Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

hanka21
19. sep 2012

@monulik0209 Hej?A šlo ti to tam povkladať?Lebo ja som najprv chcela tiež cez net skušala som cez fotolab ale to bolo neskutočné stále mali niečo 3x som vkladala fotky a kým my to načítalo,absolutne sa to nedalo..Tak som si povedala že asi na toto nervy nemám,že to dám na cd a vyvolať..Inak dakujem za radu skusim to možno tam..

monulik0209
19. sep 2012

@hanka21 jasne,slo to rychlo,len dlhsie trvalo potom ked si to oni stahovali do pc,tak nejak 5 min....ja som v nedelu vecer objednala vez 330 fotirk a dnes mi uz prisli,som maximalne spokojna 🙂 mne sa zda fotolab drahsi ako happy foto

molly28
19. sep 2012

@monulik0209 nielen sa zdá ale aj je :D

drnduliak
22. sep 2012

@monulik0209 aj ja davam cez happy foto, su super, uz aj hrnceky mam od nich, tiez odporucam, treba pockat na tu zlavu ze 10x15 za 0,06 centa to sa najlepsie vyplati 😉

monulik0209
22. sep 2012

@drnduliak no ja som vyuzila presne tuto,tiez som mala za 0.06 centov,preto som si dala vyvolat az 300 fotiek 🙂

cherry1981
24. sep 2012

Baby tie co chodite ku panovi doktorovi Keszegymu ako casto je u neho nárok na cytologiu

molly28
24. sep 2012

@cherry1981 neviem či je to u tohoto lekára iné ale cytologické vyšetrenie steru z krčka maternice sa vykonáva v rámci preventívnej gynekologickej prehliadky u zdravých žien raz ročne, pri prednádorových zmenách aj častejšie ...odporúča sa toto vyšetrenie podstúpiť v polovici menštruačného cyklu, teda asi dva dni po skončení poslednej menštruácie, resp. asi 10 dní od prvého dňa poslednej menštruácie.
Ak ti minulý rok vyšiel Normálny nález, teda neboli zistené žiadne zmeny, ktoré by mohli vyvolať rakovinu, čiže riziko vzniku rakoviny krčka maternice je minimálne - nasledujuce vyšetrenie stači o rok.

ak vyšlo - Abnormálny nález - Znamená, že v cytologickom stere boli zistené zmenené bunky. Zmeny však väčšinou nie sú závažné a ani nepotvrdzujú rakovinu – tá býva diagnostikovaná len výnimočne. Sú však určitým výstražným signálom a varovaním,a preto podľa výsledkov abnormálneho nálezu by ti lekár odporučil ďalší odber steru krčka maternice o 3 až 6 mesiacov – aby sa zistilo, či abnormálne zmeny v bunkách vymizli, ostali rovnaké alebo sa dokonca zhoršili...

molly28
24. sep 2012

@cherry1981 skríning rakoviny krčka maternice sa realizuje u žien vo veku 23 – 64 rokov , prvé dva odbery cytológie sa robia v ročnom intervale. V prípade negativity týchto dvoch cytologických výsledkov sa pokračuje v 3-ročnom intervale do veku 64 rokov.

take asi bude mať pán doktor pravdu... :/

cherry1981
3. okt 2012

Baby kde v PD sa cvici zumba? 🙂

zuzik311
3. okt 2012

čaute kočky pridávam sa k vám. ste tu aj neaké tehotné?

medovaaa
4. okt 2012

Ahojte baby, chcela by som vám dať do pozornosti jesenno-zimnú burzu detského a dojčenského oblečenia v materskom centre Bosoráčik v Lehote pod Vtáčnikom. BURZA SA USKUTOČNÍ 26. - 27. 10. 2012- od 9.00 do 17.00 hod.-piatok, a od 9.00 do 12.00 hod-sobota. Ak by ste niektorá mala záujem si aj vecičky popredať, viac info v správe. Veci v burze sú čisté, ožehlené, potriedené podľa veľkosti- nemusíte sa prehrabávať kopami oblečenia. 🙂

zuzusimu
5. okt 2012

Ahojte 🙂 ani som nevedela že je tu aj nejaká Prievidza 🙂 aj ja sa pripájam....my čakáme naše prvé bábätko v januári, no a malo by to byť dievčatko 🙂 už sa jej nevieme dočkať 🙂 🙂

zuzusimu
5. okt 2012

@zuzik311 Ahoj 🙂 ja som tehotná a len teraz som objavila túto tému Prievidza 🙂

lienka9933
5. okt 2012

Aj ja som z PD.....idem si vás popozerať či sa tu z niektorou nahodou nepoznám. 🙂

molly28
5. okt 2012

@cherry1981 Pondelok - 18:30 Dk Mala Lehotka
20:00 Dk Necpaly

Utorok - 17:30 Studio pohybu Atandem Sever
19:00 DK Kostolany

Sterda - 20:00 DK Necpaly

Stvrtok - 18:00 DK Novaky
19:30 Studio pohybu Atandem Sever

Piatok - 20:00 ( Zumba Sentao) Studio pohybu Atandem Sever

molly28
17. okt 2012

...kočky dobré ránko...idem sa opýtať...prijali by ste keby tu bola možnosť plesu pre mamičky (kludne aj nastávajuce) ,,,,mám v pláne zorganizovať ples... :D v spolupráci s MC Slniečko... :D cena bude prijatelná, pekne sa stretneme, zabavime sa... :D xixi nech si aj babičky trošku užiju :D čo vy na to? hm:?? :D

molly28
22. okt 2012

halo prievidza???to sem nikto nechodi???

kakajka
26. okt 2012

@molly28 no je to tu bieda, nie ako voľakedy 🙂 všetci už vrčia na "facebúku" asi 😀 😀

molly28
26. okt 2012

@kakajka tak ale to je smutné....://// lebo mnohé z nás tu našli užasnu pomoc....:D

cherry1981
27. okt 2012

Baby aj ja tu nakuknem vela krat , ale tu je tak ticho vzdy 😕 😅

denkalienka
29. okt 2012

Ahojte ja tiez hladam tehulky z PD a hlavne tie, ktore to maju už za kratko tak ako ja v decembri 🙂

lienka9933
29. okt 2012

Ahojte.Neviete mi prosím poradiť ako to funguje s burzou v MC Slniečko?Chcela by som tam popredať nejaké vecičky a potrebovala by som poradiť či sa to tam dá aleb len sa tam zbierajú nepotebné kusy oblečenia a tie potom predá niekto iný.Ďakujem za odpoveď.

21
3. nov 2012

@lienka9933 neviem, ci ti to este pomoze, no musis si tam ist zobrat nieco ako zmluvu a tam to vsetko mas. donesies tam vecicky, oni to tam na burze rozlozia a ked sa ti nepredaju, musis si prist v urcity termin pre ne, inac ich vyhodia. a plati sa aj nejaky polatok za veci, ked chces predavat..

lienka9933
3. nov 2012

@21 Ďakujem, každá informácia pomôže.

cherry1981
6. nov 2012

ˇAhojte chcem sa Vás opýtať či máte skusenosti s mudr. Malánkovou detskou neurologičkou. Vďaka

21
7. nov 2012

@cherry1981 v internej poste

molly28
8. nov 2012

@cherry1981 ja mám ...chodila som tam veelmi dlho so Soničkou a bolo to bez problémov...poradila, inforomovala a dokonca nás odporučila aj na vyššie pracoviska....podľa mňa bezproblémov...

molly28
8. nov 2012

@lienka9933 Zimná burza dojčenského, detského, tehotenského ošatenia a obuvi bude prebiehať nasledovne:
ZBER:
piatok 09.11.2012 od 09,00 do 18,30 hod.

PREDAJ:
sobota 10.11.2012 od 09,00 do 16,00 hod.

VÝDAJ:
pondelok 12.11.2012 od 09,00 do 18,30 hod.
Organizátor burzy žiada predávajúcich, aby dodržali časový harmonogram odovzdávania a preberania ošatenia a detských potrieb.
Organizátor si vyhradzuje právo prebrať iba zimné ošatenie, ktoré zodpovedá určitému štandardu a v obmedzenom počte 30 kusov na osobu. Každá vec predstavuje 1 kus. Všetky veci musia byť funkčné, zošité, čisté a označené – jednotné štítky priložené organizátorom ku zmluve !!!

Jeden predávajúci = jedna zmluva, susedkám a kamarátkam zmluvy nevydávame!!!

Organizátor si vyhradzuje právo neprebrať špinavé a poškodené artikle. Organizátor burzy preberá ošatenie a obuv za účasti predávajúceho, podľa predloženého zoznamu , porovnáva tiež s označením konkrétneho kusa. V prípade topánok alebo súpravy treba označiť obidva kusy rovnakými údajmi. Ak nebudú predávané veci označené spôsobom, ktorý spĺňa horeuvedené požiadavky, organizátor nebude zodpovedať za prípadnú stratu veci.

Môžete priniesť aj veci na darovanie pre azylové domy, detské domovy, detské oddelenia a novorodenecké oddelenia nemocnice v Bojniciach a sociálne slabé rodiny, ktoré požiadajú o pomoc.
CENNÍK:
Organizátor burzy OZ MC Slniečko IČO: 361 238 62 sprostredkuje predaj tovaru za cenu určenú predávajúcim.
Ponechá si odmenu vo výške 15% z predaných artiklov a manipulačný poplatok 0,10 € za každý kus ošatenia, či páru obuvi. Za kočiare a detské potreby si ponechá odmenu 15% z predaja a manipulačný poplatok 0,50 € za kus v cene do 16,50 € a 1,00 € za kus v cene nad 16,50 €. Záloha za zmluvu je 1€ - bude vrátená pri prinesení vyplnenej zmluvy.
Tieto prostriedky budú použité na aktivity organizované MC Slniečko.

Viac tu: http://www.mc-slnieckopd.meu.zoznam.sk/burza/
Vytvorte si vlastné stránky zadarmo: http://www.webnode.sk

monulik0209
18. nov 2012

@zuzik311 vitaj medzi nami 🙂
@zuzusimu vitaj, aj moja mala sa narodila v januari 🙂 kedy mas termin???

zuzusimu
18. nov 2012

@monulik0209 ahoj, 31.1. no uvidíme ako sa nám zadarí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre