Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

pasko
27. sep 2007

ja vam poziciam 😉

pasko
27. sep 2007

sa mate ked mne to vinko nechuti ale dobre pivko by som si dal 😵

kiko13
27. sep 2007

aj to sa nájde ak sa vám chce dobehnite, už som tu glbaný že sa to tu zvrhlo mali by sme si otvoriť svoju miestnosť, zeleného koňa, založ to nejako ja sa potom pridám

pasko
27. sep 2007

oddychujte aj s kikou prajem prijemne straveny vecer a ... 😀 aj sa budem snazit s playkom hahahaha

kiko13
27. sep 2007

no pasko zajtra piseme vo svojej teme uz som ju vytvoril " ockovia z Prievidze a okolia " aby sme tu našim žienkam neprekážali

kiko13
27. sep 2007

je to v okruhu tém "mama, oco rodina"

jesenka
27. sep 2007

jeee, tak toto je sila !!! sme vas chlapci citali aj s mangelom a sme sa smiali (prvy krat mi nakukal cez plece a "konikoval" - inak zastava nazor, ze moj konik a jeho vyvoleni sposobia pomaly rozklad nasho vztahu 😀 ) tak vitajte, ci vlastne hned aj zbohom?

ivet vitaj a zarad sa ! kika ma pravdu, rybacia je najlepsia a ja som s handlovskou porodnicou bola tiez velmi spokojna, aj ked vlastne nemam s cim porovnavat 😅 .
A co sa tyka toho nadstandardu, ked si zaplatis tych 400 Skk/noc, mas samostatnu izbu s manzelskou postelou a manzel moze spavat tiez tam s tebou, ziadny hotel alebo tak.

paska
28. sep 2007

vstávať a cvičiť! 😀

dobromila
28. sep 2007

ahojte

ivet - ja som rodila nedavno v Bojniciach, ale pri druhom babe pojdem vyskusat asi tu Handlovu, lebo celkovo som nebola teraz spokojna 😒 Ale asi zalezi na mnohych okolnostiach. Mozem byt rada, ze mi maleho rychlo ozivili, kedze prve sekundy nedychal, kvoli omotanej pupocnej snure 😲

dobromila
28. sep 2007

pasko a kiko - super, poslem do tej temy aj toho mojho 😀

kkatrina
28. sep 2007

ahojky,
pred chvíľou sme sa vrátili z Pd, boli sme na očkovaní. Ale som taká naštvaná, lebo som si chcela vybaviť doklady na sociálke a obvodnom úrade a môj zlatý manželíček sa musel vrátiť do roboty - od pondelka nastupuje do novej a tu ho nechcú pustiť - teda už musia ale robia stále problémy 😠

maťka ty si sa nezabudla prihlásiť na sociálnu poisťovňu?

dobromila
28. sep 2007

kkatrina - tak to si fakt vymakla - s tym Tvojim porodom, bez toho neprijemneho primara. Super.

Ockovanie TBC? Preco Ti Davidka nezaockovali v porodnici? No tie urady su osobitna kapitola, moj drahy sa ich naobiehaval a tolko lajstrov,co podonasal domov...

dobromila
28. sep 2007

este ku kojeniu, moj maly sa v porodnici nevedel ani poriadne prisat, volala som zakazdym sestricky, nech mi s tym pomozu a stale spal kvoli zltacke, takze toho vela nenatahal, ale snazili sme sa, vydrzali a v pohodicke sa kojime, niekedy castejsie, niekedy menej casto

dobromila
28. sep 2007

a na tvorbu mlieka treba strasne vela pit, cista voda, caje, jablkovy dzus, mlieko a este je dobry srvatkovy napoj - cokolada, maju v tescu pri trvanlivych krabicovych mliekach, aj v prichuti jahoda, ale ten som neskusala

kkatrina
28. sep 2007

ahojky dobromila, proti TBC očkujú len piatky a keďže sa narodil v piatok ráno, tak ho nezaočkovali.

malinký sa v pohode prisal, ale on je stále hladný a mne sa nestíha tvoriť mlieko, ale kojíme, bebu papá iba raz po kúpaní.
Ja pijem veľa, papám podľa odporúčaní - ale za chvíľu mám taký pocit že budem len na vode.
Stalo sa ti niekedy že ti malinká totálne grckala materské mlieko? Ale úplne veľa, povedala by som že všetko čo vypije - mne sa to stalo včera a to z neho chudáčika išlo ešte aj zo spodu. A určite nebol prejedený, ani ja som nič dráždivé nejedla. Tak som z toho bola chvíľu úplne vedľa. ☹

kkatrina
28. sep 2007

maťka si spokojná s tými tesco plienkami? ja som ich dnes kúpila, lebo som nestihla ísť do DM pre tie hugies a v tescu boli strašne drahé, len neviem, či malý nebude mať na ne alergiu 😢

kkatrina
28. sep 2007

ozaj ešte ma napadlo, ak už niektorá kupujete 3 plienky, tak v tescu sú pampers mega pecky zlacnené na cca 420 Sk. (aj väčšie čísla, menšie bohužiaľ nie) To je super cena 🙂

kiko13
28. sep 2007

Ahoj Katka Tinka už nie je doma tak ti to napíšem ja. S tými Tesco plienkami zatiaľ O.K. žiaden problém ale kupovali sme tie fialové, používame ich dva týždne a Samko je v pohode.

Paskovci kde ste? 😕

No ja sa s vami lúčim aj v mene Kiki a Samka, ideme sa zajtra krstiť takže sa ozveme až v nedeľu. Prajem vám všetkým pekný "slnečný" 😀 víkend

iveta_25
28. sep 2007

ahoje ludkovia, tak som sa zaradila. je fajn si vas tu citat, vratim sa k mužom ste fajn musim sa priznat aj ten moj nakukal cez plece a pozeral komu pisem videl ako si tukam do pocitaca a mal so mna sou.a ktomu kojeniu ja som zatial este nekojila a velmi dufam ze budem mat dost mliecka, kamoska si spravila kurz poradenstvo pre dojciace matkytak nejak sa to vola a ta ma uz teraz chce na to pripravovat.. a to som v 24tt vraj to je akurat,tak neviem. a ozaj katka ale neprestala si male kojit ci 🙂 ?

iveta_25
28. sep 2007

kikovci vela stastia 😀 nech vam malinky krasne rastie a nech je zdravy 😵

kkatrina
29. sep 2007

ivetka neprestala som kojiť, aj keď dnes už máme totálnu krízu - v jednom prsníku už ani kvapka mlieka, tak som zvedavá ako to bude pokračovať, lebo toto isté sa mi stalo pri prvom synovi, akurát že tam som vydržala "až" 5 týždňov kojiť.

iveta_25
30. sep 2007

ahoj katrinka,len sa prosim ta nevzdavaj zevraj to sa stava to je len laktačna kriza to je škoda prestat kojit,ale musis byt silna a stale maleho prikladat k prsniku tam kde nemas mlieko tam hra ulohu aj tvoja psychyka, a pozityvny postoj poslem ti aj cislo na jednu poradkynu pre dojčiace matky ak nemas a ona ti vsetko odbornejsie vysvetli teda ak chceš. ok daj vediet paaa 🙂 😉

paska
30. sep 2007

ahojte 😀 dneska je krásne 😎
kikovci ked pridete domov a bude sa vám chceť ísť von tak dajte vedieť 😉 sme bez staršieho dieťaťa 😀 😀 😀

kika13
30. sep 2007

ahojte, kati tu tvoju navstevu budeme musiet odlozit, som fest chora, mam hroznu nadchu ☹, bojim sa aby ste nieco nechytili. Dufam, ze to Samusko nechyti, vcera sme okrstili, maly spal cely den den ako anjelik 🙂 , a potom aj celu noc. Paska na pivco len s mojim budete musiet skocit,kym sa ja dam do poriadku 😒 . Dakujeme za vecicky 😉 . Fotky z krstu pridame vecer 🙂 .

paska
30. sep 2007

haló haló hlásim otravu cukrom 😝

paska
30. sep 2007

jéjha ahoj 😀 len sa rýchlo vylieč za chvýlu budeš fit 😉 ako rpíde tak odíde ta ne? 😀

paska
30. sep 2007

rpíde-príde 😅

kika13
30. sep 2007

hlavne že ste tu otravu nejak prežili, chutili? 😕

paska
30. sep 2007

kolaciky su vynikajuce dakujeme velmi pekne 🙂

kika13
30. sep 2007

nemáte za čo 😅 pridali sme fotky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre