Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
6. mar 2008

ahojky my sme dnes mali ísť do trenčína ale kamoška ma vrátila že tam idem zbytočne tak sme trošku nakupovali v prievidzi a stihla som si vybaviť aj v novákoch rodičovský príspevok - si predstavte že ma vybavili aj mimo stránkových dní 🙂

srdcko
6. mar 2008

kkatrina, to si mala teda stastie, v PD by sa ti to asi nestalo 😀 ...dokonca, neviem, ako u vas doma, ale co mame znamych s detmi, vsade vybavovali materske a prispevky chlapi,len u tej nasej tety (soc.pracovnicky) som musela byt ja osobne....teda najprv siel muz, poslala ho domov, vypisali sme tlacivo, ktore mu nechcela zobrat, lebo ze to podpisoval on a nie ja....bol sa hadat aj u riaditela a nakoniec som musela ist...dokonca mi ponukla, nech si sadnem, ze to bude na dlho a ked som jej povedala, ze nemozem sediet, ze som pred 5 dnami rodila, tak ze na pytanie prispevkom mam pol roka casu 😀 😀 ....

srdcko
6. mar 2008

a vitam nove babeny......susika, ja som byvala na zaprdkoch 18,5 roka 🙂

katuskapd
6. mar 2008

Ahoj kika, mozno by si zvladla aj dve 🙂. Na 3 D som bola pred 6 tyzdnami, cakame chlapceka. Je to fakt zazitok, manzel bol unesenejsi viac nez ja.
A ahoj srdcko.

kika13
6. mar 2008

zvladnut zvladla 😅 , len by som si to nemohla tak vychutnat ako teraz 😀 , gratulujem k chlapciatku katuskapd 😵

lenadka
8. mar 2008

bebek, my mame tiez to sedatko a smykalo sa nam tiez-tak sa upokoj nie len vy mate cudny zachod 😀 😀 😀 manzo na to sedatk ona moj povel tou pistolou lepiacov nalepil zboku este take plastove obdlzniky aby sa nesmykala a teraz sa nesmyka, len ju uz nepotrebujeme, da si stolcek z ikei a "jede" a do zachoda spadla len raz 😀 😀 😀 lebo neobsedi 😀

katuskapd
8. mar 2008

Kika vsak to je zase druha vec. Dufam, ze aj ja si to budem vychutnavat a malinky bude dobrucky.

bebek
8. mar 2008

lenadka 😀 lendka, odkial pises?

lenadka
9. mar 2008

od nasich 😉

danulka2
9. mar 2008

halooo, kde ste? Nedelna poobedna siesta? 😀 😀 😀

susika
9. mar 2008

srdcko-ahoj.tak ja som len taký prisťahovalec, ale so tu už pár ročkov.ja len či tu niekti pozná Mudr. Falatovu.chcem názor na nu.

srdcko
10. mar 2008

susika, mas RP

mitta
10. mar 2008

Ahojte. Chodi niektora cvicit na sever nad jednotu aerobic?

srdcko
11. mar 2008

ja som vcera chcela ist, ale nemala som ist s kym 😀 ...a ani sa mi moc nechcelo 😀 ....nerobi ti svagrina nahodou v Sportcentre?

srdcko
12. mar 2008

hallo prievidza......dako nam to tu stale mrzne 🙂

kkatrina
12. mar 2008

dobré ránko 😉

no srdcko máš pravdu, nejako to tu pokrivkáva 😒

vítam nové babenky 🙂

my riešime také klasické problémy - kubko nechce chodiť do škôlky, dávidko niekedy vymýšľa s papaním a mne včera konzultantka zrušila polovicu diplomovky - tak sa z toho vytešujem 😠 mám 1 týždeň na odovzdanie

lenadka
12. mar 2008

kati nic moc...ale pravdu povediac mat malu a este babo a pisat diplomovku-pre mna nerealne-kedy to stihas????

kkatrina
12. mar 2008

leni so mnou trpí celá rodina - teda tá moja. Sestra mi s tým pomáha, keby nemám ju tak neviem 😖

ako sa darí Lucke? kubko si už na nemocnicu ani nespomenie, akurát má stále v jednej dierke soplík a už ma to rožčuľuje

dobromila
12. mar 2008

ahojte - zahliadla som tu zmienku o burze v materskom centre v PD - neviete, ci sa poriadaju pravidelne a ako casto, pripadne ine info? Vdaka

kkatrina
12. mar 2008

dobromila ak to dobre sledujem v prievidzsku tak 1x za štvrťrok alebo polrok.

srdcko
12. mar 2008

dobromila, no mam taky pocit, ze byva vzdy na jar, leto, jesen a zimu....reklama je aj v prievidzku, aj v telke

paska
12. mar 2008

hlásim sa do šlužby 😀
kde ste?

danulka2
12. mar 2008

datum, kedy byva burza, je vzdy napisany v prievidzsku, preto to sledujem. Da sa tam super nakupit.

bubba
12. mar 2008

ahooooooooj prievidzanky,handlovcanky a okolitanky...ako ide zivot?deticky posluchaju?

matulka6
13. mar 2008

Ahojte baby,som z Pd ale niak teraz vobec nemam cas na net,len som sem nakukla,tak ze vam aspon napisem,ze o vas viem.papa

paska
14. mar 2008

haloooooooooo? 😕 😨

lenadka
14. mar 2008

a kedy bude teraz burza? Hodte datum prosim🙂

kkatrina
14. mar 2008

leni už bola asi 2 alebo 3 týždne dozadu, teraz asi až pred letom 😉

a ako sa má Lucka?

lenadka
14. mar 2008

na tak som zmeskala...ma sa fajn certica mala, stale vyvedie nejaku lumpacinu-to snad ani nie je dievca 😝 😅

srdcko
14. mar 2008

lenadka,to je len dobre....my sme dneska boli v meste peso, az som sa cudovala, ze mlady vobec neprotestoval, ale aspon sa dobre vyspal, asi 3,5 hodiny a dokym sa prebral, dalsia polhodka....

paska, nevies pocom idu teraz plienky Clever? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre