Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
2. júl 2007

ahoj stani, tie obrazky na torty dostat na severe v tej cukrarni, ale videla som ich aj inde. No tam mali asi najvacsi vyber.
kika moze byt, ja som z Jalovca, ak si chodila z Handlovej do PD tak som to bola ja 🙂

lenadka
2. júl 2007

my nejdeme asi nikam, mame uz par rokov dovolenku na malte v dome u susedov 😀 ..no co uz na rok snad 😎

kika13
2. júl 2007

lenadka tak si dobre pamatam 😀 , myslim ze som ta vidavala, ked som chodila 6:05 z Ha na rannu do prace. My tento rok dovolenkujeme len cez net 🙂 😀 😀 , buduci rok uvidime ci sa uz bude dat ist s takym prckom, boli ste uz niekto s takym malym na dovolenke 😨 ?

stanka7
3. júl 2007

Ahojte kika13 my sme boli s malou tou staršou ked mala tuším osem mesiacov ale iba tu na Slovensku.Boli sme v Chľabe nedaleko Stúrova ubytovaný v horskej chatke na týždeň ale poviem ti spala tam v noci lepšie ako doma. 😀 Ja som nevedela že mám malé dieťa.Doma sme ju museli homprlať aby zaspala a v noci behať po chodbe asi jej prospela zmena vduchu 😀 Tento rok nejdeme nikde ale na rok by sme chceli k moru až sa podarí 😎 Teraz asi len na kupko a tak 🙂 Ale pri mori s prckom sme ešte neboli tak neviem ked každé dieťa znáša inak tú dovolenku.Ináč pri mori sme boli až ked mala Lucka štyri roky a to som sa bála ako prežije tú cestu ale obavy boli zbytočné všetko blo super.Ked sme dorazili ona vyspatá že sa chce ísť kúpať a ja s mužom unavený ocino šoféroval a ja som nemohla spať to sa ani nedá už len so strachu aby sa niečo nestalo 😖 Tak zatiaľ pekný deň 😎

kika13
3. júl 2007

Ahojte, bola som dnes v poradni, moja doktorka ma dovolenku, tak ju zastupoval doktor odvedla, povedal ze podla neho nam dava max. tyzden, ale ze by ho neprekvapilo keby to bolo aj zajtra 😅 . Mam z toho trosku divny pocit, ale dako bolo dako bude.

lenadka
4. júl 2007

kika, no ano tym som chodila, teraz uz nie lebo ten bus zrusili chodi o par minut neskor a poriadne plny, nastastie v lete ked maju decka prazdniny je miestaaa, normalne sedim 😀 😎
o rok bude mat male uz rok tak to bude s dovolenkou asi v pohodke. K moru som sa bala ist-zdalo sa mi to daleko /nasi nas volali ked mala mala vyse roka/, malej isli zuby a ked by tam chytila nejaku hancku-no je mi to treba? Moje deco je take ine, ma 2,5 r. a este stale jej rastu zuby! 😀 😀 😀 jej sesternica o pol roka starsia mala v 10 mesiacoch vsetky zuby a pekne zubato sa na nas skerila /nasa v tom case 1/ malej rastu posledne stolicky TERAZ. Jaaj tie zuby to ma asi pomne, furt s nimi cosi ma a presrala s prepacenim kazdy zub. Ked prisla 2 dnova hnacka vedela som ze dalsi zub vykukne. A ja ze co mi v noci nespala /predvcerom/, kuknem do ust a kus stolicky vonku...
Stani a kde pri mori ste boli? Ako si sa rozhodla s tou tortou? Vcera som bola v kauflande maju tam vselijake nadherne ozdoby na torty pre deticky aj kadejake figurky, postavicky od mackov, cez dinosaurov, klaunov, zele zvieratiek-no rozkosne. Sada stoji 49,-Sk. A je ich tam dost /od 6 ks/, podla toho ci chces kvetinky ci figurky, kvetiniek je viac 🙂

stanka7
4. júl 2007

ahojte Lenadka voľáko tú tortu zborknem so svokrou.A obrážťok na vrch.Už som aj Katke hovorila nech si nerobí so mnou hlavu.Má toho aj ona dosť.Však niekedy odbehneme do marketu a popozerám.Však to až v auguste.Casúúúú dosť. 😀 Kika 13 z toho si nič nerob ja som bola v podobnej situácii.Zase môj dokino mal dovolenku ked som mala poradňu tak som musela ísť vedľa.A že ona to už vidí na pôrod taká som bola z toho na prášky ale rodila som o pekných pár týždňov neskôr.Pred termínom ale to neva.Hlavne nie hned ako to tvrdila dokina odvedľa. 😝 Lenadka my sme boli v Chorvátsku s Luciou s malou ešte nie.Nemám odvahu s takýmto krpcom. 😖 ahojte-

paska
4. júl 2007

kukuk 😉 😀
ja vas zdravím tak z rýchlika

kika neboj bude dobre a dýchaj 😉 😀

srdcko
4. júl 2007

pekny vecer... 🙂 lenadka, dali si mi tip, upeciem Adovi sama tortu na narodky, taku smotanovu, lebo mne moc nie lekvarove plnky nechutia 😀 😀 (ako keby mala byt pre mna) 😀 nas sa dneska naucil vyplazovat jazyk, daco strasne, ked to robi, ideme s muzom normalne do kolien 😝 co inak porabate?

stanka7
5. júl 2007

Ahojte ako sa máte?Malá mi tu brázdi v pavúku po obývačke.Včera mi malá rozliala po stole kofolu ale ako decentne pekne pomaličky že som nestihla reagovať a už bola vyliata.Odniesol si to len obrus no čo to sa stáva 😅 Dnes je chladno ale aspoň na chvíľu s ňou pôjdem von.V čera som ju strihala na krátko má ešte šupinky vo vláskoch a zle sa mi to vyčesáva ked má dlhšie vlásky.Vyzerá ako chlapček 😀Tak zatiaľ ahojte. 😅

srdcko
5. júl 2007

ahojte, dneska sa vobec neda ist von, chvilu prsi, chvilu nie, tak kvasime doma ☹ ...nas Ado mi zase rozbil jednu sialku, ale nastastie len usko...aspon budeme mat stastie 😀

kika13
7. júl 2007

Ahojte, dnes som sa konecne vyspala, cely tyzden sme mali navstevy, lebo vsetci zlati chceli ma este vidiet s bruskom 😅 😒 , ja teraz mam najjradsej klud, ale zase aby sa nikto neurazil, tak som to vydrzala. Vcera ma zacalo pichat riadne v bruchu, trvalo to len par minut, potom kazdu hodinku raz dva krat pichlo a dost. Normalne ma pot oblial, ze uz nieco a do rana uz nic. Len uz ziadne navstevy prosim 😠 😀 .Idem si dat teplu sprchu a uvidime co to spravi 😨 .

paska
7. júl 2007

kika 😀 ahoj tak sprchuj 😉 mna to tiež tak chytalo a nič ešte som aj prenášala 8dní 😅 😀

kika13
7. júl 2007

paska ahoj,tak aby to nebolo este az v auguste 😖, si ma potesila 😅

paska
7. júl 2007

a podla sona ti vychádza aký termín?

kika13
7. júl 2007

Na sone mi vzdy povedali, ze velkost zodpoveda t.t. , alebo ze niekt. miery boli trosku vyssie, tak sa v tom vyznaj a moja doktorka ta toho vela nenarozprava, tak neviem. Mam len tento jeden termin.

paska
7. júl 2007

no tak potom by si mala rodiť včul 😀 len aby neboli horúčavy takéto počko ti asi vyhovuje viac že? 😉

kika13
7. júl 2007

Najradsej mam ten vzduch po dazdi, ked su horucavy, tak mame v byte riadnu saunu a fucim ako lokomotiva Tomas z tej rozpravky 😀 .Pojdem si uz asi lahnut, diky za pokec paska. Dobru noc 😉 .

paska
7. júl 2007

dobrú 😔

bebek
8. júl 2007

caute caute.
Ako sa dari?
Stanka, ty si sa pytala, ci davam malu spat 2x za den? Ano este stale, lebo budime sa o 7:00 a ona je uz o 10:00 mrtva, tak spi asi do 11:45 a potom este poobede okolo tretej a to spi tak hodku viac nie.
Boli sme minuly tyzden v CHalmovej na kupku a malej sa tam strasne lubilo ani za svet z vody von, potom vrieskala, ze ju bolo ay na zachody pocut. Aj do Zoo sa chystame tak som zvedava...
Ozaj, aj ked oneskorene, gratulujem papuli k babatku. A co Mimonenka, uz mas cisarak za sebou, ako to dopadlo?

kika13
8. júl 2007

Ahojte 🙂 , myslim ze mimonenka je este 2v1, ak si dobre pamatam, tak ide na CS 16.7.. Ak sa nieco zmenilo, tak ma mozno opravi 😉 . Ja som si poobede zase 2 hodinky pospala, uzivam si este posledne chvilky nicnerobenia 😀 . Po vonku sa mi nechce tarat, uz som fest leniva, aj ked by mozno nezaskodilo 😅 . A vy ako ste vikendovali?

srdcko
8. júl 2007

ahojte, my sme mali dneska futbalove popoludnie: moj muz, moj otec, buduci svagor a brat buduceho svagra 😀 sa hrali na futbalistou za domom, ale bola sranda, aj adka sme trosku ponahanali 🙂 Uz viem, od koho sa naucil jazyk vyplazovat, dneska, ked som jedla zmrzku, tak opakoval po mne 😅 ...

dobromila
8. júl 2007

ahojte, ja som tu obcas prispela
Hlasim noveho obyvatela okresu 😉 V pondelok sa mi 10 dni pred terminom narodil syncek - v Bojniciach.

lenadka
9. júl 2007

ahoj dobromila, gratulujem k drobcovi-nech sa Vam dari a ste obaja zdraví a spokojní 😀

lenadka
9. júl 2007

Kika, my pracovne, manzel na malte a ja na plantazi, zavarat uhorky a podobne srandy. V sobotu sme mali velku brigadu na dome, tak lietat okolo chlapov, naklochnit-to inak zvladla svokra, mala si prispala do 7,15 a ja s nou a ked sme prisli dolu /8,30/ obed skoro uvareny /jak to stiha???/, tak som uz len kolac upiekla a salat spravila 😅 a potom daj ho tie uhorky oberat...ked som dotrepala za vedro, tak svokra len rukami zalomila, ze co s tym budeme robiiit?..poumyvat, natlacit...nemam to rada 🙄
ale zase nedela bola super, nevarilo sa bo od soboty bolo veela, tak sme sli doobeda do kupelov sa ocvachtat a poobede na prechadzku do Chrenovca 😎

kika13
9. júl 2007

Dobromila, gratulujem k Benjaminkovi 🙂 , chcem sa opytat ci keby este raz si mas vybrat nemocnicu, ci by to boli zase Bojnice 😨 . Velmi pekne meno ste vybrali, ozaj sa mi paci 😉 . Nech ste zdravi hlavne.
Lenadka, nas nastastie uhorkova sezona obchadza, ale ja som tiez z dediny, a moja mama stale vzdycha, ze co s tolkymi uhorkami bude robit, ked sa jej spytam naco to sadila tolko, povie len aby bolo dost 😀 😀 .Ja uz len pridem a da mi hotove 😅 , to sa mame ze?

dobromila
9. júl 2007

ahojte, lenadka, kika, dakujeme za gratulacie 😉

aj ja si myslim ,ze sme vybrali pekne meno 😀 aj Samuel je krasne,ale teraz aj dost caste, takze sa u nas nedostal do uzsieho vyberu 😉

Ci by to boli zase Bojnice, no co ja viem, vsetko je o ludoch, mam tazke srdce na Duricu aj Durcenku a na asi dve sestricky, ostatni boli ok az super zlati. Asi by som opat volila Bojnice ale s inym doktorom, Gal sa mi videl taky ludsky aj Mifkova...

domeenika
9. júl 2007

caute caute.. chcem sa spytat neboli ste dneska niektora na sone v nemocnici? ja som bola a bol tam taky doktor co ma totalne znechutil..cely jeho pristup..neochotny a nepovedal mi viac ako som sa opytala a aj to som mala pocit ze by som mala radsej mlcat.. z jeho hieroglifu neviem vycitat meno..

ked som bola minule, sono mi robil dr.Hudec a ten bol uplne mily,vysvetlil a hlavne so mnou komunikoval.. teraz idem k nemu na 3D

kika13
9. júl 2007

domeenika a to myslis v Bojniciach, ci kde 😕 ?

domeenika
9. júl 2007

ano v nemocnici v bojniciach.. taky bol cely sedivy..az mal tie vlasy biele

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre