Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

selina.liana
16. júl 2009

Livi dame niekedy Kafe???

livia1
16. júl 2009

no dnes som už mala aj ked niekedy dám aj dve za deň. ja mám najradšej presso s mliečkom maressi. môžeme sa dohodnúť kedy kolvek 😉 .mne to je v podstate jedno,pokiaľ som ešte celá. 😀 . navrhni a uvidíme 😉

celin
16. júl 2009

ahojte baby neviete mi poradit ci sa da doktor nejak oficialne zajednat k porodu a kolko to asi stoji? chodim k hudecovi a zatial som sa ho nepytala a teraz je na dovolenke, tak ci s tym nemate niektora skusenost.
v cenniku som taku sluzbu nenasla. doteraz som nad tym nerozmyslala, ale cim blizsie je termin tym vacsia panika 😀

selina.liana
16. júl 2009

Cellin ja sommal huDeca vybaveneho a neviem o ziadnom cenniku ja z vlastnej iniciativy som mu dala za maximalnu spokojnost fakt bol super pri porode

selina.liana
16. júl 2009

Livi buduci tyzden od pondelka hoc kedy

livia1
16. júl 2009

selina ok budem rada 😀
celin ja som cennik tiež nikde nevidela, ale kamarátka je sesternica mifkovej a že ked sa dohodneš s nejakým doktorom tak sa platí 5000sk. 2000 doktorovi,3000 nemocnici. ja mám doktorku Mifkovú, vo štvrtok idem na poradňu,ale k Hudecovi lebo doktorka má dovolenku a tiež sa ho chcem na to opýtať, lebo Hudeca som mala aj pri prvom pôrode, aj ked som mala len viac menej na neho šťastie, lebo mu večer začala služba. Som zvedava, čo povie 😒

lucula73
16. júl 2009

ahojte,občas sem nakuknem... 😉

celin - je tu jedna tema o Hudecovi...choď na FORUM - potom na POROD a tam asi na tretej strane je téma Porodník dr.hudec,Bojnice./založila to butrus/....skús kuknúť,baby tam písali o tom....
ja tiež chodím Hudecovi,ešte neviem,čo spravím,ale mne je ešte zavčasu čosi riešiť...

držím ti palce... 😉

danulka2
16. júl 2009

ahojte, ja len tak priskocim na chvilocku 🙂

livia1
16. júl 2009

čo ste všetci pospali? 😒 . alebo od toho tepla nikto nevládze ťukať do klávesnice? 😒

danulka2
16. júl 2009

livi ja som doma sama s drobcom a ten po mne skace 😀 , tak sa mi horsie pise 😉

livia1
16. júl 2009

Ja ked si sadnem k počítaču tak hned aj môj syn sa chce hrať. takže sa len striedame. To teplo mi už ide dobre na nervy. som zvedavá aká bude zase tato noc. Dobrú noc a vidíme sa zajtra. 🙂 papa

molly28
16. júl 2009

Ahojte babule...no ja to tu dako nestiiiham...ale nie, vonku je úžasne tepluuučko tak naberáme aj so Soňulkou energiu...čítala som tu, že dáke stretko????nooooo.......nebolo by odveci, dat si jedno pol deci 😀 😀 😀

ono o týžden sa vráti aj Maťula z belgicka, takže myslím si, že ak to dáme dokopy ....rada príídem, bo minule som nebola, čo ma fakt štvalo ☹

vítam nové tváre - livia a selina.... 😀 😀 😀

danul a ako sa darí v práci????už si si zvykla, na ten iný denný kolobeh?

ok...idem buvať, bo rano vstávam a idem baliť veci - na víííkend odchádzame na východ, máme velku rodinnu akcion - babka mi oslavuje 85rokov a tetka 65rokov - takže budeme sa napchávať, napchávať a zabávať a zabávať

😀 😀 😀

tak sa zatial držte a užite si nastávajúceho víkendiiiku 😀 😀 😀

susika
16. júl 2009

ahojte. ja nemožem spať, tak tu ešte halabušim.

danulka, v tescu majú slivky, asi po ne behnem a vyskušam tvoj lekvár🙂))ešťe si dám na nos bradavicu a budem ako bosorka pri hrnci🙂))snád mi ten moj "krpaty" hrniec, inak najväčší, čo mám, bude stačiť🙂))možno 10 L?nemám odhad 😀

mne to teplo celkom vyhovuje, ale dnes bolo otrasne. zajtra sa vraciam do mesta,dojde nám konečne tatino, fuu,t ak som zvedavá, na to panelákové teplo.u nás je dnu hrozne, zateplený panelák a plastové okná, to by bolo ešte OK, mal by byť chlad,ale koli opitým a hlučným susedom sme ešte olepili aj stropy polystyrénom, tak to nejako vraccia teplo, je tam ako sauna. ale v zime to snád pomože, bývala tam hrozitánska zima, kedže celé tri poschodia nad nami nekurili a opilci nad nami majú prázny byt a aj bez podláh, všetko teplo nám unikalo preč.

selina - ani neviem, ako by som sa priblížila 😀 ja si už vlastne ani mená tých ludí tam nepamätám

livia1
17. júl 2009

Dobré ránko. 🙂 vyspinkané do ružova? 😀 . Ja som sa konečne vyspala,táto noc bola o trošku chladnejšia tak sa dalo.Keby si syn nepustil jetix a nebola tam rozprávka ktorú videl min. 50krát, možno by som eštespala, ibaže kedpočujem tie blbé reči v tých akože rozprávkach tak ma vykrúca. Už som rozmýšlala nad tým, že mu ten program dam do preč. 😠

celin
17. júl 2009

ahoj lucula,
dakujem za radu, ja este neviem naisto ci si doktora vybavim, alebo to necham na nahodu. dnes som bola v poradni a zatial ma dovolenku, neviem dokedy, tak uvidime ci to vobec stihneme 🙂
pocula som ze su vsetci porodnici v bojnociach v pohode, tak neviem

livia1
17. júl 2009

celin ja by som prijala keby mi bol pri pôrode Hudec, Mifková,Volman alebo ešte Lányi. K Mifkovej chodím Hudecmi bol aj pri prvom pôrode, Volman ma dva krát prijímal počas tohto tehu na oddelenie ked som mala problémy,,na šťastie len zo začiatku,, a aj o Lányím som počula, že je dobrý. S Durčenkom nemám dobrú skusenosť, on mi robil pred 7 rokmi upt a bol na mňa dosť sprostý ako keby mi to on platil. A o Kurillovi som tiež nič dobré nepočula. Snad budem mať šťastie ako pri prvom pôrode. 😒

selina.liana
17. júl 2009

Livi ja som mala rodit malu pri volmanovi mal SLUZBu ked ma prijmali , ale nA poslednu chvilu mi sestricka vybavila Lanyiho a super max spokojnost

livia1
17. júl 2009

dala som do albumu kočiar ktorý by som chcela kúpiť. Je úžasný,len dúfam,že drahý ho neofrfle. Za tri týždne pride dom takdúfam,že ho presvedčím. 😝

smily
17. júl 2009

Ahojte1 son tu nova 🙂
hudeca mozem len odporucit.. mala som ho aj pri prvom aj pri druhom porode a bol super... chodila som ku nemu aj na poradne... kamaratka co bola so mnou na rizikovom sa ho normalne opytala ci by nemohol byt pri porode a prisiel 9aj ked ona rodila o polnoci), stihol to len tak-tak 🙂 ..vobec ho nemala zaplateneho... Durcenka by som nechcela ani keby mi niekdo zaplatil... je to jeden nepriemny chlap, mam s nim dost zla skusenosti (z obodobia prveho tehotenstva....), lanyi je fajn aj vollman, Kurilla je taky trocha divny (aspon pre mna)

livia1
17. júl 2009

Hrozne teplo 😝 , ešte že zajtra a v nedelu ideme do novák na delfína. 😀 aspoň trochu sa ochladiť.
selina tuším som aj teba tam videla, ešte minulý rok ako tehotnu. 🙂

selina.liana
17. júl 2009

livia Minuly rok asi nie ale rok predtym som chodila ako tehula

lucijja
17. júl 2009

ahoj smily, vitaj medzi nami. 🙂

Co sa tyka porodnikov, ja chodim tiez k Hudecovi a chcela som ho mat pri porode, ale bolo mi blbe sa ho to na rovinu opytat, nevedela som ani ako sa to plati a ja som na taketo veci magor. 😀 Tak som to nechala na nahodu. Mna rodila taka mlada pani doktorka Benadikova a to bola uzasna. Mala som to (ne)stastie ze akurat bola velka vizita tak tam boli uuuplne vsetci doktori - Kurila, Mifkova, Vollman a dokonca aj primar Durcenka ktorym ma vsetci strasili. Ja ale musim povedat ze bol uplne super a nemozem povedat ani jedno krive slovo. Bol na mna mily, upokojoval ma, kontroloval uz ked som bola na vzdycharni takze fakt super. 🙂 Celkovo ma bojnice velmi milo prekvapili od doktorov cez sestricky az po sestricky na novorodeneckom ktore boli vsetky do jednej uzasne. Pre mna ako prvorodicku bolo babatko jedna velka neznama a vdaka nim som sa citila ista a v pohode. TAkze ja mozem Bojnice len vychvalit. 😉 Baby, ktore ste cakatelky drzim palce a prajem krasny zazitok. 😉

celin
17. júl 2009

ja tiez dufam, ze budem mat stastie na hudeca alebo mifkovu. aj ked teraz cez dovolenky neviem... ja som na primara pocula aj dobre aj zle. v 28 tt som mala problemy a on ma prijimal do nemocnice a bol na mna celkom mily, bola som dost vystrasena a praveze ma ukludnil. Kurilla sa mi zdal dost neprijemny, ale mali sme ho len na vizitach. ked ma prijimali tak sa sestricky rozhodovali ci ma prijmu s dg hroziaci potrat alebo predcasny porod a potom sa cudovali ci sa ich bojim ze mam taky vysoky tlak 🙂 a praveze primar ma ukludnil ze to nie je take hrozne. teda aj sestricky mi vysvetlili ze to nie ja take hrozne, ale ze musia dat nejaku diagnozu, ale ten prvotny sok tam bol, lebo som vobec necakala ze skoncim v nemocnici. takze neviem ked na primara viac nadavaju.
ja dufam ze budem mat stastie na mifkovu alebo hudeca, mozno sa ho aj spytam
ozaj ked spominate kupalisko, mozu sa tehotne kupat ? pocula som ze su nejake tampoy pre tehotne,je to pravda? je strasne teplo a rada by som sa tiez schladila a hlavne si zaplavala

livia1
17. júl 2009

selina tiež som nad tým rozmýšlala ale máš pravdu bolo to pred minulý rok. vlani sme v novákoch neboli, len na plážku a v Bulharsku.
celin o tamponoch pre tehule som nepočula. 😒 tehotné sa kúpať môžu dokonca im to je odporúčané pokiaľ niesi riziková. v takom prípade by som sa spýtala doky.

katuskapd
17. júl 2009

ahojte
smily vitaj, nejak sa to tu konecne rozbieha 😀

livia pekny kocik mas vybraty, dufam ze aj prakticky, bo ja mam pri jednom dietati uz 4 kocik 😅

baby myslim ze je jedno kto vas bude rodit, hlavne je byt pozitivne naladena, a zmierena so vsetkym, myslim s bolestou a tak, a este zobrat so sebou nejaku oporu. Ja som mala manzela a mozem len vynachvalit, akou oporou mi bol. tak tehulkam rychly a co najmenej bolestivy porod zelam 😉

o tamponoch som tiez nepocula, kupat by sa nemalo kvoli infekciam, tak neviem, ja by som osobne neriskovala 😒

lucijja
17. júl 2009

presne ako vravi katuska, aj mne bol moj muz velkou oporou pri porode.

Celin, v 36tt by som to asi s kupanim neriskovala, vtedy sa uz tehotna zena otvara a moze dostat nejaku infekciu. uz to tie 3-4 tt vydrz, potom ti uz tak teplo nebude. 😉

celin
17. júl 2009

caute,
teraz som nasla vo fore tehotenstvo temu kupalisko v tehotenstve a pisu tam o nejakych tamponoch pre tehotne, ale asi to fakt uz nebudem riskovat. uz to nejak dopotime do konca 🙂

livia1
17. júl 2009

Môj drahý bol tiež pri pôrode a musím povedať,že to bolo ovela lepšie ako keby som tam bola sama. Teraz robí v belgicku a príde až 8.8. chcela by som ho pri pôrode len dúfam, že to stihne. 😒 ked mi je teplo cez deň a aj v noci už by som to chcela mať za sebou. ale zas chcem aby bol pri mne kedsa malý narodí.a ešte musíme ísť na matriku vybaviť priezvisko.

ollako
17. júl 2009

Ahojte dlhsie som sa neukazala nejak malo casu mi ostava posledne dni 😝
vidim,ze je tu plno novych tvari 🙂 to je super 😉
lucijja pisala si o dalsom stretku, tak budem rada, ked sa uvidime aspon ti vratim tu plienocku co si mi pozicala 😉
my sme boli dnes na kardiologii, maly ma selest, ale nastastie nic vazne, ale o pol roka ideme znova..vraj ked uz bude bezkat, aby vedeli zhodnotit ako jeho srdiecko funguje pri fyzicke zatazi, teraz uz behame za rucicky 😀 tak to je umor 😝 uz nevladzem na chrbat...ale maleho to bavi a je vysmiaty tak to ma tesi...a najviac ho bavi chodit po schodoch parada 😅
celin ja som tiez kupalisko neriskovala, rodila som v septembri a viem si predstavi ake to je s tym brusiskom v takom teple,bola som opuchnuta nehorazne 🙄 normalne mi na lytkach ostali strie 😠 a to nehovorim o zadku 😝 😠

smily
17. júl 2009

ahojte,
ja som male obidve kocky cisarskym - prvu úrave kvoli primarovi - zevraj preeklampsia (ktoru ani jeden lekar okrme neho nepodtvrdil) a druhu som chcela mat normalne, aj pord bol rozbehnuty - kontrakcie kazdu minutu aj castejsie ale mala nie a nie ist dole - nakoniec sa urobili prietoky a uz to nebolo dobre tak rychlo na salu - nakoniec ked ju vybrali tak mala 4x omotanu pupocnu snuru okolo krku... takze by som ju neporodila....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre