Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
18. sep 2007

cau maťka, celkom fajn len Kubko zle spáva, tak by som teraz najradšej zaľahla - ale musím sa s ním priebežne hrať lebo sme sami doma. Inak to ujde len ma strašne pichá zo spodu (nie brucho) ale včera mi povedal že som sa ešte nezačala otvárať tak neviem.

kkatrina
18. sep 2007

maťka a vy ako spíte, Samko už v pohode s papaním?

kkatrina
18. sep 2007

paska to je super že sa ti o malého mohla postarať mamina, ja som kubka najprv prevlákala od jednej prastarej mamy k druhej (76rokov a 68 rokov) a potom od 2 rokov zakotvil v škôlke - ale tú škôlku neľutujem, veľa sa naučil, je odolnejší a teraz ako 3 ročný už je veľký frajer

kika13
18. sep 2007

teraz mame dost mliecka tak v poho, len dve noci uz buntosil, tak zaspavam po sediacky 😅

kkatrina
18. sep 2007

maťka pozrela som nové fotky - krásny, rastie ako z vody 🙂

kika13
18. sep 2007

diky kati 😀

paska
18. sep 2007

ahojte tak som si kukla malého samka no zlatý je 😉 na živo ho vidím len spať tak mi ostáva len fotky kukať 😀

lenadka
19. sep 2007

kika, maly je fakt strasne zlaty, mne sa najviac pacia tie fotky ked babatka sladko spinkaju 😔 😵 a Samko na tej poslednej lieta kdesi v oblacikoch-zlatucky 😀 zatial sa mi viac na ocina podoba... 😉

kkatrina
19. sep 2007

dobré ránko, my sme dnes už v škôlke, tak si trošku vydýchnem 😀

maťka tie oblátky budú asi zajtra ale ešte ti dám vedieť

jesenka my sme kubka tiež krstili v Chrenovci ale v sobotu doobeda bez omše, farárko zlatý, ten nás aj pripravoval na sobáš - tiež v Chrenovci, teraz neviem kde budeme krstiť - či tento náš pánko v Kostolnej bude ochotný 😲

kika13
19. sep 2007

paska uz aj ja mam nadchu ☹ , my ideme krstit na buduci tyzden v Sobotu v Lovči, tiez ten isty farar co nas sobasil, doobeda o 11-tej bez omse 😉 . Je to znamy, ak potrebujete farara, tak.. 😉 .

kika13
19. sep 2007

kati poviem V

kika13
19. sep 2007

Dokoncujem, poviem Vladkovi, nech ti brnkne, je v Dolnom Kubine

lenadka
19. sep 2007

posuvam tuto temu hore, kde ste vsetky? 😕

kkatrina
19. sep 2007

ahoj leni ja som spala 😀

bola som doobeda pomôcť manželovi zbierať jablčka a hrušky do kvasu - tak sa teraz ledva hýbem a za chvíľu šup pre kubka do škôlky

kkatrina
19. sep 2007

maťka povedz Vladkovi že ešte raz ďakujeme za nite 😉

keď nebudeš mať nejaké ovocie alebo zeleninu tak daj vedieť a pošlem ti dobre?

paska
19. sep 2007

ahojte 😉 kika sa liečiš? zajtra ťa pozývam na kávu 😉 sme boli aj dneska v meste len to boli vybavovačky a nakupovačky a potom rýchlo domov variť 😝
no ale zajtra by sme už chceli kávičkovať 😉
katka a ja už som myslela že rodíš 😎

kika13
19. sep 2007

kati ja som z dediny, nasi nas zasobuju 😉 , dakujeme aj my za oblatky a ty nemas za co 🙂

kika13
19. sep 2007

paska a ako v takej zime? Vonku sa uz asi nebude dat sediet a dovnutra s kocikom ako 😕 😕 😕 ?

kika13
19. sep 2007

ale kafco by som si dala 😀

kkatrina
19. sep 2007

maťka ja viem že vás asi zásobujú, ale nemusíte mať všetko, my napr. tento rok o mrkve len snívame - nezišla ani jedna 😠

paska rodiť sa chystám v piatok 😀 tak dúfam že do tretice všetko dobré

inak maťka vravela som aj Vladkovi že piatok je 21. tak to by bola sranda že? 😀

jesenka
19. sep 2007

no fararko bol super, ja som len pokrstena, manzel ani len to, svadbu v kostole sme nemali, kmotrovci su sice sobaseni v kostole, ale on nie je ani pokrsteny a v pohodeeee. Prisli sme po omsi o 12.15 a trvalo to chvilocku, Lucka to prekricala a preplakala, bola pokakana 😀 a fararko pohodak. Tak by to malo byt, tak som si to predstavovala.

paska
19. sep 2007

jesenka tak supiš už máš božie dieťa 😉 😉

jesenka
19. sep 2007

to hej, anjelik od narodenia 😅

jesenka
19. sep 2007

ako vsetky deticky, vsak? len niekedy su z nich take male certiska 😠

paska
19. sep 2007

no 😒 mi niečo hovor 😀 😝

jesenka
19. sep 2007

uzivas si ich, co? a najkrajsie su ked spia, mam pravdu?

paska
19. sep 2007

veru 😀 teraz su také dobré 😀

jesenka
19. sep 2007

viem o com hovoris 😀 v noci mi spava v perinke a vtedy je taka este malinka, babatkovska, rozkosna, bezbranna, nadherna...ale cez den, ked spusti ten svoj krik !

lenadka
20. sep 2007

jesenka, este si to uzi a neuc ju skoro rozpravat, lebo ti bude odvravat a papulovat 😝 😅 mne bolo niekedy normalne luto, ze moja rozprava a jej rovesnici nie, kvoli tomu odvravaniu 😝 😠

kkatrina
20. sep 2007

leni presne viem o čom píšeš, ja som ešte pred 3 mesiacmi snívala o tom kedy bude Kubko poslúchať, a teraz ho prosím nech je chvíľu ticho - a hlavne nech neodvráva 😢

to čo si mi vravela o Lucke v nemocnici - my máme teraz podobný problém - keď sa mu niečo znepáči príde za mnou a začne ma kopať, biť alebo dokonca teraz už dva dni chytí nejakú hračku alebo vec a hodí ju do mňa 😠
žiadne výchovné metódy nezaberajú, tak neviem či ho to prejde, ale už nemám chuť stále po ňom len kričať, dávať ho stáť do kúta alebo mu niečo ustavične zakazovať - som z neho proste hotová

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre