Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

stanka_11
3. dec 2007

Caute,
ja este darceky nemam ☹ . Teda pre vsetkych, co potrebujem.Ale uz mam aspon premyslene komu co a to je u mna polovica uspechu.

Tina78, uz vam maly lepsie spava? Aj si sem tam vydychnes?

Kati, ze zdravime pana primara 😀 😀 😀

kika13
3. dec 2007

cafte kolegynky 😀 😉 , mam tu asi tonu pradla na zehlenie ☹

kika13
3. dec 2007

stanka tina je tvoja kamoska? Teraz uz bude aj nasa 😉

tina78
3. dec 2007

Ahoj Stani, občas sa nám stane,že pekne prespí 2 a niekedy aj 3 hodinky a vtedy sa z toho fakt vytešujeme. Ale, škoda,že to býva tak zriedka 😢 No a dnes je celý den akýsi nervozny, takmer vobec cez den nespal, možno 2 hodinky,tak dúfam,že v noci to bude lepšie...No a samozrejme, každý den nás trápia koliky...Som zvedavá,kedy a či vobec budem niečo piecť...Ved za chvílu sú Vianoce 😝

tina78
3. dec 2007

Dievčatá, dakujem všetkým za privítanie. Som zo Zem. Kostolian,teda, bývam tu 4 roky....
Jeseka,ja som rodila v Bojniciach a som max. spokojná, zatiaľ sa nám darí,pomaly si zvykáme a zabehávame sa, akurát náš drobec nechce veľmi spávať,a trápia nás tie typické dojčenecké koliky,tak si užijeme kriku až až 😀 😝 Ale to si asi musíme pretrpieť každá,že?...

paska
3. dec 2007

no ahojte 😀
vítam nove ružové tety 😀

stanka_11
3. dec 2007

Cau Kika, my sa s Tinou pozname od strednej skoly. Spolu sme drali lavicu v skole 😀

kkatrina
3. dec 2007

Stani pozdravíme 😀

aj ja idem žehliť 😖 Kubko doteraz nechcel zaspať, tak sme mali doma cvičenie ☹

tina ja viem o čom píšeš - koliky a môj prvý syn - to bolo ako jednovaječné dvojčatá, ale po 3 mesiaci akoby uťal a nič, tak držím palce nech aj u vás je to tak 😉

jesenka
3. dec 2007

my mame pre malu drevenne kocky a hojdacieho drevenneho konika, ja sa tak tesim, ako rozsiri udivom oci, ked postavime stromcek a hlavne ked bude svietit! uz vidim tie rozďavené ďasná v tom širokánskom úsmeve od ucha k uchu 🙂
a tini neboj, koliky prejdu a potom si to budete užívať, máš pravdu, tým si musí prejsť skoro každá.
Stani, už sme dávno neboli spolu kočíkovať, dnes si vyslala maminu? Som ju stretla s malou a potom aj keď bežala na autobus. žeby zajtra?

stanka_11
3. dec 2007

Nasa mala dnes cvici mna. Nie a nie zaspat. 😠
Jesenka, mooze byt. Cinknem ti, ked budeme ready 😉

tina78
3. dec 2007

Vdaka,dievčatá za povzbudenie, potešili ste ma, dúfam,že to fakt po3.mesiaci prejde, lebo potom si to fakt užijeme! 😎

tina78
3. dec 2007

No Stani,tak sme dve, ja tiež stále kmitám, aj teraz malý spustil riadnu sirénu,tak ho musím zase ukolísať,aby vôbec zaspal...Uf..to zas bude noc! 😝

jesenka
3. dec 2007

ja som mala posledny tyzden problemy uspat malu, tak som tu na konovi nasla nejake info o metode 3-5-7 a neverila som, fakt to funguje !!!
prvy krat mi zaspala asi za 7 minut, druhy krat asi za 20-ale to bolo este menej placu ako den predtym...asi ju tym fakt naucim zaspavat samu, drzte palce, to bude super. Dnes spinka uz od 19.20 😔 Len neviem, ci tie vase este na to nie su malinke...teda tvoj tinka urcite

kudlanka3
3. dec 2007

Livia nestretli sme sa,však vieš už prečo.Zajtra idem malú objednať k zubárke i keď pochybujem,že mi ju ešte do konca roka zoberie,ale nemohla som skôr... 😖 Ahojte všetky 😀 😀 😀

jesenka
3. dec 2007

kudlankaaaa, a preco si kudlanka? inac, dost dobreeee 😀

kudlanka3
4. dec 2007

Jesenka tak na to Ti odpoviem veľmi presne.Raz som pozerala z dcérkou dobu ľadovú a tam ten leňochod Syd povedal mamutovi:A teď se na mne vrhne jako kudlanka-a dcérka chcela vedieť čo to tá kudlanka je,ale priznám sa vtedy som to ani ja nevedela,ale mám muža,čo často chodil do Čiech,tak sme mu volali a preložil nám to slovko... 😀 😀

livia1
4. dec 2007

kudlanka3 s tym by problem nemal byt pokial nema vela ludi na jeden den.
teraz k nej triedy nechodia,myslim ze vas objedna. ak by to bolo nieco koli comu by si musela ist a nechcela by vas zobrat tak sa ozvi dam ti cislo na zubara do bojnic. ten ta vezme bez problemov. 😀

lenadka
4. dec 2007

baby dodatocne vitam nove "kecalky"🙂

lenadka
4. dec 2007

jasenka, na baby plavanie sme chodili do Bojnic do arealu nemocnice, je tu maly bazen, voda cista a tepla, pre babatka ju este zohreju a po plavani sme vzdy boli v saune-super obdobie to bolo. Mali sme 2 kurzy po 10 lekciach, od pol roka . Chodili sme raz za tyzden v stredu=vyslo to az do jej skoro 10-tich mesiacov. Mam kontakt na lektorku ak by si chcela a bolo to lacnejsie ako inde, okolo tisicky.Ked som vsak prepocitala vstupne samostatne co stoji + sauna vysla mi super cena, chodit samostatne plavat vyjde ma to drahsie. Navyse som bola dohodnuta s jednou babou z kurzu z Handlovej ze nas vzdy brali po ceste, skladali sme sa na benzin, pre obe vyhodne 🙂 Uz na prvom kurze na predposlednej lekcii sa mala 1. krat potapala, na druhom kurze to bolo uz samozrejme a neskor preplavala pod vodou zinenku, alebo od brehu co skocila do vody zamnou sama 1-2m. Kedy som bola na materskej dlhsie tak v tom pokracujem, ale potom sa uz nedalo a mala to za pol roka zabudla-mojou vinou, nechodili sme plavat tak casto ako bolo treba.
V sobotu som bola s kamoskou v Bojniciach v tom Janovom kupeli a bolo super, mala je vzdy stastna ako blcha a voda tepla ako vo vani 😉

lenadka
4. dec 2007

paska, v stredu som tu bola len do 10,30 potom dovolenka az do pondelka 😵
Kedy mas cestu do PD?

paska
4. dec 2007

jáj lenadka dneska sme s kikou boli 😉 aj som ťa spomínala nečkalo sa ti? 😀

srdcko
4. dec 2007

ahojte baby, ale ste tu toho popisali...baby, neviem ktora ste sa pytali, ci sa Ado prehra s tym hovoriacim hrncom...prehra, tatino si to nevie vynachvalit, ked ja som na kozmetike a oni su sami doma, tak aj hodinu len vari 😀 ...

paska
4. dec 2007

no musimto kupiť 😉 ale asi dva lebo sa budu hadať 😅

srdcko
4. dec 2007

vidis, to u nas nie je,ze sa bijeme o hracky, ale o jedlo, lebo pri Adovi sa neda nejst, lebo ti vsetko pomaly spapa 🙂

stanka_11
4. dec 2007

Ahojte babule. Mate niektora predplatene casopis "Dieta", alebo "Mama a ja"?Ak ano, ste spokojne.Chcem si jeden z nich predplatit a neviem sa rozhodnut ktory 😉 Oba su zaujimave.

srdcko
4. dec 2007

stanka_11, ja som si pravidelne kupovala mamu a ja, pokial som bola "v tom", ale asi po pol roku, ako sa Ado narodil, tak som radsej presedlala na Emmu, alebo Evu, moc ma to nebavilo...ked som bola tehotna, tak som hltala vsetky tie informacie, co a ako treba robit, a potom v reale to malokedy funguje, tak uz mamu a ja nekupujem, dokonca som ich darovala tu na MK.... 🙂 teraz ma skor bavi ako vyplnit volny vecer s manzelom, ked nahodou mame pre seba a dieta spi, a take rady najdem v EMME 😎

tina78
4. dec 2007

Cau Stani, ja som mala doteraz predplatené "Dieťa" a rozhodla som si ho predplatiť aj na celý budúci rok. Vždy v nom najdem niečo zaujímavé a číta ho aj moja polovička,čo je dobré,ved nech sa aj on vzdeláva, no nie?! 😉 Občas sa mi dostal do ruky aj ten druhý-Mama a ja,ale nezaujal ma natoľko ako Dieťa,tak neviem....Skús si pozrieť aj webovú stránku oboch časopisov a možno ti to tiež pomôže rozhodnúť sa...

srdcko
4. dec 2007

inak, tina78, mas pravdu s tym DIETAtom, mam pocit, ze v nemocnici nam ho davali, bolo tam kopu na citanie, to v Mame a ja je vela reklam

tina78
4. dec 2007

Presne,aj ja som mala taký dojem a to ma asi aj odradilo.Ale v Dieťati je dosť odborných článkov a super je aj rubrika o dojčení...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre