Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
27. júl 2007

paska, ja potom teda tie dve cisla od teba kupim 😀 😀 dneska sme mali behacky, upratovacky a vyvaracky, zajtra hura na dovolenku, majte sa pekne, Samko nech pekne papa a dobre v noci spinka...ozvem sa o tyzden..papa

stanka7
27. júl 2007

Srdcko peknú dovolenku aj počasíčko ahojte. 😎 Lenadka čo máš volno?

kika13
28. júl 2007

Ahojte velmi nestiham, vcera som sa este necitila moc dobre, mam priserne hemoroidy 😝 , dnes uz trosku lepsie, tak som tu na skok. V noci papame skoro kazde dve a pol hodinky, ale vobec neplace, len sa prebalime, napapame a buvame, Samko je velmi dobry a zlaty, tak sa tesime 😀 😀 😀 .

paska
28. júl 2007

ajojte
kika tak sa drž a spi kedy sa dá 😉 a s tými hemeroidmi 😖 to poznám no nechcem strašiť ale na wc som chodila s plačom pol roka 😒

stanka7
28. júl 2007

Ahojte kika na tie hemeroidy dostať masť alebo čípky v lekárni.Ja som mala FACTU masť.Určite sú aj iné.Pri Lucke som mala s tým problémy ale pri Paulínke som už vedela čo ma čaká tak som sa nachystala dopredu. 😀 Ináč používala som aj masť na to zošívanie Contractubex gel dala som si to predpísať gyngošovi lebo mňa jazva bolela a ťahala pol roka.Dobrú noc.

mimonenka1
28. júl 2007

Ahojte.

kika, aj my sme takí dobručkí, v noci papkáme väčšinou len raz okolo tretej, ale dvakrát sme mali takú noc, že sme vstávali každú hodinu, ale Miriamka nie je veľmi hlučná, len mrnkaním dáva najavo, že niečo chce. Lekárka nám poradila, aby sme ju zatiaľ v noci neprebaľovali a pri kojení sa s ňou nerozprávali, kým si nevytvorí režim. Zatiaľ to funguje a nemáme kvôli nočnému neprebalovaniu zaparenú riťku.

kika13
29. júl 2007

Ahojte, nas permoník prave zaspal, tak oddychujem. Tuto noc sme nemali ktovieaku, vsak si este len zvykame na nove prostredie, ani za svet nevedel v noci zaspat. Inak neplakal, len sa mrvil stale. Stale ho natieram, ale strasne sa mu supe koza, skoro vsade, poradte, cim natierat kočky.

Mimonenka, chcem ta o nieco poprosit, moja byvala kolegynka, bude rodit asi o mesiac aj nieco v Bojniciach a musi ist na cisarsky, je nestastna z toho, mysli si ze ju budu uspavat, ze sa to uz teraz neuspava?, len od pasa dole ci ako. Mozem jej povedat, ze ak bude chciet vediet viac, nech ti posle IP? dakujem

dobromila
29. júl 2007

ahojte,
kika, teda Mata 😉, zo supania kozicky si nic nerob, to je u novorodencov bezne. Samko sa komplet osupe,postupne pocas tyzdna-dvoch a potom uz sa nebude. Natieranim mastickami to neovplyvnis.
Nas Benjaminko sa supal sice len na rucickach a nozickach, vlastne trosku aj na brusku,ale uz teraz je to za nami a mame nadhernu hebku pokozticku 😉

No a cisarsky sa dnes robi aj v lokalnom umrtveni - v spinalnej anesteze.

paska
30. júl 2007

kika infadolan masť 😉

dobromila
30. júl 2007

Baby, poznate gynekologa Gaza v Prievidzi? Chodite k nemu niekto? Ako ste spokojne? Potrebujem sa niekam nahlasit a na neho som dostala odporucanie...

qetinka
30. júl 2007

ahoj dobromila..poznam toho gyndosa,ma na severe ambulanciu,chodim tam,spokojna som,sice je taky važny, vzdy,nikdy sa ani len naznakom neusmeje...ale už som si za tie roky zvykla 🙂 ked som bola 1x tehotna...čo sme sa veeelmi tešili tak zahlasil,že a "chcete to?"skoro ma na tej koze porazilo 🙂 no asi je zvyknuty že prevažuju v jeho praxi neželane tehotenstva.No čo.

kika13
30. júl 2007

Dnes sme boli u detskeho lekara, nasa lekarka este dovolenkuje, tak ju zastupuje taky stary 🙄 , namrzeny ujo. Takze porodna vaha 3500g, pri prepusteni z nemocky 3420g, dnes 3680g 🙂 😀 😀 , hlados nás asi zje, stale by papal.

kika13
30. júl 2007

paska kde mas fotku 😕 ?

dobromila
30. júl 2007

qetinka, dakujem za info. Aky je asi stary?

kika - wow, tak to je teda poriadny papkac!!! Moj maly pribral za styri tyzdne cca 450 gramov. No ale strasne casto kaka. Samko tiez po kazdom kojeni?

kika13
31. júl 2007

dobromila, kakame pred papanim, po papani, uz mam pocit ze stale 😀

lenadka
31. júl 2007

kika, tak ako mamina? Citam, ze uz si v tom pravom osiali krmenia a kakania 😀 😀 😀 😀 Mne sa mala tiez straaasne supala cela po narodeni a natierala som ju najskor infadolanom a potom mi dali taku mast-ondrejova mast-krasne levandulovo vonala, a na nej upozornenie ze nenatierat deti do 3 rokov a uz vobec nie na vacsiu cast koze a mala novorodenec! A natieraj celu-ale pomohla a nic jej s nej nebolo. Jej sa rucicky a nozicky trochu na rukach aj do krvy supali tak sme mali aj bactrodan-priti infekcii, ale to rychlo preslo nastastie.
Inak mala som dovcu od piatka do pondelka.
Pasi kde je foto?

stanka7
31. júl 2007

Ahojte Kika malý pekný papkáč hlavne že mu chutí.Mne sa decká tiež šupkali ale nie tak moc. Ja som len olejčekom potierala.Horšie my robilo problém že sa im robila kôrka vo vláskoch a nie sa toho zgabať.Obe mali dlhšie vlásky musela som ich ostrihať na krátko aby som to mohla vyčesať.Teraz mám už pokoj. 😀 Pasi čo si u fotografa? 😀

lenadka
31. júl 2007

stani, tak sme sa tu zisli...a kde mala chytila anginu?

stanka7
31. júl 2007

Ahojte Leni asi v nedeľu sme boli na Počúvadle aj sa kúpať aj poobzerať a takto to dopadlo ☹ Snažím sa krpca izolovať od nej dúfam že to nedostane. 😒

kkatrina
31. júl 2007

ahojte babenky, pripájam sa na forum Pd - ďakujem Maťka za upozornenie. Ja som ten šťastlivec, ktorého čaká pravdepodobne cisarák. Termín mám koncom septembra, ale som zvedavá ako to vypáli, keďže prvý Jakubko sa mi narodil v 36. tt. Maťka teraz ma ešte napadlo, keď som si prečítala o tom šúpaní Samka skús si v lekárni kúpiť EXCIPIAL - je to aj na predpis, Kubkovi to pomáha aj pri ekzemoch.
Nadnes toľko teším sa zajtra na nejaký pokec.

kika13
1. aug 2007

ahojte, vitam Katku medzi nami, kazdy prirastok potesi 😀 , dnes sme boli v noci vyse dvoch hodin hore, mlady sa strááásne jedoval 😠 a neviem preco, tak sme sa pri nom trosku vystriedali a potom konecne zaspal. Samka uz natieram olivovym olejcekom a pomaha to 🙂 ,inak vstavam teraz 😀 . Paska kde mas tu fotkúúú 😲 😲 😲 ?

kika13
1. aug 2007

a kkatrinka kde ma fotku? 😕

kkatrina
1. aug 2007

dobré ránko, aj ja som dnes vstala o 9.00 hod. Fotku nemám, lebo žiadna sa mi tam nezmestila. Opýtaj sa prosím ťa Vladka či sa to nejako nedá. Všetky forky mi majú od 1,5 MB do 2,9 MB. A ako ich zmestím na 700 KB? ☹

zzz
1. aug 2007

ahojte baby, ja som tiez prievidzanka a obcas sem chodim.... babo cakame v novembri...dufam,ze to rychlo ubehne, lebo by som ho mala najradsej uz pri sebe.... prajem vam krasny den...

zzz
1. aug 2007

dobromila, ohladne gaza, getinka ho presne vystihla... ja som k nemu chodila niekolko rokov, ale prave pred 2 tyzdnami som sa prehlasila k Hudecovi www.gynferea.sk, tam je to super a uplne neuveritelne mily pristup, ma aj 3D, prijemnu cakaren, ambulanciu... no proste take nove..nie ako gazo- interier a wc spred 20 rokov a pristup hroza...gazo ma ale strasne vela pacientiek a preto nic nestiha a odbavuje ako na beziacom pase, a cakanie u neho 3-4 hodiny 😖 a este vyhoda,ze hudec objednava presne na urcity cas...

kkatrina
1. aug 2007

Maťka už mám fotku aj taký malý albumček z dovolenky na Orave tak urob kuk.
ZZZ nevieš prosím ťa či tam už ordinuje aj dr. kesegy? Ja by som sa chcela potom prehlásiť po pôrode k nemu.

kika13
1. aug 2007

óóó 😨 , tebe ale narastlo brusko od kedy sme sa nevideli, len tak dalej 😀 .Inak krasne fotky z Oravy, ten kraj mam rada, moj starky od tial pochadza z Oravskeho Podzamku, aj ja chcem í 😲 st na výlééét

stanka7
1. aug 2007

Ahojte kika čo ti v tom bráni?Vítam prírastky.A čo je s papulou?

lenadka
1. aug 2007

caute nove babenky🙂 vííítam vas...konecne sa to tu trosku rozkeca-snad🙂
kkatrina, aach jo ja som si pozrela tvoj albumik, maly je zlaty, ale nespominam si ze by som ta niekedy stretla fnuuk...no, ved uz si aj zo 3 roky tam pri Rudne vsak?

lenadka
1. aug 2007

stani ahoj, aj ja by som sla niekam na dovcu...pocuvaj to kto je u vas aktivny pri vymyslani vyletov? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre