Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

jesenka
27. nov 2007

paska nieeeeeee 😀 😀 😀

srdcko
27. nov 2007

ipeckuje?...to pouzivali nasi chlapci z triedy, ked sli dakam na zatah, ako isty p*ch 😀 😀

lenadka
28. nov 2007

caf pasi a spol s.r.o. 😀 srdcko 😀 😀 😀
paska tak kedy sa dohodneme? dnes mam pol dna dovcu...
baby informujem ze dnes v mateskom centre slniecko v Prievidzi je burza detskych hraciek od 9,00 - 18,00 ja pojdem kuknut okolo obeda 😉

lenadka
28. nov 2007

katka, ak by ti to vyhovovalo dnes by se sa teda relativne mohli s Luckou zastavit pozriet vas, poobede okolo piatej, pri krpatej sa presne neda povedat ze aj o piatej dorazime, lebo ona kazdu chvilu cosi obzera na ceste, ale budeme sa snazit o piatej vyrazit ak nemas iny program 😉

kkatrina
28. nov 2007

leni, maťka super fotky 😉

leni jasné že môžete prísť, to bude akurát aj Dávidko napapaný, takže by mal poslúchať 😀

lenadka
28. nov 2007

dooobre Katka tesim sa 🙂
inak co to tvoj maly spominal na zastavke ze chce klokanky? To nie su tuhe-stiplave cukriky??? Lebo aj moja len take -tik-taky, snehurky a ine mentolove cukriky, zje aj sladke ale za tymito jej srdco viac pisti aj zuvacky chce stiplave nie detske 😅

kkatrina
28. nov 2007

leni presne - mami ja cem tipavé žuvy, tipavé cukíky, kokanky 😀

srdcko
28. nov 2007

lenadka, super napad, asi zoberiem staremu auto a pojdeme s mladym oplieskat prachy 🙂

jesenka
28. nov 2007

leni, ta mala je podarena v tych okuliaroch, posobi tak dospelacky, podarena velkacka 🙂 kde ste chodili plavat s malou?

paska
28. nov 2007

ahojte 😀 leni si eče tu?

stanka7
28. nov 2007

Ahojte mali sme pokazený PC.No nakoniec som bola na tej plavárni aj ja aj malá 😒 Sprchy sú fúúúrt to isté ked sa pod to postavíš tak voda nejde.Malý bazén bol úplne prázdny tak sme sa tam čvachtali len mi ale malá sa triasla asi tá voda bola pre ňu studená a revala. ☹ Takže hodku som si tam odsedela s malou pokiaľ sa manžo s Luciou nevybláznili. 😵 Satne sú v poho len tie sprchy mi vadili. 😖 No ale bolo málo ľudí.Hlavne som sa bála aby mi baby neochoreli ale sú o.k. 😀 No tak skoro tam nepôjdem ked tam krpec plače. 😲

jesenka
28. nov 2007

stanka7, fakt vam isla studena voda??????? tak to som vazne prekvapena, myslela som ze nastali zmeny po mojej pozitivnej poslednej skusenosti, to je skodaaaa ☹ 😠

jesenka
28. nov 2007

kikaaaa, co je s tebou? ved ty si tu bola taka intenzivna spisovatelka, a niekde si sa vyparila. haloo?

kkatrina
29. nov 2007

čafte 🙂

včera sa mi to páčilo, také neplánované stretko TB 😀

inak hneď ako som prišla domov Dávidko sa prejavil 😒

Maťka ďakujem za tie vecičky, ten kabátik je super, aspoň mu nemusím obliekať 74 veľkosť, lebo čo mal súpravu do 3 mesiacov - tá mu je už dávno malá 😝

stanka7
29. nov 2007

Ahojte jesenka v malom bazéne bola určite studenšia voda ako vo veľkom.Mne to nevadilo ani tej staršej dcére ale malá sa triasla ako osika. 😖 No a sprchy to sa mi tam tiež nepáčilo z tade išla teplá voda ale akosi sa to nechcelo rozbehnúť ked si sa pod to postavila. 😠 Tak moje pocity sú mínusové 😒

srdcko
30. nov 2007

baby, ako je v handlovej, poobede tam ide muz s malym, tak ako ho ma obliect? a ci zobrat sanky, alebo kociar 😀

kkatrina
30. nov 2007

srdcko ja som 5 km od Ha, je celkom ok, občas sneží, ale na sánky to ešte nie je 😀
včera bola poriadna zima oproti dneskajšku 😝

srdcko
30. nov 2007

vcera, no hej, ale ked svietilo poobede slniecko, bolo fajn, len ten podvecer, najradsej nejst vobec nikam 🙂

paska
30. nov 2007

hnusne 😒

srdcko
30. nov 2007

ja chcem leto 🙂 alebo nech je sneh, to potom nie je az taka zima, ked napadne sniezik a svieti slniecko 🙂

paska
30. nov 2007

ja nechcem sneh to jehrozné na tých cestách 😒 sa na banskej skrižil kamion predomnou 😖

srdcko
30. nov 2007

inak to je strasne, aj my sme sli rano do roboty s koleginou, a pred nami sa smyklo autobusu, ale vyrovnal ..nastastie... ale ani som nevidela, ze by cestari chodili 😠

stanka7
30. nov 2007

Ahojte baby my sme zase choré. ☹ Vlastne malá.Dnes som bola u doktorky a navrhla mi aby sme dali preočkovať staršiu dcéru proti pneumokokom.Teraz to hradí všeobecná.Zrejme je bacilonosička aj ked bola v troch rokoch očkovaná povinne. 😢 Keby som však dala očkovať malú tam ma to vyjde tri tisíc.Býva každý mesiac chorá a už mi to lezie na nervy 😖 Tak dúfam že ked dáme Luciu preočkovať bude to lepšie.

ewelinapd
1. dec 2007

ahojte. dnes som to tu objavila 🙂 super stranka

kika13
1. dec 2007

ahojte, ahoj ewelina 😀

bebek
1. dec 2007

Ahojte, stanka7, dik za info o tej handlovej, asi teda dame prednost bojniciam.
Ja mam tiez hrozne rada sneh, ale, ked mam sadnut za volant, tak pomooc.ozaj neviete, ako sa ma papula?nestretavate ju?
Ewelina ahoj, si priamo z PD?

kika13
1. dec 2007

jesenka dufam, ze ste po mne nevyhlasili patranie 😀 , boli sme u nasich, lebo polovicka sla oslavovat koniec roka na Kysuce, firemny vecierok. Som fest rozladena a smutime cela rodina, lebo v pondelok sme si kupili nase vysnene auticko a vcera na parkovisku na Kysuciach nejaky dobrak nacuval priamo do nasho noveho auta ☹ a usiel 😠 , rozbil nam cely predok hajzel, ale bola tam kamera, tak sa modlim aby ho čapli, lebo inak to budeme vsetko platit my. Keby ho chytim, tak asi zivy neodide 😠 😠 😠 . Ja tu citam niekedy aj tri krat za den a nenapisem nic, mam nejake take blbe obdobie čičo 😅 .

kika13
1. dec 2007

ja vzdy obzeram ci papulu niekde neuvidim v ha, ale zatial sa mi nepostastilo 😒

danulka2
1. dec 2007

ahojte,ale nas tu je 😀 Som tu nova,ale uz sa aj poslusne hlasim 😵 .

stanka7
1. dec 2007

Ahojte kde ste všetci čo už pečiete? 😀 kika tak to je fakt poriadna smola ale tiež dúfam že toho blba kamera odhalí.Mám tiež voľáku depku malá je chorá ocinko išiel na akciu a vonku je škaredóóó.Dúfam že sa máte lepšie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre