Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
9. nov 2008

danulka a ty mas kolko rockov? 😕 😕 som to akosi prepasla 😀 ja som bola v MC este ked boli na stanici(ale nie so svojou 😀 😀 )teraz neviem.my chodime do novak a tam maju navleky pre maminy a deti treba prezut..mylim,ze v pd to bude podobne.

danulka2
9. nov 2008

bubba 34 /zatial 😀 /

paska
9. nov 2008

dve 🙂 sisa 6r, andy za chvylu 2

bubba
9. nov 2008

aaaaaaaaaaaaa,tak to ti nemusim vykat,ja ze zahlasich nejakych 40 😀 😀 😝
inac som sa vyborne pobavila na tvojom "zatial" 😀

danulka2
9. nov 2008

bubba v januari to uz bude 35 😝 .A ty?

danulka2
9. nov 2008

a keby som aj mala 40, tak si tu hadam tykame vsetky.Alebo mi chcete niektora vykat? 😀 😀 😀

danulka2
9. nov 2008

haloooo, kde steeee?

paska
9. nov 2008

tuuuuu 😀 ale uz idem spat 😔

zuzanka07
9. nov 2008

ahojte,ja mam 31 a ten moj je tiez riadny byk : tazky a pri vykone len fuci ako stary bycisko 😀 . Danulka, podla mojho muza ozaj nevypadas na 34 rokov 🙂 , ale na viac 😀 😀 .

zuzanka07
9. nov 2008

danulka2, to bol samozrejme vtip 🙂

danulka2
9. nov 2008

bracho nemachruj a neskryvaj sa za manzelku 😝

danulka2
9. nov 2008

pre nezainteresovanych zuzanka je moja svagrinka a tie blbosti pise jej manzel, cize moj bracho, t.c. este v puberte 😀 😀 😀

danulka2
9. nov 2008

a zuzanka viem, ze to bol len vtip, ved ho poznam 😉 😀

paska
9. nov 2008

😀 teda rodinkarstvo sa tu rozmaha

danulka2
9. nov 2008

paska a tvoja rodina je kto? 😉

zuzanka07
9. nov 2008

to mi odlahlo, bola som sa len osprchovat a on hned vyuzil prilezitost aby sa realizoval 🙂 Ked som si precitala jeho odpoved, tak som bola v takom strese... 🙂 Este ze mame telefony... 🙂

bubba
9. nov 2008

danulka,v utorok budem mat 10 945 dni 😀 😀 dobru noc

lenadka
10. nov 2008

cafte 😀 aaaaa nemachrujte tu s tym 3x do tyzdna 😠 😀 ja uz mam 2 mesiace pôst a netusim preco??? 🙄 😅

srdcko
10. nov 2008

fiha nepytala si sa preco? My sme na to vcera dosli, preco sme postovali, lebo muz berie lieky na narazeny bok a potom mu nechuti 😀

kkatrina
10. nov 2008

leni v ikare ja kamasutra za 149 sk 😀 švagrina sa ma pýtala či nechcem pod stromček na spestrenie a ja jej na to, že ja nepotrebujem príručky ale odsťahovať sa od nich a odsťahovať deti zo spálne 😀 😀

tak to je taký tip aj pre teba 😉

srdcko
10. nov 2008

kkatrina, to si pekne povedala 🙂

danulka2
10. nov 2008

bubba presne v utorok 30? /teda ak som dobre pocitala/. Budeme pit? 😀

danulka2
10. nov 2008

som zabudla, tak potom nechame deti doma 😀

danulka2
10. nov 2008

kkatrina presne tak, ,,antikoncepciu,, treba zo spalne vystahovat! 😀 😀 😀

bubba
10. nov 2008

danulka,nie v utorok ma presne 29,9863014 😀 rokov

lenadka
10. nov 2008

kati, ja si skor myslim ze to bolo z trucu, lebo som cca pred dvoma mesiacmi povedala ze sa mi nechce 😅 ...co teda odomna casto nepocuje a fakt neviem co sa mi vtedy stalo ale nechcelo sa mi-asi ma nastval 😀 😝 😀 ...tak z trucu potom on zase nie 😅 😀 a pravdaze vcera nas "tabletka" vymakla, ked uz cosi malo byt tak docupitala a bolo po 😝 😅 ... takze dalsie dieta mi bude musiet doniest bocian 😀

lenadka
10. nov 2008

..a mne sapotom z nedostatku snivaju kraviny ako dnes dorana 😝 😝 😝

martina16
10. nov 2008

ale ale zeny zase sexujete a hned takto z ranaka...????Ale pekny zaciatok dna aspon ,,,no do vecera vydrzat hned s takymi myslienkami bude asi tazke coooo 😝 😝 😀
No ja budem radsej ticho ,,,, mama totiz kramy.... 😠 ale daky vydrzim do stvrtku,,,,tak vravite ze uz narodene deti su najlepsia ANTIKONCEPCIA?no neviem nam sa to nejak nepotvrduje,,,nas maly ked zalomi o osmej vstane az o siestej rano....celkom je tolerantny 😝 😀
ja by som uz prijala asi aj druhe babo chcela by som byt takto o rok uz v tom....uvidime ci sa to podari......

srdcko
10. nov 2008

nas maly teda tolerantny nie je...minlue ocko rano prsiel za monu a ja taka, ze mozno daco bude, lahol na mna...prisel Ado , zbadal ho , vystal ho a lahol si on na mna a toto musel ist prec 😀

kkatrina
10. nov 2008

leni môj vydržal viac ako týždeň bez len keď som bola obidva razy tehotná rizikovo 😝

martina ak chceš bábatko kvôli vekovému rozdielu, tak ťa musím z vlastnej skúsenosti upozorniť že vekový rozdiel 3 roky je úplná katastrofa - a ver mi viem čo píšem 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre