Ja nelyžujem, to bol odkaz pre bebek, od sestier. To ony boli na Kľaku a chceli ju prekvapiť, že sú u nás na návšteve, len sa už neozvala 🙂
Ja mám zápaľ plúc, tak som vďačná za každú návštevu.

paska
7. feb 2007

ejha ale sa to ro 😉 zbehlo
hlásim že všetko vybavené mám 😀

lenadka aj ja by som to nechala na tata ale tata pracuje na týždňovkách takže sóm na všetko sama 😝

bebek
7. feb 2007

Ahojte babky zabky. Mima musela so sa venovat malej ja som na nu sama od rana do vecera, ako aj ty Paska, Igor chodi z prace az po siestej. Nie ze by som sa stazovala, ale chybaju mi tie babkovske navstevy a ine rodinne. Ale hned sa mi to nezdalo, odkial poznas moju rodinnu prezyvku. To tam urcite boli aj s Hasovcami. a tiez , ja som sa bala prevadzat take sporty, ked som bola tehotna, tak som ta na chvilu obdivovala.
Lenadka, prepac ja som sa zle vyjadrila, narazala som skor na tie klieste, ako na porod celkovo. Aj sestrin maly sa tlacil na bok, ale potom si na mu doktor lahol a maly volako vysiel . Mal 2 krat omotanu pupocnu snuru, tak ho kriesili. Ale nastastie mu nic nieje.
Ja som rodila tu v UK a som spokojna, lebo som pocula take reci, ze tu ta starostlivost nieje az taka.

paska
7. feb 2007

bebek to tvoje babato je nádherné 😉

bebek
7. feb 2007

Paska dakujem, pracujem na albume, teda priatel, ja som len vybrala fotky. Aj tvoje deturence su krasne.Ako to zvladas s dvoma detuskami? A kde vlastne v prievidzi byvas?

paska
7. feb 2007

bebek ja už bývam v handlovej a presťahovali sme sa sem lebo naši tu kupili dom a kedže mangel robí väčšinou v zahraničí tak som tu pri mame ked potrebujem deturece postrážiť a tak
inak je to zatial v pohode zvládem to vcelku dobre no ved uvidíme že dokedy 😅 😉

bebek
7. feb 2007

A tvoj mangel to ako zvlada?Ako casto chodi domov? Lebo ja s malinkou onedlho odchadzame, priatel tu ostava a nesie to tazko,ale ja nedostavam ziadne peniaze a musime setrit, tak budem byvat v chrenovci u nasich...zatial.

paska
7. feb 2007

no zvladame to zatial je tu na slovensku čiže víkendy sme spolu ale ked je vonku tak príde raz za 6týždňov a to už neni bohviečo je nám smutno všetkým ☹ ale čo narobíš peniaze treba ale tebe to hovoriť nemusím máš ten istý problém
ale musíme vydržať ved sme hrdé ženy 😀

bebek
7. feb 2007

Veru tak , je to tazke. ako sa maju deturence. Malicky je v poriadku?Teraz by len stale cickal, co? Kojis ho, alebo je na um. Mala ked bola taka malicka , tak chcela byt stale na ciciku. Ja som jej davala na noc um. Dlhsie vydrzala spinkat v noci. Ked mala 2 mesiace tak prespala celu noc a ked mala 3apol tak sa znovu zacala budit. Neviem preco. Teraz tak raz nad ranom sa budi okolo 4;00 potom okolo7;30 a potom este spime tak do tej 9;00.
No ale nejako to na mna prislo, pojdem aj ja set. dobru nocinku, zajtra ak sa podari 😔

paska
8. feb 2007

krpéec je vporiadku kojím ale tiež mumna noc šibnem beby
dneska bola celkom dobrá noc 😉 som asi aj vyspatá ale keby nie doženiem to poobede 😀 s malým a potom hor sa pre sisu do škôlky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre