Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
3. okt 2007

kika už si nagelovaná? 😉 😀

kika13
3. okt 2007

pojdem poprosiť Kika nech pomóóóže 😀 😀 😀

paska
3. okt 2007

dufam že pomohol 😀 ten moj nepomohol zase spí 😕

kkatrina
4. okt 2007

dobré ránko, práve sa chystám navštíviť pána doktora, navštívila ma totiž pliaga menom zápal priedušiek ☹
no a jasné že som prišla aj o tých pár kvapiek mlieka čo som ešte mala ☹

maťka včera som bola v nestlé a zistila som že AR bebu už nevyrábajú, a že táto premium by mala mať aj tie zložky AR - ale haha, jasné že ich nemá. Tak neviem či aj my neskončíme na humane alebo niečom inom.

inak baby tam sa oplatí ísť na nákupy - napr. nescafé gold 50 g ktorá v obchode stojí 150 sk - tam ju kúpite za 90 sk.

paska včera som v nemocnici videla tvoju dvojníčku, a ani nie tak tvoju ako tvojho muža, normálne som bola v pomikove či to naozaj nie si ty. 😀

lenadka
4. okt 2007

hiii-pasi citas? Ktovie s kym sa ten tvoj flaka??? 😠

kika13
4. okt 2007

kati to ma mrzi, liec sa 😉 . Na Humanu nemozem povedat jedno krive slovo, tu bebu predavaju aj v lekarni, aj cez net, tak akoze nevyrabaju, ci dopredavaju zasoby? Humana je zahustena oproti nej je beba voda, nasa doktorka vravela, ze ju dava vsetkym detom co grckaju a ze zatial vvsetky ok, mne grcka tiez len z materskeho mlieka, ale je to urcite tou zmenou, ze ma raz to raz to. Rano o stvrtej sa zobudil na papanie, taky krik ste este nepoculi, ked som ho prebalovala, tak som mu nemohla ani plienku zalepit co sa hadzal a vykrikoval:"mamáááá daj jéééééésť" 😀 😀 😀 , potom prisiel zobudeny ocko 😠 , ze co to tu je za vresk 😀 , a Samko nanho :"Ocóóóó daj jéééésť" 😀 , cely vchod sme zobudili, trvalo to len nejakych 5 minut, lebo mama prebaluje dost rychlo, cumel le tak lietal z ust. Som rozmyslala, ze ako to robit, asi ho najprv nakrmim a potom prebalim, kym budeme cakat na miecko nebude este taky prebraty, tak hadam nebude tak kricat.

kika13
4. okt 2007

kiko je zase na cestach, este dnes a potom na buduci tyzden ide na dva dni, tak aj dnes vozim sama 😉

kika13
4. okt 2007

kati este je aj nutrilon ar, nas Davidko ho mal, len ho nie vsetky deti vraj znasaju, je lacnejsi ako beba 😔

kika13
4. okt 2007

pozerala som na www.magister.sk , tu bebu ar fakt uz nemaju, ten nutrilon ar 400g stoji 208,50sk, nie je to tak vela.

kika13
4. okt 2007

paska kde si dneska 😠 , lenadka ty makas?

kkatrina
4. okt 2007

maťka bola som aj u detskej doktorky, v pondelok máme prísť do poradne sa dať prevážiť a potom sa dohodneme, vravela že možno mu dá len ten nutriton - že to niekedy stačí na pár dní a grckanie prejde. Tak uvidíme.

inak dnes sme ešte nespali, je nejaký nervózny aj bruško ho dnes prvý krát hnevalo, ale sa vygrckal, odgrgol a chvíľu bolo dobre. Teraz papal a zase nespinká - tak dúfam že na neho nelezie nejaká choroba 😠

kika13
4. okt 2007

ja som mu ten nutriton dala len dva krat a vies ako to dopadlo, a este bol tri dni tak zapeceny, non stop tlacil a ani ta hadicka nam nepomahala, Samko v noci spinka dobre a cez den len v kociku uz zaspi 😅

lenadka
4. okt 2007

cafte ja som bola v teren cely den, Kati opis porod do IP a zhodnot ci bol lepsi ako v Handlovej prosim ta, som zvedava, kam si mam ist druhe odrodit 😉

kkatrina
4. okt 2007

babenky dnes som sa dozvedela že naša dr borková má rakovinu maternice, je dlhodobo Pn, zastupuje ju borko a nikto nevie kedy a či sa vôbec ešte vráti. ☹ ☹ ☹

Dávidko dnes celý deň nespinkal, a teraz to vyzerá tak že sa večerným kolikám nevyhneme, tento hrozný plač som už nikdy nechcela počuť ☹

kkatrina
4. okt 2007

leni máš IP

3 krát sa mi to celé zmazalo 😠

paska
4. okt 2007

ahojte
katka je to blbé ale mne sa vidí že je pn už dlhšie lebo už ked som rodila tak v nemocke nebola a len ona môže pichať epi (dufam že myslím tú čo ty)

kkatrina
4. okt 2007

neviem pasi, ja myslím gynekologičku, neviem či ty nemyslíš náhodou svieženú

kika13
4. okt 2007

ironia osudu ☹

paska
4. okt 2007

no čo už spíte? 😀

lenadka
5. okt 2007

inak vazne Kati, ako gynekologicka to nemala nechat zajst az k rakovine maternice 😠 ta nepride zo dna na den 😠 dufam, ze sa vylieci 😉

kkatrina
5. okt 2007

dobré ránečko 😀

kkatrina
5. okt 2007

Leni máš IP 🙂

paska
5. okt 2007

ahojte
čo nové?

lenadka
5. okt 2007

kati nemam IP 😒

kika13
5. okt 2007

Kati kedy bude Ela doma a kde to byvajú?

kika13
5. okt 2007

Paska nič nove prší a Kiko sa pýta či Paško je už v robote

kkatrina
5. okt 2007

Ela je doma celý deň,
býva keď ideš smerom do Pd, na pravej strane pri predajni Slovchov odbočí do prava, prejde cez železničné priecestie, stále hore ulicou, na pravej strane dom s mierne šikmou strechou bez bráničky - nemáme tam číslo domu, ale keby prezvnovil, poviem Ele nech ho čaká pred domom

paska
5. okt 2007

kika neni doma je ešte

kika13
5. okt 2007

katka O.K. poviem mu prezvoni ti 😉

kika13
5. okt 2007

Paska tu Kiko tak ze pozdravujem a ked pojdete von dajte vediet pridame sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre