Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

mataharyy
16. mar 2009

Jé já bych taky měla s tou svou jazykovou znalostí něco udělat, na to že se učím od prvn třídy, tak neumím ani kváknout a to beznadsázky 😅 Jsem to čemu se říká noprostý antitalent 😔

bubba
16. mar 2009

lucija hej?Boyd je tam?sak bol v meste ako je lukavica tak si musela ist popod tu klenbu tam do dvora...sa prestahovali??inac to si teda vyhrala s tou anglinou 😀 😀 😀 to by som nidky nepovedala ze to naozaj funugje 😀

mataharyy
16. mar 2009

Já nevím kde ta škola (Boyd) sídlí a le rozhodně když se jde ze stanice, tak je tam na jednom baráku plakát jak hrom s jejich kontaktama... 🙂

katrin21
16. mar 2009

bubba: boyd uz davno nesidli tam pri Lukavici.....
ale nie su ani v budove autoskoly,---- ale vedla, smerom od stanice do mesta. Maju taku staru hrdzavu branicku, tak stary barak....
Mišo petrovsky je moj skoro spoluziak- chodil na GVB do vedlajsiej triedy... ale ja chodim ku majitelovi- Borisovi Gogolovi, aj ten je super. A este je super Zuzka Klincova, ta je uplne naj !! ta ma vzdy najviac naucila. My to mame preplatene z roboty, sme len traja, na zaciatok si to zaplatime a ked skoncime nam to v praci preplatia. Aj min, rok sme to tak mali.

lenadka
16. mar 2009

lucijja tak to bolo super ten pobyt, to bol fakt vymak 😝 😀 😀 😀

baby ja uz letim domov caftééé, idem posurit manzela nech namontuje garnize co sme vcera kupili a ja mozem potom acat vyberat zaclony ked si odmeram dlazku 😀 nech nie sme ako vo vyklade, lebo sedime na gauci, pozerame telku v nedelu popoludni a zvonka nam kyvaju ludia 😅 😅 😅 😀 😝 😀 😀 sme ak v reality sou 🤐

lucijja
16. mar 2009

my sme to mali tiez v praci zadara a bolo to super. To ti dnes malokde daju. Ja som to vzdy vyuzivala. Ale najviac som sa aj tak naucila v praci, komunikovat som musela kazdy den, minimalne mailami. A zistila som ze ked uz som mala niekam volat po anglicky tak som si to chystala co ako poviem a aj tak som to vzdy domrvila ako sa dalo, ale ked zazvonil telefon, ja som zdvihla a zacali na mna po anglicky tak som zistila ze kecam a ani neviem ako. 😀 Skratka na mna funguje sokova terapia. 😀

ollako
16. mar 2009

ahojte dievcence, tak lucijja ty si este 2v1 ??
vidim,ze ste sa bavili o anglictine no ja na to hlavu voobec nemam, sa mozem ucit kolko chcem, ale jednoducho hovorit sa nenaucim ani zaklady 😠 tak ma to stve...aj to co som sa v skole naucila uz neviem,lebo som nemala kde trenovat, este ked nieco citam , tak ako tak, ale rozpravat ani za svet...ja mam nejaky blok, hanbim sa, ze tresnem blbost tak radsej mlcim a ked otvorim usta , tak kokcem 😖
aj v robote sme mali anglictinu no akoby som hrach o stenu hadzala 😠 ☹

lucijja daj vediet, ked sa stanes mamou, alebo ked pojdes rodit 😉

lucijja
16. mar 2009

ahoj ollako, neboj, urcite dam vediet. Nejako sa mi to ustalilo tak neviem co mam cakat. Uz by som to chcela mat za sebou. 🙂

Ja mam zase hlavu skor na jazyky. Pre mna je spanielska dedina matika, ale ani ma nikdy nebavila tak asi preto. Nastastie muz ma hlavu prave na nu, takze si skolske povinnosti pri Eme mozme rozdelit. 😀

ollako
16. mar 2009

lucijja porod je nic to najhorsie pride po narodeni 😀 placuce dieta, prebdene noci, bordel doma ako v tanku 😎 ale samozrejme , ze je to ta najkrajsia vec byt matkou 😵 😵 , ked sa ten malinky uzlicek k tebe prituli a prisje k tvojmu prsniku a ty citis jeho vonu 😵 a ked vidis ako rastie a smeje sa na teba 😵 😵 ...je to super 😉

stanka7
17. mar 2009

Ahojte neviete mi poradiť dobrého očného v PD?

katrin21
17. mar 2009

stanka: dobry su vsetci , co boli na poliklinike.. tusim Madaj sa vola ten chlap, alebo tak nejak....

ozaj! vcera dojdem na anglinu a šok !! bľabot, krik... a tam kolegovci kecaju s nejakym " native speaker"... ja ze to co??!? NO super! Mame americana! nejaky Martin. Baby, keby ste ho poculy, je to vojak, ma vrajerku Rusku, co robi v KGB, stale krici( akoby daval vojenske povely), na Obamu nadaval tak oplzlo, dokonca ho nazval vyje.....ciernou šimpanzou opicou !!!! absolutny despota! pritom mlady chalan, ale aký suverenny! No do kelu! ja som mu hned povedala svoje, ze obdivujem, jeho priatelku, ze s nim vydrzi( on na to, ze ona je taka ista; ze neprijima ine nazory( zacal tam bliakat, ze ak ideme volit zenu, ze nie sme normalny, ze zeny ma byt za sporakom!!! a ze na SK najblizskich 30 r. nema zena sancu, lebo sme konzervativny narod....) no a potom som mu povedala, ze teraz mu uz verim, ze je vojak, lebo rozprava tym stylom, ako ked v americkom filme bliakaju vojaci" Yes, Sir !!! "... a ked som sa ho pytala, ci je z UK alebo USA, tak nepovedal , ze USA, ale zacal rozpravat, ako z UK urcite nie, lebo nenavidi Kralovnu a podobne..... no to budu hodiny !!! normalne aj moji davaja kolegovia chlapi okolo 45 r. po hodine povedali, ze wow, to co bolo, ze" fuck black chimpanzee monkey Barak Husajn Obama"...???!!! ty kokso.. uplne sme nechapali....

danulka2
17. mar 2009

katrin ja ,,milujem" takych mudrlantov, co vsetko vedia. Mali ste mu po takom milom prejave dat zjest nase narodne jedlo- bryndzove halusky, ale ta bryndza by musela byt aspon tyzden na slnku 😉 😀 . Nech sa berie kade lahsie domov, frajirek.

paska
17. mar 2009

ahojte 🙂 stani v ha na poliklinike je dr. Malanka stačí sa len objednať

paska
17. mar 2009

kati to čo za blba ? 😅 take reči nemam rada 😠 a just keby tá žena vyhrala !

katrin21
17. mar 2009

ved to! lebo to moj kolega povedal, ze radicovu ide volit, lebo ma dobre nazory

stanka7
17. mar 2009

Chcela som le nejakého v PD očiara k Malankovi chodím s Luciou tri roky nosí okuliare cvičím s ňou oko a on že tie okuliare isto nenosí.Neviem kde je chyba.Som zúfalec.Tvrdí že to má ešte horšie ]-

stanka7
17. mar 2009

Katrin ja by som sa asi pototo keby na mňa mal pri učení ziapať lektor by mal mať trpezlivosť kde ho vyhrabali? 😨

katrin21
17. mar 2009

stanka: ale on neziape akoze by nam nadaval.. on proste tak strasne strasne nahlas rozprava a ma este aj taky hrubý hlas... takze to akoby stale krical... aj ked normalne komunikuje... mozno by to bolo fajn v triede, kde je 30 ludi, ale v miestnosti 4x4m, kde sme 3...... je to dost.. a to ja si o sebe myslim, ze kricim, ze hlasno rozpravam.... 😀

stanka7
17. mar 2009

Aha tak to je typický vojak ako píšeš ako sa sem vlastne dostal?

mataharyy
17. mar 2009

No představa že mám na angličtinu takovej vymytej zelenej mozeček, tak se asi nenaučím vůbec nic... No možná se hádat, protože jeho názor... No by chlapec asi dojel... 🤐

martiina
17. mar 2009

čo máte proti vojakom, aj ja som vojačka 😀 😀 😀 ... ale veru takéto správanie mi nie je blízke 😅 ale nemôžem poprieť že aj na Slovensu máme dosť riadne vygumovaných vojakov 😅

mataharyy
17. mar 2009

No já proti nim v celku nic nemám, jen nesnáším ty debilní... 😉 😀

katrin21
17. mar 2009

neviem, co tu robi, vraj sa len prednedavnom vratil z misie v nejakom Turkmenistane, ci kde.... on o sebe nic nechce povedat, uvivime , mozno neskor... a este som mu povedala, ze zrovna cez vikend som kukala na spektre, ci na CT, ci kde , taky dokument, ako jeden fr. vojak zabijal kadetov a pod... bol to uchyl a gay a prisli na neho az po 8 rokoch uplne nahodnou kontrolou jeho auta, dodavky, co stala na polnej ceste a vnutri mal zviazaneho chalana.... odsudili ho len za jeho zneuzitie na 10r, po 5ho pustili a potom proces znova otvorili a nasli dokazy o 2 najdených telách(Dna a pod...) u neho v aute.... 16(!!!) rokov sa tahal proces a nakoniec spachal samovrazdu.... silne mi pripominal tohoto magora, .... akurat ten v TV posobil utiahnuto....

Maťka: sorry, proti vojakom inac nic nemam 🙂)

danulka2
17. mar 2009

jej matka ty si vojacka 🙂 . Vojaka-zenu som este nepoznala /aj ked je vas urcite vela/ 😉

bubba
17. mar 2009

katrin cisty vymol ten chlap....ale zasa ani sa necudujem u nas vojaci a zahranicni vojaci to je total rozdiel.ja ssa poznam s jednym vojakom anglicanom a podla mna nebol tak celkom nikdy normalny...a to zazil zabijanie vo vietname...ked mi o tom rozpraval ako musel lebo keby nie, tak ho zabije ten na koho mieril,tie posledne pohlady pred vystrelom a pod....strasne mi bolo z toho tazko ked mi ot om rozprava..ale co sa tyka jeho osobnosti tak total magor,podla mna nasledok toho stresu co zazil..a mozno to bude tak aj u tohto amika pana rasistu 😅 😅

katrin21
17. mar 2009

asi tak... uplne suhlasim.... normalny nebude 😀

b.janka
17. mar 2009

ahojte... s vojakom aj ja mám skúsenosti... ale za ten čas čo ho poznám tak sa zmenil... aspoň to tak vyzerá... ale keď som ho spoznala tak nič iné nerobil len ponižoval ľudí

mataharyy môj manžel sa volá igor bartoš... spomínal mi že s ľubošom sa pred pár dňami stretol v obchode 🙂

martiina
17. mar 2009

baby, no ja som dúfam že taká normálna vojačka, teda žiadny bojový typ iba taká kancelárska krysa 😀 😀 😀 ale vojnu som si teda odkrútila ročnú a tiež zopár nejakých výcvikov, ale nič extra 😅 Ja som chodila na voj. akadémiu a vyštudovala ekonomiku armády, takže tak nejak
my máme v sobotu krstiny, tak pomaly chystám

bubba
17. mar 2009

martina a aj si robila u vojakov dakde?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre