Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

qetinka
22. dec 2010

Krasne sviatky všetkým! 🙂 😉

katrin21
22. dec 2010

baby,
krasne Vianoce vam zelam, od stvrtka bude to mna definitivne Trnavacka, ale samozrejme budem sem chodit medzi vas aj nadalej 🙂 🙂

bubba
22. dec 2010

katrin 😖 😖 😖 😖 no...mohli sme sa aspoň raz za rok stretnúť na Enel akcii ...je to divné že mi je z toho smtno aj keď sme sa live stretli len 2x?? 😅

babenky šecko najsamlepšie vám želám krásne sviatky (aby ste nemuseli abslovovať to čo ja dnes v tescu a kaufláči 😀 😀 😀 akože že.... človek človeka má zasa rád, ešte aj mandarinku z ruky mi trhali 😕 😕 ) hlavne toho zdravíčka vám a vašim deťom + dúfam, že v Novom roku zrealizujeme masívne stretko 😵

weirdo
22. dec 2010

Ahojte,
sice tu len citavam, ale napriek tomu prajem krasne sviatky plne pokoja 😵

katrin21
23. dec 2010

@bubba neboj, na Open Plant hadam pridem, ak bude zase v sobotu, tak dobehnem, urobime si navstevu nasich 🙂 🙂

aj ty mi budes chybat, ale pisat budeme aj nadalej, no nie? 😉

lenadka
23. dec 2010

Caute baby, nechcete VIANOCNY STROMCEK zivy smrek, zostal nam navyse, skoda je ho, obvolavame komu ho darovat a vsetci uz maju 😅

lenadka
23. dec 2010

@bubba moja a jaze kto nam to vykupuil, vzali sme posledne 4 ks v tescu 😀 😀 😀 a nik mi ich netrhal, vsetci to uz vzdali 😀

teodorka
24. dec 2010

KRASNE VIANCOCE PRAJEM VSETKYM 😵 😵 😵

monulik0209
25. dec 2010

Aj ja sa pripajam ku krasnym sviatkom!!!! nech su plne radosti a oddychu....

bubba
26. dec 2010

😠 hurá zajtra do práce... kto sa pridá ? 😅

monulik0209
27. dec 2010

Volako je zo tu vymrete.....alebo nikto nevladze po sviatkoch???? 😀

susika
27. dec 2010

@bubba -ja som tak dopadla s bananmi v tescu a to bol týžden do vianoc a všetci ako šialení.ani soms a ku nim dostať nemohla a malý mi vrešťal v kočíku chudačik.....
dufam, ež ster rpežili krásne sviatky a tak vám aspon prajem veselého SILVESTRA a len to naj naj do nového roku.....
@bubba -nomrálne uvažujem, čo je lepšie. či chodenie do práce alebo tie neprespaté noci a vyčerpávajúce dni🙂)))

lucula73
27. dec 2010

pekný večer
aj ja to tu len čítavam 🙂 občas 😀
@lenadka ahoj,bože ak to letí,veď vy budete mať už 5 mesiačikov 🙂 ako sa vám darí? 😉
@susika na teba som nikde nenatrafila 😀 a teraz kukám,že samko už dáááávno na svete,............tak aspoň dodatočne gratulujem a veľa síl ti želám,mňa by asi tiež položilo z takých dvoch malých detí 🙂 😝

bubba
28. dec 2010

@susika keby si "chytila" takú kolegynu ako ja, tak si zamiesiš aj na tretie 😅

qetinka
31. dec 2010

Pekneho silvestra..a všetučko dobre kočeny 😀
v Novom roku..hlavne zdravie 🙂 😉

monulik0209
31. dec 2010

Krasneho Silvestra prajem vsetkym!!!!! Nech vam vide vsetko tak ako budete chciet!!!!!

lenonka
31. dec 2010

Všetko dobré v novom roku, babenky!!!!

lenonka
31. dec 2010

A ozi, videli ste nás v novom Mama a ja? 😉

lenadka
31. dec 2010

@lenonka dakuejme aj Vááám 😀 ...nevidela a o com je clanok, ci len foto? 😉 😕

lenonka
31. dec 2010

len foto s maličkým pitičlánočkom- hodnotenie pôrodnic 🙂

domeenika
3. jan 2011

Prosim Vas viete mi poradit kvalitneho a mileho detskeho lekara / lekarku v okoli PD? Dakujem, prosim do IP. 🙂

monulik0209
3. jan 2011

@lenonka ano ja som videla,aj ste sa mi zdali povedomí 🙂

qetinka
4. jan 2011

@monulik0209 ..sa ti to krati..držím palce..vies kdo ti bude robit sc?Spinal je fajn..trochen blbý pocit ked ti ju pichaju..ale da sa.. a skelýýý pocit ked hned vidis miminko 😵 potom prajem skore zotavenie..cím skor sa zac nes hýbať tým lepšie..... 😉
Katrin ako?? Trnav canka 😅 😀
zabývana???č i ešte vybalujes...
Susika??? malý je uz lepší..a mala,?ako stíhas..?
Bubba do ip napíš kde robís... 😉 🙂
Teodorka..domcek uz hladate ci ostavate v byte na sídlisku?

monulik0209
4. jan 2011

@qetinka dakujem za povzbudenie,ale cisarsky mi uz padol,dneska dorana sa malicka otocila normalne,takze uz len musime cakat kedy to na mna pride...uz sme sa tak tesili,ze to budeme mat za sebou a uvidime malicku a teraz zase tie stresy a cakanie....

teodorka
4. jan 2011

@qetinka zatial ostavame v byte ...ale zmenit sa to moze hocikedy...
monulik drzim palceky ...aj mne je babulka otocena dole hlavickou tak uz len nech tak ostane...minuly tyzden som jednu noc bola aj v nemocke na gynde lebo moja gynekologycka neordinovala ani ju nik nezastupoval tak si ma tam rovno nechali ...mala som hnusnu plesen a isla som sa dole zodrat ale uz je ok vsetko
monulik aky mas kocik? ja este furt hladam ....

monulik0209
4. jan 2011

@teodorka no ja som uz tesila ze budeme mat malicku v pondelok na svete a ona nas takto prekvapila do rana ze sa otocila,mala som neskutocne bolesti,som myslela ze uz ide porod a nic,asik si to rozmyslela 🙂 dneska som skoro odpadla u doktorky ked mi to povedala....ale aspon povedala ze mozem kedykolvek porodit,ze malicka je uz dost nizko...no kukni ja mam v albume nafoteny kocik,mam trojkolku dvojkombinaciu-sportovy aj s hlbokym.Lebo autosedacku sme kupovali zvlast z netu...

teodorka
4. jan 2011

ale ved Ty to uz mas aj tak za par ...to uz vydrzis ... apotom nasledujem aj ja 🙂
nepoznam ten kocik...myslim znacku

katrin21
5. jan 2011

ahojte
ako sa mate? Teodorka, zavidim, ze zachvilku budes mat krasny uzlicek 🙂 nech vsetko dobre dopadne 🙂

my si uzivame domcek, na mna asi sice nieco lezie , boli ma hrdlo uz druhy den....a zacala nam tiect vana( asi sifon), tak cakame kym vyschnu steny co to zatieklo do pivnice.... no ale inak v pohode 🙂baby maju uz aj detsku spojazdnenu, este budem dokupovat nejake skrinky na stranu odkial je to fotene, leno je tam len jedna mensia a stol,,, a prikladam foto nasich vianoc 🙂

katrin21
5. jan 2011

aj monkulke drzim palce 🙂

teodorka
5. jan 2011

@katrin21 diky 🙂
a teda byvanie mate super ,tak si ho pekne uzivajte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre