Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
1. jún 2008

nestiha takto bude mat klud....to pisem aby som vytiahla temu na prvu stranu, vsak zanikneme 😝

kika13
1. jún 2008

Katka este raz gratulujemééééééééééééé 😲 😲 😀 , si šikulka 😉 , dakedy dobehnite aj s prckami uz teraz mozete alebo sa mozeme niekedy dohodnut do Bojnic alebo na rybniky na Rematu, nie? Moj bracho ma statky 12. a vobec sa netvari, ze by sa ucil, neviem po kom to decko je 😠 😠

kika13
1. jún 2008

Samko uz chodi za rucky, tesim tesim 😀

bubba
1. jún 2008

kika to je supeeeeeer gratulujem 😀 moja mala chodila za ruky od 8 mesiacov a sama sa pustila az v 11 😅 to bolo teda riadne narocne na krize...este ze som taka nizka 😀 som to nemala az take hrozne ako ostatni 😀

lenadka
2. jún 2008

+na rybniky to mam aj ja blizko 😀 😉

paska
2. jún 2008

veru ženy podme na rybniky 😉 v sobotu? 😀 😎

lenadka
2. jún 2008

ja by som skor v nedelu, v sobotu kopec prace na baraku 😝

danulka2
2. jún 2008

kika ked pojdete do Bojnic daj vediet, mozeme sa stretnut 😉

paska
2. jún 2008

tak v nedelu 😀
danka šak pod aj ty na rybniky čo furt len tie bojnice musim sa im vyhybať strašne prachy tam vždy miniem 😅 🙄

danulka2
2. jún 2008

paska ja by rada, ale drobec este nema prilbu na bicykel /vlastne ani ja 😉 / lebo to mam kusok dalej a ani ta kondicka este neni bohvie aka 😅 .Vy tam pojdete ako?

paska
3. jún 2008

autom 😀

lenadka
3. jún 2008

jeeej da baby ja sem zabudla v nedelu nikam nejdem nikam, lebo pride ku nam navsteva/navstevy-som zase o rok starsia pridu mi rukou triast 😝 😅
ach jo co napeciem???? ani vam sa nechce vypekat v tomto teple?

lenadka
3. jún 2008

Stanka dnes si asi pojdem hopsnut ides?

kkatrina
3. jún 2008

Maťka ďakujem ešte raz 😉

aj my už bežkáme za ručičky, včera sme boli v poradni a schudol 200 g za 1,5 mesiaca 😕

aj my by sme niekam išli ale ako píše Lenka tak roboty na baráku je až až ani sa mi o tom písať nechce 😢

ale do Štúrova už len 3 týždne dievčence 😀

stanka7
3. jún 2008

Ahojte dnes nemôžem manžel je v práci 😒

paska
3. jún 2008

katka tešíííím 😵 dufam že budeme zdraví aby sme mohli isť 😉 sisa si nakazala nove plavky a ja sebe tiež bo nemam žiadne do ktorých sa vprace moje obézne telo 😅

lenadka
3. jún 2008

sama teda nejdem-no co v zahrade sa nahopsam kolko chcem mozem krhly vlacit 😝 alebo asi vytiahnem cerpadlo 😨

danulka2
3. jún 2008

paska u mna nem auto 😅 . ja musim len peso, busom ci bikom 😀

lenadka
3. jún 2008

baby jagy to Sturovo vam zavidim 😝 😲 😉

stanka7
3. jún 2008

Aj ja závidím 😲 Zelám pekné počasie 😎

stanka7
3. jún 2008

Leni vo štvtok idem hopkať 🙂

srdcko
3. jún 2008

konecne som sa sem dostala....musim sa pridat, aj my ideme do Sturova, ale asi iba ja s Adom ☹ ...ale neva, ja si oddych doprajem...a kam sa ide v nedelu? to mam frei, tak by som mozno dosla, teda dosli 🙂

paska
3. jún 2008

na rybniky na rematu išla by si? 😎

kkatrina
3. jún 2008

Leni ešte máš šancu, nerozmyleli ste si to? 😉 stále máme 1 apartmán voľný 😅

srdcko
3. jún 2008

no ,mozno tam trafim....kkatrina a ak sa smiem spytat, kolko platite za App?
?

danielitka26
3. jún 2008

haloooo prievidza 😵 😵 😵

lenadka
4. jún 2008

kati tak ten termin je kedy? Aj cena ma zaujima za na kolko sa ide, ja som ani manzelovi nic nevravela, asi nic nebude, vydavky ako svina mame teraz, to vies bud dovolenka alebo dvere, skrina.... 😝 a radsej kupim cast nabytku nech uz som KONECNE vo svojom lebo uz ma vsetko doslovne S-RE 😠 najlepsiu dovolenku asi tento rok zazijem ked si rano U NAS v dome na terase vypijem kavu 🙂 😉

kkatrina
4. jún 2008

srdcko my máme objednaný celý dom, v ktorom sú 4 apartmány, každý má spálňu, obývačku s prístelkami, kuchyňu a kúpelňu s wc. 1 je väčší ten bude na 7 dní stáť cca 7 tis, a tie 3 sú po cca 6 tis. Sk 😉

tak čo Leni? 🙂

lenadka
4. jún 2008

kati pisali sme naraz 😀 😀 😀

lenadka
4. jún 2008

stanka bola som vcera hopsat a teraz to bolo take onicom, prvy krat bola polka hodiny hopsa hejsa amalime a teraz skoro cela, posilovacku boli asi 5 minut 😝 akoze zo vcera skoro nic nemam lebo tie sialene zostavy som nestihala a este aj mala bola stale na mne zavesena nie ako minule 😅 neskusime radsej chodit na kalanetiku? Ta byva v pondelok... 😕
stvrtok pojdem ak sa nieco velmi nepredvidatelne nestane, vcera som sa nastvala ze ja makam v zahradke a manzel sa presusa len tak-aspon ze malu vzal, ale necha ma samu vlacit krhly a polievat celu zahradu /zemiaky polial on ale cerpadlom a hadicou a asi caka ze zvysok je moj 😠 ...akurat ze je po nocnych tak mu ani moc nadavat nechcem ze asi je nevyspaty, ale aspon nasrata mozem byt nie??? 😀 /

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre