Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

hanzelka
22. okt 2008

dievčence ďakujem za podporu,podarilo sa zajtra nastupujem ......... 😀 😀

danulka2
22. okt 2008

hanzelka gratulujeeeeem, budem na vas mysliet 😉

hanzelka
22. okt 2008

danulka2,to bude asi treba,maly zostava s mamou to by malo byt ok ale ked pojde do skolky tak to bude asi krutéééééééééé

danulka2
22. okt 2008

myslis pre neho alebo pre ucitelky 😉 😀 😀

martinka16
22. okt 2008

Babulky zase som vas tu nestihla,,,,mna to tak mrzi,,,no snad sa tu niekedy stretneme a pokecame...nase chlapca ma pozajtra narodky a uz zajtra ma prvych gratulantov tak sme s manzom pripravovali vyzdobu ,,,asi bude riadne prekvapeny ked to rano zbada....Hanzelka budem na Teba zajtra mysliet a maly si zvykne neboj,,,,mali sme v MŠ vseliake deticky a kazde si skor ci neskor zvyklo a nakoniec v tomto veku je pre ne kolektiv najlepsi,Ja davam maleho uz teraz k opatrovatelke su tam rovesnici je ich tak max, 5 a je tam velmi rad ani raz neplakal ani ked som ho tam nechala 1X bol naozaj skvely....tak drzim palce a verim ze maly bude tiez v pohode...tak dobru nocku dievcence

srdcko
23. okt 2008

hanzelka neboj, nas maly chodil rok k opatrovatelke, a teraz je uz skolkar, a zvlada to super, niekedy ani domov nechce ist...to len my mamy stresujeme 😉

tak prajeme vsetko naj Samkovi, to uz bude mat 12 😀 ? podareny bol na tom letisku...a vyzdoba sa mu bude lubit, ja som vcera Adovi zdobila okno listami, gastanmi a tekvicou a tak sa mu to lubilo, ze teraz ani zaclonu nemozeme mat, aby na to videl...

inak pekny den aj ostatnym

lenadka
23. okt 2008

paska, v juli som ani nechyrovala ze budu niekoho brat do labakov, je to vec 4 dni stara 😅 konkurz este asi nie je vypisany, kuknem...

stanka, jasne ze musi byt skola, ale myslim si ze ani nie tak tlacenka ako to, ze ked uz u nas raz pracovali a maju prax tak to rozhodne, ale tazko povedat, lebo skoro vsetky uz maju novu pracu a tu je to stale take nahnute 😝

kkatrina
23. okt 2008

zdravím pracujúcich 😀

hanzelka mne malý od 11. mesiaca chodí k opatrovateľke a starší chodí do škôlky do 2. roka a dá sa to zvládnuť 😉

danulka2
23. okt 2008

martinka16 vsetko naj Samkovi. Jani presne tak, mamy su stresacky 😉 😀

hanzelka
23. okt 2008

Dievčence ďakujem,ja to určite budem zvládať horšie ako malý,dnes v práci ok,tak uvidíme ako zajtra mám tam veľkú objednávku na vence tak mám z toho trocha strach. 😖

martinka16 všetko naj........ Samkovi 😅

danulka2
23. okt 2008

Jani ty si sikovna, zvladnes ,,lavou zadnou,, 😉

martinka16
23. okt 2008

Tak super Hanzelka urcite sa objednavka podari bez problemu,,,
No nas Samuel bol velmi prekvapeny rano a pacilo sa mu mnozstvo balonikov a a opicky ktore akoze tiez fukaju baloniky ,,,bol velmi rad a stale opakoval"maminka co to ma? Narodeniny?" skoro si jazyk dolamal ale povedal to sikulo je to,,,
Srcko ano "12" je to vymyselnik a vobec neviem kde na to prisiel,,,,

A ZA VSETKA DAKUJEME ZA BLAHOZELANIA ....mimochodom prvu varku gratulantov mame za sebou,,,,

Pekny vecer

danulka2
24. okt 2008

martinka tusim vcera som ti videla ocina so Samkom. Prechadzali sa po Bojniciach. Pysny dedo 😉

paska
24. okt 2008

Samkovi k dneskajším narodkam všetko najsamlepšie 🙂 🙂

martinka16
24. okt 2008

Ahojky....

dakujem paska za Samuela,,,a samozrejme aj vsetkym,,,

Ano Danulka2 bola som v robote tak Samko "sluzil" a boli so starkym na poste,,,,

dievcata prajem vam vsetkym pekny vikend
papa

danulka2
25. okt 2008

ahojte. To mame dnes krasny den 🙂 . My sme boli doobeda v lesoparku nazbierat susky na vence. Maly sa uzasne vybehal 😀

danulka2
26. okt 2008

dnes tu cely den nik nebol? Co ste robili? 🙂

danulka2
27. okt 2008

a zas nik 😢

kkatrina
28. okt 2008

ahojte,

som myslela že od vtedy čo som tu nebola ste popísali aspoň 2 strany a vy nič ☹

nič nestíham ako vždy a od dnes začínam učiť tak mi držte palčeky dobre? 😅

paska
28. okt 2008

kati držím 😉

srdcko
28. okt 2008

dneska som tu aj ja..

danulka2
28. okt 2008

srdcko aj ja 😉

bubba
28. okt 2008

aj ja 😀 nemame nist nove tak neni co pisat 😀 😀

danulka2
28. okt 2008

ale cas je vonku taaaaky hnusny 😝

srdcko
28. okt 2008

dneska teda je...taky na spanie..dam temu: co idete kupovat detickam pod strocek?

bubba
28. okt 2008

srdcko no ja ti nepomozem,my ideme kupovat kociarik hlboky trojkombinaciu 😀 pre babiky.svokrovci idu malej kupit kolkobezku kedze o nej tolko sniva 😀 a nasi este neviem

paska
28. okt 2008

ja tiež netušim 😕 andrejkovi nejake hračky autove a sise dajake haby 😀 rozhodne nie mp3 ako si minule zahlásila 😅

danulka2
28. okt 2008

no ja Domci nejaku kozmetiku a nieco na oblecenie a drobcovi nejake hracky. Len neviem co muzovi ☹

kkatrina
29. okt 2008

v Pd je dnes poriadne hnusne, skoro ma odfúklo 😠

my tento rok hračky jednoznačne nekupujeme. Dostanú od svokrovcov obliečky s detským motívom, od mojej sestry koberec, od rodičov nejaké oblečko a záclony macka phu, my im chceme kúpiť nejaké pekné lampičky, tiež som im objednala obliečky a ešte od mojich rodičov dostanú nábytok do detskej izby - stačí nie? 😀

my s manželom si tiež kúpime nejaké skrinky čo nám chýbajú a pre mňa by bol najväčším darčekom keby sme na Vianoce už vo svojom, čo sa mi ale nesplní. 😝

A zvyšku rodiny absolútne netuším, ale oni vlastne ani nič nechcú, keďže vedia že potrebujeme korunky na sťahovanie 😅

lenadka
29. okt 2008

danulka ponozky 😀 nech ma co rozhadzovat po byte 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre