Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
15. nov 2007

ano stani a chcela som stihnut TEN autobus, len ked som nan den predtym "letela" tak mi zdrhol a tak som sa na to bodla, ved o stvrt hodinu isiel druhy 😅

srdcko
15. nov 2007

baby, ja nastastie vypekat nemusim, mozno ked bude Ado vacvsi..minuly rok som kupila za 200 SK zakusky a potom som z nich cez leto vyhadzovala poloviciu, co sa pokazili...a vzdy mi daco posle moja babka a svokrova frajerka 🙂

kkatrina
15. nov 2007

ja budem piecť len suché, zákusky máme aj my objednané 😀

paska
15. nov 2007

aj ja budem piecť 😀 masko 😀

stanka7
15. nov 2007

pasi si to vymákla ani tebe sa nechce koláčiky? 😀

srdcko
15. nov 2007

paska, ale na Vianoce sa mame postit 😀
a nie je to skoda, vypekat 7 plechov, prejedat sa a potom ti je aj tak zle...mne to muz aj tak z ekonomickych dovodov zakazal 😀 😀

lenadka
16. nov 2007

ja neviem u nas za zakuskov teda nepoje, ked tak pernicky a suche, ja si dam radsej polku kapra 😝 😀 😀 😀

lenadka
16. nov 2007

tak babenk asi vela prace co? ked nepisete 😕

srdcko
18. nov 2007

asi tak lenadka, doma na to nie je cas... 🙂 ale dneska mam dennu, tak budem pravidelne odpisovat 😉

kudlanka3
18. nov 2007

Dobré ránko Prievidza...Ako sa tu máte???Ja som Lenka a mám päť a pól ročnú dcérku Katku.Nechodím sem tak často,ale asi začnem... 🙂 Pozdravujem Liviu1.. 😉....Ahojte... 😅 😅 😅

paska
18. nov 2007

ahojte 🙂 čo varíte? 😀

kudlanka vitaj 🙂

srdcko
18. nov 2007

vitaj kudlanka
paska, ja som dneska v praci a mali sme sote 😝 ale doma mame zeleninkovu polievocku, zemiacky a lepene rezne 🙂 ale chlapi sli na obed k babke, takze sme zase usetrili 🙂

paska
18. nov 2007

😀

srdcko
18. nov 2007

paska, aj u vas je taka zima? ozaj, nevies, co teraz sotja plienky v Bille, tie CLever?

paska
18. nov 2007

259 alebo 249

paska
18. nov 2007

mam ti kupiť? 😉

livia1
18. nov 2007

ahojte tak konecne sme sa dostali k pocitacu. 😀 tie dva tyzdne co sme mali ocina doma velmi rychlo ubehli. 😢 teraz nam pride az 23.decembra ☹ . uz aby to bolo. 🙂

kkatrina
18. nov 2007

babenky ja som po víkende ako zdochnutý pes, ale nebudem dopodrobna rozpisovať, lebo by ma ešte aj teraz porazilo od zlosti 😠

je to presne tak ako som si myslela že to dopadne, ešte že moje zlaté detičky aspóň poslúchajú a spravila som v sobotu skúšku v škole 😉

zajtra idem smer Handlová 😀

srdcko
18. nov 2007

paska niemusis, ja by som mala ist v piatok do handlovej, len som chcela vediet, co teraz stoja...

kiko13
18. nov 2007

paska a ty si co dobreho varila 😉

stanka7
18. nov 2007

Ahojte pozeráte všetci super stááár?Livia Biba ešte nemá bábo?Kde ste všetci?

kiko13
18. nov 2007

stanka ak sa môžem zapojiť tak to vyzerá tak, že skutočne všetci kukajú SS

stanka7
18. nov 2007

Práve spieva Kováčová píšem a čumím na telinu 😀

paska
18. nov 2007

a včul dospieval konrad 😀

stanka7
18. nov 2007

Máte svôjho koňa?

paska
18. nov 2007

čo? 😕

stanka7
18. nov 2007

Myslím v super stár 😀

paska
18. nov 2007

😀 jaj 😅
nie

kiko13
18. nov 2007

no favorita nemam ale Ivana a Mato by mohli ist out 🙂

kika13
19. nov 2007

ahojte, konecne tukam aj sem, mala som take nejake obdobie, ze sa mi ani pisat ani citat nechcelo, dneska sme sami az dozajtra, Kiko je v Cadci 😖. Zase ma caka to iste prat, zehlit, prat, zehlit a tááááááááák 😀 .páčko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre