Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

jana08
15. máj 2011

@tibinka22 ja tiež bývam na zapotôčkoch a momentálne hľadáme väčší byt a chcela by som zostať len tu. Nie je to pravda, že sú tu samí starí ľudia, práveže je tu veľa detičiek a mladých ľudí. Je tu všetko pri ruke, obchody rieka,uniklinika, detský lekár, ihriská...

susika
15. máj 2011

@jana08 -asi ťa poznám z videnia. no ak si to ty, tak tam, kde bývaš, je pravda, že je tam veeeľa detičiek a mladých rodín🙂))až mi je mojich krpcov ľúto, ked okolo prechádzam, že nebývame prave tam.tí by tam mali kamarátov.ale v paneláku,kde bývam ja, to nehrozí.

slniecko_z
2. jún 2011

@weirdo macka si zmenila nick marcelkatt uz nepouziva ani nebude.

weirdo
2. jún 2011

@slniecko_z - a vies mi dat prosim Ta jej novy nick? Dakujem 🙂

slniecko_z
2. jún 2011

@weirdo no to neviem ci ti mozem dat pozriem ci je na fb a spytam sa jej

adka7755
6. jún 2011

@lenonka na severe, pri potravinách. on nie je priamo detský, ale majú tam dobré veci a v stredu bývajú za polovicu 🙂

lenadka
8. jún 2011

baby caute, co je tu tak tichoo, ved vonku prsi, mokro tak to tu troska ozivit treba! 😉 co mate nove?

lenadka
8. jún 2011

@slniecko_z gratulujem k polrocku, ale to leti, len nedavno sa narodila a uz aka slecna 🙂

slniecko_z
8. jún 2011

@lenadka ahoj dakujem no leti to neskutocne zas som si to miminko ani neuzila mozno pri tretom 😉 ale nie to uz ee. a ako sa dari?Vy budete mat coskoro rok uz aj chodi mala?

lenadka
8. jún 2011

@slniecko_z Zatial chodi za rucky, co prilis nepraktizujem, skor mm a Lucka a babky 😀 lebo ona potom tak chce chodit stale a to ja nemam kedy cely den, nech si 4nozkuje 🙂 a klasika idu zubky tak noci su horsie, uz jej ide 7-my 😲 Lucka v jej veku mala 2 ks a rocna mala 4 😀
A Lili ako zubky uz ma? Uz papa prikrm predpokladam, ako chuti jej?

slniecko_z
8. jún 2011

@lenadka no my uz mame dva zuby vysli jej v 4-tom mesiaci a idu jej horne teraz pekne papa ona zje uplne vsetko kudky hrudky nema problem pol rozka scucne ako nic uplny opak Miska toho nadrapovalo do roka vsetko muselo byt nahladko 😒

katrin21
8. jún 2011

cafkte, prievidžanky, co nove?? my sa mame fajn, kusok od nas boli dnes vnoci tie povodne 😕 tak snad ku namto nepride, lebo v tom nasom bungalove budeme mat hned rychlokurz plavania... 😝

lenadka
8. jún 2011

@katrin21 vies co aj ja pozeram ked zacne nova burka ze co zas bude 😝 este nemame poriadok po vlanajsej povodni a ked by prisla dalsia asi ma svacne uz, uz sa modlim nech prestane prsat 😅

lenadka
11. jún 2011

baby kde ste vsetky???? ti je ticho 😲

monulik0209
12. jún 2011

no volako tu viazne komunikacia 🙂

qetinka
14. jún 2011

ok 🙂 😉 😀
@lenadka

lenadka
14. jún 2011

@qetinka dakujeeem 😀 🙂 😵

ollako
14. jún 2011

ja som tu, ale ked nikto nic, tak ani ja 😀 , my sa mame postarom, Branko nam pribera rastie, vcera nas ockovali, tak sme troska teplotovali, ale snad uz je OK,
@monulik0209 no ako sa vam vodi? v maji sme boli v DNV u ocina, aj som bola na vychadzke, tak som poskulovala po kocikoch a maminach, ale teba som asi nevidela, bola som aj na obhliadkovej jazde autom so starsim, uspavala som ho v autosedacke a aj sa mi to podarilo 😀

monulik0209
14. jún 2011

@ollako no si mohla napisat,asik sme sa volako minuly,lebo s malou chodim aj 2x denne von vzdy po 2 hodky,nikeedy aj viac.....nabuduce mi napis a pojdeme sa prechadzat..... kedy asik tak planujete dalsiu navstevu??? nasa mala sa ma fajn,na bududci tyzden nas caka dalsie ockovanie

lenadka
14. jún 2011

@ollako uz ma ja nejaky zubok?, kolko vazi? chuti mu papat? A Petko co hovori na braceka? neziarli?

ollako
14. jún 2011

@lenadka zubok nemame, vazi 8080 a papa no viem, ze papaju aj viac , ale aj menej, al myslim, ze mu chuti

lenadka
14. jún 2011

@ollako jeej nasa vazila pred tyzdnom 8200 a je o kolko starsia, pekne rastie 🙂 no zubov mame uz 8 ks

ollako
14. jún 2011

@lenadka je baba, tak si drzi liniu 😉 ? branko pribral za 5 tyzdnov 600 gr, co nie je moc, on si to nadbehol tak do 4 mesiacov, vtedy priberal fakt riadne, potom rapidne menej za dva mesiace len 350 gr, tak som musela pridaz okrem kojenia zeleninu, masko atd uz zase lepsie pribera...zubok v nedohladne, ale aj starsiemu vysiel az v 8 mes. ale potom mu isiel jeden za druhym, asi aj Branko bude na tom podobne 🙂

dobromila
16. jún 2011

ahojte, spýtam sa aj tu: šli ste niektorá rodiť do Bojníc s pôrodným plánom a ako sa k tomu postavil personál? Dík

strapanik
17. jún 2011

Ahojte baby, prepacte, ze som vam sem vpadla. Ale planujeme ist na par dni do Bojnic, tak sa chcem spytat. v akom stave je kupalisko Cajka, ci sa tam oplati ist s 10-mesacnym drobcom. Alebo by bolo vhodnejsie ist do kupelov, je tam vhodny bazen aj pre male deticky?

bubba
17. jún 2011

@strapanik a už začala sezóna? pokiaľ viem tak čajka bola vždy v dobrom stave

drnduliak
17. jún 2011

@strapanik do kupelov ta s krpcom nepustia, jedine do janovho bazenu a to je o nicom...cajka je podla mna tiez uz za zenitom...vraj planuju rekonstruciu, to som zvedava...

qetinka
18. jún 2011

cajka sa uz v rekonštrukcii...do zaciatku sezony to maju stihnuť...podla obrazkov to vypada dobreeee 🙂 😉

alex20
18. jún 2011

ahojte.ja som tu nova.neviem ako to tu na tychto forach byva.koncom jula mam termin.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre