Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
8. feb 2007

Bebek,
mne to neva, ze si napisala ze moj porod bol horor 😀 absolutne s nemas za co ospravedlnovat 😉 . Chcel som sa ta opytat ze kde budete byvat ked prides s UK...ale uz som sa dozvedela, ked ze citam doradu.
Baby, inak moj manzel chodil tiez na tyzdnofky, niekedy aj dvojtyzdnofky, tak viem ake to je narocne s dietatom sama. Sice byvame u svokrovcov zatial, ale malu ani raz nikto nevzal kocikovat, a strazili mi ju len vecer cca pol hodinku kym som sa isla osprchovat a niekedy ani to nie, mala bola somnou v sprche, sedela oproti v autosedacke a vacsinou sa tam jedovala. Skusala som aj tak ze dam ju spat a idem do sprchy, ale vzdy sa zobudila a potom kricala a spotila sa tak ze druhe jej kupanie nebolo odveci. Mne umele mlieko nechcela. Ked mala cca 3 mesiace chcela som jej ho davat vecer, ze bude lepsie spat, ale figu, o flasi ani pocut. Cez den kazdu chvilu na ciciku ako tvoja mala Bebek.
Ked prides v aprili, tak by sme sa mohli navstivit co ty nato?
Idem si pozriet ten albumik.
Papa babenky a drzte sa co ste na male same. Moj je teraz uz doma dal na moj podnet vypoved a do prace chodim ja. Dobieha strateny cas s malou.

lenadka
8. feb 2007

Papula,
tak to male to mas zachvilonku na svete...len ten koniec tehotenstva ide straaasne pomaly co? Clovek sa uz nevie dockat kedy to skvrna uvidi, pobozka, vystiska, chyti za tu drobnu rucicku... 😝
Mimonenka,
juj liec sa, to neni nic moc zapal pluc 😖

lenadka
8. feb 2007

Bebek, Adelinka je faakt sraasne peknucka 🙂

mimonenka1
8. feb 2007

Ahojte, to vám nezávidím, že ste často doma bez drahých, ten môj sa snaží byť so mnou čo najviac, hlavne teraz keď som chorá, tak vždy všetko povybavuje a je preč len minumálne, keď budeme mať mimi bude to jednoduchšie.

paska
8. feb 2007

sa máš mimonenka 😉 ale my to takto musíme ešte aspoň rok vydržať ved uvidíš materska to je len taká soc.podpora.
jasné že keby zrábal dobre doma bola by som šťastná ale tolko tu určite nezarobí 😅

mimonenka1
8. feb 2007

Je to otrasné, majte deti, a živte sa zo vzduchu, každý sa musí obracať ako vie. Mňa už nebaví práca, ktorú som doteraz zbožňovala, ale kým sa dá budem pracovať, lebo sa zíde každá koruna, no ale vidíš stále mi voľačo je, akoby to bolo nejaké znamenie.

paska
8. feb 2007

znamenie že už máš len oddychovať a čo najmenej robiť
ja ked som bola prvý krát tehu tiež som robila jak divá potom som ochorela a potratila. tak sa radšej neprepínaj kaškať teraz na peniaze teraz si hlavná ty a tvoje mimi 😉

mimonenka1
8. feb 2007

Moja reč 🙂 Ale som lenivec

paska
8. feb 2007

😉 ale čo by 😀 ja tiež malý mi tu zaspal na kolenách a ja niže by som išla upratovať to nie ja si tu píšem 😀

papula
autor
8. feb 2007

Ahojte
vcera sa mi uz nedalo kopec roboty a za chvilu musim cupkat do PD moc sa mi dotoho nechce 😖 Paska to mi je luto,ze si pred tym potratila v kolkom tt si bola?a co sa stalo?

paska
8. feb 2007

v 11tt bol to zamlknutý potrat v 9tt sa zastavil rast a prestalo byť srdiečko ale už je to za mnou už mám dve pekné deti 😉 😵

lenadka
8. feb 2007

mimonenka,
kde pracujes? 😎

lenadka
8. feb 2007

Paska,
to s tym upratovanim, jak keby si o mne pisala. Nevravim ze mam bordel, ale ani s poriadkom to netreba prehanat 😉
Mimonenka,
mas asi aj ATB co? Lepsi sa to? 😨

lenadka
8. feb 2007

mimonenka,
juj este nieco, ten prebalovaci pult je z ikei? 😅

papula
autor
8. feb 2007

Baby s tym upratovanim si nerobte tazku hlavu,netreba to vazne prehanat.O mne sa to povedat neda mna teraz dokaze rozculit aj malicka smietka na zemi ja som strasny puntickar az si niekedy idem na nervy a neviem ako sa toho zbavit.Aj teraz ked som tehu nie ze by som oddychovala ja stale lietam doma ako blazniva.Co uz to mam po mamine a asi sa toho uz nazbavim 😒

mimonenka1
8. feb 2007

Baby nelepší sa to, práve mi bolo tak hnusne a neviem či práve nie z ATB, mám sumamed. Ja bývam málokedy chorá, a ešte menej ležím doma v posteli a práve teraz keď mám byť fit tak je to najhoršie.
Pracujem v Prieboji.

Hej, ten pult je z Ikei.

Chcela som robiť dnes pizzu, ale asi to nezvládnem, tak mi ocko prinesie grilované kura, drahý musel odísť do práce.

papula
autor
8. feb 2007

mimonenka neboj coskoro ti bude dobre 😉 Kasli sa na varenie,ci pecenie,alebo upratovanie hlavne lez a odychuj.Ja som mala tiez teraz chripku a asi 5 dni som sa z postele nehla a to bola len chripka.Aj ked mi to lezanie islo na nervy,ale musela som.Pekne sa liec.

bebek
8. feb 2007

Ahoj babule.
Ako sa dari?Dnes sme boli na vazeni a mala ma 8,20 kg. Tu sa chodi kazdy druhy tyzden kontrolovat vaha babatiek.
Lenadka, akurat som ti chcela napisat, co nepridas nejake fotecky a je to tu. Aj tvoja mala je zlatunka.Jasne ze dame nejakeho spicha. Ked pridem domov tak dam vediet tiez cez net, nasi maju tiez.
Babky, kde pracujete?No viem , ze ste momentalne niektore na materskej, ale inak?

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenadka
9. feb 2007

Inak fotky este pridam, len nie je cas skenovat. V pociaci ani nemam take od cca 5 mes. do roka. Uz som nejake vybrala tak ich tam niekedy buduci tyzden supnem.

paska
9. feb 2007

ahojte krajanky 😀
ja som szčo a robím doma 😀 neplechu 😀 😀
v bojniciach som praxovala v labáku 😉 pekná robotka ale nedalo sa tam dostať myslím zamestnať sa

lenadka
9. feb 2007

Paska,
a v ktorom labaku? je ich tu jak...natoto 😖

paska
9. feb 2007

lenadka tam v zadu pri pitevni 😝 aj tam som bola ale psychicky som to nezvládala tak som z tade ušla 😨 😲

lenadka
9. feb 2007

Paska,
no ani sa ti necudujem 😅. Tak ked si tu bola to sme boli susedy 😀 , mozno sme spolu aj cestovali busom s prace ha 😉

lenadka
9. feb 2007

z prace ups 😒

paska
9. feb 2007

lenadka ale to bolo pred desiatimi rokmi 😅 teda jedenástimi ked som na strednú chodila 😒 bože ak to letí ☹

bebek
11. feb 2007

Caoves babule, ako sa dari.
Chcem sa spytat, do kedy vam deturence papkavali v noci?
Mala sa budi raz tak okolo 4:00 a potom este cicik okolo 7:30 spime tak do pol 9tej. A ako ste ich to oducili?Alebo prestali same?

paska
11. feb 2007

ahoj 😉 malá papkala v noci do roka ale aj potom sa budila a pýtala mliečko alebo čajík to trvalo dlho do troch rokov

lenadka
12. feb 2007

Bebek,
nasa mala cca od 6 tyzdnov do roka v noci okolo 3,00-4,00 a potom rano okolo 6,00. Papkala tak do 15-tich mesiacov. Az ked zacala dostavat nutrilon a ostavila som prestala cca v 16-17tich mesiacoch. Pravidelne si v noci pytala suchu plienku, kym som ju prebalila ocino isiel po mlieko. Potom jej zacal nosit zakazdym o 30 ml menej az raz doniesol len vodu. Po cca 2-3 nociach zistila, ze pre vodu sa neoplati vstavat. Bebek bud rada, ze sa budite v noci len raz. Ked bola mala chora, alebo isli zubky bola som hore casto kazdu hodinu. Normalne sa nam to od pol roka cca do roka zvrhlo a noci boli zle. Potom sa to zase znormalnilo a teraz sa zobudi len obcas. 😔

lenadka
12. feb 2007

Cao Paska,
no tak to bolo fakt daavno, to sme tu este ani nesidlili 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre