Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
9. dec 2009

bubba môj kubko má 5 rokov - a si aspoň suseda a nemusíš už čakať 😀

Kati no tak to je dosť blbé, ja som stratila prehľad pretože tento rok na tej našej ulici zomrelo dosť ľudí tak som už nevedela ako to je... 😒 a ty si kde vyrastala? možno ťa aj naživo poznám alebo aspoň rodičov 😅

a to o tej jeho prvej žene - to som počula....ťažko to je .....aj dnes sa ešte dejú čudné veci a čo už potom v minulosti keď si chlapi navrávali že sú pánmi ľudstva 😝

dnes mám čudný deň a dostala som pracovnú ponuku o ktorej neviem čo sti myslieť 😕 a hlavne neviem čo spraviť.....ach jo , zase budem mať celé vianoce na rozmýšľanie.

katrin21
9. dec 2009

kkatrina:
no.. ved hejj... ale vsetci , co ju poznali, nam to hovorili....aj babky z dediny, ze julka kade chodila tade plakala... hrozne... nikdy som ju nepoznala, ale mam ju strasne rada.. mam k nej citovy vztah a k starkemu som ho nemala nikdy, dobre co? to asi hovori same za seba...

Ja som vyrastla v Cigli, a v Jalovci sme boli len raz na prazdniny, ked som mala ist do skoly.. stacilo... starka bola super, ale so starkym sa nedalo vydrzat... a ved ani spat sme nemali kde... ale mam na to dobre spomienky.. pamatam si, ze som sa chodila hravat za jedným dievactkom, co byvalo v prvom dome za strekou, za rampami, ale tymi nie kde je stanica.... ale dneska neviem ani jej meno...ale bola som tam vtedy stale...alebo aj ona bola len na prazdninach? ja uz neviem... 😝

bubba
9. dec 2009

kkatrin a co je to za pracu ked musis tak moc dumat sak napis...inac ja by som uz asi brala hocico (len nie poradenstvo ja na to nie som....)

katrin21 kedy planujete svatbu?

katrin21
9. dec 2009

bud rok pred letom... koncom juna 🙂))) ale psssssst!

bubba
10. dec 2009

rok pred letom? 😅 teda netusim ze kery,ale hlavne ze bude 😉 tsim sa na fotky budes nadherna nevesta!!

katrin21
10. dec 2009

bubba: ty si sa co, zle vyspala??? chi chi... buduci rok pre letom!!! to je v juni ! 🙂) 2010 🙂) ale nikto to este nevie.. tak ticho ! 🤐

katrin21
10. dec 2009

sak kukni na mojej svadbe moj album...aj ked teda nie je to definitivne, skor iba prva skuska 🙂

kkatrina
10. dec 2009

Kati ak myslíš hneď pri rampách tak Monika sa volá 😉 iná tam nie je 😀

som v Ba na školení, bubba nemožem o tej práci napísat viac, lebo je to trosku tajné 😀 ale mozno by sa ti to pácilo, ak to bude aktuálne a realne napisem ti IP. Ale všetko sa to vykryštalizuje až v januari. 😉

katrin21
10. dec 2009

katrina: ja idem zase do Moraviec na sluzobku, az do zajtra poobedia,, tak budete mat doomna pokoj , cafteeeee!! 🙂)

moncicii2000
10. dec 2009

ahoojte ...

od utorka mame prvy zubok :D ... a to som zistila len nahodou ked som sa mu dotkla dasna .. mozno ho tam mal uz dlhsie :D ... konecne mame prvy sak uz v sobotu mame 9 mesiacov :D

dnes je velmi pekne sme uz boli dva kratt vonku a este sa raz chystame ... maly spal okolo 10tej a to okolo45 min a ted ani za svet nece .. teraz sa kotula na posteli idem za nim .. ahoojte 😉

bubba
10. dec 2009

kkatrina tajne??? a kua 😀 😀 napis mi aj ked to bude nerealne ja som zvedava uz len koli tomu ze e to tajne 😀

moncici gratulujem 😀

bubba
11. dec 2009

chuchuuuuuuuuu tu este nikto nebol???? 😎

danulka2
11. dec 2009

ahoj bubba 🙂 , ja az teraz mozem pisat, lebo sme s drobcom piekli vanilkove rohliky. Ale do vianoc ich asi vsetky pojem 😅 , take su dobre. Maly sulal o106 😀

kkatrina
11. dec 2009

ahoj aj ja som tu, len mám nejakú depku a nechce sa mi písať 😀

danulka2
11. dec 2009

kati z toho pocasia? To vytaca aj mna 😠 😝 . Baby uz mate nakupene darceky?

kkatrina
11. dec 2009

dani ja niečo mám a niečo idem ešte zajtra s manželom dokúpiť, urobíme si taký výlet sami bez detí 😀

a to počko je hrozné ale celkovo som taká znechutená 😝

piekli ste už niekto aj linecké? svokra že aby som to ešte nerobila, ale ja som už cez víkend chcela 😕

bubba máš IP 😉

danulka2
11. dec 2009

kati nic sa mu nestane,kludne ho upec, ked mas cas. Keby som nemala objednane, tak by som ho aj ja teraz piekla, lebo buduci vikend cely robim. Ale cez tyzden idem este robit rumove gulky a grilazky. A mozno si este nieco vymyslim. Maly rad pomaha v kuchyni.

moncicii2000
11. dec 2009

ahojte dnes ste pisali dajak pobiedne 😀 no ja som sa konecne dostala na net nejak sa malemu nechcelo spat .. doobeda spal 15 min a ted konecne zaspal uff ... mozno nam pojde dalsi zub .. ked je taky nesvoj .. no uvidime ..

katarina: kludne upec my ideme zajtra piect linecke a vanilkove rozky ... starka nam upiekla uz dnes strojcekove takze fajn .. rodicia boli v polsku tak tam nakupili 7 krabic vseliakych sucharov takze mi moc piect nejdeme ...

danulka: normalne si mi narobila chute na grilazky .. asi si ich vytvorim aj ja :D :D

danulka2
11. dec 2009

moncicii zajtra maju v kauflande akciu na salko, tak idem nakupovat 🙂 a hura na grilazky 😀

moncicii2000
11. dec 2009

danulka: ano? a kolko ze bude stat?? no to musim napisat segrinmu priatelovi nech kupi zo 2 kusy :D

bubba
11. dec 2009

neblaznite to som jedina lemra co na vianoce nic neupecie?no mozno si spravime zakusok aby bolo do coho dobnut ked budeme kukat vsetky vianocne "odrhovacky".... 😀 😀 😀 😀 ja mam kupene vsetko pod stromcek (uz aj strom nam zavadzia v obyvke) 😀 😀 len neviem co mam kupit svokrovcom kuaaaaaaaaaaaa 😅 to je hroze ked oni maju secko.tony oblecenia,pyzam,svetrov.....v kuchyni seeeeecko aj to co nepotrebuju,papuce,kabely,penazenky...proste no co budem hovorit... 😔 😔 ja fakt neviem

moncicii2000
11. dec 2009

no my zatial stromcek nemame ale moj oco furt hovori aby sme uz pre Viliamka stromcek postavili :D tak cez vikend ho uz asi postavime :D ...

no hmm to mas tazke tak sa ich opytaj co by chceli .. alebo im daj peniaze 🙂 my sme sa babok pytali co chcu .. chceli bud zaclony alebo dreveny chlebnik ..

danulka2
12. dec 2009

som tu az teraz. moncicii salko stoji 1,11 ,kupila som hned 6ks, lebo grilazky budem robit z 2davok 😅 . A praskovy cukor maju po 0.59 . Inak dnes ma inspirovala svagrinka a este upeciem puncove rezy a orechove rohliky /budu super ku kave/
bubba s darcekmi pre rodicov mam problem aj ja 😒
ozaj babenky ktora ste si uz rezervovala listok do fitka po sviatkoch? 😉 😀 Kto ma zoberie? 😅

bubba
12. dec 2009

po sviatkoch?ja uz potrebujem ist hned teraz 🙄

bubba
13. dec 2009

fííííííííha hanba váááááááám 😀 😀 😀
ocuj dani teba sa chcem uz sto rokov opytat maly uz rozprava?ako to zvlada v skolke?ani neviem 😅 ...
my sme boli v stredu na mikulasskej besiedku,no....moja minibubba ani usta neotvorila a mam dojem,ze herecka z nej nebude 😀

katrin21
14. dec 2009

bubba:
neboj, moja mala na prvom vecierku a predstaveni kulturaku ani na podiu nechcela byt, ani tam nevysla 😀 evidentne nie je po mne 😀
ale potom uz v pohode, chce to cas, teraz vystupuje o 300 200, aj dneska mame koncert n ZUŠ, tak sme cez vikend kupovali nieco na seba,lebo vsetky saty ma len letne a nebolo co obliect.. nakoniec som v Nitre kupila v H&M take saty a k nim take strieborne lurexove pancusky, no pjekne 😵 🙂))

a inak sa uz neviem dockat vianoc... ale nakoniec este idem do roboty aj v pondelok , utorok, ale to bude uz len tak pro forma..

kkatrina
14. dec 2009

ahoj 🙂

no my sme v sobotu dokúpili čo bolo treba deťom a mojim rodičom a bratovi - svetríky a pulovríky. Moji rodičia sú praktický, takže viem že mamina sa poteší peknému svetríku a ocino tiež. A brat asi tak isto 😀
svokrovcom som kúpila parfumy, svokrovi k tomu kravatu a svokre tiež pulover. A hotovka. Ja to už neriešim, nemám prachy na honosné dary a toto aspoň využíjú. 😉

inak manžel mi kúpil krásne šaty - ideme na ples, tak sa teším ako budem kočka 😵 😀

a stromček - budeme stavať budúci týždeň, ale sme sa včera rozprávali že by Peťko zohnal aj živý, tak ten by sme dali do obyvky a v hale kde budeme večerať postavíme umelý.
a kati tiež sa teším ako malá - toto budú naše prvé vianoce vo vlastnom dome a prvý krát budeme sami večerať 😀
a ja už len 4x do práce a hurá dovolenka 😀 😵

katrin21
14. dec 2009

kkatrina: ja tiez rozmyslam, ze stromcek postavime skor, lebo ked uz 25., idem lyzovat, tak by sme si ho ani neuziuli 🙂

a ozdoby asi povytahujem este tento tyzden... take na stenu a tak..

susika
14. dec 2009

ahojte. som tu ale dávno nebola. oslavujem, malá po týždni konečne poobede zaspala 😀 😀 vidím, že tu vypekáte nakupujete. aj ja vám upečiem a prídite si zobrať. nechcete? aj by osm piekla a nemám pre koho🙂)u nás sa to velmi neje, to by osm potom musela ja a mamina bude peicť, isto niečo prinesie aelbo azvolá, prídite si zobrať. oblátky sme dostali... 😀 . ale medovníky som si neodpustila. už včera som polovicu zjedla s malou🙂 tak som sa tešakovala, že mi ich pomože vykrajovať a vyprdla sa baba na mna. výnimočne sa mi nemotala pod nohy.... 😀 aj mi tam trochu chýbala 😀 😀 ani darčeky nemám. ani netuším čo....s nou sa dostať do obchodu, to ked zbadá prvé autíčko pri vchode, už je v nom strepaná a máme nakupené. ledva stihnem nejaké potraviny a aj to vykrikuje na cleý obchod, ab sme už išli domov.a tatino príde až niekedy budúci týžden. super, zasa budem zhánať den pred vianocami...

katrin, kam idete lžovať? zohnali ste kolieskové lyže?🙂)v tatrách zasnežujú,t ak to hádam vydrží a možno sa na dnový výlet stihneme vybrať aj my...už sa teší, mi sneh chýba, ved je zima, nech to stohjí za to....

moncici-gratulujem k zubkom. ja som sa tak tešila, ked mala malá 15 mesicov, vtedy až vyšli prvé tri🙂)nám ani nešli po jednom, išli po 3,4,alebo rovno išli 4 stoličk ya jeden bočný naraz. našťastie bez traumy, že sme o tom ani nevedeli, iba ked sa zabeleli..takto 😀 😀 😀

katrin21
14. dec 2009

susika: na Zverovku-Spálenu,, tam je vacsinou vzdy sneh.... aj zasnezuju a je to severny svah a ma sa ochaldit, tak hadam aspon par dni si zalyzujeme a ked nie, budeme chodit an vylety, da sa tam kupat v Oraviciach.. tak uvidime..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre