Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
21. jan 2009

bubba 😀 😀 len medzi nami su asi dva dni 😀

inak sestricka je fakt dolezita, ja som mala petrovsku, skoro suseda, takze sa dalo....a ten gal je tiez skoro sused mojej babky, ale nic nehovorila

bubba
21. jan 2009

sak to je uz davnejsie asi pored stvrt rokom to pisala tina78 a teda aj mi hovorila kedze sa pozname...ale mozno sa z toho skutocne dostal...bolo by to fajn

danulka2
21. jan 2009

to by fakt bolo fajn, lebo bol super, ked som bola na rizikovom.

martinka16
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
molly28
21. jan 2009

,,,ako pozeram...každy mame svoje nazory,,,,niekomu vyhovuje ten, niekomu onen...hlavne je to, aby to všetko dobre dopadlo 😀

lenadka
22. jan 2009

jasne molly 😉 ja bojnickych lekarov "nepoznam"-teda nemam s nimi osobnu skusenost, obcas ich stretnem na obede, primara najcastejsie, no neviem, byva vacsinou dobre naladeny, usmieva sa, zdravi kolegov-aky je pracovne netusim 😉 ale osobne mam rada take typy kludny, rozvazny...ako je Lanyi, tak ako si pisala Martinka-ze ta jeho postoj presvedci o tom ze vsetko bude OK. V Handlovej som mala primara pri porode a tiez bol taky kludny a aj ked som sa bala ako kazda pri porode, tak ma tym ze tam bol a choval sa tak kludne, vysvetloval mi vsetko na co som sa pytala-tak som sa zabudala bat 😉 aj ked bola by som uvitala ked by mi pred tym co nieco isiel spravit povedal ze ide urobit to a to a nie az ked som sa opytala /samo sebou okrem nastrihu-to som dopredu vediet nechcela 😀 /...dalsi raz by som isla rodit asi do Bojnic-este nie som rozhodnuta...to budem riest ked bude CO riesit 😀 😀 😀

katrin21
22. jan 2009

ahojte baby.. ja som dnes rano frcala z Trnavy, bola som za mojou polovickou.... a uz zarezavam.. sami nechcééééé

bubba
22. jan 2009

katrin to ti teda verim ani mne by sa nechcelo.a kedy sa to uz mas stahovat?

lenadka
22. jan 2009

ani mne sa necheeeeeeeeeeeee, ale idem, lebo treba papiere chrlit 🙄 😠 tak idem...caves lesy, zbohom hory, štátna správa tá vás zmorí 😀 😀 😀

katrin21
22. jan 2009

stahovat sa budem, ked pojdem na matersku... teraz sa mi neoplati menit pracu, kedze je kriza a skor sa prepusta a tu ma pracu dobru, aj dobre platenu, takze aj meterska je pootm vyhodnejsia.. sice to bude sok... zit spolu len dva mesiace v klde a potom babo... ale inak sa neda... a zijeme spolu cez vikendy a to j v pohode... takze len rycho otehotnite... od februara zaciname.. ale raalnejsie od marca.. kym sa mi da telo do poriadku...

leni: to je dobre heslo... ja som dnes nastastie isla na 8, ale vstavala som 5.50, leno cesta ma cakala... a teraz cakam, kedy dojdu nejaky taliani.. tu budem dlhsie dnes asi.. ale zatial je klud....

katrin21
22. jan 2009

baby, nechodite niektora na gelove nechty k Milade krajcikovej? mi robila predvcerom a sa mi popraskala ta vrchna vrstva.. nechapem... prerobila to, a dnes rano zas 2-3 prasknute.... apritom kamosky k nej chodia a v pohode..... 😨(

martinka16
22. jan 2009

Katrin ja osobne s gelovymi nemam dobru skusenost , mala som 2x gelove a casom sa mi vrchna vrstva zacala olupovat a akoby sa mi stiepali , ako valstne potom to uz islo cele dole ....takze ak raz mi aspon trosku narastu tak si pojdem dat spravit tie akrilatove ci ako sa volaju,,,mam mnoho kamosiek ktore su nadmieru spokojne....

katrin21
22. jan 2009

no ja som spokojna bola, co sa tyka kvality v Pazuriku.. lenze su drahe a hrube... tato ich robi jemnejsie, a lacnejsie... mam referencie od kamosiek, drzia super... nelamu sa ani jedny , ani u druhej... ale nechapem, preco sa ten vrchny lak tak stiepi... nikomu inemu u nej to nerobi.. s u baby , co k nej chodia aj dva roky.. a ja takto.... inak, zevraj je rozsiel, akej je znacky ten gel... nie vsetky su kvlaitne..

katrin21
22. jan 2009

a tie acrilove u koho si davaju robit kamosky? kde?

martinka16
22. jan 2009

sa mi zda ze v tej kocke kde je lejada na zapotockoch katrin ale niesom si ista celkom ci to tam este funguje...

ladonka
22. jan 2009

ahojte.Neskusala si kozmetiku na Rozvoji?Robi sa tam acril,gel,zagelovanie a vsetko mozne............... .

b.janka
22. jan 2009

ahojte baby... neviete o nejakých krúžkoch pre deti... napr. športový alebo tanečný... niekde kde si danka vybije energiu

ladonka
22. jan 2009

skes ci je nieco c materskom centre(slniecko),alebo plavanie pre deti

lucijja
22. jan 2009

b.janka neskusala si centrum volneho casu v Bojniciach? tam je hrozne vela roznych kruzkov a aktivit. Minule som isla okolo a pol hodiny mi trvalo len kym som precitala co za aktivity tam maju. 😀

zuzanka07
22. jan 2009

danulka2, vsetko najlepsie k Tvojim dnesnym narodeninam 🙂

bubba
22. jan 2009

jeeeeeeeeeeej danulka ma narodky????starenka vsetko najlepsie k tym tvojim 25 tim nech ti ten tvoj malicky robi len a len radost 😀 😀 sak aj tak si stale krasne usmiata no co uz tebe treba zelat viac 😵 😵 😵

lenadka
23. jan 2009

danulka dodatocne vsetko najlepsieeee 🙂 😉

b.janka, no veru Danka je ako tornado 😀 ale na druhej strane je priebojna a neboji sa, kdezto nasa Lucia fnuka za vsetko a nepresadi sa, dokonca si necha robit zle od mensich 😅 ... v Chrenovci vraj byvala volakedy tanecna, ale asi pre starsie deticky-netere tam chodili. Inak neviem kam az by si dochadzala, dalej je to asi nerealne, max. Handlova-je tam materske centrum ale o ich cinnostiach neviem nic.
Dneska idem zaniest tie okuliare do opravy-vobec nech vas to nemrzi uz idu do opravy 3x a vzdy mi ich opravili zdarma, ma este nove, stare sme davali do skolky pre taketo pripady 😀 😉

bubba
23. jan 2009

fuuuuha lenadka to by vam uz mali vratit aj peniaze pokial su v zaruke 😉 podla zakonnika mas na to pravo ak je vyrobok reklamovany 3 x.

srdcko
23. jan 2009

vsetko naj danulka.....my sme dneska doma. maly vcera pojedol vsetko, co bolo v chladnicke a vracal....tak oddychujeme

tina78
23. jan 2009

Ahojte kočky, strááášne dávno som tu nebola.
Danulka, pripájam sa aj ja všetko naj k narodkám!

Zuzanka07, podľa fotky si mi povedomá, neviem si spomenúť, kde som ta už videla....nerobíš náhodou v Bojniciach v špitáli? 😉

elefe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladonka
23. jan 2009

ahojte babenky

zuzanka07
23. jan 2009

ahojte 🙂 ,
my uz sme od nedele len doma, lebo Karinka ma hlienovy kasel a hlas ☹ ale nastastie nema horucky.
dnes , ked manzel vstaval do roboty, tak sa s nim o 5.30. zobudil aj maly, a nakolko sa muz musel chystat do prace, zapol mu dvd. pozeral vyse hodiny a na obed mi povedal, ze ho boli cielko ☹ Nasledne spal skoro dve hodiny, potom sme vela modelovali, citali, a vecer sa situacia zopakovala.Znovu vravel ze ho boli iba cielko a chce vracat, co aj 2x zrealizoval 😒 Necakal ani na spolocne zaspavanie s Karinkou a isli si spolu s muzom lahnut do detskej, kde nastastie po rozpravke a uspavanke zaspal.Dufam, ze to mal iba od unavy, lebo nic ho nebolelo a nema ani teplotu.Normalne chcem, nech je uz rano a je v poriadku.
tina78,nie nepracujem v nemocnici ale ucim na GVBN.

zuzanka07
23. jan 2009

danulka2,dufam, ze si to neprehnala s alkoholom, ked si tu dnes vobec nebola 😀 😉

bubba
23. jan 2009

jaj ozaj zuzi sak danulka taktuto obrovsku absenciu este veru nemala 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre