Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

qetinka
14. máj 2010

🙂 smart hands..kupila som dve veci..jednu mikinu manželovi..nike..peknu..za 8eur...nosenu a Nicolasovi za 15 eur novu mikcu tiež nike..ta je velmi pekna..inac ostatne ako pisala eimiky..neprehladne...vsetko v kope..a mna nebavi sa vo veciach prehrabovat... 😒
Dobromila nechodi Oliver do školky zrušili sme to...
doma je som mnou...nekedy s manželom v robote...
nakupovanie v Prievidzi..zaleži ako je kdo narocny 😀 😀 ale mi chodime tiež do inych miest..BB,TN,TT....Alebo nove veci cezMMB...NIEKEDY TESCO...
činske obchody..nie..nehrozí..a tých je tu ako...n....ch 😀 😀
straaaašne vela...
Doomenika..puma bunda...čo ja viem...cena fajn...to na MMB?
nEKUPITEniekdo tenisky,?Pumy nosene mojou malou cca 1 mes.povodna cena 40eur.teraz ovela menej....a ona mi teraz zahlasi že ju na boku tlacia..ma chuda aj pluzgier... 😒 skoro ma šlakrafil....

katrin21
14. máj 2010

a kde to presne je??? na tej ulici ako a ide dozadu propri Geoxe k Bodnarovi?? ci kde? som to z toho popisu hore moc nepochopila... lebo CArpathia je zase inde..... 😝

eimiky
14. máj 2010

oproti geoxu je odbočka a je tam aj tabuľa smart hands 😉

qetinka
14. máj 2010

🙂 😵 😵 😵 Jaaaaj,bola so pozriet nove byvanie🙂))))) 😵 😵 😵

domeenika
14. máj 2010

qetinka a zmokla zmokla? Ake to tam je?

susika
14. máj 2010

adena-to ten malý obchodík pri papuči? to som nevedela, že tam je aj sekač. ja som vždy kupovala len hned vpredu, velmi milá pani, aj malu si zapamätala, že sa pokusi mi zohnať aj také vecdi, ako pre mojho krpca...dlhé a úzke🙂)

jaj, čínaky to ani ja nemusím, raz som narýchlo potrebovala malej pyžamko a nablízku nemali, tak osm zbehla vedla do činaku a pyžamko po 2 praniach ak handra...nevadí, do postele stačí, ale na tu velkosť dosť malé..asi na činske deti....
dnes že pojdem s malou do takko a kiku, včera došli letaky a dufam, že tam kupim leginy pre krpca konečne..ona má hrozne tenké nohy a malú prdel a všetko to ma potom strašne volné.no ak bude lait, vobec sa mi s nou nechce naťahovať.ale tam to maju aspon pekne povešané. ja ked sa mám niekde v regaloch hrabať, tak to radšej odchadzam a potom si bucham hlavu, lebo niekto vie aj v tom bordeli nájsť pekné kusky...a škoda, do okolitých miest nakupovať to som ja lenivá....ked to nemám pod nosom...asi z toho dovodu, že čo ak nič nekupim a s krpcom je to horoooooooor.....

Leni-v safari dokladaju každý den a ked budeš mať špecialnu požiadavku, tak si ťa "tetuša" poznačí a azvola ti..ja tak chodím na nohavky, ale zatial bez šťastia.nám sedí najlepšie iba značka "early days", je to ten strich dlhé a úzke ,ale je toho malo, alebo sa hned minie..tento rok to vyhralo just play, lebo všade len také "hozentragle" mali....a zatím uspech, nohavky super, mendžestraky sa myslím nedaju ani zničiť🙂)

qetinka
14. máj 2010

Domeenika..pekne..🙂 😵

katrin21
14. máj 2010

no ja neviem , baby,ale v JUST PLAY sa daju nahodou super veci niekedy kupit, nieco je hadra, ale ja som tam napr. nedavno kupil maKIke uplne suprove plavky , totalne kraaasne 🙂 a lacne🙂 a tiez tam mavaju pekne pyzamka , take akoDisney....
alebo hore vo Vtacniku, j etaky velky cinsky ,ale na tej strane od namestia myslim.. atam maju tak e super topanlky vzadu, ja som malej nikde nemohla zohnat na jar, lebo ma uz 37 ,ale vsatko v tom ciste s opatkom a tu mali uplne kraasne topky , tak som nevahala, hoci je to cina,ale inde nemali.. zase 2tis je nedam za topanky, hoci som sa doteraz snazila jej kupovat kvalitne,ale teda uz sa nedalo.....

domeenika
14. máj 2010

aj ja tam sem tam nakuknem,ale nieje to moj oblubeny obchod.. skor tam kupim platenky pre malu,lebo som zistila ze na MMB predavaju to iste a 3x drahsie. no a na dvor je to fajn,aspon mi to nieje luto ked ich znici. Inak nedavno som tam aj ja kupila disney tricko s mackom pooh, ale neda sa to porovnat. Mam aj nejake z anglicka dovezene, no neviem preco, tie vydrzia dlhsie. aj obrazok sa hned nepopuka.ale visacka na tricku je ta ista..tak neviem, ci sa uz robia aj taketo napodobeniny 😒

katrin21
14. máj 2010

ja som tam kupila tieto, lebo vyzerali aspon ako pre dieta🙂 a platenky- cinany x za 7€ 😉 na von OK🙂

lenadka
14. máj 2010

katrin peknucke aj ja som tam malej kupila tento rok krasne poltopanky a vlani tiez a aj platenky take na suchy zips vlani a veru vynosili sa...tot to je aj tak len na sezonu dalsi rok kupujes zas nove lebo nozicka podrastie 😝

lenadka
14. máj 2010

sandalky mame z jelly zdravotne a peknucke, skoda ze ich u nas nie je moc dostat, to bolo stastie ze robili vypredaj /a aj vo vypredaji stali 18€ 😅/ tak mi ich mama pre malu kupila a druhe rezervne som objednala cez net...tenisky ma teraz tesco-lebo svetielkuju 😀 sak decka, vlani sme v tescu natrafili na vypredaj renolino a bohovske boli tie tenisky az mi je luto ze s nich uz vyrastla...
inak mne sa niektore bavlnene tricka z teska tie packy co su trosku natiahli do sirky ale ziadna tragedia, teraz kukam po tych z org. bavlny, len pre Lucku su to uz male cisla ☹ nemam rada umeliny a preto radsej kupim bavlnene, s tym, ze musim pocitat ze sa to trosku roztiahne....ale ked to clovek setrne perie a dobre zavesi pohoda 😉

adena13
15. máj 2010

čaute kočky..chvíľu tu nie som a nejak to tu mrzne..kde ste sa dnes stratili??? uniesla vás voda??ráno tá modrá obloha bola fakt len chvíľkový úkaz 😒 ..no dnes som si bola celkom fajn zacvičiť.Raz za týždeň sa snažím chodiť s mojim chlapom hrať squash.Ešteže tu máme svokrovcov a teda že máme kde nechať malú.je to super relax a dá sa aj v tomto počasí.. 🙂

lenonka
15. máj 2010

No, to počasie je veru nanič...ten squash je dobrý nápad, možno by som konečne robila niečo spoločné s mangelom.Treba na to nejaké skúsenosti? 🙂

katrin21
15. máj 2010

ahojte, mame noveho clena🙂 aha🙂 vola sa Lili

hanka21
15. máj 2010

adena13 ..Joj tak to ti zavidim....my v Pd nemame kde dat malu..a cele dni som s nou doma..a vsade s nou....Baby ozaj je v prievidzi neaky detsky kruzok...neaka tanecna alebo take nieco??Ja niesom s PD...nikoho tu dokopy nepoznam manzel pracuje..Tak malej som chcela neico nech sa zabavi..Nech niesme len doma..diky za info.. 😉

susika
16. máj 2010

hanka-maš tu Slniečko-materské centrum pre deti, takm robia aj cvičenie na fitloptách a kadečo rpe deti alebo sa tam može len hrať. alebo je tu aj tanečná škola , no a ako náročky ma nenapadne, ako sa volá-baby pomožte...a hudobná škola pre malých aj velkých Yamaha....ani som o nich nevedela, kým som nebola na míle pre mamu, chystám sa tam isť pozrieť s malou, da sa tam prísť len tak pozrieť, aj tak ju zabavia...
ja malu tiež nemam kde nechať. chchela som chodiť na cvičenie pre tehule, pri malje sa nedalo, som chodila do roboty a ked som už mala nastupiť ma matersku,t ak sa narodila, ani som nestihla....a navyše nemám stale ani doma chlapa, ktorý by s nou z času na čas bol a ja by som pozhanala čo treba..takže prisavka na 24 hodín na dlhé týždne a potom pride na 1-2 týždne tatko a aj to som rada, že je doma, že sa mi samej nikam nechce...
s tými topanočkami z iných ako značkových obchodov suhlas...tiež kupujem, ked sa mi zdaju OK, že jej neublížia...a hlavne pozerám klembu, mala ma strašne polochače, a do sandalok sa nedaju dať vložky,t ak preto. ine neriešim, šupnem vložku a fungujeme..aj zimné vyvlačila z just play a vobec nezničila. zato riadne z obuvy zničila za 3 týždne a boli fest drahé...
včera som bola v tom obchode na detske leginy, samozrejme neskoro, už nemali. tak som skočila vedla do Deichmanu, naposledy tam mali pekne sandalky, len som zavahala, že ako jej ešte do riadneho tepla narastie nožka a už nemali ttiež,č o som tam objavila....ma skoro šiblo, tak zasa naštartovať pevné nervy na kupu niekde inde...
tak som kupil v kauflande šmykalu a krpatá teraz nič iné nerobí, len blbne na nej....len ma sklamali, že pisali, že rozoberatelná a ked som ju zložila, čítam na druhej strane lajstra, že nerozoberať po zložení a ono to fakt ani nejde...tak som zvedavá, ako ju dostanem ku našim od nas z obyvky🙂))snad to nejako vtrepem do kufra🙂

susika
16. máj 2010

Kati, tak ste predsa kupili🙂))zlatučké je to mačiatko🙂)čo malá, stara sa?

domeenika
16. máj 2010

Katrin krasna macicka.. Jak moja Lili 🙂 🙂 🙂 🙂
Inak aj my sme taku mali, len nam ju niekto ukradol.. tieto s tou sivou srstou su nadherne.. a mate kocurika ci macicku?

adena13
16. máj 2010

hanka a susika.hmm,máte to ťažké, keď nemôžete sem tam malú niekde šupnúť a na chvíľu vypnúť.ja som tiež inak bez chlapa.chodí na týždňovky do nr.aspoň že sa snaží chodiť raz v stredu a potom sme spolu až v piatok a cez víkend...hmm a teraz som tiež sama lebo môj je maniak do biliardu a snookra a dnes majú akurát turnaj v kanianke..no vždy lepšie,akoby sa mi vláčil po krčmách 🙂 .
katrin to mačiatko je milučké.vy máte asi domček nie, v opačnom prípade mať mačku a dieťa v panelákovom byte,to by som ako alergička neschvaľovala.. 😲

eimiky
16. máj 2010

ja som tak bola takto donedávna sama v BA, nemala som kde ani na chviľku dať malého bol všade so mnou.Ale teraz v PD už pohoda, stále sme u našich, dobre mi ho zabavia, takže to je super 😉

adena13
16. máj 2010

eimiky, normálne ti trošičku závidím..mať mamu pri sebe teraz je super..moja by tu tiež strašne chcela byť hlavne kvôli malej..jej jedinej vnučke..ale v lete tam pôjdeme na dlhšie tak sa bude môcť naplno venovať babkovským radostiam.. 😀

eimiky
16. máj 2010

adena amamina ti kde býva,ďaleko? no je to super aj ja som rada, že malý je s nimi viac 😉

hanka21
16. máj 2010

No ja mam tiez malu taku 24hod...prisavku...Ja som s Nz....takze tu vobec nikoho nemam...Manzel stale v praci...a ja stale vsade s malu...cele dni..k doktorovy, na nechty vsade ju vlacim zo sebou..Este ona je taka hiperaktivita..Naobed vobec nespavala a ni nespava..vecer neskoro spat..Niekedy uz fakt nevladzem...Mala ma 3 roky na tu tanecnu moze aj ona chodit..?A kde sa to nachadzaju tie tanecne?ako to funguje?a ceny???diiik 🙂

qetinka
16. máj 2010

Hanka pozri... aj sukromna eskola nad jednotou na Zapotočkach..tak su tanecne kružky..dcera mi tam chodi...2x do týždna,a cena 20eur..na polrok.čize zadarmo 😉

qetinka
16. máj 2010

Susika s tou šmykoalou to je dobre 😅 😝 snad ju vopchas do kufra..ked nie napis..odvezieme..mame vacsie auto 😉 ja don ked davam kočik ani ho neskadam..ani ked mam kocik pre dvoch naraz nemusim zložit 😉 😀

lucialen
16. máj 2010

Ahojte prievidzanky 🙂 Mohli by ste mi poradit nejake cvicenia pre tehotne v prievidzi, rada by som skusila aj gravidjoga, ale ak nie, postaci hocico 😉 Dakujem

katrin21
16. máj 2010

susika: ano, mala sa stara, vcera ani spat nechcela ist a dnes je od 5tej hore....
mame ju v byte a aj ju chcem mat v byte, alergici nie sme na nic🙂 takze OK, ale budem aj v dome, mozno pojde von,ale velmi sa bojim, zeby ju zrazilo auto ☹ tak skor v byte a aj preto, ze viem, co zozerie a je cista , kdezto vonku hoc co moze a to uz nie j eono na mojkanie potom......

aj nasa sa vola Lili 🙂 ale volame ju aj Fero, tak ju vola moj priatel aj ked je to macicka, teda slecna 😀

siouxsie
16. máj 2010

katrin21 - krasna cica 🙂 my sme s manzelom mali dlhe roky tiez jednu - Kiku - snehobielu, siamsku s modrymi ocami ako studnicky. kupili sme si ju, ked sme zacali spolu chodit, takze to bol taky nas anjelik a boli sme na nu hrozne zatazeni. ale... mala jednu velku chybu - milovala iba nas dvoch a ked prisiel niekto na navstevu, tak bud sa stiahla, alebo v horsom pripade na priselcov utocila, specialne na deti ☹ nevedeli sme pochopit, preco to tak je a boli sme z toho nestastni, ale nedokazali sme s tym nic urobit 😢 ked sa nam po siestich rokoch narodil nas syn, museli sme ju dat chtiac nechtiac k nasim, lebo stale sliedila okolo maleho so stiahnutymi usami a velmi som sa bala, aby mu v nestrazenej chvili neublizila. ☹ bolo nam to tak strasne luto, hoci uz pocas tehotenstva sme tusili, ze to asi takto nejako dopadne. totiz ako mi rastlo brusko, odmietala sa so mnou pomaznat. predtym som si ju podchvilou polozila poleziacky na hrudnik alebo na brucho a hladkala som ju. s bruskom ma proste uz nechcela. dokonca aj tasku, co som mala pripravenu do porodnice obchadzala velkym oblukom a chrcala na nu. dufala som, ze ju to casom prejde, ale moje nadeje boli marne a tak sme ju teda dali k nasim. zo zaciatku bola zmena miesta pre nu velkym problemom, ale po nejakych dvoch tyzdnoch sa skamaratila s maminou, aj ocinom a uz bolo dobre. 🙂 dozila sa 11-tych rokov, co je u maciek normalny vek. odvtedy sme si uz ale ziadnu cicu nezaopatrili, bali sme sa, ze by sa historia mohla opakovat.

lenonka
16. máj 2010

Lucialen, môžem poradiť pilates pre tehule- kukni www.atandem.sk, je tam rozpis kedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre