Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
11. jún 2010

katrin teba spoznám,ale či spoznám kvetinku som si nie celkom istá 😀 😀 😀

susika
11. jún 2010

ja budem mať jedno tornádo..možno uvrešťané, ale asi skor nalepené na mne, kým ju tam niečo nezaujme, že ju budem nahanať...no a spoznavacie znamenie..to je lahké. pupok perd sebou🙂)))
už sme tu blízko a som nahovarala aj mojho tatka, tak som zvedavá, či sa mu bude chcieť.
bubba-kedy sa dogulaš? zatrúb po ceste, ked pojdete z kamenca, nech sa rýchlejľšie vyšišmeme 😀 😀 😀

bubba
11. jún 2010

my sa budeme valiť dolu kopcom cca o 10-00 😀 a naobed asi pojdeme domov lebo bude hrozne teplo si myslím.

qetinka
12. jún 2010

🙂 Pekny den baby..ja nejdem nikam 😖 ☹ 😠

susika
12. jún 2010

k našim prave segra doniesla malého synátora.....a malá ešte stáel vyspáva, ako vždy, u starkej po neskorom ponocovaní🙂snad ju tam dostanem..ja som sa taaaaaak tešila 😀 😀 😀 tiež len do obeda, max do tej jednej, lebo potom už nebude s nou rady, bude umotaná...

bubba
12. jún 2010

quetinka prečo??? susika dobre bolo aj sme ťa vyzerali ,ale nevideli 😅 nakoniec ste aj šli?

katrin21
12. jún 2010

ahojtee
bubba, este ze si ma spoznala, ty si maska, ja by som teba asi nie🙂 ale si zlata a Katuška je naaashernááááááááááá 🙂
to teplo ma tam skoro zabilo... 😀

bubba
12. jún 2010

minulý rok bolo ináč tiež teplo,ale toto bol extrém. ináč katrin ty vyzeráš o 10 rokov mladšie v skutočnosti ako na fotkách potvora 😀

hanka21
12. jún 2010

Ahojte...Mozno trosku ze ubrzdeno..ale co sa kde dialo??Poculi sme az k nam nieco cez mikrofon..ale nevedeli sme ze co kde..Mozno by sme aj za tym patrali..ale sli sme k nasim dolu doSurian...Sme rozmyslali ze co by tomohlo byt no na nic sme neprisli..Inak teplo je dobre ze???bozee...ale konecne leto.. 😉

susika
13. jún 2010

bubba, tolko som do malej hučala až som tam skoro šla sama. len malý krpec synovec hučal, že teda seeeem, tak som ich oboch mala u našich na zahrade nalepených.....mala ani nespala, som ju chcela vziať, že ked nespí a vtom sa malý zobudil, že tetaaaaaa a "dudáááá" a bolo po vylete...som bola aj naštvaná na oboch prckov, lebo ja som tam chel ísť kuknúť...vraj tam boli nejaké suťaže pre deti, tak to by mala asi zutekala, ale šla som dole kupiť zmrzku a stretla som deti s balonmi, tak ma to mrzelo.....lebo malá ostala nejňkás trašne zatajená, až mi de na nervy,že s nou nie je žiadna sranda....iba čo som rada, že sa konečne rozjedla a aj travenie sa upravilo, že nemusím k dokine..zasa sa zhoršilo spanie🙂))
ako len Katka može vyzerať mladšie o 10 rokov ako na foto, ved mne na tých foto vyzerá hrozne mlado🙂))mate baby nejaké foto odtial? hodte ich sem....
ozaj, buba, inak tu planujem ostať aspon týžden, tak ak by ste mali čas....v stredu letím do školky na rodičko a ešte neviem, čo sa ktorý den vyskytne.....

bubba
13. jún 2010

@hanka21 v Zem.Kostoľanoch to bolo.a ty kde bývaš že si to počula?

@susika samozrejme že môžme dať spicha môžme ísť hore na chatu - pozývam - aspoň tam nie je tak teplo 😀 fotky sú na fcb 🙂

qetinka
13. jún 2010

Dnes aka sranda....mali sme volnejšie pobedie...paradny oddych,len jedno dieta...boli sme v zoo,maly sa hneval nechcel ist do kočika a sli oproti jedny rodicia s dvoma detmi v cyklovoziku...a hovoria...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,čo jedno to je paraaaaaaaaaaaaaaaada...ale dve....a mi čo dve..to je praaaaaaaaaaaaaaaaaaaada...ale tri 😀 😀 😀 si mysleli ze mi mame len jedno...a to a hneva na celu zoo...a mi sme pritom relaxovali 😀 😀
chata??,a ja chceeeem 😅 🙄 potrebujeme niečo kupit 😖 😉 🙂

katrin21
13. jún 2010

bubaaaaa. ja vobec nevyzeram mladsie!!! nezabudla si si ty doma okuliare??? 😀 😀 blbooooost, ale vazne 🙂

bubba, a mozem sem dat Family portrait? nenahnevas sa?? lebo je to super foto... 😀

bubba
14. jún 2010

@qetinka a čo si chceš kúpiť na chate? 😀 😀 😀

@katrin21 aby aj ostatné baby vedeli,že som nesúhlasila s publ.mojej fotky 😅 😅 sorrýýýýýýýýýýýýýý

ináč to čo bolo za búrku dnes? 😅 teda ja sa búrky nebojím,ale toto znelo všeliako 😅

qetinka
14. jún 2010

Buba..nič...chceme chatu kupit..nie čo na chate kupiť🙂))))))))))))))))) 😀

bubba
14. jún 2010

:DD
@qetinka lebo tá chata o ktorej hovorím funguje ako podhorská krčmička tak že pozývam na kafčo abo čo 😀 😀
ináč vám by stačilo kúpiť dáky starý dom na dedine to stačí ako chatka nie? lebo mať chatu ďaleko od ľudí...no...neviem či by som sa nebála zlodejov 😅

qetinka
14. jún 2010

Bubba určie nie daleko od ludi.....vsak to už akože kde sme 😀 😀 😀 😀 😀
a upne staru pajtu určie nie...na co by nam to bolo...nieco klasika chatove.obzerame okolie tak do hodinky cesty cca...vsak nech amju tie deti kde byt..panelak je onicom...že ano 😀 😒

hanka21
14. jún 2010

bubba My byvame na kolotoci....ale to slo asi s bojnic alebo s golfaku...neviem... 😉

bubba
14. jún 2010

@qetinka my máme taký malý pozemoček,kde sme s mužom chceli záhradu +ovocné stromové aleje + chatku,ale keďže nechceme psa,pretože sa o to nevieme starať, tak sme sa rozhodli,že to ani nejdeme realizovať,pretože je to síce asi 100m od najbližších obydlí,ale kadekto tadiaľ chodí do hory, či už vnoci, či cez deň a nechcela by som sa sklamať a nájsť to raz spustošené,tak sme to dočasne zamietli.uvidíme či s tým dačo v budúcnosti urobíme.

bubba
14. jún 2010

hanka je to možné že z golfáku,lebo predtým tam malo byť mdd (5.júna) a ak pršalo,možno to prehodili na teraz.

susika
14. jún 2010

čumla som tie fotky. ale vám závidím....mala tam nemá cyhbu...moja by tam len vrešťala. ona odmieta spolupracovať a nie ešte aby sa jej vobec niekto dotkol.a ekd niečo nové, tak to dokaže hukať ako pavian...dnes sme boli kupovať dynu, skoro som ju koli nej nechala v obhcode-teda dynu koli mojej malej, niekto sa jej prihovoril a ona hulákala na celý obchod a schytala som to ja bitkou po zadku od nej..predavačka nechapala, ani ma ťava neupozornila, že som niečo azbudla, boal by ju zjedla sama 😒
ja len spolieham na tu školku, bud tam zdivie uplne aelbo dostane rozum, lebo inak zdiviem ja 😅

qetinka
14. jún 2010

Baby kde možem vidieť fotky z akcie???Ak vobec možem... 😉 🙂 ???
SUSIKA,mala sa ukludni v školke..len jej to možno bude dlhšie trvať...kde ju davas? do ktorej...?isto to budes mat lepšie ako sme mali mi...napišem v skratke:
moja Dominika zvladala otrasne školku sla mesiac pred 3 rokom..na polden ale to bolo niečo otrasneeeeeeeeeeeeeee...vobec si nezvykla..každe rano revala ale REVALA...ze nechce ist do školky..ja som vtedy uz chodila do roboty..nosil ju manzel...ale kazde rano mi volal že čo snou ma robit..ona nechce ist..reve...plakala cely cas co bola v skolke...upne psycho ...upadala ..prestala jedavat..schudla..ona taka špagetka..nespavala co sa budila že vedela ze rano musi ist zase do skolky...tak sme to vydrzali dva mesiace..ja som sla z roboty naspat na predlzenu MD,OSTALA DOMA a potom o pol roka nastupila...od oktobra do inej skolky a už to zvladala ovela ale ovela lepšie...
Takže tvoja mala to zvladne....uvidiš..musi..kolektiv jej prospeje...nauči sa vela veciam....a ty budeš mat cas na miminko..

qetinka
14. jún 2010

Cakam už viac ako týžden pokym mi dr.vypiše pre mal papiere na kupelnu liečbu..a ritom to nie je vela pisania...že budu v stvrtok alebo piatok..volam piatok rano že či možem prisť po ne aby som sa na pešo zbytočne po tom slnku neprehnala s deckami...a ze nema ich či možem prisť naobed..no reku nemožem ..že tak v pondelok..dnes šla polovička a ona ich ešte NEMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!Neuveritelne....

qetinka
14. jún 2010

a nech žiju preklepy a chybajuce písmenka 😀 😀

domeenika
14. jún 2010

@getinka a boli ste aj na autickach?

lenadka
14. jún 2010

aj ja chcem vidiet fotkyyyy....nesli sme mm ma pracu-muruje chodbu a terasu a ja sama v tom hice s pupkom a prilis zivou slecinkou som sa neodvazila sama :-P aj

qetinka
14. jún 2010

Domeenika ...ake autička? mysliš v zoo?

qetinka
14. jún 2010

Inac asi bude poriadna burka.....
čakam na pani z realitky...decka nie su doma..tak si uživam upratany bytik tip-top 😵 😵 😵 lebo ked pridu..tak davam tomu 5 minut.....a nespoznam to tu... 😠 😀 😀

bubba
14. jún 2010

@susika ja som sa na školku spoliehala v kopec veciach a doniesla mi domov ešte horšie 😅 😅 😅
baby fotky mám na fb.

domeenika
14. jún 2010

@getinka ano, myslim v ZOO

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre