Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

butrus
2. aug 2007

no teda, tak to mas radost. On asi nechape, ze zena chce zit normalne a nejake svrbenie alebo bolenie k tomu nepatria. Hlavne ked chces fungovat aj ako partnerka v posteli 😉
Ja som mala stale nejake zapaly a moj byvaly gyn. to vzdy len tak odflakol, nikdy mi nerobil ani kultivaciu, a tak sa to len rozsirovalo a stale opakovalo. Ale som bola blba, nemala som cas ani chut zmenit dr. no teraz to robim nielen kvoli sebe, ale aj kvoli babu.

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
butrus
2. aug 2007

no tak len pekne toho gynekologa zmen. Mne tento moj tiez nikdy nic nevidel a vsetko bolo podla neho normalne. Az ma raz nastval a tak som si sama zacala hladat na nete, ze co by mi mohlo byt podla priznakov. Pripadala som si ako blba, ked som mu hovorila ze co ma robit. A potom ma to uz prestalo bavit.
Pevne verim ze Hudec bol dobra volba.

kkatrina
2. aug 2007

baby to kam chodíte na gyndu? ja viem že v pd je ešte dobrý dr. perkáč, a v bojniciach že vraj mihálová, ale na gaža a svieženého som ešte nič pozitívne nepočula. tu v okolí rudna dokonca mladé baby chodia k jednej starej babke - fakt už má asi aj 70 rokov - bola pri pôrode ešte aj mojej mame a tá už má 48 rokov tak si to zrátajte. no uznáte tie asi nie sú normálne. nadávajú na ňu ale nič z tým neurobia. a ešte keď že vraj chce niekto od nej odísť tak je urazená a nechce dať kartu. 😝

dobromila
2. aug 2007

ahojte,

no to su mi referencie 🙄 Tak ja najprv na Gaza dostanem odporucanie, vy tu vravite uplny opak pozitivnych vlastnosti 😲
OK, takze na Gaza kaslem. Idem sa aj ja pokusit nahlasit k Hudecovi. Robil mi raz v porodnici sono a bol velmi mily.
Na Mihalovu som tiez dostala odporucania, ale lahsie sa mi bude cestovat z Lazian do PD ako do Bojnic. No ved sa uvidi, este ma Hudec nevzal.
Ozaj, neviete,ake ma ordinacne hodiny? Volala som do tej gynferei dnes okolo pol jednej a nikto mi to nebral. dik

domeenika
2. aug 2007

ze vraj sa tam ma volat poobede.. to mi aspon povedala Mihalova..

domeenika
2. aug 2007

inak chcem sa spytat.. kedze je dr.Hudec teraz uz sukromny lekar ako je to spoplatnovane ked je u neho pacientka vedena?

kkatrina
2. aug 2007

ja som mu volala dnes okolo 11.00 hod a zdvihol mi to on osobne. Neviem ako to má spoplatnené ale že vraj majú zmluvy s poisťovňami a úplne súkromný byť nemôžu keď zostali na skrátený uväzok aj v nemocnici nie? Ja sa ho zajtra popýtam a dám vám vedieť ako to tam funguje. 🙂

domeenika
2. aug 2007

okik potom napis.. ste ma nakazili..asi aj ja prejdem..

stanka7
2. aug 2007

ahojte Leni na výlety som expert ja a nie vždy to dobre dopadne. 😖 Lucka už nemá horúčky začínajú jej rožky vystrkovať.Uzliny má ešte zdurené a moc sa mi to nepáči. ☹ Vieš ja nerada cez víkendy sedím na zadku doma ked je pekne mám toho dosť cez týždeň a furt denodene to isté dookola. 😠 Ked je manžo doma vždy niekam vypadneme ked sa dá 😀 Pasi nejak si sa scvrkla 😀

paska
2. aug 2007

no čafte 😀 ale ste toho popísali tak len tak dalej 😉
stani no čo mladnem 😀

lenadka
3. aug 2007

mate pravdu mal by som aj ja prejst...lebo bude mat ten hudec tooolko pacientiek ze uz sa nevopcham...ked nemam problemy sviezo mi staci🙂 hraval s mojim otcom volejbal haha je mi aj trosku trapne ked sa daju pozdravovat 😀 😀 😀

kika13
3. aug 2007

katrinka, drzim palce dnes nech ti to dobre dopadne na tom sone, a budem cakat, ked napises, ze co a ako 😕 , som fakt zvedava, ale ty si urcite viac ako ja 😀 😀 😀 zvedava.
paska, ale sa to tu rozbehlo, ja normalne nestiham citat vsetko.
Dnes sme sa konecne dobre vyspali 😵 .
Ja som vysolila za 3D/4D v Leviciach 1700sk + este cesta, takze porovnatelne, a je to za rohom v PD, co je super. Len nech sa rozrastaju s tym 3D/4D, raz budu musiet znizit ceny, ked bude vacsia konkurencia 😀.

lenadka
3. aug 2007

pasi ako dopadol pohovor?
kika ahoj 🙂

kika13
3. aug 2007

ahoj lenadka, ahojte vsetci 🙂 ,
Kati ozaj, mas dost tehu veci, nieco by som ti poslala, ak nie. Potom by si mi to pripadne vratila, su to vsetko nove znackove veci, je to skoda susit v skrini.

dobromila
3. aug 2007

caute,

dnes rano som sa k Hudecovi do tej gynferei bez problemov dovolala a sestricka, ze mozem kludne prist zaregistrovat sa. Tak som tam okolo deviatej nabehla. No a zistila som, ze okrem Hudeca tam ordinuje aj Blanka Mifkova - jedina porodnicka z bojnickej nemocnice - velmi mila z osobnej skusenosti pocas mojich 2 pobytov tam. No a kedze je zena - co mi je predsa len prijemnejsie ako ked na mna tam kuka chlap 😒 , tak som zmluvu uzavrela rovno s nou. Aj si ma z videnia z nemocnice pamatala, pytala sa, ako sa mam a tak.
No a mozem potvrdit, ze tie priestory vyzeraju velmi dobre 😀
Bol tam aj Hudec osobne po nejaku pacientku, ktora bola unho objednana na to 3D sono a velmi sa jej ospravedlnoval, ze meska, lebo vraj bol u zubara s bolestou...
No, som nadmieru spokojna, ze to nakoniec vypalilo takto. A to vdaka informaciam z Modreho konika!!! Je to super, baby, dakujem 😉

kkatrina
3. aug 2007

ahojte babenky, tak som doma.
Je to tam fakt super, aj ja som sa nahlásila k Hudecovi, že po pôrode prídem. Fakt s tým sonom meškal, ale tiež si po mňa prišiel a veľmi sa ospravedlňoval. Robil mi ho 30 min. mám dvd a cd s fotkami. No a budem mať druhého chlapa. 😀
Na moje prekvapko ma to tak ani nezobralo, už som s tým bola vyrovnaná, hlavne nech je zdravý. Ale viete čo, ten malý človiečik vyzerá presne ako Jakubko. Rovnaký nos, ústa, čelo - ako dvojičky. So svokrou sme neverili vlastným očiam 😨
Ale ma nepotešilo, že mi povedal, že v bojnickej nemocnici robia normálne pôrody koncom panvovým. Tak to ja tak rodiť v žiadnom prípade nejdem 😠

lenadka
3. aug 2007

kkatrina, neboj moja mama tak dve deti odrodila a normalka, este skor sme vysli s bratom ako segra co hlavou isla. To babo tak vyhupne, hlavickou najprv ta a potom telicko-sa mi keca co??? 😕
Zlate, ved su bratia, aj svagrina Janka vravela ze ked sa mala narodila celkom ako jej starsi bracek vyzerala a teraz su uplne iny 😀

kika13
3. aug 2007

jeeé kati, krasny chlapcek je to 😵 😵 😵

kkatrina
3. aug 2007

uz sa teším aj ja. Jakubko mi dnes do telefónu povedal: "mamima Jakub tešim Maťo." 😎
Tak keď sa on teší je všetko ok.
Len aby ho to rýchlo neprešlo, keď prídem domov z pôrodnice. 😀

kika13
3. aug 2007

kati mas IP 😉

paska
3. aug 2007

ahojte tak to je fajn že už ste všetk zaradené 😀 kkatrin gratukujem k chlapovi 😉

kika ako? chalan poslúcha? 😕 😉

kika13
4. aug 2007

paska poslucha obcas, ale v noci vzdy hodinku a pol, dve, nevie zaspat 😔 , a ja uz potom posediacky zaspavam 😅 .

kkatrina
4. aug 2007

ahojte, ako budete víkendovať? Mne sa dnes vráti chlapák a keďže manžel je celý víkend v robote musím niečo vymyslieť. 😉

stanka7
4. aug 2007

Ahojte nestíham vás čítať. 😀 Pasi ale pristane ti to 🙂 Kkatrin čo si chcela dievku?Ja mám dve jednu ti požičiam 😀 Aj my sme chceli chlapca druhé a vyšla baba.Ale čo hlavne že to má všetko čo to má mať a je to zdravé. 😉 Krpec bude mať už rok ani neviem kedy to ubehlo 😖

srdcko
4. aug 2007

hlasim prichod z dovolenky, periem, tak si az vecer precitam, co ste tu za tyzden popisali a prispejem dakym prispevkom, zatial sa 🙂

bebek
4. aug 2007

Ahojta, ako sa dari?
Ja som tu uz 100 rokov nebola a nestiham ani citat.
Inak gratulujem maminkam k babatkam, vsetky som pozerala, su krasne.
Ja som mala doma aj muza na 2 tyzdne, ale ten uz je zas fuc.
A este vitam nove babule.

jesenka
4. aug 2007

Ved prave som sa chcela spytat, citam Vas uz dlhsie, resp. citala som pred porodom ked som este mala volny cas, vyzerate tu celkom zohrata partia, ci este beriete novych clenov?

bebek
4. aug 2007

Ahoj Jesenka.
Kludne sa pridaj, myslim, ze je tu celkom zohrata partia, aj ked ako som uz spominala, ja uz nemam moc casu sem chodit.A co sa ti neda spinkat? Alebo mas teraz chvilu casu. Odkial si?

kika13
5. aug 2007

jesenka, tesime sa kazdemu novemu prirastku 😀 😀 😀 , konecne sa to trosku bude hybat 😉 , odkial si presne a kde prisla Lucinka na svet? Som zvedava co 😅 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre