Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

stanka7
28. aug 2007

Ahojte tak Leni na rok pôjdeme aj my na lazy.Aj suseda bola s babatkom a že tam lepšie spal ako doma.Asi ten vzduch. 😀 To že tam boli oslopanci si viem predstaviť čo už.My sme boli večer na kofole u Jula a jeho žena hovorila že mali problém s chladiacou technikou na pivo tak čapoval teplé 😀 😝 Ale asi chutilo aj také 😅 Bože naša už tretieho nastupuje do prvej mám mindráky za ňu a ona sa teší 😒 Kika ked tak čítam príspevky mne sa prvá dievka tiež navracala ale to z nej išlo prúdom neviem ako vy.Za každým sme utekali večer na pohotovosť že čo jej je.No a ona bobak malý pila mliečka veľa veľa a potom jej netrávilo a nejak sa to z nej dostať von musela.Takže dokina to uzavrela tak že bola pahltnica pahltná. 😀 😀 Však aj bola tučko.Teraz z toho vyrástla a je ako vrabec 😠 S touto druhou nieje problém len tie krče boli do troch mesiacov či do štyroch už ani neviem 😒 Hadičky sme dávali aj kvapky. 😒 Teraz čo mám problém tak sa mi už nerobí toľko mlieka a ked netečie tak reve. 😠 Musím jej do fľašky kakao zarobiť aj v noci 😠 Napije sa a spí dalej čaj nechce ani čisté mlieko musí to byť kakao.Cez deň spí hodinu niekedy polhodku navyše ale vydrží až do poldeviatej večer.No tak s kojením asi končíme však sme mali už rok 😀 Stačilo. 😲 Majte sa.

kkatrina
28. aug 2007

ahojky, ja som sa len teraz vrátila z Pd, boli sme tam od rána od 7.00 hod tak si viete predstaviť v akom som stave. ☹
mala som si vybaviť materskú ale myslíte že sa to dá? takú byrokraciu som ešte nezažila, ako ma preháňali z jedného úradu na druhý a nakoniec to aj tak musím vybavovať v BA 😠
maťka som rada že samuškovi je už lepšie hádam sa to upraví, a ten cumeľ mu nevymieňaj, nechaj mu 1 😉
leni dúfam že si sa dobre najedla, mne to ešte teraz trávi 😀 ale už sa chystám napchať pukancami, tak aj ostatným dobrú chuť 😀

kkatrina
29. aug 2007

haló - čo budete dnes robiť? my zostávame sami lebo ocko nám ide na 4 dni na poľovačku, tak budem mať v posteli nového spolubojovníka 😀

kika13
29. aug 2007

AHOJTE, dnes konecne Samko dobre spal, vecer sme dali hadicku, zas nam ostriekal pol spalne a zaspal chudiatko. Aj ja som sa pytala manzela, ze co ideme robit a on na to, ze ty urcite chces ist zase do Lovče, zas ma prekukol, uvidime, ked sa vryti z Billy co povie. Kati to co idu na medveda na styri dni 😀 😀 😀 ?

kkatrina
29. aug 2007

neviem, možno ak ich začne naháňať budú bombardovať strelami aj jeho 😀

kika13
29. aug 2007

no vidis dnes sme tu zase len dve 😠

kika13
29. aug 2007

idem daco zehlit, kym maly spi, ale sa mi nechcééééééé 😅 😅 😅

kkatrina
29. aug 2007

maťka my už máme koňa ako internú poštu, asi zruším na poste mailovú schránku 😀
ja už dnes nerobím nič, upratané, navarené, ožehlené -- takže mám veget 😉

kika13
29. aug 2007

Kati nevies kedy ma Stanka termin porodu, lebo neviem presne kedy 😕 .Mam pocit, ze kazdu chvilu, to uz bude mat Jesenka kamaratku na kocikovanie 😀 .

paska
29. aug 2007

ahojte 😉 kika už máš požehlené? 😀 som rada že samkovi je lepšie 🙂

lenadka
30. aug 2007

Caute dievky🙂
Katka, celkom mi chutilo, mala som kacku po domacky 😝
Vy ste boli so svokrom na obede? Ci kto to bol? Inak je to sanda, ze sa takto nahodne stretneme, keby nebolo konika-nepoznali by sme sa 😉

paska
30. aug 2007

ahojte 😉 leni no teba vidieť kde si bola už som ti volať chcela 😉 idem ti IP hodiť

kkatrina
30. aug 2007

ahojte, leni bol to svokor a manžel aj nám chutilo, ja som mala kačacie pečienky 😝
maťka stanka má termín 11.9. presne mesiac predo mnou, ale to už môže rodiť kedykoľvek, ja som myslela že ty si s ňou v kontakte 😒

kika13
30. aug 2007

pasi-uz idem zehlit znovu 😀 , katka-stanka sa ozve tak raz za dva tyzdne mailom, vcera som jej pisala, zatial neodpisala. Sa mi priznala, ze nas uz aj tu citala na koniku, slubila ze nieco napise a zatial nic ☹ .
Boli sme dnes v PD v tescu na nakup, lebo Samkovi bolo treba pyzamka, uz z nich vyrastol 😀 , tak bol na svojom prvom velkom nakupe, tie pyzamka macko pu su super.Bola som aj v robote pozriet, a predstav si uz tam nebol nikto z nasich, len riaditel, neviem ci maju dovolenky. Ani Dara tam nebola, ani Lenka, Manu, Maja a Mona. Ma vybavovala taka slecna, ze obciansky si prosim, tak som jej ho dala, mila bola, presvietila si ho presne podla predpisov, a na konci, ze mozem nejako pomoct, mala som jej povedat, ze donedavna som aj ja tak traposila presne na tej istej stolicke kde sedi ona 😀 . Aj my sme mali kacicu vcera na obed 😉, aj dnes a chutila mi 😝 😝 😀 .

stanka7
30. aug 2007

Ahojte decká mi už spia tak mám chvíľočku mňam kačku si dám aj ja.Robíte mi tu chute. 😲 Kde je srdcko ?Ešte dovolenkuje? 😀 My ideme zajtra do tesca moc sa mi nechce ale dochádzajú plienky 😖 Leni malá ako nosí už okuliariky?Našej Lucii sestrička minule na cvičení povedala že sa jej to lepší 😅 Ale má ešte zopár cvičení pred sebou.Teraz sa teší do školy dnes ma otravovala s rozvrhom hodín 🙂 Má ich vari štyri 🙂 Palínka od včera hovorí mama som z toho na vetvy 😀 Aj zopár krôčkov spraví sama aj sme dnes točili nech máme pamiatku. 😉 Tak dobrú nôcku všetkým 🙂

paska
30. aug 2007

sa tam možno stretneme zajtra 😉 tesco to istí 😀

lenadka
31. aug 2007

Hej baby a kedy idete do toho tesca, doobeda si aj ja asi skocim 😀 sice plienky som kupila minule v akcii, len kedy sa ich uz zbavim, rano pada plienka dolu tazka ako bomba. Inokedy som v noci 2-3 x hore na WC idem aspon raz a teraz spim ako zabita. Tak ani cikat ju nedavam, ale je to jedno aj ked somnou isla plienka uz bola pocikana a rano znovu, len 1x nebola 😒

pasi, nemam casu nejako sa to tu poblaznilo v robote, v utorok som bola v Trencine na vyzvedy, a v stredu volno a stvrtok zase teren a dnes zas 😝
kvety mi tu schnu, chôladnicka drnci na nervy tak co tu budem, teplo je tu a klimu nemam 😀

kkatrina
31. aug 2007

maťka ja som bola v robote v utorok, tiež ma vybavovala tá babenka ale bola tam aj manu a videla som aj monu. včera som tam volala lebo som si potrebovala dohodnúť stretko tak majka je v práci ale ostatné baby majú dovolenky.majka mi vravela že sa so stankou rozprávala minulý štvrtok, tiež že jej včera písala a zatiaľ sa neozvala.

ja mám momentálne nervy nadranc a čakám na pondelok ako na spasenie. jakubko zase chytil fázu kedy sa za všetko hádže o zem. už ma nebaví ho neustále napomínať a posielať ho do kúta. Takže škôlka to istí. 😠

jesenka
31. aug 2007

ahooooj prievidza
no ja som si par dni nevedela najst cas, ale teraz je chvilku malinka ticho na brusku, cvici hlavicku, tak ju jednym okom sledujem a druhym monitor 🙂
Dnes sme hore uz od 7, ale aj tak dobre, kedze vcera zaspala uz o 17 a zobudila sa len na papanie, tak som mala trosku obavy, aka nas caka noc.Ale nastastie je to dobre dieta a vie, ze v noci sa spinka 🙂
Stanku som este stale nevidela, ale vcera som sa bavila s jej predpokladam svokrou, tak uz cakaju kazdym dnom, kedze prvy termin uz presvihla.
Baby, o akych lazoch sa to tu bavite?
Dnes chceme ist poobede na jarmok, aj ked na kolotoce sme este malinky 😀 😀

kkatrina
31. aug 2007

ahoj jesenka, to každý rok sa na jalovských lazoch oslavuje snp, sú tam súťaže pre deti a pre dospelých, varí sa guláš a večer sa zapáli vatra.
páni ale ti závidím to spanie, mne kubko tiež dobre spával od 19.00 hod ale ráno o 6 vždy budíček 😒

jesenka
31. aug 2007

kkatrinka, a potom ti uz nezaspal?

stanka7
31. aug 2007

Ahojte možno sa na rok na tých lazoch stretneme. 😀 Ja mám dnes deň blbec 😠 Boli sme doobeda v tom tescu aj s deckami bo svokre ich radšej nenechám.Minule mi šplechla že si chce oddýchnuť no čo už 😖 Nervy som mala krpec mrnčal Lucia pišťala že už chce ísť domov.A to sme boli ešte v tej bille handry pozrieť zlatý kliniec programu bol že som si tam na regáli natrhla nové nohavice 😠 Takže domov som šla s dierou na zadku ešte že sme boli autom 😨 Ahojte

kkatrina
31. aug 2007

jesenka ja som asi urobila hlúposť, on bol na bebe a keď papal ráno o 4.00 tak som mu hneď o 6.00 nechcela dať, lebo to sa vraj nesmie, tak sme boli hore do nejakej siedmej pol ôsmej a potom sa najedol a spal niekedy aj do 9.00, niekedy len pol hodinku, ale on dobre spával aj cez deň, od 10 do 12, potom papanie potom spánok niekedy až do 4 potom zase papanie, spánok, o 7 kúpanie, o ôsmej už vždy spinkal, takže sa nechcem sťažovať, aby to čudo judo čo mám ešte v brušku spinkalo aspoň tak dobre ako kubko 😀

kkatrina
31. aug 2007

inak stani nič si z toho nerob aj ja mám dnes deň d, bolí ma brucho aj hlava a kubko neposlúcha, teraz ho už od 16.00 hod má svokra lebo už som nevládala ani mu odpovedať na otázky. tak nech žije pondelok a škôlka

paska
31. aug 2007

ahojte tak my sme boli na jarmoku sisa sa vyšalela na kolotočoch a na husenkovej som bola s ňou 😀
a videla som kiku ale kým mi to došlo že je to ona dav ma posunul dalej takže som sa nestihla ani na samka kuknuť 😠

jesenka
31. aug 2007

paska, ja som vas tam nevidela ani jednu 😠 a pokukala by som vam tie vase krasne deticky, az by sa ma bali 😀

kkatrinka, dakujem uz viem a na buduci rok chcem ist na lazy tiez! Beba sa ma davat najskor po 3 hod, takze si nespravila hlupost, ale dobre. Mudra mamina. Hlavne, ze sme zdravi, no nie?

kkatrina
1. sep 2007

jesenka máš pravdu hlavne nech sú zdravé a všetko bude ok 😀 veď pred časom som si nevedela predstaviť že budem mať doma 3 ročného samostatného chlapa - ešte nedávno to bolo malinké bábatko a teraz nevychádzam z úžasu 🙂

maťka čo je s tebou keď si sa už pár dní neozvala? Samko poslúcha?

viete ako veľmi mi už padlo bruško? normálne každý deň čakám že to už na mňa príde, aj malinký má pohyby akoby chcel vyskočíť z bruška 😕

kika13
1. sep 2007

kati dnes som bola na porodnici na pohotovosti, sa vali krv zo mna stale, Borko mi dal injekciu, zobral krv, nejake tabletky a povedal mi, ze sa mam riadne vyspat 😅 . V pondelok idem so Samkom stale grcka ☹ .

kkatrina
1. sep 2007

maťka tak to už musí byť dosť zlé keď si išla na pohotovosť ☹
ja som si dnes za 10 minút pobalila tašku do pôrodnice, lebo od rána mi bolo nejako čudne, najprv ma bolel iba chrbát a od 13.00 hod už som mala pravidelné bolesti každých 20 min a aj bruško mi tvrdlo, tak som sa poriadne vyľakala. Ala nejak sa mi podarilo zaspať, tak teraz mi už len tvrdne bruško. Dúfam že to bol planý poplach, lebo ešte som len 35/2 tt ☹

ale aj so Samuškom určite choď a nedaj sa odhovoriť od tej gastro 😉

paska
1. sep 2007

kika čo ti je? 😒 nestraš 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre