Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kika13
23. aug 2007

dievcata to z Jalovca do Handlovej mate uz len na skok, som sama doma, ak by sa vam chcelo tak kludne pridite 😀 😀 😀 . Ze sama doma, dvaja sme, na Samuska som zabudla 😅 .

paska
23. aug 2007

kika aj včul? 😀

lenadka
24. aug 2007

kika uz som si to az dnes precitala-tak niiic 😀 Ako je Samkovi, uz ho brusko menej trapi?

kika13
24. aug 2007

paska ved hocikedy 😉 , lenadka - Samko mi teraz pre istotu zacal grckat, ked brusko preslo 😖 .

kika13
24. aug 2007

Kati toto je ta zavinka do autosedacky zimna, je potom aj v babatkove aj letna, co ty na to?
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

kika13
24. aug 2007

podarilo sa mi tam natiahnut 2x zimnu 😒 😠 , rozmyslam, ze si to asi aj ja objednam, len to este musi schvalit polovicka, nejako opatrne mu to zajtra oznamim 😀

kkatrina
24. aug 2007

maťka to sa podľa mňa neoplatí, je to maličké a keď ti z toho rýchlo vyrastie tak čo s tým? 😢
to si radšej kúp ak nemáš nejakú dobrú deku a v zime ho zakryješ v autosedačke aj tou

leni nezastavila som sa lebo ma domou bral mužíček a je po nočnej takže mal naponáhľo 😀

a ozaj gál mi spravil sono a predstavte si že ten môj huncút sa neviem kedy otočil dolu hlavičkou - a to som to vôbec necítila 🙂

lenadka
24. aug 2007

kati vidis-tak nakoniec sa otocil, ved na to ma cas, niektore deti sa otocia az tesne pred porodom-pisal to jeden porodnik na nejakej babatkovskej stranke- ze je to vynimocne ale par krat to zazil 🙂

lenadka
24. aug 2007

kika ako tak na to pozeram, tak ako babo zapnes do sedacky? teda ta nasa to rucicky navlecies a tak sa zapina, uz som zabudla ako je to vo vajicku... 🙄 ..tam ide zdvojeny remen cez hlavicku a zapne sa medzi nozkami? Asi v kazdej sedacke inak, tak si to omrkni nech ti to nie je nanic 😉

lenadka
24. aug 2007

Katka, tak sa nabuduce zastavis, jasne po nocnej sa nikomu nechce este kadetade behat, tak kavu a salku schovam🙂, keksiky zjem🙂 😝 ...neodratalo ti 2 tyzdne s pasu? Neviem preco si to stale myslim??? 😅 🙄

kika13
24. aug 2007

mame autosedacku vajicko, dva popruhy idu cez pliecka, vpredu sa spoja a zacvaknu sa spolu do toho co je dole.

kika13
24. aug 2007

vy viete cloveka potesit z tou zavinkou, budem sa teda tesit sama 😠 🙂 😀

lenadka
24. aug 2007

kika 😀 no vies ked mas dobry overalik naco este zavinovacka? S toho deti fakt sakra rychlo vyrastu 😉

kkatrina
24. aug 2007

leni neodrátalo mi, to sa ti vidí preto, že ja stále hovorím že rodiť idem v septembri 😀 dnes som to zahlásila aj doktorovi mali ste vidieť jeho pohľad 😎 (ale je to reálne - Kubko mal termín 9.11. a narodil sa 13.9. tak prečo nie aj teraz)

inak teraz ma napadlo maťka že lenka má pravdu, a za tie prachy horkoťažko pozháňaš poriadny overal - keď ho nechceš z tržnicového obchodu tak si priprav minimálne 1000 korún ☹

a to sa mi zdá alebo si stále píšeme len mi 3 ☹
kde ste ostatné? 😉

dobromila
24. aug 2007

ahojte, katka mas IP 😉

kkatrina
24. aug 2007

aj ty máš IP martinka

kika13
24. aug 2007

kkatrinka co sa cudujes, ze si pisete tri, niekedy si tu pisem aj sama so sebou 😅 , no nestiham, som zvyknuta, ze to mame doma podelene a teraz vsetko sama, takze umyla som riady, pozametala a poumyvala dlazky, urobila palacinky a zeleninovu polievku, vyniesla smeti, pozehlila daco a mlady este spi od dvanastej tak konikujem a relaxujem trochu, lebo uz vydava take zvuky, ze sa asi chce zobudit, bezim si este zaliat rychlo kafco 😵 .

Katrinka mas IP 😀

dobromila
24. aug 2007

ejha, nejak sa tu s IP roztrhlo vrece 😀

Kika, tak to Ti zavidim, ze Ti cez den Samko tak dlho spi 😅 U nas je dovod na oslavu ak spinka Benjamin cez den viac ako 2 hodinky - vacsinou sa budi uz po 1,5! On celkovo velmi malo spinka cez den - dufam,ze mu to neuskodi pri vyvine. Na vine je zrejme bolest bruska, aj ked kaka a prdi x-krat denne a kvalitne, takze zrejme ho trapi spracovavanie mliecka v zaludku, ci crievkach, vylucovanie funguje ok 😒

dobromila
24. aug 2007

no a pozeram Tvoj album kika - krasne fotky a ta posledna - "dobre som sa napapal" je jednoducho nadherna! 😵

kika13
24. aug 2007

Dobromila dakujeme za pochvalu, taketo usmevy hadzal, len ked sa dobre najedol, ked si odgrgol ako prasiatko. Dnes som si vsimla, ze ked sa nanho zacnem poriadne skerit opatuje usmev, no uzasne nieco, bola som v siedmom nebi 😵 😵 😵 . To myslis vazne, ze Benjaminko tak malo spinka? Samko ked nespi zo tri hodinky, tak uz rozmyslam, ze ci ho zase nahodou tiez brusko nemorduje, ja som niekedy trosku mimo z toho, ked sa cudne tvari, ze co mu zase je.

kkatrina
24. aug 2007

maťka tak to stíhaš viac ako ja, dnes som akurát tak uvarila paprikáš a to je všetko - len tak pobehujem z miesta na miesto a zavadziam 😀
ale teraz ideme asi vyorávať zemiaky a večer chceme ísť k manželovej babke, tak sa ešte trochu zapotím - a jéj ešte som vyvešala prádlo 😀

kika13
24. aug 2007

kati, paprikas mnam 😝
dobromila ako sa paci Benjaminkovi v tej hojdacke, my mame lehatko tiez fisher-price a strasne rad tam sedava a vsetko obzera, tiez to este hra, svetielkuje a vibruje.

dobromila
24. aug 2007

kika, zatial v hojdacke dlho nevydrzi, dnes mal rekord - viac ako 5 minut 😀, zeby az 10? Neviem, nestopovala som,iste je, ze kratko. Ale je to lepsie ako pred tyzdnom, vtedy spustil takmer okamzite rev, ze chce ist prec 😅 Este ze sme to nekupovali my,ale dostal do daru. No ved sa uvidi, ci sa mu tam postupom casu predsa len nebude pacit viac.

kika13
24. aug 2007

Halóóó Prievidza kde stééé 😲 😲 😲 ?

zzz
25. aug 2007

ahojte, tak aby ste si len tri nepisali sa zapajam 🙂,minuly vikend som si polezala v nemocnici. tento tyzden som na PN, pondelok idem na kontrolu tak dufam,ze uz bude vsetko ok...
aj ja uz chcem riesit, co ako babo, uz ma nebavi ho len v brusko nosit, uz by som ho chcela mat pri sebe.... aj vy ste boli take nedockave?
uz mam sice len 10 tyzdnov pred sebou,ale zda sa mi to straaaasne daleko...

kika13
25. aug 2007

zzz to ako keby som ja pisala pred dvoma mesiacmi, tiez som uz nemohla vydrzat, stale som mrncala, ze ja uz ho chcem 😲 😲 !!! Neboj raz dva to bude a mate ho doma, nas uz v postielke odfukuje po dobrom obede 😀 , v noci bol zly jak cert 😠 , tak teraz dospava co zameskal. Tak ti drzim palce nech ti to dobre dopadne, nechcete vediet co to bude 😕 ?

kkatrina
25. aug 2007

zzz ak sa necítiš nejak extra zle tak si ešte užívaj tehotenstvo, mňa to teraz tiež občas prepadne že nech už je vonku, že si ho chcem pritúliť a popestovať a potom si spomeniem ako to bolo pri kubkovi - keď bol na svete a bola som v stave najvačšieho zúfalstva tak som snívala o tom aké to bolo krásne byť tehotná 😀
maťka a v noci si s ním bola ešte sama? zase vás neposlúcha bruško?

zzz a kde si ležala v nemocnici?

paska
25. aug 2007

masky ahojte 😀 😀
no som ja teraz zaneprázdená 😉 ale ked budem bez chlapa od pondelka budem sa vám venovať viac 😎 aj vám na nervy liezť budem 😅 😀

kika13
25. aug 2007

neviem ci to v noci bolo brusko, od druhej do pol piatej bol hore a jedoval sa, ale nekrcil sa ako ked ho boli brusko, len bol nespokojny 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre