Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

siouxsie
9. máj 2010

bubba - si si ista, ze to boli mestski a nie statni policajti? vyrojenie 20 mestskych policajtov je pre mna osobne dost, dost fantasy 🙂

bubba
9. máj 2010

asi boli pomiešaní, veď oni aj tak vačšinou chodia tak,lebo nemajú rovnaké právomoci 😀 no a možno preháňam,možno ich bolo 10 ... 7 .... 5 😀 😀 hehe

bubba
9. máj 2010

to poznáte ten vtip,že táááááááááááááááááááááááááku rybu som chytil 😀 😀 😀

eimiky
9. máj 2010

bubba a kde je ten obchod detský svet? ak som to správne pochopila,že to je obchod? Ď.

bubba
10. máj 2010

to je ten najlepší obchod v meste pri rybe (kedysi tam bola parfumeria,šperky) majú tam kočiare od výmyslu sveta od najlacnejších po najdrahšie,výbavy,oblečenie,topánočky...všetko čo sa týka detí a naozaj odborne poradia a ten majiteľ je strašne milý,my sme kupovali kočiar tam a dokonca nám len tak pre nič za nič dal zľavu - sám to navrhol a ešte že keby bolo treba náhodou tak špice do kolies nové vie zabezpečiť zdarma..dokonca som ho videla aj v relácii na Stv kde hovoril o týchto veciach pre deti...a vidno že sa tomu aktívne a rád venuje.

bubba
10. máj 2010

pri tom starom železiarstve čo vlastnia tí čo ich dcéra bola vo vyvolených už si nespomínam na meno tak hneď napravo je ten obchod. ryba je oproti

eimiky
10. máj 2010

jáj to myslíš Barboru, to poznám 😉

bubba
10. máj 2010

jáj ona sa volala Ines neviem kto je Barbora,jej mamka?

siouxsie
10. máj 2010

😀 😀 😀

siouxsie
10. máj 2010

baby nehnackujete alebo nevraciate? daco bude zrejme vo vzduchu, teda v nasom okoli akoby sa s tym vrece pretrhlo. aj nas Kubo minuly tyzden davil jeden vecer ako najaty, aj mal teplotu zvysenu, ale uz je chvala bohu po tom. esteze ma rad suchare a nerobil s dietou velku vedu.

bubba
10. máj 2010

ty čo sa hehňáš ja fakt neviem,že o čom je reč 😅
u nás zatiaľ nie je nič vo vzduchu,vedela by som o tom zo školky,ale ešte sa nesťažoval nikto... len brutálne hlienovité kašle - komplet 90 percent detí....kujnik a daj zdravé dieťa do školky 😝

siouxsie
10. máj 2010

bubba - ved to je na tom krasne, ako sa niektore toky informacii vedia totalne popliest a potom je to aj celkom zabavne citat 😵 neboj, nemyslim to zle ani nevyryvam. boze chran 😉

bubba
10. máj 2010

a šak nie ja som nemyslela že vyrývaš 😀 😀 skôr som sa domnievala,že ty vieš o čo ide a ja nie 😀 😀 lebo ja málokedy pochopím situejšn ja som talian 😅

eimiky
10. máj 2010

nie veď tá majiteľka tej predajne sa volá Barbora ona má takú dcérku,môže mať tak cca 3 roky, ľudia to aj tak volajú Barbora, Iness viem tá mala veďla mäsiarstvo

eimiky
10. máj 2010

mysleli sme rovnaké , ja som to poznala len pod názvom Barbora a nie detský svet, tak som myslela, že je niečo nové v PD 😉 http://www.kociky.info

bubba
10. máj 2010

jáááááááááááááááááááááááj no šak 😀 😀 😀 😀

katrin21
10. máj 2010

ano majitelka sa bola Barbora pri Bystricanoch v smere ro Novak ako je ten cintorim maju veeeelky bilboard a je tam napisane BARBORA.. inak ta pani, je majitelka , rozbiehala to v roku 2005 a pamatam sa, vtedy som robila v pardone, ze chodila ku nam inzerovat , ma aj vacsie dieta ako to 3r 🙂lebo hovorila, ze to otvorila, lebo nevedela pre dieta nic kupit..ale teda, oblecko tam maju straaaasne drahe, som tam minule kukala nieco pre Kiku,ale mala sukna, fakt mala, obycajna z upletu a po zlacneni stala asi 17€..... 😝 ale kociky tam maju krasne..ale este lepsi vyber je asi v PE , pri Tescu 😉

bubba
10. máj 2010

svet detí bol ešte pred 15 rokmi na starom sídlisku takže no neiem či to rozbehla a majiteľ je určite chlap (možno manželia sú) lebo asi hej 😀 😀 😀

adena13
10. máj 2010

katrin súhlasím s tebou,že je to tam nenormálne drahé.tiež som pozerala dávnejšie nejaké vesičky mimochodom tiež pre kiku 🙂 , no skoro mi zabehlo pri pohľade na tie ceny.a tiež kolotočiky nad postielku ..a posledne som tam bola obzerať slnečník do kočíka bol za 17,90€ ak sa správne pamätám a ja som taký istý kúpila inde za 12,90 takže 5 € čov rozdiel..hmm..neviem,čo tam stoja kočiare, no už som dosť znechutená z toho obchodíku.
Mimochodom katrin, musím sa ti pochváliť, znovu som piekla.. 😀 ..ja,čo nemám veľmi k pečeniu vzťah.V nedeľu sme mali návštevu a upiekla som úplne niečo jednoduché, rýchle a hlavne mňam..piškótové cesto, po upečení som ho natrela lekvárom, nahádzala kompót a zaliala zlatým klasom zarobeným vo vode!nie v mlieku! bol ako želatína.dala som do tej vody aj šťavu z kompóta a na plech mi vyšli 2 zlaté urobené na husto..je tam tabuľka.Odporúčam všetkým gazdinkám, ktorým sa tiež nechce piecť.. 😅 Návšteva chválila a aj mojmu chlapovi a kikuške.to je asi najlepšia inšpirácia k môjmu pečeniu 🙂

eimiky
11. máj 2010

katrin adena tiež tam nenakupujem neoplatí sa to tam veľmi

qetinka
11. máj 2010

🙂
AHOJTE
Pozeram že rozoberate detsky obchodik...maju vela tovaru..ok...len takisto suhlasim že draheeeeee...ešte jednemu kupovat..ok ale ked su deti tri...tak to je neunosne...čo sa oblečka týka...kočiky maju vsade približne rovnake ceny....
M oje milene dieta vzdorujeeeee...pomooooc 🙄 to bude den 😖
Ozaj obdobie vzdoru....malá ho mala relativne kludné,tento moj podareny syn to roztočil a plne obratky... 😲 som zvedava ked to chyti najmenšieho 😕
Siouxsie..vcera na večer si bola na zapotockoch išla si okolo krčmy atlantic...červeny kocik a satka ružova?ci aka??a rovnaka mikča? 😕

bubba
11. máj 2010

ahojte,no ceny oblečenia tam majú príšerne drahé my sme raz išli na svatbu,keď mala dcéra rok a tam sme boli kúpiť taký biely klobúčik,nikde sme nemohli zohnať a tam sme ho kúpili za 380,-.ale napr.kočiar stál 6,600 a taký lacný a relatívne dobrý sme inde nevideli.aj tak sme ho moc nevyužili,malá bola absolútne NE kočiarové dieťa 😝

domeenika
11. máj 2010

baby neviem ktora pisala... ze sam od seba Vam dal zlavu na kocik.. a to vy neviete ako sa ziskavaju zakaznici?? Mne dava vzdy zlavu,ale beriem to tak, ze je to trik, aby ma prilakal aj nabuduce..
Ale ako ochotny je..to sa mu nemoze zapriet.. aj s reklamaciou nieje nikdy problem a dokonca je to vybavene aj predcasne,nie ako vo vacsine obchodov musite cakat 30dni.
No a co sa tyka oblecenia, kupovala som tam len raz, aj to ked som malu este len cakala a nevedela som sa orientovat v cene a v kvalite.. Teraz radsej objednam anglicke znacky cez net, no alebo samozrejme tesco.... Inak ja sa cudujem celkovo tymto detskym obchodom v PD,preco nakupuju polsky, turecky tovar, nahodia tam take sumy ze koniec... Aby ja som dala za bundu pre malu 30 eur, k tomu polsky vyrobok jak vysity... V anglicku y som za to mala 2 kvalitne vetrovky..

katrin21
11. máj 2010

adena: super, pecenia sa neboj, nie je to tazke 🙂 v podstate vsetko na jedno kopyto🙂

doma pozriem recept a napisem ti taku piskotu , ktora je vrcholne jednoducha ale vsetci sa za nou idu pozabijat, ked ju orbim, ide tam taka plna do stredu zo zlateho klasu a 1deci mlieka.. uplne jednoduche.. to zvladnes lavou zadnou 🙂

tesim sa z teba🙂

inak, podla mna, pre take 1_3r deti maju v Tescu uplne uzasne oblecko aj krasne, aj kvalitne 🙂 ja by som inde ani nekupovala🙂 este mozno v Takko, alebo tak... 😉 ale moja je uz velka, v poslednej dobe v tescu na tu velkost nic moc:( musim jej uz kupovat 10-11, aj ked 10 bude mat v sept, a nohavice aj 11-12, ma dlhe nohy a ruky 😀

susika
11. máj 2010

s tým detským obchodom je to pravda. ale my sme tam vyhodne kupili destku autosedačku, aj pršiplašť na kočík aj športák so zlavou a aj slnečník asi za 300sk pred 2 rokmi....ale oblečenie drahé, to je pravda....

Katrin-kde je Takko?

v tescu su veci pre prckov super, niektoré...a vyhoda, že ked kupim malej na jej vek, nosí to aj vaic ako rok, lebo je to ovela väčšie🙂)ale cherroke sa mi neosvedčilo. to velkostne sedí, ale sa to zbehne aj ked ja periem iba na 40 stupnoch.na dlžku je to potom kratke a šírku ostane široké...

s tými velkosťami pre väčších mám problém aj ja, ked kupujem pre synovcov. maju len 7,5 roka ale už teraz niekedy velkosť 140. sú na svoj vek vysokí a to nehovorím o nohaviciach...to radšej nechávam pre maminy🙂)

qetinka
11. máj 2010

🙂 Susika takko je vedla deichmanu..maju tam peknučke veci ale kvalita eeee...kupila som par veci ale uz nie..minika po prvom praní vyšedivela že az strach ako keby ju mame zo sekaca po 10tich deťoch....uz tam nekupujem deckam...
Tesco nieco veeeelmi pekne..kopiruju nextove oblečko..kvalita nieco ok ..a veeela veci sa vytahaaaaaa...
Domeeenika..suhlasim p.Tomaš ako ho niektorý volaju..je ustretovy..mne sa snazil zonat kočiar pre dve deti..chcela som golfky od cosatto...sice n ezohnal..ale snaha sa velmi cení...aj mne dava vzdy 10 % tnu zlavu...ako inac 😉 a neboj..stale sa mu to oplatiiiii..a ako hovoriš..ťah...aby si prišla aj nabuduce...

qetinka
11. máj 2010

A nakupujem ..ako kde..niekedy HM,CA,niekedy next a niekedy sekac 😀 hlavne na dvor moje deti znicia na dvore všetko..ako aj ine 😉

adena13
11. máj 2010

Katrin,dik za povzbudenie..ja sa ale nebojím piecť,mne sa nechce..nikdy ma nebavilo pečenie..a zaváranie..to ma vždy zásobovala rodina.No tento rok už budem musieť urobiť zmenu aj v tom nielen v pečení..i keď už som čo to zavarila..naj boli moje huby, čo sme s kolegyňami na ne chodili a to bola vtedy super úroda!..a ja zbožňujem sladkokyslé huby také soplane, poznáte..🙂
domeenika, ja tiež kupujem v tescu, niekedy v kik no tam málo, nakoľko mi to pripadá dosť nekvalitné a tiež v sekáčoch či cez net.Spomínala si nejaké anglické vecičky čo objednávaš cez net.Môžeš mi dať nejakú stránku, kde ich chodíš objednávať?Tiež ma to zaujíma, možno by som tiež objednala...
Inak kočky, objavila som tu na koníkovi jednu bohovskú stránku, kde sa dajú objednať nádherné čiapočky pre naše kočky..také ako háčkované a aj s obrovskými kvetmi.Tá pani žije niekde v amerike ale nie je problém ich poslať..normálne uvažujem,že asi malej objednám..ak budete chcieť,dám vám webovku.. 🙂

domeenika
11. máj 2010

qetinka... vsak vieme o com hovorime 😉
Inak v takko som minule cumela na jedny nadherne rifle - slim pre moju malu, vysli cca cez 17 eur, ako nadherne,len boli o jednu velkost vacsia ako nosime a zdali sa mi byt velke.. ale ked hovorite aka je to kvalita, tak to by ma stvali keby sa rozpadli..
No a tesco je super.. mne to ani nepride ze tie veci sa roztahuju, ja vsetko detske periem na 40st a uz sa mi roztiahlo aj nextove, myslim ze je to otazka materialu.. Co sa tyka tych vacsich vec, uz som pozerala nieco, ze by som si aj ja kupila.. tie veci na 14.rokov by som podaktore natiahla aj ja.. Niesom nejaka pubertacka,ale lubili sa mi.. By som bola cool mamina 🙂 🙂 🙂 🙂

domeenika
11. máj 2010

adena13, no ja svojpomocne, vacsinou cez MMB, zo stranok neobjednavam sama.. ale ak sa hromadne objednava,tak skor tak.. Vsak to iste poznate, ako sa robia objednavky next.. No a HaM musim po kamoske, malokedy sa dostanem do Blavy... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre