Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
4. apr 2010

rastislavova je jedine skola v centre, bubbka, ta za policajtmi...alebo vies kde je ZUS? tak tam..alebo mestska policia tam ma doupě 🙂

dakujem za schvalenie saticiek 🙂 zavoj ale uricte budem mat ten taky jednoduchy, co mam k satam Tabret.. nie ten spanielsky, som ukazovala Dankovi a on povedal, ze to je strasne taka zaclona na hlave.. inak je zavoj nechcem ,resp. som nechela vobec.. ale mozno na fotenie si ho dam 🙂) ano hodil by sa vyčes, ale lepsie sa citim v rozspustenych a danko velmi che rozpustene🙂

bubba
4. apr 2010

ano veim kde je ZUs a viem uz tusim aj kde je ten butik...a akoze normalne sa to vola mojsejka?ty brdo aj su tam take ceny?ale to museli prerobit lebo kedysi som tam bola a bol tam len taky bezny textil..

teodorka
4. apr 2010

ahojte ,mozem sa k Vam pridat?ja som sem pisala pred nejakym casom ..pytala som sa na to kde je pekne byvaniev Pd ,chceli sme tam kupit dom ale zatial sa nam nic nepodarilo kedze takto na dialku je to nanic.Takze sme sa rozhodli ze deti teraz ukoncia do juna skolu tu v Lc a v juli pojdeme zatial do prenajmu do Pd a tak budeme hladat nase trvale hniezdocko .
Mojsejka ma v Pd butik? 😎 🙂
Ma sa vraj stavat aj mac donald ...jezis ja sa uz tak tesim ked tam budem byvat 🙂 🙂 🙂 🙂

teodorka
4. apr 2010

katrin a vybrala si si fakt krasne saty 🙂

lenadka
4. apr 2010

bubba ceny neviem nedavno otvarali, pred tym tam boli tusim pyzamka a tak....najdes to lahko od prioru ides smerom dolu popri byvalom eduse, cez cestu popri novinovom stanku a este viac dolu smerom na Kalinu a na lavej strane je TO 😀

teodorka, tak stastne hladanie, ono je najlepsie si to omrknut na vlastne oci...ja by som vam radila Lazany /su este teraz oproti Kanianke lacne a pritom su nalepene na sebe/, Kanianka, Dubnica...tieto obce su teraz IN a udajne sa uvazuje o okruznej MHD s PD do tychto obci 😉

teodorka
5. apr 2010

lenadka s mm sme uz okukali vsetky dediny okolo ,jedine smer Cigel sme neboli aale Nitr.Pravno ,Lazany ,Poruba,Kanianka a taktiez hore Bojnice ,Sutovce ,Nitr.Rudno az po Liestany sme kukali ...Ja mam rada klud takze v Pd sa mi paci stare sidlisko potom kraj Bojnic a najviac sa mi aj tak pacia Sutovce .Kanianka je pre mna dost preludnena uz aj ked to ma urcite vyhody ,spoje ,vybavenost a tak....
Este sa chcem opytat ak by niekdo vedel nieco o skolach v Bojniciach ,nan nete som nasla ze su tam dve zakladne skoly ,neviete ktora je lepsia a tak nieco blizsie o nich?

katrin21
5. apr 2010

baby tak svadba je asi zrusena.. nechce sa mi to ani vysvetlovat, som nastvana, sklamana....:(

baba77
5. apr 2010

ahojte nepoznate pod menom Kostolani?bars koho??

kkoperni
5. apr 2010

caute baby,

možem sa k vam pridat? už vas dlhsie citam ale nebolo vždy casu...kedže mam 4 mesacne babo 🙂)))

ollako
5. apr 2010

ahojte, dlhsie som sa tu nukazala
katrin krasne saty si si vybrala 😵
baba77 ja poznam, ale Kostolany tedy s ypsilonom 😉

bubba
5. apr 2010

katrin ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ked sa ti bude chciet rada si vypocujem co sa stalo dufam ze nic vazneeee to by ma sr*lo ☹

ollako
5. apr 2010

katrin prepac sat su krasne, ale az teraz som si vsimla ten tvoj posledny prispevok ☹

hawajcanka
5. apr 2010

Ahojte katrinka to ma mrzi netrap sa snad sa to vyriesi 😉

baba77
5. apr 2010

ollako to jemozne lebo otec pisal tak meno nevies presnejsie mena aby som vedela ci ??nijeco mozna karol,ci laco,ci beata ale ked je vidata urcite uz nie pod tymto menom....aj jamam rebeku co sa narodila15novembra bude mat2rocky...ako vydim ty tedycakas babo.

baba77
5. apr 2010

bola by som rada keby tu medzi vamy nikto poznal,ci aj mozna ze tu ste??bola by som rada....

kkoperni
5. apr 2010

žienky, pozerate show dance to je strasne ta dzurikova v poro´te neskutocna gaca (((((((((((

skriatok3333
5. apr 2010

Ahojte maminky!!Som tu nová a potrebovala by so poradiť,neviete niektorá o nejakom fotografovi,čo fotí detičky a vlastne celú rodinku,chcela by som profesionálne fotky pre manžela k narodkám mňa s dcérkou ale neviem o nikom z blízkeho okolia,poradíte mi?Dakujem.

lenadka
5. apr 2010

koperni ahoj, vitaj medzi nami 😉

lenadka
5. apr 2010

katrin, co? hadam len docasne mracno neblazni....

lenadka
5. apr 2010

skriatok, keby som poznala dam vediet, ale nepoznam ☹

kkoperni
5. apr 2010

skriatok jasne ja poznam ...daj si stranku www.zerola.sk ...mna fotila ked som bola tehula a perfektne ...aj tato foto co mam v profile je od nej...urcite k nej chceme ist aj s Ninkou...Je v Bojniciach.

kkoperni
5. apr 2010

lenadka diky, idem veru spat...dobru

katrin21
6. apr 2010

skriatok , oto kmeť by vas kludne pofotil... daj si do googla fotograf Oto Kmeť, ak by si nenasla, dam ti kontakt...

mne je baby tak nanic.. som vcera odisla z TT lebo som to tam uz nemohla vydrzat.... bolo mi strasne smutno.. ja ho nechapem.... nerozumiem tomu....:(

ollako
6. apr 2010

baba77 tak tych co si napisala nepoznam 😒 ...no uvidime , ci sa narodi na termin 😅 Petka som prenasala...tak uvidime 😉
katrin, drzim palce urcite sa to vyjasni 😅

bubba
6. apr 2010

jééééééj ollakoooooo je tehotnicaaaaaaa!super gratulujem
vitam nove babeny 🙂
a kati drzim palce

ollako
6. apr 2010

bubba dakujeeem 😅

katrin21
6. apr 2010

jeej, teraz pozeram, ze Olinka caka babatko🙂 tak super !! gratulujem 🙂

kkoperni
6. apr 2010

ahojte...katrin neboj to sa urcite vyriesi i ked chlopi su niekedy nevyspytatelni 😠

kkoperni
6. apr 2010

katrin mam taky dojem že ta aj poznam z videnia nechodila si na zakladku na stre(pionierov) ?

katrin21
6. apr 2010

hej, chodila.... rocnik som 77

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre