Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
16. okt 2007

čo si oné? 😀

kika13
16. okt 2007

ha ha ha 😀

kika13
16. okt 2007

mangel prisiel, bol na cestach, tak sme sa museli zvitat 😀

paska
16. okt 2007

ja budem hahaha robiť až zajtra 😀

kika13
16. okt 2007

ides sa zajtra liecit, spravne som to pochopila? 😀

paska
16. okt 2007

spravne 😉 😀 budem sa potiiiiiiiiiiiť a potiiiiiiiiiť 😀

kika13
16. okt 2007

😀 😀 😀

lenadka
17. okt 2007

cafte baby 🙂
pasi hod foto tej deky 😉
kika, kedy sa nazivo uvidime??? Neviem mozno niekedy poobede dobehnem do Handlovej ked sa dohodneme na prochadzku 😉 ale az ked posunu cas, bo uz byva strasne tma rychlo 😖 a tento tyzden nemozem, dnes perem ked pridem, zajtra to zehlim a v piatok sa chystam na Rematu 😀 😵

paska
17. okt 2007

leni včul v nej spí a kiku som ohlásila nech ide s nami na rematu tak vari príde aj s kikom 😀

kkatrina
17. okt 2007

ahoj, konečne mám trošku času

Maťka super nová fotka 😀 a nám je to jedno či ten posledný júnový alebo v júli, ja si myslím že už bude po štátniciach ale ako sa dohodneme všetci, aby to každému vyhovovalo 😉

Leni neviem kedy tam pridám tie fotky lebo nestíham, robila som Vladkovi účto a píšem diplomovku a okrem toho Dávidko akosi neposlúcha ☹

Pasi aj ja mám novú španielsku deku, takú čo sa dá prestaviť na fusak. Inak ak by ste niekto ešte chceli tak: www.deky.sk
sú tam všetky vzory a viem to vybaviť so zľavou 😀

paska
17. okt 2007

KATI aj ja som chcela tu fusakovu ale je to malé už pre nás

paska
17. okt 2007
kkatrina
17. okt 2007

pasi ale veď keď ju zložíš tak , že tam dáš ručičky aj nožičky, mne pripadá dosť veľká - alebo nie?

kkatrina
17. okt 2007

http://www.deky.sk/data.php?rref=6101&page=b my máme pasi tú bledo žltú

stanka_11
17. okt 2007

Matka, vy ste uz boli na sone noziciek? Ak ano, tak ako stary bol Samko?

kkatrina
17. okt 2007

Stani ako sa poslúchate? My úplná katastrofa, ale nechcem ani písať, aby to nebolo ešte horšie ☹

kika13
17. okt 2007

Stanka mal asi 3 tyzdne, alebo mesiac uz presne neviem. Robi to dr.Oulehle v PD, mozno ho aj poznas chodil k nam do prace. Vas este neposlali na sono?, my ideme o mesiac zase. V piatok ti dam vediet, ze kedy prideme poslem sms, aj prezvonim ked pojdeme z domu 😉 .

kkatrina
17. okt 2007

Maťka ak sa bude Vladkovi chcieť nech mi prezvoní buď teraz alebo potom okolo deviatej

kika13
17. okt 2007

kati este je nacestach, ked pride poviem mu nech sa ti okolo deviatej ozve, isiel na Kysuce

kkatrina
17. okt 2007

ok, lebo neviem či mám pre neho dobré alebo zlé správy 😀

kika13
17. okt 2007

nestras 😖

paska
17. okt 2007

no zase ma INU 😀

paska
17. okt 2007

fotku 😀

stanka_11
17. okt 2007

My sme boli dnes v pohode.Ziadne velke place aj mala co-to pospala. Vcera to bolo horsie. Bolelo brusko, pravdepodobne som zjedla nieco, co Vande nepasovalo. Este sme jej v piatok davali nausnicky a usko sa jej zapalilo. Takze tato kombinacia priniesla vcera svoje ovocie.

stanka_11
17. okt 2007

Na sone sme este neboli. Zajtra zavolam doktorke preco nas neposlala.

kika13
17. okt 2007

nas dnes vynimocne vyvadzal, cakal ocka a ten este stale nedorazil domov, tiez som asi nieco zjedla, lebo grcka ked sa naje a dost vela ☹

kika13
17. okt 2007

pasi a ktora sa ti paci 😕 😀 😀

kika13
17. okt 2007

stanka musela ta vasa doktorka nato zabudnut 😠 , nas tam poslala hned ako sme k nej sli z porodnice, mala dva tyzdne dovolenku a potom hned sme tam sli, tak preto my to vychadza, ze tri tyzdne mal, ale nevadi to az tak, uz dva tyzdne hore dole 😉

kika13
17. okt 2007

paska a co to auto? 😕 😕 😕

lenadka
18. okt 2007

kika mne sa pacila ta fotka s malym ale aj tato je pekna 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre