Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

hanka21
4. aug 2010

Aha asi viem kde...tak dik za info...a este o kolkej sa cvici??dakujem za info..

katrin21
5. aug 2010

@hanka21 inka, cvici v tom Atandeme na severe nad Dererom, ako som ti pisala... ale aj v Kostolanoch a v Necpaloch a v Bojniciach v nejakom Roma klube.... je to niekde pod zamkom.... na tom severe je to napr. s nou v utorok 17.30, št. 19.30, v sobotu tam mava az 2hod Zumbu 🙂 to by som odkvacla 😀

v tom Roma klube mava 18.45 ale nepamatam, tusim v stredu....
v necpaloch sa cvici tusim v pondelok 20.00

katrin21
5. aug 2010

Inka je prva certifikovana cvicitelka zumby v okrese PD 🙂 zacala uplne prva, dnes ich uz je trcohu viac 🙂)

slniecko_z
5. aug 2010

@lenonka jej no kde sa este nestretneme 🙂

lenonka
5. aug 2010

@slniecko_z 😉

bubba
5. aug 2010

no šak tu to ináč máte šecko baby :

http://22609.zumba.com/

v necpaloch je vraj najlepšia partia boli tam natáčať aj z reflexu 😉

lenonka
5. aug 2010

@hanka21 Zlato- ja mam navyše 18 kíl- oproti pred otehotnením.A to predtým nebola žiadna sláva.Citim sa otrasne, nikam nechcem chodiť, sa hanbím sama za seba.A fakt, že kojím.Ale celý deň som na nohách, večer mám pre seba, tak prečo by som sa nenapapkala o 10PM?Ale od pondelka idem na to.Po 18 tej nejem, idem začať tú zumbu, korčule- kludne aj s kočíkom.veď nemám si čo obliecť!!!!!!! 😝

susika
5. aug 2010

@lenonka - a že pri kojení sa chudne...asi individuálne, čo?mne to strašne dole letelo, ekd som kojila odsavačku mlieka🙂)) inak aj ja som šalela na korčuliach aj s kočíkom a to s takým, ktorý na to vraj nie je vhodný...prežil a žije do teraz🙂))iba korčule už dávno zapadli prachom a tak rýchlo ak ovidím ich asi nevytiahnem.....alebo až na jar s kočíkom🙂)

teodorka
6. aug 2010

ahojte ,tak aj ja sa uz od minuleho tyzdna hlasim z PD 🙂 roboty je tu este furt habadej a hlavne si zvykame na maly priestor 😖 no zo 110m2 ist do 56 m2 nie je fakt sranda ...ale co uz nejako to tu chvilu vydrzime 😕
bola som uz aj na gynde v utorok zobrala ma dr.Mifkova je fakt moc mila len ako mi robila sono tak som sa musela natrhnut a hned vecer som zacala mat silny svrbivo palivy vytok tak dnes som tam bola zase lebo cez vikend by som sa asi total vyskrabala 😝 😝 inac som v 11 TT na buduci tyzden idem na odbery a uz mi vystavia aj knizku 🙂 deti som nahlasila k dr.Masiarovej lebo podla obvodu patrime k nej .A ja s mm mame obvodacku Bezakovu ...tak uvidime ...
ako vidim Lenadka uz porodila tak dodatocne gratulujem aj ja 🙂 🙂 a inac som Vas nestihla docitat lebo je toho fakt moc vela 😕

lenonka
6. aug 2010

@teodorka vitaj v PD! Ak bude čokolvek treba, rada pomôžem. 😉

bubba
7. aug 2010

to by chcelo nejaké spoločné rande prievidžanky čo vy na to? 😉

teodorka
7. aug 2010

lenonka diky 🙂

lenonka
7. aug 2010

@bubba som za!

bubba
7. aug 2010

s deťmi alebo bez??? 😀 😀 😀 😀

lenonka
7. aug 2010

srandistka....

bubba
7. aug 2010

😀 😀 dobre tak navrhujem niektoré poobedie pri rieke na tých nových preliezkach - dráčik či jak sa to volá

siouxsie
7. aug 2010

@lenonka @bubba som za, urcite sa pridame 😉

teodorka
8. aug 2010

lenonka ale zober aj syna nech tam ma aspon Teo niekoho na skamaratenie 🙂

lenonka
8. aug 2010

@siouxsie
@teodorka
@bubba kočky, už len termín 🙂

teodorka
8. aug 2010

mne je viac menej jedno tento tyzden,buduci to uz bude tazsie lebo budeme viac v LC ak tu

lenonka
9. aug 2010

čo tak predbežne streda?

siouxsie
9. aug 2010

@lenonka @teodorka @bubba - streda moze byt, len by to chcelo este aj dajaky predbezny cas. ak ta streda prejde aj u ostatnych, ja pridem iba s malickou, lebo obaja chalani (velky aj maly) mi idu od stredy na dva dni stanovat do "divociny" po Vtacnik.

lenonka
9. aug 2010

@siouxsie
@teodorka
@bubba mne je to v podstate jedno, môžme kolom 15,00

susika
9. aug 2010

čo to vy tu plánujete?stretkoooo🙂))zlýčas, malá mi vtedy spí, teda ak spí.....ale rada by som vás tiež videla....pred piatkom 13-teho..idem dokimu na sono, dufam, ež sa historia nezopakuje, od rovnakeho týždna o pár dní neskor sa mi už malá narodila...bojim,bojim....

katrin21
9. aug 2010

susika, neboj, to si ani nepripustaj, teraz to bude OK 🙂

lenonka
9. aug 2010

@susika a o kolkej lepšie?

susika
9. aug 2010

ved sa stretnite, ved neostanete 30 minut snaď, my prideme az vami..neviem ani presne povedať, ked zaspí normálne po obede kolo jednej, tak už okolo pol 3 je hore a ked o dreuhj, tak spí aj do pol 5.....nikdy neviem, teraz to má od kedy mala angínu nejaké rozhadzané...už som ju aj poobede spať nedala, lenže ona si aj tak do 22:00-22:30 v posteli vyspevujem ked ju uložím o pol 9🙂)a rano o pol 7 mi pride vyspevovať za mnou do izby...je to malo na také dieťa, tak jej ten spanok nechcem brať

@katrin21 -ved aj ja si to hovorím, že musí byť OK🙂)snažím sa si tie dni užiť ako sa patrí🙂))len ten datum ma metie🙂)asi si dám červené nohavičky a červené ponožky(keby mám) a hned mi bude veselšie🙂))

lenadka
9. aug 2010

@susika neblazni, teraz bude vsetko OK!!!!

lenadka
9. aug 2010

sestricky

lenadka
9. aug 2010

starsiu mi nasi vcera vzali ku nim na prazdniny, je mi smutnoooo ☹ aj ked mam teraz vsetok cas len pre babiku malu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre