Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bebek
18. feb 2008

moze sa nieco zorganizovat, len neviem, kto ma na to cas a tiez, kedy sa to bude kazdej mamine hodit...
A ved nejake stretko konika uz bolo na Remate, nie?

kkatrina
19. feb 2008

mne sa o deťúrence vždy postará mamina, len teraz prišla domov babka z nemocnice a je po operácii tak sa musí starať o ňu, keby sme ich zaviezli do jalovca tak by tam v pohode s nimi bola - lenže je to dobrých 30 km a vracaj sa potom na oslavu 😖

aj zajtra keď idem s Kubkom do nemocky tak Dávidko bude v jalovci s maminou a sestrou 😉

Maťka, Stanka musíme sa nejako dohodnúť na budúci týždeň - dáme nejaké stretko 😉

paska
19. feb 2008

a mna si kde nehala? 😠 ha? 😀

stanka_11
19. feb 2008

Kati jasneeee. My sa budeme tesit. 😀

kudlanka3
22. feb 2008

To tu nik tak dlho nebol???A kde ste??No skúsim inokedy... ☹

kkatrina
22. feb 2008

paska prepáč 😒 😀 😲

už sme z nemocky doma ale podrobnosti až večer teraz tu mám dve nervózne deti 😀

bubba
22. feb 2008

cauko baby musela som sem prist a vytiahnut ubohu prievidzu az zo strany c.2 ☹ a zachranit situaciu 😀 posuvam na c.1

paska
22. feb 2008

no buba ešteže ťa mame 😀 😀 😀

bubba
22. feb 2008

to bola cista satira 😀 😀 diky

kkatrina
23. feb 2008

dnes to zachraňujem ja 😀

tak šup naspäť do pd 😉

b.janka
23. feb 2008

ahojte baby... tak konečne som sa tu zaregistrovala... a nikoho tu nie je... čo už 😀

kkatrina
24. feb 2008

jani no čau, vitaj konečne 😀

danka je poriadna babizňa 😀

stanka_11
24. feb 2008

Ahojte babule. No vidiet, ze sa nam ukazalo slniecko 🙂 . Nadherny cas na rodinne vyletiky. Krasna nedela za nami ☹ .

kkatrina
24. feb 2008

Stani pravda je 😉 krásne počasie na prechádzky a od zajtra zase sama na deti, ah jaj 😒

lenadka
25. feb 2008

cafte som s5. tak uz len vo stvrto na konrolu do martina a zostneme na tyzdnovy rehabilitacny pobyt a potom zase snad bude vsetko v normale 😝

b.janka vitaj, tusim dalsia Jalovcianka 😉 😀

bubba
25. feb 2008

cau leni takze uz ma lucinka po...?
zachranujem stranu...... 😀 sup sa hore!

jesenka
25. feb 2008

lenadka, a ako je na tom mala? vsetko v poriadku? dufam, ze ano... tfuj tfuj tfuj

jesenka
25. feb 2008

dnes sme sa stretli so stankou11 a kkatrinkou, krasny cas na prechadzku, tak som nasu sedu kocikovu zostavu odfotila, kuk do albumu

lenadka
26. feb 2008

jesenka, tazko teraz hodnotit, drzanie hlavy ma momentalne hrozne, ovela horsie ako pred tym, pokial pred operaciou si nikto nic nevsimol ze ma cosi z krkom teraz chodi skrutena ako paragraf=treba to rozrehabilitovat, ked jej to chytim napnuty sval necitim, asi si to setri...

s tymi kocikmi ste zahatali cestu 😀 ako si vegetia babizne v tej ohradke 😀

inak aj ja volam niekedy Lucku Lucifuk, lucifučitk, lucifuk-maly puk atd...zlosti sa na to 😉

kkatrina
26. feb 2008

jesenka 😀

leni ako ti malá zvládla narkózu? Kubko bol po nej dosť taký skoro by som povedala že agresívny, nevnímal realitu asi pol dňa a takmer celý ho striedavo prespal. Inak to bolo v pohode, noštek ho vôbec nebolel

domeenika
26. feb 2008

dobre ranko.. ako buvali deticky?

kkatrina
26. feb 2008

dnes sme mali katastrofu - striedavo bol hore jeden a potom druhý a zaklincoval to o 5 hod kubko keď ma zobudil že sa pocikal - taká normálna mamičkovská noc 😀 ☹

domeenika
26. feb 2008

😀 mna dnes pre zmenu zobudil pes.. chcel ist pod perinu

srdcko
26. feb 2008

my sme nastatie spali dobre...ale cez den je to strasne, ja neviem ci nam zacina obdobie vzdoru, ale len pisti a huka, akurat konecne zaspal 😀 ...ale to iba nam, ked je u opatrovatelky, je klud, len doma vystrkuje rozky 😠 ....
baby, kedy ste zacali davat deticky na nocnik, my ho tam nemozme dostat....ukazat ukazuje, kde sa kaka, ale nevydzi tam sediet ani minutu....

srdcko
26. feb 2008

domeenika, mas IP

domeenika
26. feb 2008

citala som.. odkial ma poznas? 😅

bebek
26. feb 2008

srdcko vraj su chlapci menej ochotny na serbel aj kamoska a sestra co maju chlapcov nechcu ist na serblik.Moja je na tom ok, na serblik som ju zacala davat minuly rok v maji a teraz sa mi uz aj pyta, cikat ale malokedy. Ja som ju naucila tak, ze hned rano ako sme sa zobudili, sup na serbel a pri kakani vacsinou musime citat nejake babatkovske casaky..

kkatrina
26. feb 2008

srdcko nenúť ho, moja mamina učila kubka v lete vonku cikať keď mal 2 roky (no on je septembrový), vydržalo mu to asi 2 týždne a zase plienky, potom o 4 mesiace sme ho cez vianoce naučili cikať na šerblík - musíš ho stále dávať najprv ty - aj každú pol hodinu, hodinu. Asi za 3 týždne sa naučil sám pýtať cikať, jasné ale že sme dávali pozor, s kakaním to bolo horšie - on zadržiaval - neviem prečo. Po troch mesiacoch to už bolo skoro 100 % aj s kakaním ale v noci prestal mať plienku keď mal 2 roky a 10 mesiacov. Kamarátkin 3 ročný má na spanie aj cez deň stále plienku.
Takže sa nestresuj, ono to príde samé keď bude na to zrelý. 😉

bubba
26. feb 2008

lenadka ☹ ale hadam to bude dobre,nie?teda dufam.
srdcko my sme mali rok ked sme zacali na nocnik vzdy musime nejake aktivity napr skladanie kociek,citanie knizky,polozim pred nu stolcek a nanom si rozkladame,davame cikat babiky spolu s malou a tak podobne...ale aj tak zbytocne lebo kaka a cika len vtedy ked sa ja nahodou trafim 😖 takze moc by som si z toho hlavu nerobila na tvojom mieste...sak skus kupit nejake super sedatko farebne na WC co sa dava pod dosku aj ja sa chystam ale este som take pekne nenasla....

bebek
26. feb 2008

aj ja som kupila sedatko na WC, len si daj pozor, ak budes nahodou kupovat, aby si nekupila take co sa neda z bokov prichytit na zachod, nechapem , naco take su...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre