• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

20. novembra 2017 
@tibinka22 ja tiež bývam na zapotôčkoch a momentálne hľadáme väčší byt a chcela by som zostať len tu. Nie je to pravda, že sú tu samí starí ľudia, práveže je tu veľa detičiek a mladých ľudí. Je tu všetko pri ruke, obchody rieka,uniklinika, detský lekár, ihriská...
15. máj 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana08 -asi ťa poznám z videnia. no ak si to ty, tak tam, kde bývaš, je pravda, že je tam veeeľa detičiek a mladých rodín:slight_smile:))až mi je mojich krpcov ľúto, ked okolo prechádzam, že nebývame prave tam.tí by tam mali kamarátov.ale v paneláku,kde bývam ja, to nehrozí.
15. máj 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo macka si zmenila nick marcelkatt uz nepouziva ani nebude.
2. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko_z - a vies mi dat prosim Ta jej novy nick? Dakujem :slight_smile:
2. jún 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo no to neviem ci ti mozem dat pozriem ci je na fb a spytam sa jej
2. jún 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenonka na severe, pri potravinách. on nie je priamo detský, ale majú tam dobré veci a v stredu bývajú za polovicu :slight_smile:
6. jún 2011 o 21:09  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby caute, co je tu tak tichoo, ved vonku prsi, mokro tak to tu troska ozivit treba! :wink: co mate nove?
8. jún 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko_z gratulujem k polrocku, ale to leti, len nedavno sa narodila a uz aka slecna :slight_smile:
8. jún 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka ahoj dakujem no leti to neskutocne zas som si to miminko ani neuzila mozno pri tretom :wink: ale nie to uz ee. a ako sa dari?Vy budete mat coskoro rok uz aj chodi mala?
8. jún 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko_z Zatial chodi za rucky, co prilis nepraktizujem, skor mm a Lucka a babky :grinning: lebo ona potom tak chce chodit stale a to ja nemam kedy cely den, nech si 4nozkuje :slight_smile: a klasika idu zubky tak noci su horsie, uz jej ide 7-my :astonished: Lucka v jej veku mala 2 ks a rocna mala 4 :grinning:
A Lili ako zubky uz ma? Uz papa prikrm predpokladam, ako chuti jej?
8. jún 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka no my uz mame dva zuby vysli jej v 4-tom mesiaci a idu jej horne teraz pekne papa ona zje uplne vsetko kudky hrudky nema problem pol rozka scucne ako nic uplny opak Miska toho nadrapovalo do roka vsetko muselo byt nahladko :unamused:
8. jún 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafkte, prievidžanky, co nove?? my sa mame fajn, kusok od nas boli dnes vnoci tie povodne :confused: tak snad ku namto nepride, lebo v tom nasom bungalove budeme mat hned rychlokurz plavania... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2011 o 14:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katrin21 vies co aj ja pozeram ked zacne nova burka ze co zas bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: este nemame poriadok po vlanajsej povodni a ked by prisla dalsia asi ma svacne uz, uz sa modlim nech prestane prsat :sweat_smile:
8. jún 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby kde ste vsetky???? ti je ticho :astonished:
11. jún 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no volako tu viazne komunikacia :slight_smile:
12. jún 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jún 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jún 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qetinka dakujeeem :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
14. jún 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu, ale ked nikto nic, tak ani ja :grinning: , my sa mame postarom, Branko nam pribera rastie, vcera nas ockovali, tak sme troska teplotovali, ale snad uz je OK,
@monulik0209 no ako sa vam vodi? v maji sme boli v DNV u ocina, aj som bola na vychadzke, tak som poskulovala po kocikoch a maminach, ale teba som asi nevidela, bola som aj na obhliadkovej jazde autom so starsim, uspavala som ho v autosedacke a aj sa mi to podarilo :grinning:
14. jún 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako no si mohla napisat,asik sme sa volako minuly,lebo s malou chodim aj 2x denne von vzdy po 2 hodky,nikeedy aj viac.....nabuduce mi napis a pojdeme sa prechadzat..... kedy asik tak planujete dalsiu navstevu??? nasa mala sa ma fajn,na bududci tyzden nas caka dalsie ockovanie
14. jún 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako uz ma ja nejaky zubok?, kolko vazi? chuti mu papat? A Petko co hovori na braceka? neziarli?
14. jún 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka zubok nemame, vazi 8080 a papa no viem, ze papaju aj viac , ale aj menej, al myslim, ze mu chuti
14. jún 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako jeej nasa vazila pred tyzdnom 8200 a je o kolko starsia, pekne rastie :slight_smile: no zubov mame uz 8 ks
14. jún 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka je baba, tak si drzi liniu :wink: ? branko pribral za 5 tyzdnov 600 gr, co nie je moc, on si to nadbehol tak do 4 mesiacov, vtedy priberal fakt riadne, potom rapidne menej za dva mesiace len 350 gr, tak som musela pridaz okrem kojenia zeleninu, masko atd uz zase lepsie pribera...zubok v nedohladne, ale aj starsiemu vysiel az v 8 mes. ale potom mu isiel jeden za druhym, asi aj Branko bude na tom podobne :slight_smile:
14. jún 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, spýtam sa aj tu: šli ste niektorá rodiť do Bojníc s pôrodným plánom a ako sa k tomu postavil personál? Dík
16. jún 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, prepacte, ze som vam sem vpadla. Ale planujeme ist na par dni do Bojnic, tak sa chcem spytat. v akom stave je kupalisko Cajka, ci sa tam oplati ist s 10-mesacnym drobcom. Alebo by bolo vhodnejsie ist do kupelov, je tam vhodny bazen aj pre male deticky?
17. jún 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapanik a už začala sezóna? pokiaľ viem tak čajka bola vždy v dobrom stave
17. jún 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapanik do kupelov ta s krpcom nepustia, jedine do janovho bazenu a to je o nicom...cajka je podla mna tiez uz za zenitom...vraj planuju rekonstruciu, to som zvedava...
17. jún 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cajka sa uz v rekonštrukcii...do zaciatku sezony to maju stihnuť...podla obrazkov to vypada dobreeee :slight_smile: :wink:
18. jún 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ja som tu nova.neviem ako to tu na tychto forach byva.koncom jula mam termin.
18. jún 2011 o 17:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok