Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
11. sep 2007

kika, ja som mala tiez len taku balonikovu a tou hroznou v nemocnici sa mi aj dalo odsat, ale ta bola taka ze ked mlieko nie tak hocico vytiahne-tak silna mrcha 😅
Kamoska co bola somnou v porodnici malu tiez najskor Bebou dokrmovala, ale potom jej s nej zacala vracat prudom, doktorka v nedelu kej dobehla a potom po Prievidzi jej zhanala Nutrilon. A ten jej sadol. Kazdemu babu ine sedi, dufam, ze ste nasli to prave a uz bude dobre 😉

lenadka
11. sep 2007

kkatrinka, tak ako kupila si ozdoby na tortu? 😉

kkatrina
11. sep 2007

leni svokra kúpila v kauflande takých pandrláčkou, len bola nahnevaná, lebo nikde sme nemohli zohnať 3, ale čo teraz pečie ona, ja som piekla na meniny, a ona je taký fachman, všetko musí byť dokonalé 😝

inak s tými mliekmi ti leni dávam za pravdu, aj kubka najprv kŕmili všeliakými grckami, kým som sa nahnevala kúpila bebu a tá mu sadla, dovtedy tiež všetko grckal

lenadka
11. sep 2007

kati, ja som tak nemohla zohnat 2-ku. V kaufland mali vtedy milion 3 aj jednostiek ale dvojku ani jednu! Hold mame smolu, ale pandrlakov a kvetiniek a kadecoho je tam super vyber. Ja uz asi nieco malej kupim teraz na tortu aby sa mi to nevypredalo a dam 3 sviecky-boze ze 3!!! 😲 😕 kedy mi to tak narastlo to babo???? 😅 Ona rada fuka tak bude rada ze ma viac svetielok 😀

lenadka
11. sep 2007

katka, tak rodis v Bojniciach s epiduralkou?

kkatrina
11. sep 2007

leni veď to, jakubko má radosť len z tej torty, on nič iné nepotrebuje, a hlavne fúkanie sviečok - len najlepšie na tom je, že on tú tortu potom ani neje, on chce len piecť, chce aby sme mu ňou zagratulovali, sfúkne sviečky a tým to pre neho hasne. rodičia spapajte. 😀

no rodiť idem do bojníc, a gál mi vravel že sa nemám báť, že epi nie je problém, tak dúfam že si bude stáť za slovom, každopádne ho chcem k pôrodu, aj keby mu mám dať niečo do vrecka - ja viem že som vykrikovala že nikomu platiť nebudem, ale čo narobíš strach je väčší a hlavne sa bojím aby sa malému niečo nestalo, keď je už taký veľký. Ale podľa mňa si gál aj tak nič od nás nezoberie, lebo oni majú byť za čo povďačný svokrovi.

lenadka
11. sep 2007

Tak nakoniec fajn ti to dopadlo-predbezne. Maly musi byt zlaty s tou tortou, nasa si to vsetko este tak neuvedomuje, ona vidi za tym darceky a potom uz len krabice trha a tasky otvara a len hracky jej cosi povedia a sladkosti-cokoladka, lentilky, snehurky, zuvacky, strasne sa pri tom smeje taky hororovy smiech 😀 😀 😀

kkatrina
11. sep 2007

maťka ďakujem za návštevu a za to že som si mohla Samuška popestovať 🙂

aj za tie veci, aj keď ani nevieš ako ma to mrzí 😔

do IP ti napíšem pre Vladka tie informácie čo som mu hovorila, len som mu to samozrejme zabudla dať 😉

kika13
11. sep 2007

co ta mrzi kati? 😨 😨 Tie oblatky si prosime 10 balikov. A nemas za co. 😎

kkatrina
12. sep 2007

ty vieš čo ma mrzí 😖

a na kedy chceš tie oblátky, pôjdem ti ich dnes objednať 😝

dnes už mám za sebou 2 hod. maratón žehlenia,len dúfam že tak skoro žehličku neuvidím, ale svokra mi aspoň navarila obed - tak už mám dnes vystarané 😀

kika13
12. sep 2007

Katka potrebujeme to budúci týždeň na sobotu, ak to bude hotové daj vedieť polovička skoči po to. No keď si tak rozbehnutá so žehlením môžeš skočiť aj ku nám 😀 😀 , nemá ťa čo mrzieť všetko je to O.K. 😉

lenadka
12. sep 2007

kde ste ostane len 3 dookola tu furt vypisujeme??? 😲

paska
12. sep 2007

ja sa hrabem v postelovom úložnom priestore 😀

kkatrina
12. sep 2007

no lenka má pravdu, posledné týždne si tu vypisujeme len do 4. ☹

ja som sa dnes tak strašne rozčúlila, ale už sa to aj prejavilo v podobe bolestí, tak dúfam že ma nebudú musieť odviesť. 😠
jeden ujo šofér, ktorý nám doviezol rýny si dnes na mne frustroval svoju náladu, baby ale poviem vám takto ma ešte nikto nevytočil (s výnimkou manu - maťka ty vieš o čom hovorím), ako sa jeden chlap môže takto arogantne nechutne správať k žene a ešte k tomu tehotnej - a potom si ešte nadrzovku zapýta do vrecka 😠
ale som ho pekne bonzla jeho šéfom nech si s ním robia poriadok, len ešte aj teraz po 3,5 hod keď si na to spomeniem ma trasie zlosťou, fuj 😠

kika13
12. sep 2007

paska a co meeting? Nechame to ked sa vycasi trochu 😕 ? Kati mala si ho niekde poslat, toho vola 😠 .

kika13
12. sep 2007

katka poslala som ti fotky Vandušky na post 😉

kkatrina
12. sep 2007

maťka musíš mi to poslať ešte raz, neprišla mi príloha v maily - takže žiadne fotočky som nevidela ☹

kika13
12. sep 2007

Kati mas to? Vladko to poslal zo svojho mailu.

paska
12. sep 2007

kika ja ti vypisujem a príspevok nikde 😠
sretneme sa ked bude krajšie 😀 dufam že bude 😉 dneska som bola stale doma len ráno do školky a poobede za školky 😀

kika13
12. sep 2007

paska to je asi pocitacovy skriatok, ja som bola dnes u zenskej doktorky doobeda, tak chlapci sami gazdovali, zvladli to na jednotku 😀 . Pasi ked vyjde slnko utekaj na namestie 😉 .

paska
12. sep 2007

😀 dobre 😀

kika13
12. sep 2007

nechce sa mi žehlíííť 😅

paska
12. sep 2007

tak nežehli 😉 mna to tiež nebaví ked nemusím nežehlím 😎

bebek
12. sep 2007

ahoj baby, ako sa dari, Lenka mi dnes pisala o nejakom konikovskom stretku. Uz je ten termin stanoveny, lebo ja toho 20.21.10 urcite nemozem, mame krstiny a nemozem ani tyzden pred a po tomto datume. Pride mi stary. Ale ak to viacerim vyhovuje tak nic sa nedeje. Ved este bude hadam nejake stretko. Idem to tu precitat, co ste napisali..

kika13
12. sep 2007

bebek mas krasnu dcerku, super fotky 😉

kika13
12. sep 2007

Katku mame v nemocnici ☹ , mala kontrakcie, ale este nerodi, dali jej infuzku

paska
12. sep 2007

kika že jej držím palce a nech sa drží

bebek
12. sep 2007

Aj ja drzim palce, Kika dik aj ty mas krasavca, dufam, ze uz mu je lepsie... Dobru noc 😔

lenadka
13. sep 2007

paska, nech ta tam nezacvikne v tej posteli-ako skoro mna 😀 😀 😀

kika, jejda to s toho rozculenia co??? chlap jedn drzi!! 😠

bebek idem kuk tvoje fotky🙂

lenadka
13. sep 2007

bebek adelka je strasne zlate deculo, normalne na reklamu-ze takto ma dievcatko vyzerat taka je chutna 😵 na vyboškavanie a nazivo je este krajsia 😀 😵 😀
mala super torticku 😝 vyzerala chytne aj si zamlsat na nej mohla 😉
...a co maly sestrin Petko uz je ok? zistili preco mava tie krce? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre