Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

hanka21
18. máj 2010

katrin21 pamatam ze raz som tu citala ze zhanas saty na svadbu..a ze sa ti pacia take v predu kratke vzadu dlhe...neviem ci este zhanas...ale v komarne Diamondhouse take maju...ja som mala nakoniec saty s Natalia pri amety...s velkou suknou aj ked som sa vydavala druhy krat uz...nuz ....na druhy vydareny pokus som si to uzila.. 🙂

siouxsie
19. máj 2010

ahojte kocky 😉
videli ste uz niektora novy film od Tima Burtova Alica v krajine zazrakov? minuly mesiac to islo aj v Baniku, ale nejako som to presvihla a teraz najnovsie som zistila, ze to budu davat este v kine v Bojniciach, 23.05.2010. neviem sa vsak rozhodnut, ci na to zobrat nasho 6-rocneho Kuba. este pred uvedenim do kin som si ho stiahla z netu, lebo som bola strasne zvedava. dufala som, ze ma film nesklame, kedze duo Burton a Deep su pre mna takmer 100%-nou zarukou, ze film mi sadne ako rit na serbel 😀 po vizualnej stranke nemam k filmu ziadne vyhrady, splnil moje ocakavania, avsak niektore sceny mi pridu dost brutalne pojate a hoci kina uvadzaju, ze sa jedna o film rodinny, obavam sa, ze optimalna vekova hranica, ked tento film budu vediet stravit aj deti, je cca tych 9-10 rokov.

katrin21
19. máj 2010

hanka : uz nezhanam saty, mala som uz aj vybrane v Diamonde v NR, ale nakoniec sme svadnu presunuli na bud. rok....

katrin21
19. máj 2010

siouxw: ja chcem ist na to,ale 3D... na normalny ani neuvazujem ist...a aj s dcerou(9)

siouxsie
19. máj 2010

katrin21 - ak sa predsa len rozhodnem, ze na pojdeme, myslim si, ze aj obycajna verzia nam bude bohato stacit pri Kubovej bohatej predstavivosti. a kde pojdete na 3D? do Blavy?

adena13
19. máj 2010

najbližšie 3D je v trenčíne.a potom v Nitre. vonku je kosa a ja musím ísť do mesta niečo povybavovať.vôbec sa mi nechce ale aspoň sa donútim ísťs malou von. mne je kosa doma nieto vooon...vraj dnes sa malo otepliť???..totooo??? baby vy chodíte teraz von? či to iba ja som taká lenivá zmrzlina...
sioux ten film som nevidela.inak tiež si myslím,že pre takých krpatých bude zážitok aj obyčajné kino..to 3d možno neskôr...
ježišii!§ chvíľu sa nepozerám na malú a už mi zase vyhádzala veci z jednej poličkyyy.... 😲 ..tak radšej idem

bubba
19. máj 2010

adena my sme napríklad včera boli vonku na polhoďku,dnes boli konečne tento týždeň prvý krát aj so škôlkou na prechádzke .počasie je veru naprd ale aj také treba zakúsiť,veď keď príde doba ľadová,tak bude najteplejšie - 30 stupňov 😝 😝 😝 brrrrr

katrin21
19. máj 2010

my asi do TT pojdeme, tam travime vikendy... ale mas tu TN, alebo BB, alebo NR, ale som myslela pre rodicov.. ale zase 6r nie je az tak malo, kazde dieta je ine, nase baby boli s nami aj na Avatare a to veronika je dost strachoprd a je taka detska a pohoda...ona mala 8..

baby, inak bola som v tom safari kids v novakoch.. hmm... mali tam sice par krasnych zanckovych veci ,ale tak pre 3rocne deti.. vacsie boli takmer vsetk veeeeelmi znicene, uplne viditelne strasne vela vynosene, sprane.. :( ale vybrala som tam malej sustaky a nejake tricko s dlhym rukavom a take bolerko sive High school musical a este take kratasy .. mali tam krasne veci zn. George, ale male..... a pre malych chlapcov tak okolo2r strasne znicene veci..akurat dievcatkovske boli OK..

susika
19. máj 2010

Kati, takže ťa sklamali? v Safari v Novakoch maju skor pre malinké deti. ja som tam malje tiež mala problém vybrať nohavice a ked som konečne vybrala, som zistila, že sú malého čisla a dalšie boli velmi zničené na kolenách naspodu obdraté....uvidíme pre malého prcka, ako sa bude nakupovať 😀
ešte keby tak človek má vela času sa na bazaroch na nete hrabať. veci v pohdoe, ked bola malá menšia, som aj objednávala, teraz by som n to potrebovala kludný aspon jeden večer🙂
takže TESCO blud?tak čo tie bláznivé baby robia také haló a ešte aj tesco zamestnanci....isté je, že keby malú mi niekto ťahá,t ak by o tom vedlei aj v susednom obchode, tak by vrieskala..dufam...
adena- aj ja som zmrzlina, dnu chodím ako cibula, alebo sa stale hýbem a v noci mi len vlasy trčia spod paplona.ale von sme šli, ked nepršalo. včera sa to ani nezdalo a boli sme skoro 2 hodiny.malej sa ani domov nechcelo, ale mne už aj nechty na prstoch mrzli.veru aj tenšiu vetrovku by som zniesla....neviete, kde maju pršiplášte pre 3-ročné deti?ja som našla iba pre 5-6 a to by mala aj po zem

lenonka
19. máj 2010

Susika, tie pršiplášte by som skúsila v priore hore v detskom a pekné som videla vo Vtáčniku dole v galanterii

adena13
19. máj 2010

susi či katrin.ak hľadáte niečo zo sekáčov pre prckov, mrknite na môj bazár.ak by vás niečo zaujalo. prípadne ak by ste ich chceli aj vidieť, v pd nie je problém sa stretnúť. 🙂

katrin21
19. máj 2010

diky,ale ja nejako extra nehladam sekace... chvalabohu si teraz uzivam, ze kupujem v normalnych obchodoch, ale boli casy, ked bol aj sekac dobry... teraz som skusila vyslovene kvoli sustakom, lebo na kiku nezozenie a zase vrch mi je zbytocny, ona ma bund aj pre 2-3 deti.. 😀 ale spodok je raz dva kratky..a mali🙂 kupila som tam asi 4 veci,ale hovorim, skor tam mali na deti 2-3 rocne pekne veci.. a mozno dospelacke damske, ale to som moc nekukala, mne je to neprijemne nosit 😝 😝 😝 a hlavne na telo...
mozno v tej PD maju lepsie,predsa NOvaky su mensie mesto..

eimiky
20. máj 2010

caute baby kedy to je na letisku ten den pre deti, hasiči, policajti a tak, zajtra alebo pozajtra?

katrin21
20. máj 2010

21.je to a vola sa to Den policie,.. 10.00 zaciatok

qetinka
20. máj 2010

Ahojte..
tak tam bude ale ludi... 😅 😕 ja sa tam asi tiež vystrojim..Oliver pojde isto s dedkom..budu tam aj veterany... 😉 😵 neviem ale ci tam nebude moc velky hluk pre maleho..ak stihačky dofrčia...isto sa bude bat... 🙄

qetinka
20. máj 2010

Dnes vyberame roletky na strešne okna 😵 asi sa zase budem orientovat na zelenu 😵 😵 😵
len ešte doma diskutujeme..ci dame roletky aj na balkon a norm alne okno v kuchyni..či skor žaluzie....som za rolety..muž za to druheeee 😀 vsak sa nejako dohodneme,,

siouxsie
20. máj 2010

aj my ideme zajtra na letisko 😉 trochu ma sice odradza ta kopa ludi co tam zase bude, ale Kubo chodi kazdy rok, by si to tentokrat nevedel odpustit. inac zacina to o 9,00 hod.
nadmerneho hluku sa neobavam, tentokrat stihacky nebudu.
toto je oficialny program:
- propagačný zoskok parašutistov (9,00 prvy vyskok; 9,50 hod. druhy vyskok - v tomto bude aj moj chlap 🙂 )
- skupinový prelet troch lietadiel Dynamic WT9
- skupinový prelet vetroňov
- akrobacia ultraľahkého dvojplošníka celodrevenej konštrukcie
- ukážka výcviku služobných koní
- ukážka záchranných prác pomocou vrtuľníka
- ukážka nasadenia lavínových a pátracích psov
- ukážka hasiacich prác
- a mnohé iné...
Na akcii budete mať aj možnosť darovať krv v Mobilnej odberovej jednotke Národnej transfúznej služby SR.

inac na buduci vikend bude este zaujimavejsia akcia. ak tuzite po stihackach, albatrosoch, vrtulnikoch a akrobatickych lietadlach aj s bohato zastupenou celosvetovou ucastou, tak odporucam Narodne letecke dni v Piestanoch:
http://www.nld.sk/

qetinka
20. máj 2010

nebudu stihacky?? no supeeeer 😅 😀 tak isto ideme

katrin21
20. máj 2010

my tu akciu sponsorujeme, dnes som tam posielala logo,takze tam tiez pojdem, pracovne, mam uz vybavenu aj parkovaciu kartu 🙂
ale ked chcete atrakcie pre deti, mozete prist aj 12.Juna rano po 9.00 do ENO, na uíhlrisko pred elektraren Zemianske Kostolany🙂 je tam den otvorenych dveri a skakacie hrady a dpo.. a vystupenia.... 😉 aj nejake obcerstvenie 🙂

eimiky
20. máj 2010

s parkovaním to tam ako je, bude sa dať v pohode zaparkovať? na letisku som už nebola pekne dlho

siouxsie
20. máj 2010

katrin21 - tvoja pozvanka ma zaujala. to sa bude moct ist aj do arealu ENO? ak ano, pride mi to ako dobra osveta pre decka. tie atrakcie pre deti budu vsetky zadara? nie ze ma tam zaskoci nejaky zivnostnik, ze za 2-minutove poskakanie bude pytat 1 juro a moj maly mi povie "Mami, to bolo malo ja chcem este a este a este ...." 😕

siouxsie
20. máj 2010

oficialne parkovisko pre navstevnikov je pri restauracii Aerorest a potom este pri budove Aerospolu. v pripade takychto akcii, ked su obe parkoviska zaplnene, zvykne sa parkovat este aj popri novovybudovanej ceste (vsak je siroka jak slak 🙂 )
katrin21 - je sikovna a vybavila si parkovanie vo VIP zone pre clenov Aeroklubu 😉

katrin21
20. máj 2010

ano, siuxe, bude sa moct ist aj dnu🙂 to robime kazdy rok 🙂 🙂 vstup je volny a deti dostanu aj darcekove predmety 🙂

vsetko je zadara🙂

to parkovanie mam priamo od pana Botku z mestskej policie,lebo hovorim, ze sme im dali peniaze na tu kaciu z elektrarní, tak bodaj by nam nedali parkovanie VIP 🙂

siouxsie
20. máj 2010

na temu bezpecnosti za volantom som uz videla vela videi, ale toto je jednoducho uzasne a maximalne poucne
http://rapidshare.com/files/320481345/Vertigo-R...

siouxsie
20. máj 2010

ups, sekla som sa 😨 tu je spravny link:

https://www.youtube.com/watch?v=doqUiQdksQI
katrin21
20. máj 2010

fakt krasne🙂

susika
20. máj 2010

aj my tzajtra mame v plane, ale malá je dnes ako čert, tak ak bude taká aj zajtra, tka nemám vobec chuť tam ísť...vlani z toho mala zážitok a to nemala ni dva roky. bola tam aj taká mini stíhačka, iba model a to sa jej páčilo najviac, ale aj to, že mohla "karovať" vo vojenskom aute a to všetko okolo. a vrtulník robil zachrannú akciu, tak to tiež kukala ako puk.....vlani sa parkovalo aj tam ako su rodinné domy, aj dole tou novou cestou. jednoducho, kde sa kto strčil. riadili to tam aj trocha policajti, tak sa dalo....

Kati super, ak ma nešupnú do špitalu koli bruchu,t ak sme v kostolanoch ako na koni🙂

a tiež začíanju majstrovstvá b bezmtorovom lietaní 3.7.tak už sa teším. malá miluje lietadlá, snad z nej nebude raz pilotka, lebo za každým si ide krk vykrutiť....ale neoficiálne sa bude už lietať od 26.6.

susika
20. máj 2010

adena diky, ale takých malých vecí kao máš tam ty mám doma ako maku. ja som prave zhanala na moju malú tak na 3 roky na doma.aj tak, ked pojde do školky, budem kupovať v normálnom obchode....
lenonka- no, ešte sa tak do mesta dostať s tým mojim uvrešťaným dieťaťom..asi len na tatka počkať, lebo sama už niekedy nevladzem...zakazali mi naťahovať sa a čo mám robiť, ked sa mi šmarí o zem a nepomáha ani ignoracia, ani vysvetlenie, tak ju len musím nejako zobrať a bojovať dalej a bruho tvrdé ako skala

siouxsie
20. máj 2010

qetinka - inac gratulujem ti 😉

lenadka
20. máj 2010

keby som nebola chora tak sa tam asi tiez ideme kuk ☹ ale zajtra mam alergologiu + som nascipnuta, tak nic 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre