Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

ywulla
18. mar 2012

Kočky, nepoznáte v okolí PD nejakú cukrárku, čo robí krásne a výborné torty??

tibinka22
18. mar 2012

@ywulla Ahoj, snad si na FB 🙂 https://www.facebook.com/permalink.php?story_fb... je to pani Norika z Novak, mali sme tortu pre malicku na 1. narodky, davame robit aj teraz... kvalitna, precizna praca, mila pani....

ywulla
18. mar 2012

@tibinka22 Dakujem za tip! Ma fakt krasnu pracu, pozerala som fotky 🙂 Aj chutovo bola dobra? A kde to presne v Novakoch je?

tibinka22
18. mar 2012

@ywulla presnu adresu takto z hlavy neviem, ale je to tam priblizne ako Jednota v Novakoch.... ma tam email, kludne jej nan napis a dohodnes sa s nou.... Chutovo bola vyyyborna, my sme si dali jahodovu plnku, boli tam kusky cerstvych jahod, potah Marcipan... dovolim si tvrdit, ze neolutujes..... Len upozornujem, ma toho vela.... Takze radsej skor objednat... 😉

ywulla
18. mar 2012

@tibinka22 Fakt dakujem.. 🙂 Vyberam dost dopredu, svokra bude mat v aprili 50-tku, tak ze sa po niecom poobzeram.. No vyber bude tazky teda 😕

tibinka22
18. mar 2012

@ywulla tak to stihas... tak urcite vyberies dobre.... tak zalezi aj od toho, co ma svokra rada, comu sa venuje a tak.... myslim, ze ak budes mat aj iny napad a bude to v jej silach- co viem, ze ano, urobi aj nieco celkom nove 🙂

ywulla
18. mar 2012

@tibinka22 Ako tak pozeram, jej zrejme nerobi problem nic 🙂 Fakt krasa! 😲 A cenovo je to ako? Standard?

tibinka22
18. mar 2012

@ywulla zalezi, co do nej budes chciet, aky potah na vrch- ci cokoladu, marcipan atd....aku plnku..... ale pre nas prijatelna cena... chceli sme ju kvalitnu , vyslovene maslova plnka, cerstve jahody, marcipan....

ywulla
18. mar 2012

@tibinka22 Ved aj mne sa viac jedna o tu kvalitu a chut, na cenu sa pytam len orientacne. Ale dakujem, dobre si mi poradila 🙂

drnduliak
19. mar 2012

@ywulla @weirdo diky holky, skusim sa tam ist mrknut, hadam mi to zoberu 😉

drnduliak
19. mar 2012

@ywulla este k tortam, strasne dobre pecie p. Sigotska z Kanianky, nie je cukrarka vyucena, ale pecenie ma ako konicek, lepsie tortu ako od nej som este nejedla, skus kuknut link http://www.facebook.com/media/set/?set=a.217686...

drnduliak
19. mar 2012

@ywulla este jeden link z ineho albumu od nej http://www.facebook.com/media/set/?set=a.243312...

ywulla
19. mar 2012

@drnduliak Určite Ti to zoberú, vždy sú radi, ked tam niečo donesiem a to nosievam niekoľko krabíc alebo vriec 🙂

A ďakujem za tip, idem to mrknúť 😉

monulik0209
19. mar 2012

@ywulla aj ja mozem len odporucit,pani noriku s novak,robila mi tortu pre malu na 1 rok,bola fantasticka 🙂 som s nou maximalne spokojna 🙂 inac pyta orintacne nejakych 9 eur za kg,ale to je vazne orientacne,podla toho co chces aku plnku a podobne...nam dokonca spravila fantasticku cenu,som myslela ze budeme platit viac,na to aka bola tazka a platili sme par eur 🙂

ywulla
19. mar 2012

@monulik0209 Ďalšia dobrá referencia, vyhrala to pani Norika 😀 Ďakujem... 😉

monulik0209
20. mar 2012

@ywulla neni zac,vazne perfektne pecie a torta bola vynikajuca 🙂

ludka77
20. mar 2012

@ywulla no segra mala tortu z PD od pani Jany Bolfovej. fantázia!! Krásna a chutná, žiadne margaríny len origoš maslo. Brala vtedy 10€/kg. A v Handlovej odporúčam Vieru Bátorovú. Krásne, chutné, s fantáziou. Ona je aj na FB a vidí sa mi že aj tá janka.

matuska133
2. apr 2012

ahojte baby.chela by som sa opytat ci mi neviete poradit kde v Pd by som zohnala jantarovy nahrdelnik pre malu.. 🙂 dakujem 😉

ywulla
3. apr 2012

Kočky, neviete poradiť, kde by som mohla zohnať pre drobca malý korbáč na šibačku? Resp. neviete o niekom, kto ich vyrába? Ďakujem..

oluska88
3. apr 2012

@ywulla ahoj skus v kvetinarstvach.to by tam mali mat.

weirdo
3. apr 2012

@ywulla - v meste oproti Poste je stanok a tam ich maju mrte 😉

eimiky
5. apr 2012

@ywulla v lidli maju také pekné za 69 centov menší a väščí za 99 centov

didididi
8. apr 2012

ahojte, baby, viete mi poradiť ak s tým má niektorá skúsenosti, kde by som zohnala dobrý vankúš na kojenie?

janula18
8. apr 2012

@didididi pozri tu na bazáre, hlavne aby bol dostatočné pevný

didididi
8. apr 2012

jasné, pozriem, už som si nejaký našla, vyzerá, že je pevný, ale ďakujem.

weirdo
8. apr 2012

@didididi - Ahoj (Mirka 😉 ), ja som kupila v meste v Barbore taky velikansky a ten bol paradny ...

sorinka
11. apr 2012

Ahojte🙂 potrebovala by som poradit s gynekologom bola som u Mihalovej v Bojniciach ale som sa odhlasila uz v januari a doteraz som to nejak nevybavila neviete mi poradit kam mam ist..u Hudeca som to skusala ale Dr. Mifkova ma odpalkovala uplne ze co chcem oni maju plno tak neviem ci je v tom rozdiel ci je tam ona lebo este v januari som tam bola sa opytat a Hudec povedal ze mam doniest kartu a ze ma zoberie a potom vo februari toto.. tak neviem ten Dr. Koszeghi na uniklinike neviete ci je v pohode?

cobhan
11. apr 2012

@sorinka preco si odisla od Mihalovej?

drnduliak
11. apr 2012

@sorinka aj ja som odisla od mihalovej, bola vzdy mila, ale chcela som niekoho, kto aspon trocha kraca s dobou a ma minimalne sono...som teraz u hudeca, ale pocula som aj ja, ze uz neberie pacientky. koszegymu chodi moja mamina a chvali si ho vcelku 😉

cobhan
11. apr 2012

@drnduliak moja mamina chodila k gynekologovi menom Gazo alebo Gazi..uz neviem...jeden z nich bol jej gynekolog a druhy zubar 🙂 a celkom ho chvalila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre