Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
20. sep 2007

kati chclapci bývajú jedovatejší sisa ked bola takáto hnusná čo sa často nestávalo tak som jej povedala že si pre nu príde koškár a hned bola dobrá sa ho bojí strašne 😀 a ked už si na to zvykla tak som mu akože zavolala a telefonovala som s ním (na druhej strane bol pasko a zmenil si hlas 😀 )
posluchala 😀 išla jak hodinky 😀

lenadka
20. sep 2007

pasi, u nas uz moc nezabera koskar, ale tiez sa jej vyhrazam, ze mu zavolam, berem telefon a ona uz jaci, ale nie ze bude dobra, chce mi ho vytrhnut aby som mu zavolat nemohla 😅 😝 😠

kkatrina
20. sep 2007

u nás už nezaberá ani koškár ani bubo, on ide do kúta, tam si poplače - chvíľu, potom príde za mnou - mamina moja prepáč, ľúbim ťa, už nebudem, pol hodinu je dobrý a potom sa to celé opakuje dokola. Tak to myslíte že mu mám za pol dňa 5 krát odpúšťať jednu a tú istú vec? Ja už neviem, nechcem byť na neho zlá, ale zase si trojročné dieťa nemôže toto dovoliť, pritom on moc dobre vie že robí zle. A čo už bude robiť keď sa narodí malinký.... ☹

lenadka
20. sep 2007

tak tak kati, tvoj to aspon olutuje aj ked len na par minut, ale moja nie, ani za svet sa ospravedlnit, nafuci lica a cusi a zduva sa ako mech 😖

kkatrina
20. sep 2007

práve prežívam eufóriu, manžel má podpísaný rozkaz a od 1.10. nastupuje na iné oddelenie, budeme viac spolu a bude bližšie k nám 🙂 🙂 🙂

lenadka
20. sep 2007

tesim sa s tebou 😀

kkatrina
20. sep 2007

diky leni 🙂

paska
20. sep 2007

už som doma a huba sa jej furt nezavrela 😝

kika13
20. sep 2007

nas mlady este stale spi v kociku, cakam kedy sa zobudi nech ho okupam
Kati mam pre teba autickove ponozky 😉

kkatrina
20. sep 2007

maťka a kde si mi ich zohnala? ďakujem 🙂

ja neviem či vydržím do zajtra, už do 18.00 hod mám čudné bolesti, ale v noci sa mi nechce ísť rodiť 😠

kika13
20. sep 2007

kati Samko sa narodil 21. o piatej tak to nejako napasuj 😀

jesenka
20. sep 2007

kkatrinka, moc a moc drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne a nech uz to mas za sebou !!! Tfuj tfuj tfuj a drz sa !

jesenka
20. sep 2007

lenadka, ja si to uzivam, ver mi 🙂 ak bude totiz po nas, tak sa jej ta pusa asi naozaj nezavrie 😀

paska
20. sep 2007

katrin no čo? 😕

jesenka
20. sep 2007

kika, dnes som sa zoznamila so stankou, mala Vanda je kraaaasna a taka hrozne malilinka, nasa taka nikdy nebola (Vanda ma 3200g a Lucia sa narodila 4400g) takze sa mi zdala taka drobnucka, no nadherna. A Stanka vyzera fajn, aj ked sme sa videli len minutku.

paska
20. sep 2007

jesenka ty máš také dlhé háro brčavé?

kika13
20. sep 2007

kati a tie ponozky som kupila v Handlovej na namesti
jesenka ja som dnes so Stankou volala doobeda a vravela,ze ste sa este nestretli, hovorila ze mala o teba a od malej kvietok na brane 😵 milé privítanie. Verim, ze si ako kamosky budete rozumiet, Stanka je strasne fajn.Len sme moc nepokecali, lebo Samko zacal robit cirkus, ale chystame sa k nej na navstevu dakedy 😉 .

jesenka
20. sep 2007

paska, haro mam dlhe, rysave (teda povodne hnede, ale farbim), ale brckave nie. Nosim ich casto zaviazane v uzli a z toho sa vlnia, ale brcky by som to nenazvala. Musim tu teda hodit foto, alebo si spravim album. A preco? Videla si ma niekde?

kika, dufala som ze to bude mile 😉 bude fajn tu mat maminu po ruke, odkial je ona vlastne?

jesenka
20. sep 2007

zajtra pride kamoska s 3,5 mesacnym milacikom, sa tesiiim a v sobotu ideme vsetci na svadbu dalsej kamoske do bojnic, ta ma 5 mesacneho chrobaka, tak to bude akcia ! Materska skolka na svadbe ! 😀
aj fotit idem samozrejme 😉

kika13
20. sep 2007

Stanka je z Lipnika to je za Chrenovcom smerom na Prievidzu. Prajem Vám všetkým dobrú noc 🙂 😔

jesenka
20. sep 2007

viem kde je lipnik, som povodne z Ha 😀
dobruuuu...

bebek
20. sep 2007

Ahojte.No ked vas tak citam, ako deti neposluchaju, uz sa tesim...
Kika, alebo matka, prosim ta, ked si pisala o tom fararovi...Moja sestra chce dat okrstit maleho,krstu mamu a otca chce manzelov, ktori nie su zosobaseni v kostole, takze im ho nechce nikto okrstit. Nemohla by si sa spytat toho tvojho znameho, ci by to nespravil?
Aj ja davam krstit malu, ale az o mesiac. Doteraz nebolo kedy. Aby mala svojho anielika.

kika13
21. sep 2007

bebek potrebujem vediet ci su aspon pokrsteni tí dvaja 😕

bebek
21. sep 2007

pockaj, teraz ktori? Oni, alebo krstni?Ale spytam sa na kazdeho a vecer sa
ozvem. Zatial pa, ideme papat 😉

kika13
21. sep 2007

Ahojte, kkatrinka ma Davidka 3700 g, 50 cm narodil sa ráno o štvrtej 🙂

lenadka
21. sep 2007

jééééééééééééééééj...tesiiiim 😀 riadny chlapisko je to! 😀 😀 😀 😀

paska
21. sep 2007

GRATULUJEM 😉 a ešte včera vravela že má také divné pocity 😀

paska
22. sep 2007

😕 😨

paska
23. sep 2007

si tu sama so sebou píšem 😅

kika13
23. sep 2007

paska nemate chut na kolace 😝 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre