Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
23. júl 2007

ahojte...ja sa poberiem na vikend prec a kika13 porodi 😀 ...keby som to vedela, idem skorej, aby sa nemusela gulat v tom teple....

kika13+tato kika13 gratulujem... nech ste zdravi...idem kuknut foto

srdcko
23. júl 2007

je kraaasny...naozaj krasny, rozkosny.... 🙂

lenadka
24. júl 2007

kika fratulujeeem uz aj osobne 😀
pasi dik ze si zamna pozdravila, ked som nemohla ist na net.
samko nech pekne rastie a mamina ma dost mliecka dobuckeho aby brusko nebolelo. Pozdravujem aj ocina kikusa-staraj sa teraz pekne o nich kym sa mamina zotavi 😉
Baby ja neviem po porode som bola grogy este 2 mesiace, ale mne muz doma nezostal, chodil na tyzdnofky a tak som potrebovala pomoc-aspon 1 tyzden. 😖

srdcko
24. júl 2007

ja som bola doma sama, nas tato nusel hned na druhy den do prace, tak sme sa premotali sami, do obchodu sme sli,mal 6 dni...a dalo sa to uplne v pohode...teraz ked tak rozmyslal, ako som to vlastne zvladala, v noci hore, cez den hore, ale ked musis, tak musis 🙂 aspon sme taka samostatna jednotka, teda dvojka 🙂

paska
24. júl 2007

srdcko čaf 😉 ja to zvládam sama aj s dvomi 😀 ale musím priznať že mi niekedy prepína 😅

stanka7
24. júl 2007

Ahojte 😎 Malú preháňa ako lindu ☹ Nie často raz za deň srdcko čo malý papal ked ho peháňalo?Asi sú to zuby lebo večer mi reve ako kubko. ☹ Je mrzutá ryžu som jej dávala po dva dni a nič. 😒 Pasi mne prepína furt 😀

lenadka
24. júl 2007

srdcko, pasi, ved vy ste superzeny!!🙂
ja neviem asi to bude tymi kliestami, mna secko taaaak bolelo, ze som od bolesti spavat nemohla / v porodnici som mozno za cely cas naspala za jednu noc a nechceli mi nic proti bolesti dat /😢 , o sedeni ani nehovorim a stale sa mi tocila hlava, bola som bleda ako kefir a na odpadnutie, normalne ked som isla s podrodnice som sa skoro zrolovala 🙄...potom mi moja obvodna predpisala mega davky zeleza a polepsilo sa mi 🙂

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srdcko
24. júl 2007

lenadka, ked si daco sama spravis, aspon si to spravis poriadne a hlavne podla seba tiez ti to potom nikto nevycita 🙂 my ludia sme uz taki, nieco za nieco ☹

srdcko
24. júl 2007

stanka7, ja som malemu zarabala susene mlieko do ryz.vyvaru , pil len caj a ten vyvar a ryzu, ked to nebolo take zle, tak som mu davala aj suchy rozok a potom sa to zhorsdilo, tak bol cisto len na tom vyvare a aj schudol, zevraj, ale teraz ma zase taaaky pupcisko 🙂 to ma mala asi zo zubov, aj nam uz vysla stolicka a dalsia sa tlaci

srdcko
24. júl 2007

paska, mne z toho tiez dakedy prepina, vtedy sa ma moj spina, ze kedy sa rozvadzame 😀 je totiz jediny, na koho mozem vrcat 😀

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srdcko
25. júl 2007

lenadka, ale mozme si zato sami, ten moj, ked sme spolu zacali chodit si sam pral, robil desiatu..tak ako dobra frajerka, som si ho rozmaznala, desiatu mu robum ja e ked mu zabudnem dat keksik do roboty, tak ze ho nelubil...a ked ho nema dva dni po sebe na desiatu, tak vie, ze som nasrata 😀 ale zase, som rada, ze je taky aky je, ze mozem ist kam chcem, ako niektore zeny, len do roboty, do obchodu a varit. verime si a to je asi zaklad...

lenadka
25. júl 2007

srdcko, vidis o tom je to...s tou desiatou je to typicky priklad aj zo vsetkym, ked musia urobia to a ked nemusia nechaju vsetko na nas. Ani brvou nemihnu ked nestihame a sme kvoli tomu nervozen...No ked neikam chcem ist tak sa ho nepytam, poviem ze idem ze ma malu-ale to je velmi malo. Lebo radsej som ked sa ide "motat" na tu nasu stavbu storocia. Teror vo forme sprav si sam chystam ked sa prestahujeme do vlastneho 😎

srdcko
25. júl 2007

ja sa to chystam praktizovat, ked pojem do prace...idem sa mototat aj ja trosku s metlou

stanka7
25. júl 2007

Ahojte mne minule manžo šplechol že volakedy som ho chystala do práce a teraz nič ale som mu dala môj milý už máme dve deti nevšimol si si? 😀 Ale nieje s ním problém nachystá sa sám aj ked si občas niečo zabudne doma 😀 Leni vari sa potom aj ten tvoj zbadá 🙂 Srdcko dnes malú zatiaľ neprešvihlo ale tiež si myslím že to budú zuby. 😠 Teraz si číta knihu a voľačo si bľaboce ale ja jej nerozumiem. 😅

kika13
25. júl 2007

Ahojte kočky, hlasim prichod z porodnice, dakujem za blahozelania, ste zlate. Inak vsetko v poriadku, akurat mliecko odsavame a tak papame, lebo Samko netaha, ale len dudka a hryzie maminku. Musim povedat, ze som absolutne netusila, co je porod a ze som taka histerka a budem aj vyvadzat, potom som zistila, ze som nevyvadzala sama, ale kazda jedna po druhej, stastie ze to netrvalo dlho. Nebyt mojho manzela, tak uz by som bola asi uplne prepnuta z tej bolesti, ale uz je dobre 😀 . A vy co mate nove?

paska
25. júl 2007

aojte 😀
kika si kričala? 😀 no a čo ved oni su zvyknutý 😀
ja som nekričala len som trošku nadávala 😅 že nech už so mnou dačo robia inak som bola slušná 😀 ale aj tak si nejako skoro doma 😕
aj si pozašívaná?

kika13
25. júl 2007

Moj hovori, ze som moc nekricala, a ze som hovorila aj nejake vtipne veci, sa smiali na mne primar so sestrickou. Uz som mala ist tlacit a primara nikde, tak som sa opytala, ci vobec pride 😅 , tak mu to sestricka bonzla potom. Pozasivana som slusne, sedim na pol zadku na vankusi 😒 , ale uz boli menej, len tak taha.

paska
25. júl 2007

juj 😖 to je nepríjemné ja som bola takto pozošívaná pri siske 😅 ale pri andrejkovi ani steh 😀
ale primár je dobrý taký mladý 😉

lenadka
26. júl 2007

mlady primar? ja som este pri Borkovi rodila...ten mlady mi asi sono robil nedavno-sympos 😀 😝

srdcko
26. júl 2007

kika13, hlavne nekychaj...ja som mala asi 3-5 stehov a este v nemocnici som si kychla a aby som maleho nezobudila, zapchala som si nos, daco strasne....a ako spinkate cez v noci?

paska
26. júl 2007

😅 srdcko 😀

leni no ten má asi tolko čo mi 😉 žééé? 😀

paska
26. júl 2007

aaaaaaaaaa to čo som napísala 😅
my malo byť 😅 😅 😅 😨

stanka7
26. júl 2007

Ahojte tak už ste doma. Tak primár ťa zošíval ja na neho nemám dobré spomienky bo pri Lucii v HA len začínal to prišiel len ako dokino a mňa tak posťahoval že som si nemohla sadnúť poriadne polroka.Ináč fešný.Potom tuším odišiel do BA a vrátil sa odtiaľ zase sem.Pri druhej ma zošíval Kesegy či ako sa volá ale lepšie mi bolo len možno týždeň trochu bolelo ale v poho.Máš dosť mliečka? 😅

kika13
26. júl 2007

ahojte, velmi nestiham, lebo moj isiel na cesty a ja som este ako spomaleny film. Primar riadny pohodak, ma asi 35rokov, ten by si k porodu daj aj kafe doniest, taka pohoda pre neho. Mliecko sa pekne rozbehlo, ale len vdaka odsavaniu, ale budeme skusat dalej, ci nezacne tahat poriadne sam, zatial sa len zabaval a dudkal, ked neratam, ze si par krat potiahol a zase nic a jeduje sa pri tom strasne, ze mu to nejde. Prva noc doma super, kazde tri hodky sa najedol, pokakal a spali sme dalej 😀 .A vy co porabate?

srdcko
26. júl 2007

my sme dneska utekali na pohotovost, lebo Ado mal horucku 39,5, ale uz je v poho, moce sa mi a stala klavesy 😠 ale strasny den, bola som v novakoch, tam sa mi hrialo auto, som stala asi krat, potom som bola na bastre daco zobrat a uz som nenastartovala, musel prist kamos ma nastartovat cez kable a celu cestu domov mi svietilo prehrievanie, ale dosla som domov...a akoby to nestacilo, ako sme sli k doktorke, odtrhli sme vyfuk 😅 a to zajtra ideme do CR na STK....asi si kupim antistresovu supravu 🙂
kika13, ani mne nechcel ado chytit, sme sa len trapili a kojila som mozno 3 tyzdne, len co mi vysal moje dvojky na jednotky...ale ja hovorim, ze som po ocovi 😀

srdcko
26. júl 2007

ale ked vyhram na sportke, postavime dom a kupime si Vectru a zostanu "dake drobne", dam si spravit moje dvojky 😀 😀 potom vas vsetky pozvem na kafco 😀 😀

paska
26. júl 2007

srdcko a ja keby som vyhrala dam si 5 zmenšiť na 3 😀 a potom by sme išli niekde na muziku 😀 všetky 😀

paska
27. júl 2007

čo jéééé? 😕 kde ste?
lenadka a ty si kde? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre