Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kika13
10. júl 2007

Krasna noc za nami ☹ , vcera vecer o desiatej sa cez Ha prehnal nejaky silny vietor, hucal pomaly jak tornado a ostali sme bez strechy, normalne spadla pred vchod. Bola to rana jak z dela, ja prehovaram Samka, ze uz moze sa pytat von, a potom som ho musela presviedcat ze este nech vydrzi, lebo sa nedostaneme von z domu, nase auto to trosku schytalo, az na jednu prriehlbinu na kapote a pokazeny spinac brzdovych svetiel je cele 😅 . Mohla z neho ostat len placka, stastie ze tadial nikto nesiel vtedy. Som sa inac zlakla. Pol strechy mame vo dvore a pol na hlavnej ceste. Skosilo nam lipy na dvore jak travu. Lutujem tych ludi z najvyssieho poschodia, kt. museli ist spat k rodine. Popadali kominy, a ze to hore na streche vyzera tak, ze to este spadne. Inak mali sme uplne novu strechu, minuly rok ju robili 😔 . Ludia co nemali plastove okna zasklievaju, brr 😖 .

kika13
10. júl 2007

domeenika: kamoska rodila prvykrat v Ha, inak mal tazky porod, prestahovala sa ale blizko Bojnic, tak vybavili po znamosti toho pana G. co pisala dobromila, ze ten bol este ako tak, a teraz si bucha hlava, ze bola taka blba, je totalne sklamana z toho pristupu tam a nadava si, ze jaka je blba, ze nesla zase do Ha. Vsetci nadavaju na tie Bojnice, teda skoro vsetci, az na mensie vynimky a ti zabudli povedat, ze polka z nich to ma vybavene. 😝
Tiez ze jej na sone nepovedal nic, bola nahnevana riadne.

stanka7
10. júl 2007

ahojte bebek mne už malá spí raz za deň.Ale neviem či je to dobré ked je ešte taký štuplík. 😒 Včera v noci ked bola tá búrka malá plakala a nie ju ukľudniť musela som jej dať nurofen lebo neviem či sa jej netlačí vrchný zub bo jeden má už vonku a nechce otvoriť pusinu 😠 Malá si začala vrtať v nose je mi to také smiešne Lucia to nerobila 😀 Idem ju dať spinkať už sa blíži jej hodina caute. 😔

srdcko
10. júl 2007

baby, ja na bojnice nemozem povedat ani pol slova, nemala som vobec vybaveny porod a rodil ma primar a bolo uplne super...ale kazdy to ma inak? Nas Ado spal cez tu burku ako zabity, ale vcera doobeda, ked bola ta burka, sme sli akurat z obchodu 🙂 ado bol suchy, len ja som bola, ako keby ma hodili do bazena 😀

lenadka
11. júl 2007

kika a to byvas na morovne ze v dome/panelaku? Ked vam strechu zvalilo-hrozne!!! Mne len zahradu zrvnalo - kukuricu polku vyvalilo, som to vcera napravala, a lamentovala ako stara babka ze tolka skoda, uz sa jej klasky robia a ja zbpznujem kuku 😝

akurat vcera na obede som spominala na svoj porod sedela som sama, nuda...a prislo mi trochen zle, ked som si to znovu predstavila, aj ked neviem preco ked som to zazivala nezdalo sa mi to take hrozne, to skor teraz moja predstavivost s pohladu ineho je to asi horsie ako na vlastnej kozi /to mam s tych videi porodu tu z MK/ 😀

stani, vcera som bola u cukrarky Rybarovej v Kanianke, tam ti spravia oblatku na tortu aj s fotky dietata aj mi ich ukazovala, cena podla velkosti /od 25 Sk po 100Sk-ta je ale az moc velka nic viac sa potom na tortu nezmesti/ je to jedle nejak to skenuju do tlaciarne a maju specialnu farbu ktoru na to davaju ze sa moze papat... 😀 😝

paska
11. júl 2007

😅 kika no u nás som ani nepostrehla že fúka vietor 😕 som nevedela že to bolo až také zlé my sme s mangelom boli v tej burke na balkone a natačali sme si na video tie blesky

domeenika
11. júl 2007

a bol uz niekto z vas na 3D v prievidzi???

kika13
11. júl 2007

lenadka, byvam pri vezicke ten dvor oproti slovanu, vsak burka nebola az taka hrozna, len presiel nejaky vir, asi tu zli ludia byvaju, ked nam strechu zobralo 😅 . Pozeram z okna stromy nad banou tiez pokosilo. Prave som prisla od doktorky, vraj vsetko pripravene v brusku, len cakat kedy to zacne, tak cakame 🙂 .

kika13
11. júl 2007

je to tehlak, nie panelak 😀 😀

paska
11. júl 2007

odkedy je v pd 3d? 😕 škoda že nebolo ked som bola tehu ☹

domeenika
11. júl 2007

nie je to tu dlho. ma to doktor hudec.. niekde pri poliklinike nejaka budova.. este som tam nebola ale uz som objednana

kika13
11. júl 2007

Ja som pocula ze 3D kupila aj Ha, ale ze este na nom nerobia, neviem co je na tom pravdy, ale je dobre, ze sa rozvija konkurencia, aspon zato nebudu chciet take strasne prachy.

stanka7
11. júl 2007

ahojte Lenadka uf ja nebudem až do Kanianky behať stačí mi voľáky aj z marketu ale dík dobre vedieť 😀 Baby to fakt je aj tu už 3d?Júúúj škoda že to nemali skôr. ☹ dobrú nôcku.

lenadka
12. júl 2007

Stani ak mi das foto malej tak ti tam mozem zabehnut 😉

lenadka
12. júl 2007

ved z Bojnic to mam jedna dve 😀

kika ved si mi uz pisala ze pri vezicke ale ja som hlava derava-prepaac🙂
to 3D ma potesilo 😀

paska
12. júl 2007

ahojte ja len kuk na kiku či nerodí 😕
kikaaaaaaaaaaa nerodíš? 😀 😉

kika13
12. júl 2007

paska stale nic, aktivne ho prehovaram 🙂 , drzi sa ma ako kliestik 😀 😀

lenadka
12. júl 2007

kika ved mas este par dni cas🙂 este si vyloz nohy, citaj, pozeraj telku, papaj o dusu cokolvek bez ohladu na to ze kojis, urob si veget a vyspi sa ak sa ti da, ked sa narodi budes mat o zabavu postarane 😉

stanka7
12. júl 2007

Ahojte Lenadka dala si mi chrobáka do hlavy 😀 A ty si si tiež dala robiť taký obrázok?Teraz špekulujem lebo budem robiť tortu pre obe dievčatá naraz či by sa tam zmestili dve fotky jedna Luckina a druhá malej alebo by bolo lepšie kde by boli spolu na jednom foto.Oslavu chcem robiť 3.8 bo svokor ide na liečenie a príde až v septembri tak preto skôr. 😅 Teraz obzerám fotky porad čo robiť.Kika neboj bude to cobidub 😉

qetinka
12. júl 2007

ahojte baby...tiež som z Prievidze...chcem sa opýtat odkial viete že je v Pd 3D sono?ak je tak odkedy a kde sa robi???dik za odpoved.

lenadka
12. júl 2007

stani, podla toho aku velku budes robit tu tortu, si tusim spominala ze veeliku, ved najdi nejake pekne fotky, rozmysli si velkost torty a potom zavolam tej cukrarke ze sa dovalim, nech ona poradi 😀 ale asi by bolo krajsie keby su na jednej spolu, taka pekna sesterska 🙂

lenadka
12. júl 2007

qetinka, ja som o tom 1x pocula teraz od domeeniky-ma prispevok vyssie 😉

lenadka
12. júl 2007

stani, ked budem malej robit tortu, tiez si dam spravit taku oblatku, ja som sa to az teraz dozvedela, lebo som sa vsade pytala, kvoli tebe a vyslo s nej ze oni robia oblatky aj s fotiek🙂

qetinka
12. júl 2007

nevidim pre oči 🙂 dik,pojdem to omrknuť,zistim,šla by som snad nepyta prehnane vela...a toho dr.poznam z nemocnice...šikovny.

kika13
12. júl 2007

lenadka, ved ja viem ze mam cas, len som dnes strasne nervozna 😖 , neviem preco 😕 , qetinka skus poprosit domeeniku o kontakt, ked sa uz objednavala, domeenika a kolko tam za to pytaju, mam este nejake kamosky co cakaju babatka diky

kika13
12. júl 2007

qetinka a kedy cakas mimi 😨 , a ozaj vitaj medzi nami 😀 😀

qetinka
12. júl 2007

dakujem 🙂 čakam 1.januara...ale myslim si že to bude skor,však uvidim 😉

lenadka
12. júl 2007

quetinka, dufam ze budes aj dalej pisat-sa tesim, ak sa narodi v januari super!!!Aj ja mam januarove babo uz take prerastene sice, ale je a pisem si aj v januarovkach II 😀

lenadka
12. júl 2007

januarovky ale 2007, lebo su u aj 2008-micky kam patris 😀

domeenika
12. júl 2007

baby tak to 3d sono robia spolu aj so 4d.. plati sa 2000 ale ak je babatko zle otocene alebo nevidiet presne co sa ockava tak je to menej.. no a co sa tyka fotiek a nahravky tak to som sa nepytala.. uvidim a napisem ked pridem odtial.. robi to doktor Hudec.. niekde pri poliklinike, nejaka budova. vola sa to GYNFEREA a kontakt je 046/5433220

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre